Позачергове засідання виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 14 березня у приміщенні МВК, обмежилось розглядом одного питання, що стосувалося змін до Статуту товариства "Союз Чорнобиль".

На апаратній нараді 14 березня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 14.03 міський голова Олександр Грицаєнко наголосив на тому, що цей тиждень буде повністю присвячений благоустрою та наведенню чистоти в місті.

Краєзнавча година "З Шевченкової криниці"

Краєзнавча година, яка відбулася в галереї образотворчого мистецтва 11 березня, присвячувалась 197-й річниці від дня народження Тараса Шевченка та 150-й - з дня його смерті. В стінах галереї образотворчого мистецтва, де вона проходила, презентовано унікальні видання, присвячені творчості Великого Кобзаря.

"П’янке тепло Тарасового слова"

Народний академічний хор ’’Камертон’’Людно було 10 березня у залі музичної школи. Тут зібралися поціновувачі української пісні, слова, культури переглянути літературно-музичну композицію "П’янке тепло Тарасового слова", підготовану міським управлінням культури і присвячену 197-й річниці з дня народження та 150-й - з дня смерті Шевченка.

Передсвятковий ярмарок в Лубнах

6 березня у Лубнах відбувся передсвятковий Ярмарок, у якому взяли участь товаровиробники Лубенщини та сусідніх районів. Мешканці Лубен та гості нашого міста мали змогу у святковій атмосфері поярмаркувати й придбати необхідні їм товари за привабливими цінами.

Свято мікрорайону № 5

Змістовно й насичено пройшло святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня у мікрорайоні №5. Урочиста частина свята розпочалася з вітання жителів мікрорайону міським головою Олександром Грицаєнком. Він вручив активістам грамоти, в тому числі і голові ради ветеранів мікрорайону Ларисі Прокопівні Лакішіс.

Для вас, чарівних

Молодіжна рада міста вітає жінок зі святом 8 БерезняНарешті настала така довгоочікувана та прекрасна пора року - весна. Вона вселяє надію у наші душі, дарує чудовий настрій та змушує нас закохуватися. І не дивно, що саме в цей незвичайний, сповнений весняної ніжності та теплоти час люди святкують Міжнародний день жінки. День, коли повітря наповнюється густим ароматом квітів і ні з чим незрівнянним особливим запахом весни.

"Жінкам - берегиням присвячуємо"

“Жінкам-берегиням присвячуємо". Під такою назвою пройшов святковий концерт до дня 8 березня у мікрорайоні №8. Привітно зустріли в НВК № 9 гостей та виконавців святкової програми. Зі словами привітань до присутніх звернувся заступник міського голови Юрій Купрій , а секретар мікрорайону №8 Олександр Ковалеров вручив подарунки жінкам-опікунам: Вірі Демчук, Тетяні Яджак, Любові Коваль.

Свято мікрорайону № 6

5 березня господині мікрорайону № 6 насмажили ароматних млинців з золотистими мереживцями - символом сонечка променистого, заварили чаю з гілочок і гуляли, веселились.

Урочисте покладання квітів Кобзареві

09.03 у сквері Т.Г.Шевченка, що по вул.Радянській зібралися лубенці, щоб вшанувати пам’ять Великого Кобзаря з нагоди 197-ї річниці з дня його народження. Міський голова Олександр Грицаєнко та керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко поклали корзини до пам’ятника. Віддаючи данину шани та любові лубенці несли Тарасові живі квіти.

На черговій апаратній нараді

На черговій апаратній нараді, що відбулася 9 березня міський голова Олександр Грицаєнко цілком схвально оцінив заходи, які відбулися до Міжнародного жіночого дня.

Сторінка 365 з 388

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua