Плануємо здорове майбутнє

З метою  привернення  уваги  молоді  до проблем  здоров’я,  в  першу чергу пов’язаних з вживаням  алкоголю та палінням, 7 квітня  2011р. у спеціалізованій школі № 6  працівники Лубенського  МЦСССДМ  та управління охорони здоров’я, провели інформаційно - просвітницьку  акцію:  « Крок  у доросле життя», присвячену  Всесвітньому  дню здоров’я.

Екскурсія для відмінників художньої школи

2 квітня 2011 року у відмінників навчання Лубенської художньої школи був насичений день у пізнанні культури та історії своєї країни. Діти відвідали музей "Флігель Т.Г.Шевченка" в м.Яготині, Яготинську картинну галерею та музей-садибу Катерини Білокур у мальовничому селі Богданівка.

Виїзна нарада у мікрорайоні №3

7 квітня з громадським активом мікрорайону №3 на виїзній нараді зустрілися міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець та депутати міської ради Віктор Манжара, Олександр Карпець, Павло Корнієнко. На нараді були присутні голова мікрорайону Володимир Баришполець, секретар Марія Уперечкіна та керівники комунальних служб і організацій.

Перемоги лубенців на Всеукраїнському рівні

У нас багато талановитих учнів. Неодноразово вони прославляли ім’я Лубенської спеціалізованої школи №6 на теренах міста, області та навіть України. Наші учні є призерами Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Виїзна нарада в мікрорайоні №2

Чергова виїзна нарада відбулася 6 квітня у мікрорайоні №2. Міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець та депутати міської ради Олексій Пивовар, Олександр Семенюта, Оксана Погребняк, Людмила Тютюнник обговорили разом з головою мікрорайону Михайлом Соніним, секретарем Юрієм Кисляком та мешканцями нагальні проблеми цього мікрорайону.

У Лубнах молодь відзначила Всесвітній день здоров'я

"Про здоров'я дбати – горя не знати!" - під такою назвою 6 квітня у Лубенській музичній школі відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я. Такий захід був організований Полтавською обласною молодіжною громадською організацію «Твій Світ» і відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради. У дійстві взяло участь понад 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Виїзна нарада у мікрорайоні №1

altВиїзна нарада у мікрорайоні №1, що відбулася 5 квітня, була досить багатолюдною і доволі конструктивною. Провів її секретар міської ради Іван Карпець, а прибули запрошені депутати міської Надія Рева, Роман Сендзюк, Ігор Павельчук, Богдан Івасечко, Наталія Омельяненко, Олександр Семенюта, Олексій Пивовар, а також керівники комунальних служб міста, активісти та секретар мікрорайону Наталія Сухонос.

Лубенці в "Полтавському вальсі-2011"

alt27 березня відбувся відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю "Полтавський вальс-2011", який проходив у Палаці дозвілля "Листопад" міста Полтави. Під час змагань було представлено танцювальні клуби з усієї України: Києва, Харкова, Севастополя, Донецька, Кременчука, Комсомольська, Сум, Полтави і, що дуже приємно,  серед великої кількості учасників цього престижного фестивалю  були й талановиті танцюристи з Лубен.

Відкриття виставки в галереї образотворчого мистецтва

З 29 березня у Лубенській галереї образотворчого мистецтва почала працювати виставка робіт художника Михайла Буніна.

Переступивши поріг картинної галереї, на мить переносимося на початок минулого століття - так правдиво і якісно виглядає природа на полотнах живописця Михайла Буніна, що зайняли своє почесне місце у просторій виставковій залі.

Поздоровлення ювілярці

2 квітня мешканка мікрорайону № 2 Раїса Іванівна Ципак приймала вітання з нагоди свого 80-річчя.

Раїса Іванівна – ветеран праці. Все життя вона працювала бухгалтером у відділі соцзабезпечення, управлінні архітектури та містобудування виконавчого комітету Лубенської міської ради, фінансово-економічному коледжі. Але й зараз не залишається осторонь громадського життя міста. ЇЇ знають як активного члена громадської організації «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», сумлінну, відповідальну, багатогранну жінку.

На черговій апаратній нараді 4 квітня 2011 року

Апаратну нараду, що відбулася 4 квітня, провели міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко. Як завжди, в центрі уваги питання прибирання та благоустрою міста. Міський голова подякував всім, хто активно долучився до цієї роботи, але зазначив, що реальних результатів поки що не видно, бо через брак спеціального транспорту вчасно не вивозяться кучі сміття. "Я запевняю, в місті буде чисто", - наголосив Олександр Грицаєнко.

Сторінка 362 з 389

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua