Привітання міського голови з нагоди Дня захисника Вітчизни

Шановні лубенці, захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю вас зі святом - Днем захисника Вітчизни.

Робочий візит міського голови на завод "Комсомолець"

22 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко побували з робочим візитом на заводі "Комсомолець", ознайомилися з технологічним процесом та асортиментом виробленої продукції, поспілкувалися з адміністрацією та працівниками і залишилися задоволеними умовами функціонування цього підприємства.

Церемонія нагородження лауреатів і дипломантів конкурсу імені В.Малика

Лауреати премії ім. В.МаликаЛітературно- мистецький вечір з нагоди 90-річчя В.Малика та вручення 10-ї ювілейної премії його імені відбувся 21 лютого у РБК. Чудове свято – щорічна традиційна церемонія нагородження лауреатів і дипломантів цього конкурсу зібрала в залі багато гостей і шанувальників творчості нашого земляка.

Відбувся інформаційно-просвітницький захід патріотичного спрямування

18 лютого 2011 року в рамках заходів до святкування 22-річниці виведення Радянських військ з Афганістану, на базі ЗОШ № 7, Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький захід патріотичного спрямування.

Свято у територіальному центрі соціального обслуговування

Хор ветеранів  ЗустрічПочинаючи з 23 лютого 1922 року у нашій країні святкують День Радянської Армії та Військово-морського Флоту або День Червоної Армії.

У незалежній Україні до відзначення цього свята підійшли толерантно, тому з 2000 року, відповідно до указу Президента це свято відзначають як День захисника Вітчизни.

На черговій апаратній нараді 21.02.2011 року

На черговій апаратній нараді, що відбулася 21 лютого говорилося про те, що у міській раді мають намір чітко відслідковувати порядок ціноутворення на товари першої необхідності, а також відновити проведення спільних з районом ярмарків товаровиробників. Обговорювався ряд інших питань.

Комісія з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини17 лютого службою у справах дітей під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто: питання про стан правовиховної роботи у ЗОШ №7; заяви громадян (батьків) щодо участі у вихованні дітей, порядок побачень з ними;

Відбулася шоста сесія Лубенської міської ради шостого скликання

18 лютого відбулася чергова шоста сесія Лубенської міської ради шостого скликання, на якій розглянуто більше сорока питань.

Перед початком сесії міський голова Олександр Грицаєнко вручив Грамоту Верховної Ради України Юрію Пализі, депутату міської ради,

Відкрий двері свого серця

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, громадськості, органів влади подбати про всебічний розвиток підростаючого покоління, забезпечити її належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

Проблеми продажу та вживання алкоголю і тютюну неповнолітніми: шляхи вирішення

17 лютого в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання круглого столу «Проблеми продажу та вживання алкоголю і тютюну неповнолітніми: шляхи вирішення». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді

Робоча зустріч керівників області та міста на ВАТ "Лубенський молокозавод"

16 лютого відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олени Адамович з керівництвом ВАТ “Лубенський молокозавод“. Ознайомитись з передовим виробництвом також прибули на підприємство перший заступник міського голови Григорій Величко та начальник управління економіки виконкому Ірина Хакало.

Сторінка 325 з 343

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua