Шановні лубенці!

Шановні лубенці!

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни!

Герої- визволителі!

Які б слова не добирали ми сьогодні, щоб висловити свою шану і вдячність, всі вони будуть дрібними і невиразним. Ось вже 66 років минуло відтоді, як завершилася найкровопролитніша в історії людства війна, вогонь якої зачепив своїм смертоносним крилом майже всю земну кулю. Десятки мільйонів кращих представників багатьох народів і народностей ціною неймовірних зусиль захистили цивілізацію і прийдешні покоління від геноциду, не дали повернути колесо історії до часів рабства та інквізиторських жахів середньовіччя. А саме таку долю готував нам озброєний до зубів агресор, кований чобіт якого плюндрував нашу рідну землю, несучи горе і біль українським родинам. Та йому не під силу було здолати високий дух волелюбного народу і непохитну віру захисників Вітчизни у перемогу над ненависним ворогом.

Запалення Вічного вогню

Напередодні свята Перемоги у нашому місті був запалений Вічний вогонь. Значимість цієї події підкреслена тим, що факел, від якого запалювали Вічний вогонь у Лубнах, був привезений із Києва.

Продовжила низку травневих свят визначна подія. До нашого міста був привезений палаючий факел з національного меморіалу – музею Великої Вітчизняної війни,  що знаходиться у Києві. Організувала захід громадська організація «Молоді регіони» за підтримки Партії регіонів, міського голови Олександра Грицаєнка та Київської міської адміністрації.

На апаратній нараді 4 травня

На черговій апаратній нараді, яку 4 травня провів міський голова Олександр Грицаєнко йшла мова про підсумки роботи на минулому тижні та святкування Першотравня. В цілому цей період отримав задовільну оцінку міського голови. Проте поставлено й багато завдань, які необхідно терміново виконати.

Конкурс читців до Дня Перемоги

Традиційно напередодні свята Перемоги пройшов конкурс читців "І подвиг солдата в ім’я перемоги хай буде нащадкам напам’ять", проведений серед учнівської та студентської молоді.

Відбулося засідання виконавчого комітету

Засідання виконкому 29 квітня пройшло під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка за участю 13 із 19 членів виконкому. На засіданні розглядалися питання відпочинку, оздоровлення дітей влітку, стан підготовки пляжів та місць масового відпочинку до літнього сезону, затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та інші. Всього обговорено 32 питання.

Привітали ювілярку

Жодна людина похилого віку не повинна залишатися без уваги. Таким правилом керується міська рада. Тож 30 квітня привітати з 90-річним ювілеєм Корнієнко Ірину Іванівну завітали секретар міської ради Іван Карпець, депутати міської ради Сергій Піддубний та Катерина Скуратовська.

Подарунки госпіталю

27 квітня у відділення для ліквідаторів аварії на ЧАЕС Лубенського обласного госпіталю інвалідів війни завітав міський голова Олександр Грицаєнко.

Захід у мікрорайоні №6

25 квітня 2011 року  в мікрорайоні №6 відбувся захід "Не будь байдужим!". На ньому вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.

Пам’ятні заходи, з нагоди 25-ї річниці аварії на ЧАЕС

25 років тому, саме день – 26 квітня зруйнував надії і сподівання мільйонів людей. Страшне лихо, яке сталося в маленькому, але перспективному містечку Чорнобиль сумно прославило Україну в усьому світі, а для самих громадян країни стало болючою раною на довгі роки. Саме про це говорили учасники пам’ятних заходів, які відбулися в місті 26 квітня.

Чорнобиль – вічний біль України

Двадцять шосте квітня – сумний чорний день для українців – день аварії на Чорнобильський АЕС. Щоправда цю страшну біду уже називають не аварією, а планетарною катастрофою. Подібної людство не знає.

Десятки тисяч осіб брали участь у ліквідації аварії. Рівно двадцять п’ять років назад люди покинули свої домівки і свідомо рушили на страшну землю, щоб зараз ми з вами могли вільно крокувати і раді цьому. Наші лубенці не стали винятком.

Володимир Величко - кращий футболіст Лубен

В Лубнах завершився міський референдум на визначення кращого футболіста міста 2010 року. Опитування проводили редакція обласного тижневика «Вісник» і дирекція Комунального стадіону «Центральний».

Референдум на визначення кращого футбольного гравця міста за підсумками його виступів у протягом сезону у тисячолітніх спортивних Лубнах проводиться вже у восьмий раз (започаткував автор цих рядків).

Сторінка 324 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua