Робоча зустріч керівників області та міста на ВАТ "Лубенський молокозавод"

16 лютого відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олени Адамович з керівництвом ВАТ “Лубенський молокозавод“. Ознайомитись з передовим виробництвом також прибули на підприємство перший заступник міського голови Григорій Величко та начальник управління економіки виконкому Ірина Хакало.

"Разом до здоров’я"

16 грудня, в рамках проведення «Місячника планування сім'ї» Лубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був проведений загальноміський захід просвітницько-профілактичного характеру з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я під назвою: «Твоє майбутнє в твоїх руках» в ЗОШ №1 для учнів 10-11 класів міста.

Робочий візит міського голови Олександра Грицаєнка на ВАТ "Лічмаш-прилад"

16 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко побували з робочим візитом на ВАТ “Лічмаш-прилад“.

Колись прославлене підприємство, з налагодженим виробництвом ВАТ “Лічмаш-прилад“

Молодіжна рада Лубен почала працювати

Нещодавно, за підтримки депутата Партії Регіонів Юрія Палиги, секретаря міської ради Івана Карпця, відділу у справах сім’ї та молоді під керівництвом Світлани Скиби, в нашому місті стартував новий проект при Лубенській міській раді. Було створено консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики,

Новини КВН

Завершився шістнадцятий обласний огляд-конкурс команд КВН шкільних та позашкільних навчальних закладів. Цього року в конкурсі прийняло участь 29 команд, і вперше аж 2 лубенські команда «Кадри» зі школи № 1 та команда «СЛЕМ» з шостої школи.

В міському відбірковому турі, де брали участь 7 команд, перемогу святкували СЛЕМівці.

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня біля пам’ятнику воїнам-афганцям відбувся мітинг, в якому взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, керівники Лубенського району, громадськість і звичайно ж, тих учасників бойових дій, хто з честю виконав свій інтернаціональний обов’язок.

Вшанування учасників бойових дій у мікрорайоні № 6

15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав рада мікрорайону № 6 віддала данину пам’яті усім воїнам, які виконували свій військовий обов’язок у “гарячих точках“ планети. Учасниками мітингу біля пам’ятного знаку по вулиці Кононівській були Григорій Лазоренко, Віктор Кошель,

Чи зменшиться кількість правопорушень у місті

15 лютого у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю секретаря міської ради Івана Карпця, заступника начальника Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області, начальника міліції громадської безпеки Валерія Дяченка, голови правління ГФ “Муніципальна служба правопорядку“ Григорія Мелешка,

Які перспективи у лубенців щодо очищення міста від сміття

15 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Юрія Купрія з представником німецької фірми SCHAFER Вольфгангом Ермліхом (Wolfgang Ermlich). Метою зустрічі стало обговорення впровадження нової системи збору твердих побутових відходів шляхом роздільного збору за допомогою євроконтейнерів

ДТП під Лазірками з двома загиблими

У неділю 13 лютого на трасі «Київ-Харків» поблизу Лубен на 173 км сталася жахлива пригода - ДТП, в результаті якої загинуло двоє дітей.

- До диспетчера Лубенської СШМД Світлани Андрущенко надійшов виклик близько 14-ї години дня від невідомого про велику дорожню пригоду, - розповідає головний лікар служби «103» Юрій Палига.

Із засідання депутатської комісії

14 лютого відбулося засідання депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації. У засіданні взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, заступник міського голови Юрій Купрій, голова депутатської комісії Юрій Палига, депутати міської ради Тетяна Алєксєєва, Костянтин Павельчук та Ольга Скрипка.

Сторінка 333 з 351

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua