Лубенці на конкурсі "Таланти багатодітної родини"

12 березня 2011 року у м. Полтаві відбувся VІІІ обласний конкурс «Таланти багатодітної родини», у якому взяли участь діти з багатодітних сімей м. Лубен .

Робота комісіїї по договорам оренди землі

14 березня у МВК відбулося чергове засідання комісії зі встановлення розміру відсотків від нормативної грошової оцінки при укладенні договорів оренди землі.

Засідання оргкомітету по підготовці до 20-ї річниці Незалежності України

14 березня у МВК відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки заходів до 20-ї річниці Незалежності України. Його провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Позачергове засідання виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 14 березня у приміщенні МВК, обмежилось розглядом одного питання, що стосувалося змін до Статуту товариства "Союз Чорнобиль".

На апаратній нараді 14 березня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 14.03 міський голова Олександр Грицаєнко наголосив на тому, що цей тиждень буде повністю присвячений благоустрою та наведенню чистоти в місті.

Краєзнавча година "З Шевченкової криниці"

Краєзнавча година, яка відбулася в галереї образотворчого мистецтва 11 березня, присвячувалась 197-й річниці від дня народження Тараса Шевченка та 150-й - з дня його смерті. В стінах галереї образотворчого мистецтва, де вона проходила, презентовано унікальні видання, присвячені творчості Великого Кобзаря.

"П’янке тепло Тарасового слова"

Народний академічний хор ’’Камертон’’Людно було 10 березня у залі музичної школи. Тут зібралися поціновувачі української пісні, слова, культури переглянути літературно-музичну композицію "П’янке тепло Тарасового слова", підготовану міським управлінням культури і присвячену 197-й річниці з дня народження та 150-й - з дня смерті Шевченка.

Передсвятковий ярмарок в Лубнах

6 березня у Лубнах відбувся передсвятковий Ярмарок, у якому взяли участь товаровиробники Лубенщини та сусідніх районів. Мешканці Лубен та гості нашого міста мали змогу у святковій атмосфері поярмаркувати й придбати необхідні їм товари за привабливими цінами.

Свято мікрорайону № 5

Змістовно й насичено пройшло святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня у мікрорайоні №5. Урочиста частина свята розпочалася з вітання жителів мікрорайону міським головою Олександром Грицаєнком. Він вручив активістам грамоти, в тому числі і голові ради ветеранів мікрорайону Ларисі Прокопівні Лакішіс.

Для вас, чарівних

Молодіжна рада міста вітає жінок зі святом 8 БерезняНарешті настала така довгоочікувана та прекрасна пора року - весна. Вона вселяє надію у наші душі, дарує чудовий настрій та змушує нас закохуватися. І не дивно, що саме в цей незвичайний, сповнений весняної ніжності та теплоти час люди святкують Міжнародний день жінки. День, коли повітря наповнюється густим ароматом квітів і ні з чим незрівнянним особливим запахом весни.

"Жінкам - берегиням присвячуємо"

“Жінкам-берегиням присвячуємо". Під такою назвою пройшов святковий концерт до дня 8 березня у мікрорайоні №8. Привітно зустріли в НВК № 9 гостей та виконавців святкової програми. Зі словами привітань до присутніх звернувся заступник міського голови Юрій Купрій , а секретар мікрорайону №8 Олександр Ковалеров вручив подарунки жінкам-опікунам: Вірі Демчук, Тетяні Яджак, Любові Коваль.

Сторінка 359 з 382

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua