Лубенкам присвоєно звання "Мати-героїня"

15 листопада у залі засідань Лубенської міської ради відбулося урочисте вручення посвідчень про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям.

Продовження першої сесії Лубенської міської ради

11 листопада у залі засідань міської ради відбулося продовження першої сесії Лубенської міської ради шостого скликання. В роботі сесії взяли участь міський голова Грицаєнко Олександр Петрович та 38 депутатів міської ради.

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА!

Виконком Лубенської міської ради повідомляє, що з 24 по 27 листопада 2010 року у м. Донецьк в Міжнародному бізнес-центрі (м. Донецьк, вул. Університетська, 2 А) та в Донецькій торгово-промисловій палаті (м. Донецьк, пр. Київський, 87) відбудеться перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток».

Із прес-конференції мера Лубен

9 листопада у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулася прес-конференція міського голови міста Лубни Грицаєнка Олександра Петровича за участю представників місцевих засобів масової інформації.

Олександр Петрович розпочав конференцію та запросив представників преси ставити йому запитання:

Перша сесія міської ради шостого скликання

9 листопада у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулася перша сесія Лубенської міської ради шостого скликання. Урочисто відкрила сесію голова Лубенської міської виборчої комісії Бородай Людмила Петрівна.

Про результати виборів депутатів Лубенської міської ради

Лубенська міська виборча комісія

Постанова № 116

Відповідно до статті 77 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» на підставі протоколів дільничних виборчих комісій та протоколу Лубенської міської виборчої комісії про підсумки голосування в багатомандатному Лубенському міському виборчому окрузі з виборів депутатів Лубенської міської ради, Лубенська міська виборча комісія встановила, що до списків виборців на виборчих дільницях було включено 39330 виборців, взяло участь у голосуванні 18709 (47,6 %) виборців.

Про результати виборів в одномандатному виборчому окрузі з виборів лубенського міського голови

Витяг із протоколу Лубенської міської виборчої комісії

Відповідно до частини третьої статті 76 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" територіальна виборча комісія встановила:

Інформує управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах

Сплата страхових внесків «спрощенцями»

З метою забезпечення соціальних гарантій громадян України, порядком, визначеним Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №2461-IV від 08.07.2010 встановлена сплата внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування.

Інформує управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах

Єдиний соціальний внесок: перше знайомство.

Уже декілька років обговорювалось питання про введення одного страхового внеску замість існуючих сьогодні чотирьох. Нарешті Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI запроваджено з 01.01.2011 порядок справляння такого внеску.

Лубенки мають почесне звання "Мати-героїня"

27 жовтня 2010 року у приміщенні Лубенської міської ради відбулося урочисте вручення посвідчень до почесного звання «Мати-героїня» багатодітним матерям міста Лубни. Посвідчення та квіти вручив міський голова Василь Васильович Коряк.

Відбулася сесія міської ради

19 жовтня 2010 року відбулася чергова п’ятдесят дев’ята сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

Про внесення змін до показників бюджету міста на 2010 рік.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 11 червня 2010 року «Про затвердження програми по капітальному ремонту житлового фонду місцевих рад по м.Лубни на 2010 рік».

Сторінка 346 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua