Відбулася сесія міської ради

   14 травня 2010 року відбулася п’ятдесят третя сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

- "Про бюджет міста на 2010 рік";

- "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Лубен на 2010 рік";

- "Про схвалення проекту "Запровадження системи розподільчого збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Лубен".

14 травня 2010 року - сесія міської ради

У відповідності зі ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 14 травня 2010 року о 10.00 годині в залі засідань міськвиконкому скликається чергова п'ятдесят третя сесія міської ради п'ятого скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

До 65-річчя Великої Перемоги

“Лубенщину” – учасникам війни

Дорогі учасники Великої Вітчизняної війни! До­земний уклін і безмежна вдячність вам за урятовану землю від фашизму. І нині вітер Вічний вогонь гортає. І печаль, і пісні, і сміх… Всіх полеглих ніхто не знає, - поминають – усіх.

Ми пам’ятаємо тих, хто залишився на полі бою, по­мер від ран. Ми дбаємо про вас, живих творців перемоги. Серед них і журналісти газети «Лубен­щина» Петро Андрійович Гелюн, Олексій Олексійович Шевченко, Андрій Минович Ріпка, вони загинули за нинішній мир і щастя на землі. Вічна їм слава!

Колектив редакції газети «Лубенщина», готуючи гідну зустріч 65-річчю Великої Перемоги, підносить вам, дорогі захисники і визволителі, дарунок: місячник пільгової передплати на нашу газету з 15 квітня по 15 травня.

Пільгова передплата на місяць 5 гривень.

Дорогі ветерани! Вас чекають у всіх поштових відділеннях міста і району. При собі мати посвідчення учасника Великої Вітчизняної війни.

КОЛЕКТИВ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЛУБЕНЩИНА».

Діалог з міським головою

Шановні лубенці!

Запрошую вас до діалогу.  Ви можете задати запитання, на які швидко отримаєте відповіді в цій рубриці, або залишити пропозиції, як зробити життя в нашому місті кращим.

З повагою,

міський голова Олександр Грицаєнко


Не забувайте перевіряти димоходи та вентиляційні канали!

З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

Перевірки можуть проводити тільки спеціалізовані організації.

Питання перевірки димових та вентиляційних каналів житлових будинків, де використовуються газові прилади (газова плита, водонагрівач або опалювальний апарат) з відведенням продуктів згорання в димохід — вкрай актуальне, адже від того, наскільки справно продукти згорання природного газу виводяться з оселі, залежить здоров’я та навіть життя людей. Тому нехтувати такими заходами не можна в жодному разі.

Перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів виконується спеціалізованими організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання цих робіт. Дозвіл на виконання подібних робіт видає Державна служба України з питань праці.

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків оформлюється актом, в якому вказується, чи відповідають показники Державним будівельним нормам.

Згідно п. 6.2 Правил безпеки систем газопостачання України при перевірці димових і вентиляційних каналів визначають:

- відповідність конструкції і використаних матеріалів вимогам проектної документації;

- прохідність каналів (відсутність засмічення і наявність тяги);

- герметичність;

- відокремленість;

- наявність і справність протипожежних розсічок від горючих конструкцій;

- наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання у зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну;

- справність та правильність розташування оголовку димоходу відносно даху і розташованих поблизу споруд і дерев з урахуванням зони вітрового підпору;

- відсутність сажі і смоли - на внутрішніх поверхнях і тріщин - на зовнішніх.

Тобто, це той обсяг робіт, який дає споживачу впевненість, що його димовентиляційні конструкції справні і користуватися газовими приладами можна. Перевіряючий має надати один примірник відповідного акту замовнику (споживачу), другий - газорозподільному підприємству.

У разі виявлення представником спецорганізації будь-якої несправності каналів, споживачу під розписку видається попередження про небезпечність користування газовими приладами. Також складається акт перевірки, який терміново передається до газового господарства для вжиття відповідних заходів щодо відключення газових приладів.

У разі відсутності акту ДВК або отриманні акту з негативним висновком, газорозподільча компанія вправі ініціювати відключення споживачів від газопостачання, адже ця ситуація розцінюється як порушення правил, що загрожує виникненням аварійної ситуації з непередбачуваними наслідками.

Перевіряти димоходи варто не рідше одного разу на рік.

Між тим, перевірку димоходів та витяжних систем необхідно виконувати регулярно. Періодичній перевірці і прочищенню не рідше разу на рік підлягають димоходи опалювальних печей, ємнісних водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно. Бажано робити це перед початком опалювального сезону. Прилади, які працюють цілий рік, бажано обстежувати двічі на рік (навесні та восени).

Правилами безпеки систем газопостачання передбачено, що безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар). Якщо це ЖЕО, то ця послуга зазвичай включена до переліку тих, за які споживач сплачує. Якщо будинок має іншу форму власності (ОСББ, ЖЕП, ЖБК тощо) цим питанням займається голова об’єднання співвласників будинку.

В будинках, які належать громадянам на правах особистої власності, господар має право самостійно перевіряти, прочищати димоходи і вентиляційні канали, але за умови, що він пройшов інструктаж і отримав пам'ятку в організації житлово-комунального господарства. Щоб вчасно запобігти обмерзанню і закупорці оголовків димоходів в зимовий період, домовласник зобов'язаний оглядати їх не рідше одного разу на місяць.

 

 


Запрошуємо на засідання Громадської ради

 8 вересня о 14 годині в залі засідань виконкому відбудеться чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний

 

1.    Про державну програму «Доступні ліки».

Доповідач: головний лікар ПМСД Пучка О.Ю.

 

2.    Про зміни в законодавстві щодо надання субсидій населенню з 1 жовтня 2017 року.

Доповідач: начальник Управління праці та соціального захисту населення Щербак В.О.

 

3.    Про порядок обліку та оплати за спожиту електроенергію. Надання інформації.

Доповідач: представник Лубенської філії ПАТ «Полтаваобленерго».

 

4.    «Громадський бюджет. Можливості і перспективи».

Доповідач: голова ГО «Твій світ» Чепур  О.С.

 

5.    Організаційні та кадрові питання. Про співпрацю з місцевими ЗМІ.

 

6.    Розгляд заяв, звернень громадян.

 

7.    Різне.

 

 

 

 

 

Голова ГР                                                              Л.С.Тютюнник


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

До уваги бажаючих вступити на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу. Лубенський  районний військовий комісаріат надає інформацію, яка знадобиться кожному, хто виявить добровільне бажання стати на захист України.

Відбудеться мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого об 11 годині біля  пам’ятного знаку на честь воїнів - інтернаціоналістів відбудеться мітинг та покладанні квітів з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Запрошуються лубенці та гості міста.


Про засідання Громадської ради при Лубенській міській раді 15.08.2018р. о 13:00

Порядок денний засідання Громадської ради,

яке відбудеться   15.08.2018 р. о 13.00

 в залі засідань міської ради.

 

1.    1. Про взаємодію Лубенського відділу поліції з громадою, налагодження співпраці. Забезпечення громадського порядку  в місті під час проведення масових заходів та в нічний час доби. Впровадження системи міського вуличного відеоспостереження.

2.    2. Про організацію роботи Лубенського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, зокрема, здійснення контролю за якістю продуктів харчування, а саме: плодоовочевої та молочної продукції, кондитерських виробів, мʼяса, риби в закладах харчування, в магазинах, на ринку.

3.   3.  Про впровадження автоматизованої системи (оплата проїзду) окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом в м. Лубни.

4.   4. Інформація про план заходів щодо відзначення 1030-річчя м. Лубен.

5.    5. Різне:

5.1.Про встановлення меморіальної дошки Кравецькому В.М. на фасаді Обласного госпіталю ветеранів війни.

5.2.Про присвоєння імені Стеллецького Гната Яковича Лубенському краєзнавчому музею з нагоди 100-річчя закладу.

5.3.Про встановлення меморіальної дошки Гончарову І.П. на фасаді будинку за адресою вул. Ярослава Мудрого, 50.

 


Про чергове засіданя Громадської ради при Лубенській міській раді 15.12.2017р.


Шановні лубенці!

   15 грудня о 13 годині в залі засідань виконавчого комітету відбудеться засідання Громадської ради при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний

 

1. Реформа освіти в дії.

2. Про роботу Лубенської стоматологічної поліклініки.

3. Про надання лубенцям екстреної медичної та первинної медико-санітарної допомоги в умовах реформи медичної галузі.

4. Різне.

 

 


Голова ГР                                                              Л.С.Тютюнник


Сторінка 335 з 336

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua