Засідання тимчасової депутатської комісії

Засідання тимчасової депутатської комісії з розробки Статуту міської громади під головування Івана КарпцяСьогодні, 2 березня, під головуванням секретаря міської ради Івана Карпця  відбулося чергове засідання тимчасової депутатської комісії з розробки Статуту міської громади.

Дарувати дітям свято - добра традиція

У Лубнах триває акція «Подаруй дитині радість!», яку спільними зусиллями організували міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Фінансово-економічним коледжем та Медичним училищем. Мета акції – привернути увагу студентів та викладачів до проблем дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Змагання Лубенських інтелектуалів

Що? Де? Коли? Лубни22 лютого, після багаторічної перерви, в актовій залі фінансово-економічного коледжу відбувся міський чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

В змаганнях взяли участь 12 команд, 11 з яких  - команди шкіл, технікумів і училищ Лубен та команда Клубу інтелектуальної творчості міста «Євробонди», яка грала поза конкурсом.

Молодіжна рада на святкуванні Масляної

27 лютого на Володимирському майдані лубенці святкували Масляну. Православні починають святкувати Масляну - останній тиждень перед Великим постом. Це свято традиційно вважається одним з найяскравіших свят, тож на дійстві були різні ігри та розваги. У народі вважають, що масний тиждень не можна проводити нудно, тому що весь рік буде невдалим.

Заради життя!

28 лютого 2011 року, в рамках «Місячника збереження репродуктивного здоров’я», Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Лубенським фінансово-економічним коледжем при підтримці Лубенського обласного наркодиспансеру був проведений інформаційно-просвітницький захід для студентів фінансово-економічного коледжу з питань профілактики алкогольної залежності та збереження репродуктивного здоров’я під назвою «Плануємо майбутнє» до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародного миру 8 Березня.

Гендерні ролі та стереотипи у суспільстві

Питання рівноправності між жінкою і чоловіком уже давно перестало розглядатися світовим співтовариством як соціальне , а стало питанням захисту прав людини, яке вимагає розширення сфери застосування не лише в інтересах жінок, а й в інтересах чоловіків. Саме цьому був присвячений семінар, який проведено для безробітних  28 грудня 2011 року Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Лубенським міськрайонним центром зайнятості на тему: «Від рівних прав чоловіка і жінки до гендерної рівності в сім’ї».

"Масляна вітається, а зима прощається"

27 лютого лубенці прощалися із зимою і закликали весну. Традиційне народне гуляння з нагоди свята Масляної під назвою "Масляна вітається, а зима прощається" пройшло на центральній площі міста. У заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Даценко та інші керівники.

На черговій апаратній нараді 28.02.2011 року

Олександр Грицаєнко вітає Романа Гумена з отримання стипендії Президента УкраїниЧергова апаратна нарада у міськвиконкомі, яка відбулася 28 лютого, розпочалася з приємної події. Міський голова Олександр Грицаєнко привітав студента 3 курсу лісотехнічного коледжу Романа Гумена з отриманням стипендії Президента України, якою він відзначений за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу. Приємно відзначити, що Роман один з 4 студентів на всю Україну, яким було призначено такі стипендії. Тепло привітавши Романа, міський голова побажав йому подальших успіхів, натхнення і перемог на славу нашого міста.

Дипломи медикам

25 лютого у святково прикрашеному залі кінотеатру "Київська Русь" відбулося вручення дипломів молодших спеціалістів -фельдшерів випускникам відділення "Лікувальна справа" Лубенського медичного училища.

Засідання виконавчого комітету

Засіданя виконачого комітету Лубенської міської радиПротягом двох годин тривало засідання виконкому у міській раді, яке відбулося в кінці минулого тижня, 25 лютого. Тридцять питань стояло на порядку денному, переважна більшість з яких була затверджена без поправок та доповнень з боку членів виконкому.

Молодіжна рада Лубен у ветеранів

Нещодавно, 23 лютого, жителі міста Лубни відзначили ще одну пам’ятну та урочисту дату – День захисника Вітчизни. Ми маємо завжди з вдячністю та повагою згадувати імена тих, хто так мужньо і героїчно захищав Україну,

Останнє оновлення на Понеділок, 28 лютого 2011, 10:38

Сторінка 364 з 385

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua