Гендерні ролі та стереотипи у суспільстві

Питання рівноправності між жінкою і чоловіком уже давно перестало розглядатися світовим співтовариством як соціальне , а стало питанням захисту прав людини, яке вимагає розширення сфери застосування не лише в інтересах жінок, а й в інтересах чоловіків. Саме цьому був присвячений семінар, який проведено для безробітних  28 грудня 2011 року Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Лубенським міськрайонним центром зайнятості на тему: «Від рівних прав чоловіка і жінки до гендерної рівності в сім’ї».

"Масляна вітається, а зима прощається"

27 лютого лубенці прощалися із зимою і закликали весну. Традиційне народне гуляння з нагоди свята Масляної під назвою "Масляна вітається, а зима прощається" пройшло на центральній площі міста. У заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Даценко та інші керівники.

На черговій апаратній нараді 28.02.2011 року

Олександр Грицаєнко вітає Романа Гумена з отримання стипендії Президента УкраїниЧергова апаратна нарада у міськвиконкомі, яка відбулася 28 лютого, розпочалася з приємної події. Міський голова Олександр Грицаєнко привітав студента 3 курсу лісотехнічного коледжу Романа Гумена з отриманням стипендії Президента України, якою він відзначений за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу. Приємно відзначити, що Роман один з 4 студентів на всю Україну, яким було призначено такі стипендії. Тепло привітавши Романа, міський голова побажав йому подальших успіхів, натхнення і перемог на славу нашого міста.

Дипломи медикам

25 лютого у святково прикрашеному залі кінотеатру "Київська Русь" відбулося вручення дипломів молодших спеціалістів -фельдшерів випускникам відділення "Лікувальна справа" Лубенського медичного училища.

Засідання виконавчого комітету

Засіданя виконачого комітету Лубенської міської радиПротягом двох годин тривало засідання виконкому у міській раді, яке відбулося в кінці минулого тижня, 25 лютого. Тридцять питань стояло на порядку денному, переважна більшість з яких була затверджена без поправок та доповнень з боку членів виконкому.

Молодіжна рада Лубен у ветеранів

Нещодавно, 23 лютого, жителі міста Лубни відзначили ще одну пам’ятну та урочисту дату – День захисника Вітчизни. Ми маємо завжди з вдячністю та повагою згадувати імена тих, хто так мужньо і героїчно захищав Україну,

Останнє оновлення на Понеділок, 28 лютого 2011, 10:38

Вітання ювілярці

Людно і святково було сьогодні, 25 лютого, в оселі лубенки Білоцерківської Віри Григорівни, яку з її 90-річчям завітали привітати секретар міської ради Іван Карпець, голова мікрорайону №2, член виконавчого комітету міської ради Михайло Сонін, спеціаліст по роботі з органами самоорганізації населення Юрій Кисляк,

Засідання координаційного штабу

Перше засідання Координаційного штабу оперативного реагування щодо цінової ситуації в місті пройшло 24 лютого за участю представників торгівельної галузі.

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лубенської міської ради інформує жителів міста, щодо збільшення ціни на природний газ, підвищення тарифів на теплопостачання та гарячу воду та малозабезпечені сім’ї, у яких виховуються діти віком від 3 до 18 років.

Урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни

Актова зала музичної школи не могла вмістити всіх гостей, які завітали 23 лютого на урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. Поважні чоловіки у військовій формі з орденами та медалями створюють атмосферу надійності і захищеності. Концертну програму розпочав ансамбль військово-патріотичної пісні «Самоходочка» міського будинку культури,

Привітання ветеранам від керівників міста

 

23 лютого в День захисника Вітчизни керівництво міста тепло і сердечно вітало ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій. За станом здоров’я вони вже не можуть відвідувати загальноміські заходи, тож керівники міста завітали до них додому.

Сторінка 362 з 382

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua