Вшанування історика та краєзнавця Валерія Козюри

alt19 квітня у районному будинку культури зібралися шанувальники творчості лубенця, історика, краєзнавця Валерія Козюри.

Творчий доробок Валерія Миколайовича складається з 23 книг, у яких він торкнувся різних сторінок історії нашого міста та всього Посульського краю.

На виїзній в нараді у мікрорайоні №4

На виїзній в нараді у мікрорайоні №4, яка відбулася 19 квітня, міський голова Олександр Грицаєнко та секретар міської ради Іван Карпець разом з депутатами міської ради Тетяною Алєксєєвою, Надією Ревою, Миколою Телегіним, Ніною Жук, Володимиром Скотніковим, Олександром Карпцем, Наталією Костюк, Костянтином Нєвєровим, Віктором Костюком та членом виконавчого комітету і головою цього мікрорайону Ігорем Онікієнком обговорили широке коло питань, що потребують нагального вирішення.

Засідання круглого столу з питань пенсійної реформи

На виконання заходів Полтавської обласної державної адміністрації 12 квітня 2011 в м.Лубнах відбулось засідання круглого столу на якому обговорювалися шляхи впровадження пенсійної реформи.

Пам’ятна поїздка до Чорнобиля

Чорнобиль фото14 квітня делегація учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи нашого міста  в кількості 84 чоловік побувала на екскурсії в Чорнобильській зоні відчуження. Поїздку організувала Лубенська громадська організація «Союз Чорнобиль» за сприяння міського голови Олександра  Грицаєнка .  Ліквідатори вибуху на ЧАЄС  побували в місті. Чорнобиль, біля  атомної станції та у місті Прип’ять. 

«Let’s Do It!» в Лубнах

Наші міста встелені сміттям. Не якісь невідомі шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили наші парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на огидні смітники. Придивіться, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку або ще гірше - шприц.

Лубенщина ярмаркувала

Лубенщина ярмаркувала 17 квітня. Таким чином відновлено традицію проведення великих передсвяткових ярмарків за участю сільгосптоваровиробників Лубенського та сусідніх районів.

Передвеликодній ярмарок видався масовішим і був  ще більш насичений продукцією.

На апаратній нараді 18 квітня

Життя в місті вирує. Про це свідчить надзвичайно широке коло питань піднятих міським головою Олександром Грицаєнком на черговій апаратній нараді, яка відбулася 18 квітня у міськвиконкомі.

Перш за все міський голова привітав усіх присутніх з Великодніми святами, що вже наближаються та подякував підприємствам, організаціям, працівникам усіх служб і відомств за активну участь у проведенні суботника, що відбувся в нашому місті 16 квітня.

Відбулася сьома сесія шостого скликання

15 квітня 2011 року відбулася сьома сесія шостого скликання. На ній були присутні 35 депутатів міської ради. В порядку денному було оголошено 34 питання, ще 2 було додано на початку сесії.

Війну зі сміттям розпочато!

Розтанув сніг і у міських парках, садках, прибудинкових майданчиках, на жаль, видніється не лише зелена трава, а й чимало сміття. Тому міська влада, за підтримки небайдужих організацій, традиційно перед Великоднем ,взялася за цю важку та брудну роботу. Щовихідних Комсомольський парк перетворюється у місце, на якому на день зупиняється кілька десятків «циганських таборів». А опісля цього складається враження, ніби тут пройшла орда завойовників, котра як могла, так знущалася з цього місця. Увесь тиждень потому парк відходить від цієї «казкової феєрії», а на чергові вихідні все повторюється знову.

Вечір вшанування

26 квітня 2011року виповнюється 25-річниця аварії, що сталася на Чорнобильській атомній станції у 1986 році. Вона залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії.

Виїзна нарада у мікрорайоні №5

Багато проблем, які потребують нагального вирішення, зібралося у мікрорайоні №5. Саме для того, щоб знайти шляхи їх вирішення і зібралися учасники виїзної наради, що відбулася 13 квітня. Провели її міський голова Олександр Грицаєнко та секретар міської ради Іван Карпець. На нараду прибули депутати міської ради Володимир Дем’янець, Наталія Костюк, Ніна Жук, Володимир Парахнич, Валерій Больбот, Юрій Плескач, Ольга Скрипка, а також член виконавчого комітету Ніна Єндоренко, секретар мікрорайону Ніна Шерстюк та активісти громадських організацій, зацікавлені у вирішенні болючих питань свого мікрорайону.

Сторінка 366 з 395

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua