Відродимо Заводський парк

8 червня кипіла робота у парку Заводському. Тут, з ініціативи міської громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" (голова Віктор Костюк) та за активної підтримки міської влади, відбулося прибирання території.

День захисту дітей у мікрорайоні №6

Весело пройшли заходи, присвячені Дню захисту дітей у мікрорайоні №6. Свято мало назву "Все найкраще - дітям". Малеча із задоволенням розповідала вірші, співала пісні, змагалася у вправності, малюючи на асфальті.

Вшанували журналістів

6 червня в актовій залі міськвиконкому вшановували працівників місцевих засобів масової інформації з нагоди професійного свята - Дня журналіста.

На свято були запрошені не лише знані й відомі на Лубенщині журналісти-корифеї, а й головні редактори шкільних багатотиражок, члени школи юних журналістів "Провесінь".

« Здоровим бути здорово!»

Що літо – це пора чудового відпочинку, оздоровлення і радості відомо всім. Але це саме по собі не приходить, змістовне дозвілля потрібно організувати. Саме тому Лубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно з волонтерським загоном «Ми за здорове майбутнє» організовано конкурсно-розважальну програму для літніх пришкільних таборів міста, яка буде проходити протягом червня місяця       2011 року.

На апаратній нараді 6 червня

Підсумкам роботи за минулий тиждень та головним завданням наступного була присвячена чергова апаратна нарада, яку 6 червня провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Перш за все він привітав всіх присутніх журналістів з професійним святом та побажав здоров’я та творчих успіхів.

В Лубнах пройдуть Дні здорового способу життя «Друзі назавжди!»

03 -10 червня  в Лубнах проходять Дні здорового способу життя "Друзі назавжди!". Організатор акції – Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ”.

Заходи відбуваються в рамках соціального проекту «Просвітницька програма «За здорове майбутнє», що реалізується за підтримки відділу в справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації.

Оздоровча кампанія «Літо – 2011 р.»

На порозі вже літо. А, отже, саме час подбати про здоров’я наших дітей. Відділ у справах сім’ї та молоді повідомляє,

Візит на ТОВ "Автомаш-Лубни"


Тривають візити керівництва міста на підприємства нашого міста. Ось і 2 червня міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко відвідали ТОВ "Автомаш-Лубни".

Маленьким лубенцям - новий дитячий майданчик


До Дня захисту дітей в мікрорайоні №3, на подвір’ї будинків по вул. Щелканова, 9 та Монастирській, 50 відбулося свято відкриття нового сучасного дитячого майданчика.

"Я люблю своє місто"


Конкурс малюнків на асфальті "Я люблю своє місто" пройшов у мікрорайоні №3 1 червня в День захисту дітей.

Урочиста реєстрація нових лубенців

1 червня, в День захисту дітей, у пологовому відділенні Лубенської ЦРЛ відбулася урочиста реєстрація дітей, присвячена 15-й річниці Конституції України. Населення Лубен поповнилося ще двома повноправними мешканцями.

Сторінка 349 з 385

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua