Золота медаль міжнародного конкурсу у нашого земляка

Нещодавно в Болгарії, за підтримки всесвітньої асоціації «Фіап», відбувся міжнародний з’їзд фотохудожників. Полтавщину на ньому гідно представив лубенець, член Національної спілки художників України Юрій Зелінський.

На черговій апаратній нараді 10 жовтня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 10 жовтня у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнка, був заслуханий звіт директора парків Віталія Головка про роботу парків у 2011 році.

Лубенським листоношам подякували за роботу

7 жовтня Всесвітній день пошти  лубенські працівники зв’язку відзначали у тісному дружньому колі. Хоча до Центру поштового зв’язку №3 крім м. Лубни та Лубенського району належать ще три райони: Гребінківський, Оржицький та Пирятинський. А  це 109 відділень (два з яких - пересувні) на 630 працівників.

"Золота осінь" у мікрорайоні №4

Чудового осіннього дня, 6 жовтня, за ініціативи спеціаліста підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення міськвиконкому Ірини Сененко та за сприяння депутатів міської ради Миколи Телегіна й районної ради Івана Карпця було проведено свято «Золота осінь» для мешканців вулиці Червоноармійської (мікрорайон  № 4).

Екологічний міст «Збережи воду-врятуй планету»

4 жовтня  відбувся  екологічний міст  між школами Лубен  на тему «Збережи воду-врятуй планету». До обговорення  проблем, пов’язаних з водними ресурсами нашої планети вцілому та водопостачанням в нашому місті, були запрошені лідери учнівського самоврядування та вчителі хімії й біології  всіх шкіл.

"Осінні розваги" у мікрорайоні №4

3 жовтня на сонячному подвір’ї будинків №4 по вулиці Червоноармійській  та №7 і №9 по вул. Вишневецьких  довкола волонтерів Лубенського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (керівник центру – Тетяна Бондаренко) зібралася юрба малечі.

День подяки в мікрорайоні №1

В перші дні жовтня активісти та голови вуличних комітетів мікрорайону №1 на чолі з секретарем мікрорайону Наталією Сухонос  були гостями на відзначенні Дня подяки.

Вітання ювіляру

Напередодні 68-ї річниці визволення Лубенщини від фашистських загарбників відзначив свій 85-річний ювілейний День народження учасник  бойових дій Великої Вітчизняної війни Іван Семенович Науменко.

Відбулися звітні збори у мікрорайоні № 7


Тривають звітні збори рад мікрорайонів нашого міста. 4 жовтня вони відбулися у мікрорайоні № 7. Присутні на них активісти громадського життя, голови вуличних і будинкових комітетів, члени ради мікрорайону, а також депутати міської ради Наталія Костюк, Юрій Палига, Віктор Костюк, Наталія Омельяненко та перший заступник міського голови Григорій Величко і секретар міської ради Іван Карпець обговорили справи мікрорайону, визначили найбільш  актуальні проблемні питання цього куточка міста.

Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в міській бібліотеці для дітей відзначали Всеукраїнський день бібліотек.

На урочисте зібрання були запрошені працівники міської бібліотеки для  дітей та  для дорослих, Круглицького закладу та ветерани своєї справи Алла Панченко та Леся Луценко, які довгий час очолювали Лубенські бібліотеки. А ще на зібранні були присутні працівники культурних закладів та керівники художніх колективів, що брали активну участь у святкуванні Дня міста.

"Збережи воду - врятуй планету"

Влада Лубен та працівники міськвиконкому долучилися до екологічної акції під назвою "Збережи воду - врятуй планету", яку провели учні спеціалізованої школи №6 за підтримки україно-польської фундації "ПАУСІ".

Сторінка 329 з 382

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua