Управління праці та соціального захисту населення інформує

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лубенської міської ради інформує жителів міста, щодо збільшення ціни на природний газ, підвищення тарифів на теплопостачання та гарячу воду та малозабезпечені сім’ї, у яких виховуються діти віком від 3 до 18 років.

Урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни

Актова зала музичної школи не могла вмістити всіх гостей, які завітали 23 лютого на урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. Поважні чоловіки у військовій формі з орденами та медалями створюють атмосферу надійності і захищеності. Концертну програму розпочав ансамбль військово-патріотичної пісні «Самоходочка» міського будинку культури,

Привітання ветеранам від керівників міста

 

23 лютого в День захисника Вітчизни керівництво міста тепло і сердечно вітало ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій. За станом здоров’я вони вже не можуть відвідувати загальноміські заходи, тож керівники міста завітали до них додому.

Урочистості у мікрорайоні №3

21 лютого у мікрорайоні №3 відбулася рада мікрорайону, на якій тепло і сердечно привітали чоловіків мікрорайону з Днем захисника Вітчизни.

14 ветеранів, учасників бойових дій крім щирих слів, побажань міцного здоров’я, родинного затишку та довгих щасливих років життя отримали у подарунок солодощі і квіти

Привітання міського голови з нагоди Дня захисника Вітчизни

Шановні лубенці, захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю вас зі святом - Днем захисника Вітчизни.

Робочий візит міського голови на завод "Комсомолець"

22 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко побували з робочим візитом на заводі "Комсомолець", ознайомилися з технологічним процесом та асортиментом виробленої продукції, поспілкувалися з адміністрацією та працівниками і залишилися задоволеними умовами функціонування цього підприємства.

Церемонія нагородження лауреатів і дипломантів конкурсу імені В.Малика

Лауреати премії ім. В.МаликаЛітературно- мистецький вечір з нагоди 90-річчя В.Малика та вручення 10-ї ювілейної премії його імені відбувся 21 лютого у РБК. Чудове свято – щорічна традиційна церемонія нагородження лауреатів і дипломантів цього конкурсу зібрала в залі багато гостей і шанувальників творчості нашого земляка.

Відбувся інформаційно-просвітницький захід патріотичного спрямування

18 лютого 2011 року в рамках заходів до святкування 22-річниці виведення Радянських військ з Афганістану, на базі ЗОШ № 7, Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький захід патріотичного спрямування.

Свято у територіальному центрі соціального обслуговування

Хор ветеранів  ЗустрічПочинаючи з 23 лютого 1922 року у нашій країні святкують День Радянської Армії та Військово-морського Флоту або День Червоної Армії.

У незалежній Україні до відзначення цього свята підійшли толерантно, тому з 2000 року, відповідно до указу Президента це свято відзначають як День захисника Вітчизни.

На черговій апаратній нараді 21.02.2011 року

На черговій апаратній нараді, що відбулася 21 лютого говорилося про те, що у міській раді мають намір чітко відслідковувати порядок ціноутворення на товари першої необхідності, а також відновити проведення спільних з районом ярмарків товаровиробників. Обговорювався ряд інших питань.

Комісія з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини17 лютого службою у справах дітей під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто: питання про стан правовиховної роботи у ЗОШ №7; заяви громадян (батьків) щодо участі у вихованні дітей, порядок побачень з ними;

Сторінка 335 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua