Чи зменшиться кількість правопорушень у місті

15 лютого у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю секретаря міської ради Івана Карпця, заступника начальника Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області, начальника міліції громадської безпеки Валерія Дяченка, голови правління ГФ “Муніципальна служба правопорядку“ Григорія Мелешка,

Які перспективи у лубенців щодо очищення міста від сміття

15 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Юрія Купрія з представником німецької фірми SCHAFER Вольфгангом Ермліхом (Wolfgang Ermlich). Метою зустрічі стало обговорення впровадження нової системи збору твердих побутових відходів шляхом роздільного збору за допомогою євроконтейнерів

ДТП під Лазірками з двома загиблими

У неділю 13 лютого на трасі «Київ-Харків» поблизу Лубен на 173 км сталася жахлива пригода - ДТП, в результаті якої загинуло двоє дітей.

- До диспетчера Лубенської СШМД Світлани Андрущенко надійшов виклик близько 14-ї години дня від невідомого про велику дорожню пригоду, - розповідає головний лікар служби «103» Юрій Палига.

Із засідання депутатської комісії

14 лютого відбулося засідання депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації. У засіданні взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, заступник міського голови Юрій Купрій, голова депутатської комісії Юрій Палига, депутати міської ради Тетяна Алєксєєва, Костянтин Павельчук та Ольга Скрипка.

Якими будуть тарифи на комунальні послуги та яка якість цих послуг для лубенців

Громадські слухання

12 лютого у приміщенні кінотеатру “Київська Русь“ відбулася зустріч керівників міста з представниками багатоквартирних будинків, секретарями мікрорайонів та керівниками комунальних підприємств. Метою зустрічі стало громадське обговорення підняття тарифів на комунальні послуги.

Про доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

14 лютого відбулося чергове засідання Комітету по забезпеченню доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням секретаря міської ради Івана Карпця.

Із наради у міського голови

14 лютого апаратну нараду міський голова Олександр Грицаєнко розпочав із нагородження переможців за результатами конкурсу “Кращий платник Пенсійного фонду“ за підсумками 2010 року, який проведений управлінням Пенсійного фонду в м.Лубнах. Кращими платниками податків до Пенсійного фонду стали ЛК ЖЕУ та ДП "Лубенське лісове господарство".

Вітаємо молодят напередодні Дня Закоханих!

Всі ми на цьому світі піддані королеви любові, проте не просто буває віднайти стежку до її володінь, особливо в королівство Взаємності. Але існує день коли усі дороги ведуть до країни Щастя.

Напередодні Дня Закоханих – Дня Святого Валентина, 12 лютого у відділі державної реєстрації актів цивільного стану

ЗУСТРIЛИСЯ, ПОРАДИЛИСЯ

Громадські слухання

В актовому залі ЛК ЖЕУ відбулася зуст­річ мешканців житлових будинків № 6 з вулиці Комсомольської і 4 з провулку вулиці Комсомольської та працівників ЛК ЖЕУ, яких представляли головний інженер Сергій Васенко, головний економіст Ніна Без­коровайна та майстер Анатолій Крайник.

ОСББ. Варто замислитись

Як всім відомо в Україні на даний час обслуговуванням багатоквартирних будинків і наданням комунальних послуг займаються ЖЕКи. Але чи можна назвати діяльність ЖЕКів такою, що відповідає нормам і тим цінам, які сплачуються за, так звані, «послуги»!?

Чи є альтернатива ЖЕКам?

Із засідання робочої групи виконкому

10 лютого відбулося засідання робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проводив перший заступник міського голови Григорій Величко.

Сторінка 330 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua