Молодіжна рада Лубен почала працювати

Нещодавно, за підтримки депутата Партії Регіонів Юрія Палиги, секретаря міської ради Івана Карпця, відділу у справах сім’ї та молоді під керівництвом Світлани Скиби, в нашому місті стартував новий проект при Лубенській міській раді. Було створено консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики,

Новини КВН

Завершився шістнадцятий обласний огляд-конкурс команд КВН шкільних та позашкільних навчальних закладів. Цього року в конкурсі прийняло участь 29 команд, і вперше аж 2 лубенські команда «Кадри» зі школи № 1 та команда «СЛЕМ» з шостої школи.

В міському відбірковому турі, де брали участь 7 команд, перемогу святкували СЛЕМівці.

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня біля пам’ятнику воїнам-афганцям відбувся мітинг, в якому взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, керівники Лубенського району, громадськість і звичайно ж, тих учасників бойових дій, хто з честю виконав свій інтернаціональний обов’язок.

Вшанування учасників бойових дій у мікрорайоні № 6

15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав рада мікрорайону № 6 віддала данину пам’яті усім воїнам, які виконували свій військовий обов’язок у “гарячих точках“ планети. Учасниками мітингу біля пам’ятного знаку по вулиці Кононівській були Григорій Лазоренко, Віктор Кошель,

Чи зменшиться кількість правопорушень у місті

15 лютого у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю секретаря міської ради Івана Карпця, заступника начальника Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області, начальника міліції громадської безпеки Валерія Дяченка, голови правління ГФ “Муніципальна служба правопорядку“ Григорія Мелешка,

Які перспективи у лубенців щодо очищення міста від сміття

15 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Юрія Купрія з представником німецької фірми SCHAFER Вольфгангом Ермліхом (Wolfgang Ermlich). Метою зустрічі стало обговорення впровадження нової системи збору твердих побутових відходів шляхом роздільного збору за допомогою євроконтейнерів

ДТП під Лазірками з двома загиблими

У неділю 13 лютого на трасі «Київ-Харків» поблизу Лубен на 173 км сталася жахлива пригода - ДТП, в результаті якої загинуло двоє дітей.

- До диспетчера Лубенської СШМД Світлани Андрущенко надійшов виклик близько 14-ї години дня від невідомого про велику дорожню пригоду, - розповідає головний лікар служби «103» Юрій Палига.

Із засідання депутатської комісії

14 лютого відбулося засідання депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації. У засіданні взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, заступник міського голови Юрій Купрій, голова депутатської комісії Юрій Палига, депутати міської ради Тетяна Алєксєєва, Костянтин Павельчук та Ольга Скрипка.

Якими будуть тарифи на комунальні послуги та яка якість цих послуг для лубенців

Громадські слухання

12 лютого у приміщенні кінотеатру “Київська Русь“ відбулася зустріч керівників міста з представниками багатоквартирних будинків, секретарями мікрорайонів та керівниками комунальних підприємств. Метою зустрічі стало громадське обговорення підняття тарифів на комунальні послуги.

Про доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

14 лютого відбулося чергове засідання Комітету по забезпеченню доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням секретаря міської ради Івана Карпця.

Із наради у міського голови

14 лютого апаратну нараду міський голова Олександр Грицаєнко розпочав із нагородження переможців за результатами конкурсу “Кращий платник Пенсійного фонду“ за підсумками 2010 року, який проведений управлінням Пенсійного фонду в м.Лубнах. Кращими платниками податків до Пенсійного фонду стали ЛК ЖЕУ та ДП "Лубенське лісове господарство".

Сторінка 343 з 361

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua