Міський голова Олександр Грицаєнко відвідав ВАТ "Шліфверст"

2 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко з робочим візитом відвідали Лубенський верстатобудівний завод «Шліфверст». Метою візиту стало ознайомлення з виробництвом підприємства та перспективами його розвитку.

«КОЛИ ПЕНСIОНЕРИ УСМIХАЮТЬСЯ, – ДЛЯ МЕНЕ РАДIСТЬ»

У минулому столітті класик української лі­тератури Олесь Гончар в неординарному для того часу творі «Собор» песимістично стверд­жував, що життєвий шлях кожної людини пролягає через комсомол до соцзабезу. То­дішній соцзабез – це прообраз нинішнього Пенсійного фонду. І хоч комсомолу нині немає, але шлях кожної людини обов’язково приведе до Пенсійного фонду.

АРТ-виставка виробів із вторсировини

Нещодавно в ЗОШ № 7 було проведено АРТ-виставку, яка організована у рамках Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області. Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Полтавській області

Екологічна акція в Лубнах

Екологічні проблеми міста не залишаються поза увагою юних громадян Лубен. Свою екологічну волонтерську акцію учасники пошукового загону спеціалізованої школи № 6 “Джерело“ проводять на захист довкілля.

Відбулося перше засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста

У Лубнах відновлено роботу ради керівників підприємств, установ та організацій. Перше засідання ради відбулося у вівторок 1 лютого. Спільна зустріч керівників міста ініційована виконкомом, наголосив міський голова Олександр Грицаєнко, відкриваючи нараду.

Щорічна премія ім.В.Малика. Відзнака чекає на своїх лауреатів.

2 лютого відбулося засідання журі по присудженню літературно-мистецької премії ім. В.Малика, яке провів голова журі керуючий справами виконкому Валерій Даценко. Члени журі  підвели підсумки конкурсу. Лауреатами літературно-мистецької премії ім. В.Малика 2011 року було визнано:

Скільки коштує лубенцям викинуте ними сміття на вулиці міста

У порядку денному засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, яке відбулася нещодавно, розглянуто чотири питання. Засідання комісії провів заступник міського голови Юрій Купрій.

Із наради у міського голови

Перед початком апаратної наради, яка відбулася 31 січня, міський голова Олександр Грицаєнко нагородив грамотами виконкому та цінними подарунками переможців конкурсу “Студентська зірка“ Андрія Семенця, студента Лубенського лісотехнічного коледжу та Юлію Карпець, студентку Лубенського фінансово-економічного коледжу, а також відзначив директорів цих двох провідних лубенських вузів Романа Сендзюка та Лідію Огієнко.

Із засідання виконавчого комітету Лубенської міської ради

28 січня відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Перші кроки до створення молодіжної ради Лубен

28 січня відбулося чергове засідання лідерів учнівського та студентського самоврядування та представників працюючої молоді. Метою зустрічі стало обговорення створення молодіжної міської ради при Лубенській міській раді.

Відповідальне батьківство сьогодні

28 січня в жіночій консультації поліклінічного відділення Лубенської центральної міської лікарні відбулося відкриття Консультаційного пункту міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сторінка 356 з 371

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua