Виїзна нарада у мікрорайоні №5

Багато проблем, які потребують нагального вирішення, зібралося у мікрорайоні №5. Саме для того, щоб знайти шляхи їх вирішення і зібралися учасники виїзної наради, що відбулася 13 квітня. Провели її міський голова Олександр Грицаєнко та секретар міської ради Іван Карпець. На нараду прибули депутати міської ради Володимир Дем’янець, Наталія Костюк, Ніна Жук, Володимир Парахнич, Валерій Больбот, Юрій Плескач, Ольга Скрипка, а також член виконавчого комітету Ніна Єндоренко, секретар мікрорайону Ніна Шерстюк та активісти громадських організацій, зацікавлені у вирішенні болючих питань свого мікрорайону.

Щастя й мир в сім’ї

Відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» започатковано відкриття інформаційних куточків «Батьківська світлиця» на базі дошкільних навчальних закладів міста.

Візит на ПП "Лубенський хлібозавод"

13 квітня відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та першого заступника міського голови Григорія Величка з керівництвом ПП "Лубенський хлібозавод" - головою наглядової ради Олександром Даценком та директором підприємства, членом виконавчого комітету Ігорем Онікієнком. Чим же нині живе одне з найпотужніших підприємств харчової промисловості, як планує розвиватися далі?

Семінар-тренінг для сімей з дітьми, які мають функціональні обмеження

8 квітня   Лубенським  МЦСССДМ  спільно  з міським управлінням освіти  та  ГО «Монтессорі-Центр»   був проведений семінар-тренінг на тему «Створення груп самодопомоги    для сімей  з  дітьми, які  мають функціональні  обмеження». 

Обговорюємо пенсійну реформу

В рамках проведення ІІ-го етапу інформаційної кампанії з питань пенсійної реформи України, працівниками управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах здійснено ряд заходів з громадського обговорення запропонованих Урядом законодавчих змін.

Зробимо Лубни чистими!

Проблема смітників стоїть перед людством останнім часом досить гостро і чим далі, тим вона стає серйознішою.  Славне колись історично-культурне місто Лубни сьогодні не завжди виглядає привабливим. Причиною є стихійні звалища, смітники, які заполонили не тільки околиці міста, а й центральні вулиці та сквери. Не впізнати Комсомольського парку, який приваблював відпочиваючих чарівними куточками природи, що надихали на романтичні та ніжні почуття. Улюблене місце не тільки молоді, а й літніх людей. Тут можна було знайти спокій та гармонію душі людської в поєднанні з природою.

Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків...

7 квітня 2011 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності суб'єктів господарювання, яке провів перший заступник міського голови  Григорій Величко. На засіданні заслухано два питання:

-Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 

-Про підприємства, які за результатами діяльності за січень-лютий 2011 р. отримали збиток.

Триває напружена підготовка до 7 сесії міської ради

Триває напружена підготовка до 7 сесії міської ради, яка відбудеться 15 квітня. Впродовж останнього тижня відбулися засідання всіх робочих комісій депутатів міської ради. На них розглядалися надзвичайно важливі питання життєдіяльності міста, які будуть винесені на сесію.

На апаратній нараді 11 квітня

Підготовка питань до розгляду чергової 7-ї сесії міської ради ,реалізація заходів до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської трагедії, Великодня, 9-го травня та проведення робіт по благоустрою міста - ці питання були в центрі уваги на черговій апаратній нараді, що відбулася 11 квітня у міськвиконкомі. Провів її міський голова Олександр Грицаєнко.

Плануємо здорове майбутнє

З метою  привернення  уваги  молоді  до проблем  здоров’я,  в  першу чергу пов’язаних з вживаням  алкоголю та палінням, 7 квітня  2011р. у спеціалізованій школі № 6  працівники Лубенського  МЦСССДМ  та управління охорони здоров’я, провели інформаційно - просвітницьку  акцію:  « Крок  у доросле життя», присвячену  Всесвітньому  дню здоров’я.

Екскурсія для відмінників художньої школи

2 квітня 2011 року у відмінників навчання Лубенської художньої школи був насичений день у пізнанні культури та історії своєї країни. Діти відвідали музей "Флігель Т.Г.Шевченка" в м.Яготині, Яготинську картинну галерею та музей-садибу Катерини Білокур у мальовничому селі Богданівка.

Сторінка 327 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua