Діалог з міським головою

Шановні лубенці!

Запрошую вас до діалогу.  Ви можете задати запитання, на які швидко отримаєте відповіді в цій рубриці, або залишити пропозиції, як зробити життя в нашому місті кращим.

З повагою,

міський голова Олександр Грицаєнко


Не забувайте перевіряти димоходи та вентиляційні канали!

З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

Перевірки можуть проводити тільки спеціалізовані організації.

Питання перевірки димових та вентиляційних каналів житлових будинків, де використовуються газові прилади (газова плита, водонагрівач або опалювальний апарат) з відведенням продуктів згорання в димохід — вкрай актуальне, адже від того, наскільки справно продукти згорання природного газу виводяться з оселі, залежить здоров’я та навіть життя людей. Тому нехтувати такими заходами не можна в жодному разі.

Перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів виконується спеціалізованими організаціями, які мають відповідний дозвіл на виконання цих робіт. Дозвіл на виконання подібних робіт видає Державна служба України з питань праці.

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків оформлюється актом, в якому вказується, чи відповідають показники Державним будівельним нормам.

Згідно п. 6.2 Правил безпеки систем газопостачання України при перевірці димових і вентиляційних каналів визначають:

- відповідність конструкції і використаних матеріалів вимогам проектної документації;

- прохідність каналів (відсутність засмічення і наявність тяги);

- герметичність;

- відокремленість;

- наявність і справність протипожежних розсічок від горючих конструкцій;

- наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання у зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну;

- справність та правильність розташування оголовку димоходу відносно даху і розташованих поблизу споруд і дерев з урахуванням зони вітрового підпору;

- відсутність сажі і смоли - на внутрішніх поверхнях і тріщин - на зовнішніх.

Тобто, це той обсяг робіт, який дає споживачу впевненість, що його димовентиляційні конструкції справні і користуватися газовими приладами можна. Перевіряючий має надати один примірник відповідного акту замовнику (споживачу), другий - газорозподільному підприємству.

У разі виявлення представником спецорганізації будь-якої несправності каналів, споживачу під розписку видається попередження про небезпечність користування газовими приладами. Також складається акт перевірки, який терміново передається до газового господарства для вжиття відповідних заходів щодо відключення газових приладів.

У разі відсутності акту ДВК або отриманні акту з негативним висновком, газорозподільча компанія вправі ініціювати відключення споживачів від газопостачання, адже ця ситуація розцінюється як порушення правил, що загрожує виникненням аварійної ситуації з непередбачуваними наслідками.

Перевіряти димоходи варто не рідше одного разу на рік.

Між тим, перевірку димоходів та витяжних систем необхідно виконувати регулярно. Періодичній перевірці і прочищенню не рідше разу на рік підлягають димоходи опалювальних печей, ємнісних водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно. Бажано робити це перед початком опалювального сезону. Прилади, які працюють цілий рік, бажано обстежувати двічі на рік (навесні та восени).

Правилами безпеки систем газопостачання передбачено, що безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів житлових та громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар). Якщо це ЖЕО, то ця послуга зазвичай включена до переліку тих, за які споживач сплачує. Якщо будинок має іншу форму власності (ОСББ, ЖЕП, ЖБК тощо) цим питанням займається голова об’єднання співвласників будинку.

В будинках, які належать громадянам на правах особистої власності, господар має право самостійно перевіряти, прочищати димоходи і вентиляційні канали, але за умови, що він пройшов інструктаж і отримав пам'ятку в організації житлово-комунального господарства. Щоб вчасно запобігти обмерзанню і закупорці оголовків димоходів в зимовий період, домовласник зобов'язаний оглядати їх не рідше одного разу на місяць.

 

 


Запрошуємо на засідання Громадської ради

 8 вересня о 14 годині в залі засідань виконкому відбудеться чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний

 

1.    Про державну програму «Доступні ліки».

Доповідач: головний лікар ПМСД Пучка О.Ю.

 

2.    Про зміни в законодавстві щодо надання субсидій населенню з 1 жовтня 2017 року.

Доповідач: начальник Управління праці та соціального захисту населення Щербак В.О.

 

3.    Про порядок обліку та оплати за спожиту електроенергію. Надання інформації.

Доповідач: представник Лубенської філії ПАТ «Полтаваобленерго».

 

4.    «Громадський бюджет. Можливості і перспективи».

Доповідач: голова ГО «Твій світ» Чепур  О.С.

 

5.    Організаційні та кадрові питання. Про співпрацю з місцевими ЗМІ.

 

6.    Розгляд заяв, звернень громадян.

 

7.    Різне.

 

 

 

 

 

Голова ГР                                                              Л.С.Тютюнник


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

До уваги бажаючих вступити на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу. Лубенський  районний військовий комісаріат надає інформацію, яка знадобиться кожному, хто виявить добровільне бажання стати на захист України.

Відбудеться мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого об 11 годині біля  пам’ятного знаку на честь воїнів - інтернаціоналістів відбудеться мітинг та покладанні квітів з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Запрошуються лубенці та гості міста.


Про засідання Громадської ради при Лубенській міській раді 15.08.2018р. о 13:00

Порядок денний засідання Громадської ради,

яке відбудеться   15.08.2018 р. о 13.00

 в залі засідань міської ради.

 

1.    1. Про взаємодію Лубенського відділу поліції з громадою, налагодження співпраці. Забезпечення громадського порядку  в місті під час проведення масових заходів та в нічний час доби. Впровадження системи міського вуличного відеоспостереження.

2.    2. Про організацію роботи Лубенського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, зокрема, здійснення контролю за якістю продуктів харчування, а саме: плодоовочевої та молочної продукції, кондитерських виробів, мʼяса, риби в закладах харчування, в магазинах, на ринку.

3.   3.  Про впровадження автоматизованої системи (оплата проїзду) окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом в м. Лубни.

4.   4. Інформація про план заходів щодо відзначення 1030-річчя м. Лубен.

5.    5. Різне:

5.1.Про встановлення меморіальної дошки Кравецькому В.М. на фасаді Обласного госпіталю ветеранів війни.

5.2.Про присвоєння імені Стеллецького Гната Яковича Лубенському краєзнавчому музею з нагоди 100-річчя закладу.

5.3.Про встановлення меморіальної дошки Гончарову І.П. на фасаді будинку за адресою вул. Ярослава Мудрого, 50.

 


Про чергове засіданя Громадської ради при Лубенській міській раді 15.12.2017р.


Шановні лубенці!

   15 грудня о 13 годині в залі засідань виконавчого комітету відбудеться засідання Громадської ради при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний

 

1. Реформа освіти в дії.

2. Про роботу Лубенської стоматологічної поліклініки.

3. Про надання лубенцям екстреної медичної та первинної медико-санітарної допомоги в умовах реформи медичної галузі.

4. Різне.

 

 


Голова ГР                                                              Л.С.Тютюнник


Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 23.06.2017р.


Протокол №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни

від 23.06.2017р

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

3. Кіріченко Євгеній Миколайович

 

Секретар: Сімініченко Олена Анатоліївна

Присутні члени Громадської ради: 24 представників

Всього: 24 представника.

Взяли участь: директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Цимбал В М., завідувач сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Осацький А.І., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому  Коваленко В.В., заступник начальника Лубенського відділу ГУ Національної  поліції України в Полтавській області Єрмак О.М., дільничі інспектори мікрорайонів міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.  1.   Про налагодження співпраці з правоохоронними органами (обговорення за участю дільничих інспекторів мікрорайонів міста, представників нової патрульної поліції, секретарів мікрорайонів, спеціалістів служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому).

2.    2. Різне.

3.     

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

 

Ухвалили: прийняти порядок денний за основу.

Слухали: начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому Коваленко В.В., яка розповіла про поїздку до німецького міста Раунхайм, мету та перебування лубенської делегації, про історію партнерських стосунків.

 

Слухали з першого питання: заступника начальника Лубенського відділу Національної поліції Єрмака О.М., який розповів про особливості роботи правоохоронних органів та представив запрошених дільничих інспекторів.

Слухали: дільничих інспекторів мікрорайонів міста, які ознайомили присутніх зі специфікою даного напрямку роботи, а також функціями патрульної поліції та груп оперативного реагування для більш конкретного  ознайомлення з роботою правоохороних органів. Також кожен із виступаючих дільничих вказав на основні проблеми, однією із яких є і необхідність забезпечення безкоштовного проїзду у громадському транспорті .

Слухали: Скуратовську К.Д., яка проінформувала про інцидент, що стався по вулиці Г. Сковороди та відзначила оперативність дільничого, закріпленого за даною територією.

Слухали: Синенко І.В. щодо можливості запрошення на збори рад мікрорайонів представників правоохоронних органів та дільничих інспекторів для налагодження тісного зв’язку між громадою та новою поліцією.

Слухали: Чепура О.С. , який поділився досвідом роботи нової поліції м. Полтави та висловився за об’єднання зусиль влади, громади та правоохоронних органів, що має сприяти покращенню роботу поліції.

Слухали: В’юницьку Л.Ф. про проблему з несанцкіонованою діяльністю закладів, де працюють ігрові автомати та про потребу належного та об’єктивного реагування на це  правоохоронними органами.

Слухали: Куценка А.П. щодо питання довіри до працівників нової поліції з боку громадськості, створення позитивного іміджу правоохоронних органів та можливості проведення професійних майстер-класів самими представниками нової поліції, а також пообіцяв звукове забезпечення такого заходу у разі його проведення.

Слухали: Климченка Ю.В., Шерстюк Н.О. які запропонували звернутися до міської ради та спілки перевізників з приводу можливості сприяння вирішення питання надання безкоштовного проїзду у міському транспорту дільничим інспекторам у їхній робочий час.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

 

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з проханням розглянути можливість надання безкоштовного проїзду дільничим інспекторам, які обслуговують мікрорайони  Лубен.

 

Слухали: завідувача сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Осацького А.І., який розповів про наявність камер відеоспостереження на території Лубен, охарактерезував їхній технічний стан, ефективність використання правоохоронними органами та поділився перспективами з приводу потреби придбання нових камер відеоспостереження.

Слухали: Сиченка О.В., який вніс пропозицію звернутися до депутатів міської ради з проханням створити міську Програму безпеки м. Лубни, якою б передбачалося фінансування даного напрямку із залученням до її реалізації приватних підприємців.

Слухали: Скуратовську К.Д. щодо потреби призначення додаткових ваканцій дільничих інспекторів, зокрема для обслуговування мікрорайону №8, де у цьому виникла гостра необхідність.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось»

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з проханням розглянути можливість створення міської Програми безпеки м. Лубни та залучити до її реалізації приватних підприємців.

Слухали : пропозицію Крутько В.М., заступника голови ГО « Члени родин, загиблих ветеранів війни, учасників АТО в Донецькій та Луганській областях – Полтавської області» щодо встановлення пам’ятника загиблим під час проведення антитерористичних операцій та продемонструвала макет майбутнього пам’ятника.

Слухали: Новікова В.В., батьків загиблого бійця в зоні АТО  Олександра Вознюка, які підтримали пропозицію та поділилися власним баченням щодо вигляду пам’ятного знака та місця його розташування.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» -

 

Ухвалили: звернутися до депутатів міської ради з пропозицією розглянути можливість встановлення пам’ятника загиблим  учасникам АТО  у нашому місті.

Слухали : Тютюнник Л.С., яка зачитала  текст звернення до депутатів від Громадської ради при Лубенській міській раді з проханням  про недопущення на сесіях неконструктивної роботи та поведінки, що принижує звання народного обранця.

Слухали: Савченко В.В., Кривця Ю.М. ,які запропонував створити спеціальну комісію зі складу членів Громадської ради при Лубенській міській раді щодо вивчення роботи депутатів міської ради. 

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось»


У Різному слухалиБанкова Ф.О. щодо резонансного питання про  продовження  просування меж  кар’єру приватного цегельного заводу в районі Лисої гори, що негативним чином вплине на ланшафт міста та його життєдіяльність.

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

           Секретар:                                                                                                   (Сімініченко О.А.)

 


ПРОТОКОЛ № засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 25.05.2017р

ПРОТОКОЛ №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни                                                                                                            

від 25.05.2017р.

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

3. Кіріченко Євгеній Миколайович

Секретар: Слобідська Олена Миколаївна

Присутні члени Громадської ради: 16 представників

Всього: 32 представника.

Взяли участь: заступник начальника Лубенського відділу Національної поліції Ярмак О.І., начальник патрульної поліції Андреєв О.В., начальник управління культури і мистецтв Литовченко Ю.М., начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Скиба С.О., директор ДКП «Лубенський міський ринок» Семенюта О.І., координаторка проекту моніторингу декларацій ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» Гориславець Лариса, депутат обласної ради Ляшко Р.В., начальник Управління праці та соціального захисту населення Щербак В.О., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коваленко В.В., секретар міської ради Карпець О.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.            Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

2.            Про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання на 2017 рік в умовах сьогодення.

3.            Презентація збірки «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області

4.            Про стихійну торгівлю в місті, реконструкція «міського ринку».

5.            Про організацію відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей і підлітків м.Лубен влітку 2017 року.

6.            Різне

 

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним. Запропонувала прийняти його за основу.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили: прийняти порядок денний за основу.

 

Слухали з першого питання: Єрмака О.І., який прозвітував про зміни в структурі Лубенського відділу поліції та створення підрозділу патрульної поліції в її складі, про матеріально-технічне та кадрове забезпечення відділу, про нагальну необхідність виділення коштів із міського бюджету на встановлення та обслуговування камер відеоспостереження.

Слухали: Андреєва О.В. з інформацією про те, що в складі патрульної поліції постійно працює 2 екіпажі для швидкого реагування на звернення громадян, про велику необхідність в додаткових транспортних засобах та забезпеченні пальним.

Слухали: Чепура О.С. з пропозицією створити майданчик для співпраці поліції і громадськості.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили:

 

Слухали з другого питання: Литовченка Ю.М. з доповіддю про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання, що стоять на 2017 рік.

Слухали: Чепура О.С. з пропозицією налагодити більш тісну комунікацію з громадськістю.

Слухали: Ляшка Р.В. з пропозицією долучитися до ініціативи молодіжної групи, яка хоче зробити ремонт сцени в дитячому парку та привести до належного стану прилеглу територію.

Слухали: Куценка А.П. з пропозицією забезпечити місця проведення масових заходів достатнім для роботи концертної апаратури електроживленням.

Слухали: Банкова О.Ф. з пропозицією створити місце для дозвілля молоді як танцмайданчик та інше.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили: звернутися до міського голови сприяти громадській ініціативі по відбудові та облаштуванню сцени в дитячому парку, згідно проекту допомоги молоді «Бюджет участі», який прийнятий в області і в нашому місті ще в листопаді 2016 року.

 

Слухали з третього питання: Гориславець Ларису, яка презентувала збірку «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області.

 

Слухали з четвертого питання: Семенюту О.І. з доповіддю про реконструкцію міського ринку та стан стихійної торгівлі в місті. Він повідомив, що на даний час проводяться заходи по розробленню проекту реконструкції ринку та виділенню коштів з міського бюджету, роботи планується закінчити до дня міста та перенести торгові об’єкти з Ярмаркової площі на територію міського ринку.

Слухали: Салову Л.В. з пропозицією використати повністю територію колишньої дзеркальної фабрики та огородити її, щоб не залишалося місця для стихійних сміттєзвалищ.

Голосували:  «за» - одноголосно,

«проти» - ----

«утрималось» - ----

Ухвалили:

 

Слухали з п’ятого питання: Скибу С.О. з інформацією про організацію відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і підлітків влітку 2017 року.

 

Слухали в різному: Ляшка Р.В. з повідомленням про проведення 31 травня 2017 р. в м.Лубни «Форуму малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України»

Слухали: Щербака В.О. з інформацією про зміни в призначенні субсидій.

Слухали: Коваленко В.В. з інформацією про проведення 4 червня 2017 року фестивалю «Замкова гора».

Слухали: Сиченка О.В. з повідомленням про проблему просування кар’єру приватного цегельного заводу в районі Лисої гори та шкідливі наслідки цього.

 

На закінчення засідання Тютюнник Л.С подякувала усім присутнім за активність під час обговорення питань та оголосила, що дату наступного засідання буде оголошено додатково.

 

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

Секретар:                                                                                                   (Слобідська О.М.)


Про чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді 25.05.2017р.

Шановні лубенці!

 

25 травня о 10.00 годині в приміщенні міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради  при Лубенській міській раді.

 

Порядок денний :

1. Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

Доповідач: начальник Лубенського відділу поліції.

2. Про підсумки роботи галузі культури міста у 2016 році та завдання на 2017 рік в умовах сьогодення.

Доповідач: начальник управління культури і мистецтв Литовченко Ю.М.

3. Про організацію відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей і підлітків м.Лубен влітку 2017 року.

Доповідач: начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Скиба С.О.

4. Про стихійну торгівлю в місті, реконструкція «міського ринку».

Доповідач: директор ДКП «Лубенський міський ринок» Семенюта О.І.

5. Презентація збірки «Декларації без спекуляцій» за результатами моніторингу декларацій посадовців Полтавської області.

Доповідач: координаторка проекту моніторингу декларацій ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» Гориславець Лариса.

6. Різне.

 

 

 

 

 

Голова ГР                                                                       Л.С.Тютюнник

 


Сторінка 339 з 340

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua