Новий паркан для ЗОШ №3

    Продовжується робота над оновленням шкіл міста. До робіт залучаються працівники виконкому, управління освіти, батьки учнів, підприємці та інші небайдужі до життя нашого міста.

Лубенці в Ізмаїлі

    У червні 2010 року з ініціативи та за підтримки міського голови Коряка Василя Васильовича чергова група лубенців - працівники дитячих дошкільних закладів Лубен - відпочивала у  місті Ізмаїл, Одеської області.

Із сесії міської ради

     01 липня 2010 року відбулася позачергова п’ятдесят шоста сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

Лубенська школа в десятці найкращих в Україні

    Міністерство освіти і науки України повідомило, що у березні – квітні 2010 року разом з Британською Радою в Україні був проведений конкурс загальноосвітніх навчальних закладів на участь у європейській програмі «Навчаймося разом».

Інформує Головне управління статистики у Полтавській області

18.06.2010           01-1048/09/1-23/382

Прес-випуск

Основні показники соціально-економічного розвитку м.Лубен
за січень–травень 2010 року

Майбутні педагоги

    29 червня 2010 року в приміщенні міської ради отримали дипломи бакалавра за спеціальністю: «Початкове навчання (практична психологія)» випускники Лубенського центру довузівської підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Щасливого відпочинку в Криму!

    25 червня 2010 року о 19.00 годині біля міської ради хвилююча мить – від’їзд лубенських дітей до Криму в Євпаторію на відпочинок. Схвильовані батьки, дідусі та бабусі випроводжають своїх найкращих, найрідніших, радісних дітей.

Відзначення Дня Конституції України в Лубнах

     25 червня в Лубнах, як і по всій країні, відзначалося загальнодержавне свято – День Конституції України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні

       Біля пам’ятного знаку загиблим у Великій Вітчизняній війні на площі Слави зібралися лубенці, щоб ще раз вклонитися тим, хто віддав життя заради майбутніх поколінь у найжахливішій війні в історії нашого народу.

      22 червня 2010 року виповнюється 69 років з дня початку Великої Вітчизняної війни, яка забрала життя кожного п'ятого нашого співвітчизника. І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом.

Відпочинок у Березоточі

    У Лубенському районі, на окраїні села Березоточа,  є частинка Лубен - мальовнича природа, де Удай впадає в Сулу, та двоповерхова будівля – це місце розташування для відпочинку лубенців влітку.

    Втрачено багато часу та докладено неймовірні зусилля міської влади, щоб переконати депутатів районної ради передати у власність міста частинку землі – зарослої бур’янами та кущами біля будинку-пустки - для перетворення на охайний куточок оздоровлення дітей міста на березі річки Сули. Та все ж здоровий глузд переміг, земельна ділянка передана місту і розпочато облаштування майбутнього дитячого табору відпочинку.

У Всеукраїнському конкурсі перемогла лубенка

     На апаратній нараді у міській раді чергове відзначення найкращих громадян нашого міста. Юна студентка Лубенського фінансово-економічного коледжу Вікторія Наказненко здобула перше місце у Всеукраїнському конкурсі інформаційних технологій в обліку.

Сторінка 340 з 343

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua