Віктор Мішалов в Лубнах

    23 липня у Лубнах у приміщенні дитячої музичної школи відбувся концерт заслуженого артиста України Віктора Мішалова - «Шляхами кобзарів».

     Лубенці зачаровано слухали неймовірно талановитого кобзаря. В репертуарі Мішалова українські народні пісні, пісні та думи кобзарів, а також авторські твори.

День проголошення суверенітету України

    16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР проголосила «державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах» - це був перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

     Я твердо вірю, що плідна праця нашої громади, її трудові здобутки у економічному зростанні України, утвердженні засад демократизму та соціальної справедливості забезпечать щасливе майбутнє поколінням, які живуть і зростають у незалежній, суверенній державі.

    Шановні земляки! Вітаю вас з 20-ю річницею цієї визначної історичної події!

    Бажаю процвітання і достатку нашій державі, миру і злагоди у спільному українському домі. Всім нам  сил і наснаги до нових звершень у такій нелегкій, але благородній справі, як служіння своєму краю.
                                                                   Міський голова  Василь Коряк

16 липня - День бухгалтера

Шановні бухгалтери, вітаю вас із святом!

    Від вашої професійної діяльності залежить злагоджена робота усіх галузей народного господарства. Відзначення на державному рівні професійного свята бухгалтера  – це визнання того, що ваша праця надзвичайно важлива у сучасному суспільстві.

    Тож нехай людська шана буде подякою вам за сумлінну та плідну працю, чуйність та уміння творити добро.

    Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, творчої наснаги та витримки! Здійснення задумів, щедрої вдачі в усіх справах, фінансової стабільності та успіхів!

                                                                       Міський голова Василь Коряк

Новий паркан для ЗОШ №3

    Продовжується робота над оновленням шкіл міста. До робіт залучаються працівники виконкому, управління освіти, батьки учнів, підприємці та інші небайдужі до життя нашого міста.

Лубенці в Ізмаїлі

    У червні 2010 року з ініціативи та за підтримки міського голови Коряка Василя Васильовича чергова група лубенців - працівники дитячих дошкільних закладів Лубен - відпочивала у  місті Ізмаїл, Одеської області.

Із сесії міської ради

     01 липня 2010 року відбулася позачергова п’ятдесят шоста сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

Лубенська школа в десятці найкращих в Україні

    Міністерство освіти і науки України повідомило, що у березні – квітні 2010 року разом з Британською Радою в Україні був проведений конкурс загальноосвітніх навчальних закладів на участь у європейській програмі «Навчаймося разом».

Інформує Головне управління статистики у Полтавській області

18.06.2010           01-1048/09/1-23/382

Прес-випуск

Основні показники соціально-економічного розвитку м.Лубен
за січень–травень 2010 року

Майбутні педагоги

    29 червня 2010 року в приміщенні міської ради отримали дипломи бакалавра за спеціальністю: «Початкове навчання (практична психологія)» випускники Лубенського центру довузівської підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Щасливого відпочинку в Криму!

    25 червня 2010 року о 19.00 годині біля міської ради хвилююча мить – від’їзд лубенських дітей до Криму в Євпаторію на відпочинок. Схвильовані батьки, дідусі та бабусі випроводжають своїх найкращих, найрідніших, радісних дітей.

Відзначення Дня Конституції України в Лубнах

     25 червня в Лубнах, як і по всій країні, відзначалося загальнодержавне свято – День Конституції України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Сторінка 366 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua