Позачергова четверта сесія міської ради

30 грудня 2010 року в міській раді відбулася позачергова четверта сесія Лубенської міської ради за участю 36 депутатів із 40 обраних та депутата обласної ради Віктора Кравецького.

Вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна вшановує героїв-рятівників, що стали на шляху ядерної стихії Чорнобиля. Цього дня у приміщенні районного будинку культури відбулося зібрання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  міста Лубни та Лубенського району. В урочистостях взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко.

Третя сесія Лубенської міської ради

14 грудня відбулася чергова третя сесія Лубенської міської ради шостого скликання, на якій розглянуто більше сорока питань. На сесії:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

Журі з присудження щорічної премії імені Володимира Малика оголошує конкурс на щорічну премію ім. Володимира Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.

Головне управління праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Якщо у Вас народилася дитина, або Ви усиновили чи взяли під опіку дитину віком до трьох років, Ви маєте право на отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, що передбачено Законом України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”.

День місцевого самоврядування

7 грудня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося святкове зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування. У відзначенні професійного свята взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, депутати міської ради, члени виконкому, працівники управлінь, відділів та служб виконкому, громадські активісти міста.

Місячник правових знань

«Як свідчать соціологічні дослідження, більшість дітей в Україні зустрічаються із порушенням їх прав. А дитина, яка не знає свої права - це дитина незахищена

Саме з метою реалізації міської «Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в м. Лубен на 2007- 2010 роки», створення умов для підвищення правової культури дітей та підлітків, у листопаді в рамках місячника правових знань, був проведений ряд заходів до Всесвітнього Дня дитини. їх організаторами виступили міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління освіти, управління культури виконавчого Комітету Лубенської міської ради, «Міська школа волонтерів», ПОГО « Твій світ».

Звернення міського голови до лубенців

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні депутати міської ради всіх скликань, керівники, працівники органів місцевого самоврядування! Вдесяте в Україні відзначається День місцевого самоврядування - це свідчення важливої ролі органів місцевого самоврядування в утвердженні і наступу народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності. Місцеве самоврядування є найближчою до людей ланкою влади, від якої залежить повсякденне життя кожного громадянина.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

На початку грудня в рамках проведення Міжнародного дня інвалідів працівники управління праці та соціального захисту населення виконкому Лубенської міської ради провели ряд заходів із залученням лубенців із обмеженими фізичними можливостями.

На Зажур-горі

27 листопада на Зажур-горі біля меморіального знаку «Голодомор 1932-1933 років», поблизу Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертвам голодомору в Україні. У вшануванні загиблих взяли участь голова Полтавської обласної ради Іван Момот, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, секретар Лубенської міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, делегації від районів та міст Полтавщини, працівники держустанов, громадськість.

Мітинг-реквієм пам’яті жертв голодомору в Україні

26 листопада в Лубнах відбувся мітинг-реквієм та скорботна хода пам’яті жертвам голодомору в Україні 1932-1933 років. У вшануванні загиблих біля пам’ятного знаку землякам-лубенцям жертвам голодомору 1932-1933 років, по вулиці Дмитра Сірика, взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, депутати міської ради, працівники виконкому, громадськість.

Сторінка 325 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua