Чергове засідання виконавчого комітету

23 березня у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому було розглянуто і затверджено рішення більш ніж з 30 питань порядку денного.

Засідання оргкомітету по підготовці до 25-ї річниці аварії на ЧАЕС

24 березня в залі засідань МВК відбулося засідання оргкомітету з підготовки відзначення 25-ї річниці Чорнобильської трагедії. Провів його керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко. На засіданні начальники управлінь та служб доповідали про конкретну роботу, яка вже проведена та плани на найближчий час.

Святкували працівники культури

Хоча працівники культури та аматори народного мистецтва багато часу проводять в актовій залі музичної школи та дуже рідко їх можна побачити там глядачами. І ось саме 23 березня вони приймали вітання з нагоди свого професійного свята.

Зберегти зелені насадження

Міська влада, лісівники та найактивніші представники громадськості об’єдналися у боротьбі з засміченням території міста та за збереження зелених насаджень. Відповідну нараду провів секретар міської ради Іван Карпець. Засідання відбулося за участю заступника міського голови Юрія Купрія, директора ДП "Лубенський лісгосп", депутата міської ради Романа Сендзюка, голів вуличних та будинкових комітетів, представників служб, які займаються благоустроєм території міста.

"Партнерство заради спасіння дітей"

23 березня у актовій залі МВК зібралися лубенці, що опинилися у складних життєвих обставинах та ті, кому доля інших зовсім не байдужа. Зібрала всіх разом акція гуманітарної підтримки сімей у рамках проекту "Родина-родині". На Полтавщині він почав діяти у жовтні 2007 року, а в 2008 році став структурним елементом програми "Партнерство заради спасіння дітей", започаткованої Полтавською обласною благодійною організацією «Спілка самаритян». Програма була затверджена рішенням Лубенської міської ради 18 лютого 2011 року.

Лубенка в телешоу "Народна зірка"

19 березня в ефірі ТРК "Україна" розпочалася трансляція чергового телевізійного шоу "Народна зірка". В десятку кращих потрапила і наша землячка Ірина Островська. Детальніше про  виступ Ірини дивіться тут ...

У прямому ефірі "Радіо - Лубни"

22 березня у прямому ефірі «Радіо-Лубни» на запитання мешканців міста відповідав міський голова Олександр Грицаєнко. Це перша, але  вдала спроба такого безпосереднього спілкування мера з лубенцями.

Наші земляки досить жваво взялися до обговорення наболілих питань. Запитання почали надходити ще задовго до ефіру. А за півгодини спілкування зателефонували 18 лубенців. Питання мешканців свідчили про їх високу свідомість, небайдужість, активну громадянську позицію.

«Вслухаючись в Шевченкові рядки…»

21 березня, в День поезії, зібралися в приміщенні міської дитячої бібліотеки прихильники високого слова майстра, який став символом цілої епохи – Тараса Шевченка.

Огляд окремих сторінок життя та творчості великого поета підготувала талановита та енергійна молодь, яку об’єднали активісти молодіжної ради міста Андрій Хорошковатий, Юрій Крекотень та Олена Галушка.

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Часто лубенці звертаються до виконкому з питаннями, пов’язаними із захистом прав дітей та їх батьків. Як поліпшити стан виховної роботи в навчальних закладах? Як зробити так, щоб після розірвання шлюбу між батьками, діти не зазнавали психологічної травми? Як максимально захистити права дітей і притягти до відповідальності батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків? Для вирішення таких проблем створена спеціальна комісія до складу якої входять фіхівці різних галузей. Саме вона й займається розглядом цих та багатьох інших питань.

Апаратна нарада у міськвиконкомі

Чергову апаратну нараду, яка відбулася 21 березня провів перший заступник міського голови Григорій Величко. Як завжди, найактуальнішим було питання наведення чистоти в місті.

Вшанування працівників лубенського житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

18 березня зі сцени дитячої музичної школи звучали вітання на честь працівників лубенського житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У переддень професійного свята працівникам комунальної сфери та побутового обслуговування населення дякували за роботу та відзначали кращих. “На комунальників завжди чекають у біді та при цьому рідко дякують за допомогу“, - говорив у своєму вітальному слові міський голова Олександр Грицаєнко. Він акцентував увагу на складності та відповідальності цієї роботи.

Сторінка 370 з 395

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua