Апаратна нарада у міськвиконкомі

Чергову апаратну нараду, яка відбулася 21 березня провів перший заступник міського голови Григорій Величко. Як завжди, найактуальнішим було питання наведення чистоти в місті.

Вшанування працівників лубенського житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

18 березня зі сцени дитячої музичної школи звучали вітання на честь працівників лубенського житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У переддень професійного свята працівникам комунальної сфери та побутового обслуговування населення дякували за роботу та відзначали кращих. “На комунальників завжди чекають у біді та при цьому рідко дякують за допомогу“, - говорив у своєму вітальному слові міський голова Олександр Грицаєнко. Він акцентував увагу на складності та відповідальності цієї роботи.

Молодіжні ініціативи: від декларування до практичної реалізації

18 березня в приміщенні Лубенської міської ради відбувся тренінг, який зібрав представників найактивнішої шкільної молоді, молодіжних громадських організацій, державних структур, причетних до формування й реалізації місцевої молодіжної політики. Навчання, що проходило за напрямом «Молодіжні ініціативи: від декларування до практичної реалізації», було ініційоване Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» і здійснено за активного сприяння відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення інформує

17 березня відбулося засідання Комісії по призначенню всіх видів соціальної допомоги, пільг. На засідання Комісії було винесене питання про призначення субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг 29 сімей.

Нарада-семінар бухгалтерів та економістів

17 березня відбулась нарада-семінар бухгалтерів та економістів бюджетних установ міста за участю фінансового управління виконкому міської ради, податкової інспекції та управління державного казначейства.

Керівники міста на ВАТ "Лубнифарм"

Останнім часом зросла довіра до вітчизняної фармацевтичної галузі й, відповідно, виникає попит на кваліфікованих фахівців хіміків, фармацевтів-технологів. Це вдалося з’ясувати в результаті робочої зустрічі міського голови Олександра Грицаєнка та першого заступника міського голови Григорія Величка з керівництвом та працівниками ВАТ "Лубнифарм", яка відбулася 16 березня.

Засідання адміністративної комісії

Чергове засідання адміністративної комісії пройшло 11 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Купрія. На жаль, тих, хто порушує правила благоустрою міста не меншає.

Засідання міської міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення

На засіданні міської міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення, яке пройшло 16 березня затверджено план роботи комісії на 2011 рік, підведено підсумки діяльності за 2010 рік, а також обговорено питання запобігання та протидії насильству в сім’ї та види допомоги особам, які потерпають від цього. Говорили й про правовиховну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах м. Лубен. Засідання провів голова міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

Лубенці на конкурсі "Таланти багатодітної родини"

12 березня 2011 року у м. Полтаві відбувся VІІІ обласний конкурс «Таланти багатодітної родини», у якому взяли участь діти з багатодітних сімей м. Лубен .

Робота комісіїї по договорам оренди землі

14 березня у МВК відбулося чергове засідання комісії зі встановлення розміру відсотків від нормативної грошової оцінки при укладенні договорів оренди землі.

Засідання оргкомітету по підготовці до 20-ї річниці Незалежності України

14 березня у МВК відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки заходів до 20-ї річниці Незалежності України. Його провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Сторінка 324 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua