Відзначення Дня Соборності в Лубнах

21 січня у місті Лубни відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України. Біля пам’ятника Древньоруському воїну – захиснику Київської Русі, який у нашому місті вважається символом об’єднання слов’ян зібралися лубенці, які свято бережуть наші державницькі традиції. У мітингу взяли участь представники міської влади на чолі з мером Лубен Олександром Грицаєнком,

Акція „Молодь єднає Україну“

21 січня відділом у справах сім’ї та молоді міськвиконкому спільно з лідерами учнівського та студентського самоврядування проведено акцію „Молодь єднає Україну!“.

П’ята сесія Лубенської міської ради

 

21 січня відбулася п’ята сесія Лубенської міської ради шостого скликання. На пленарному засіданні розглянуто 39 питань та прийняті відповідні рішення:

День Соборності України

День Соборності Українисвято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Відкрито виставку творів лубенських художників

Лубенські художники подарували краянам виставку творів образотворчого мистецтва, офіційне відкриття якої відбулося 20 січня в Лубенській галереї образотворчого мистецтва.

Із засідання колегії міської ради

20 січня відбулося засідання консультативно-погоджувальної колегії Лубенської міської ради. В засіданні взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, голови постійних депутатських комісій, керівники депутатських фракцій.

«Право дитини на сім’ю»

20 січня в Лубенському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася прес-конференція на тему: «Право дитини на сімю». Конференція проведена в рамках розпочатої у 2011 році кампанії по інформуванню населення щодо діяльності та створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Святкове дійство для підопічних відділення соціально-побутової адаптації

20 січня у відділенні соціально-побутової адаптації управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому було проведено обрядове дійство до свята Водохреща та Івана Хрестителя для громадян, які знаходяться на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування.

"Нехай же слово золоте печалиться, сміється і цвіте"

Нещодавно відбувся вечір по творчості Олександра Печори, з нагоди його 60-річчя від дня народження - "Нехай же слово золоте печалиться, сміється і цвіте".

Вечір відбувся за участю студентів медичного училища.

Із засідання комісії по призначенню всіх видів допомоги, пільг

20 січня відбулося засідання комісії по призначенню всіх видів соціальної допомоги, пільг. На засідання комісії були винесенні такі питання:

Святкування Водохреща у Лубнах

Загальноміське свято Водохреща відбулося на центральному пляжі. Сюди хресним ходом спустилося священство Свято-Троїцького Храму, а вже колядками й щедрівками усіх святкуючих зустрічав академічний хор "Камертон".

Сторінка 354 з 367

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua