Друга сесія Лубенської міської ради

23 листопада відбулася друга сесія Лубенської міської ради шостого скликання. В роботі сесії взяли участь міський голова Грицаєнко Олександр Петрович, секретар міської ради Карпець Іван Іванович та 35 депутатів.

Міжнародний день студента

З нагоди святкування Міжнародного дня студента 17 листопада в актовому залі дитячої музичної школи відбувся святковий концерт за участю творчих колективів та виконавців міста.

День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада у приміщенні Лубенської міської ради відбулося відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Лубенкам присвоєно звання "Мати-героїня"

15 листопада у залі засідань Лубенської міської ради відбулося урочисте вручення посвідчень про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям.

Продовження першої сесії Лубенської міської ради

11 листопада у залі засідань міської ради відбулося продовження першої сесії Лубенської міської ради шостого скликання. В роботі сесії взяли участь міський голова Грицаєнко Олександр Петрович та 38 депутатів міської ради.

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА!

Виконком Лубенської міської ради повідомляє, що з 24 по 27 листопада 2010 року у м. Донецьк в Міжнародному бізнес-центрі (м. Донецьк, вул. Університетська, 2 А) та в Донецькій торгово-промисловій палаті (м. Донецьк, пр. Київський, 87) відбудеться перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток».

Із прес-конференції мера Лубен

9 листопада у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулася прес-конференція міського голови міста Лубни Грицаєнка Олександра Петровича за участю представників місцевих засобів масової інформації.

Олександр Петрович розпочав конференцію та запросив представників преси ставити йому запитання:

Перша сесія міської ради шостого скликання

9 листопада у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулася перша сесія Лубенської міської ради шостого скликання. Урочисто відкрила сесію голова Лубенської міської виборчої комісії Бородай Людмила Петрівна.

Про результати виборів депутатів Лубенської міської ради

Лубенська міська виборча комісія

Постанова № 116

Відповідно до статті 77 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» на підставі протоколів дільничних виборчих комісій та протоколу Лубенської міської виборчої комісії про підсумки голосування в багатомандатному Лубенському міському виборчому окрузі з виборів депутатів Лубенської міської ради, Лубенська міська виборча комісія встановила, що до списків виборців на виборчих дільницях було включено 39330 виборців, взяло участь у голосуванні 18709 (47,6 %) виборців.

Про результати виборів в одномандатному виборчому окрузі з виборів лубенського міського голови

Витяг із протоколу Лубенської міської виборчої комісії

Відповідно до частини третьої статті 76 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" територіальна виборча комісія встановила:

Інформує управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах

Сплата страхових внесків «спрощенцями»

З метою забезпечення соціальних гарантій громадян України, порядком, визначеним Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №2461-IV від 08.07.2010 встановлена сплата внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування.

Сторінка 352 з 361

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua