Виїзна нарада в мікрорайоні №8

Кожен куточок нашого міста має стати чистим, красивим, охайним та затишним. Саме досягненню цієї мети була підпорядкована виїзна нарада, щодо виконання заходів до 20-ї річниці Незалежності України, яка відбулася 31 березня у мікрорайоні №8.

Змагання на Кубок міського голови

31 березня у розважальному центрі DEPOt вирували емоції – тут відбувалися змагання з боулінгу серед учнівської та студентської молоді міста на Кубок міського голови. Вони були ініційовані Лубенською молодіжною радою (в особі Андрія Хорошковатого та Владислава Палиги) за підтримки міського голови Олександра Грицаєнка, міського осередку Партії регіонів та активної участі відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради.

’’НІ’’ заробітній платі в конвертах!

Невідкладним для вирішення в нашій країні є питання легалізації „тіньової” зайнятості та виплати заробітної плати „в конвертах”. З метою вирішення цих проблем виконавчим комітетом Лубенської міської ради створена та працює робоча група з проведення обстежень суб’єктів господарювання всіх форм власності. До її складу включені спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в м.Лубнах, міськрайонного центру зайнятості, Лубенської ОДПІ, Лубенського МРВ УМВС, районної санітарно-епідеміологічної станції, міського управління ГУ МНС в Полтавській області.  Щомісячно проводяться цільові перевірки.

Відбулися командно –штабні навчання цивільної оборони

З 23 по 25 березня 2011 року в нашому місті відбулися командно –штабні навчання цивільної оборони під керівництвом начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Михайла Андрусенка.

Нові перспективи «Шліфверста»

Наше місто стає інвестиційно привабливішим. Цей висновок підтверджує візит у Лубни 28 березня народного депутата України, заступника голови комітету з питань національної безпеки і оборони Вячеслава Богуслаєва. Саме з його ініціативи та за активної підтримки керівництва міста і особисто міського голови Олександра Грицаєнка завод «Шліфверст» має отримати друге життя.

Лубенці в проекті ’’Навчаймося разом’’

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 є однією з десяти кращих шкіл України, що беруть участь у проекті Британської ради « Навчаймося разом».

РИБНА КАТАСТРОФА: ХТО ВИНЕН І ЯК БУТИ?

Лубенські любителі рибної ловлі дізналися з всеукраїнських засобів інформації про рибну катастрофу на Полтавщині – сотні тисяч малька різного виду риби загинули у водних акваторіях Полтавської і Черкаської областей. Сьогодні про це ганебне явище – наша розповідь.

Засідання Президії Ради ветеранів

28 березня відбулося засідання  Президії Ради ветеранів міста. На ньому були обговорені питання співпраці ветеранських організацій  з органами влади. Голова Лубенської міської ради ветеранів Володимир Васильович Кугутько доповів про зроблену за відповідний період роботу та висловив пропозицію облаштувати куточки героїв-лубенців у навчальних закладах. Обговорено порядок нагородження ветеранів ювілейними відзнаками.

На апаратній нараді 28 березня

Надзвичайно багато  важливих питань підняв міський голова Олександр Грицаєнко на черговій апаратній нараді, що відбулася у міськвиконкомі 28 березня. Міський голова підвів підсумки неділі, що минула та окреслив плани на найближче майбутнє. Як завжди , на першому місці стоїть питання наведення чистоти в Лубнах. На засіданні виконавчого комітету затверджено план заходів по проведенню двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення, тож тепер головна задача – виконувати всі заплановані заходи.

Вибір професії - справа відповідальна

Вибір професії - складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Особливо актуальне це питання для випускників, які стоять на порозі самостійного, дорослого життя. Як уникнути помилок і розчарувань у майбутньому обравши певну професію? Важливо знайти правильне рішення. І надавати перевагу потрібно тій спеціальності, яка найбільше відповідає здібностям особистості та потребам суспільства.

У міській бібліотеці для дорослих учням 11 класу ЗОШ №4 була проведена година профорієнтації "Знайти своє покликання - це джерело щастя".

Працювала комісія

24 березня 2011 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності субєктів господарювання, яке провів перший заступник міського голови Григорій Величко.

Сторінка 325 з 350

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua