ЗУСТРIЛИСЯ, ПОРАДИЛИСЯ

Громадські слухання

В актовому залі ЛК ЖЕУ відбулася зуст­річ мешканців житлових будинків № 6 з вулиці Комсомольської і 4 з провулку вулиці Комсомольської та працівників ЛК ЖЕУ, яких представляли головний інженер Сергій Васенко, головний економіст Ніна Без­коровайна та майстер Анатолій Крайник.

ОСББ. Варто замислитись

Як всім відомо в Україні на даний час обслуговуванням багатоквартирних будинків і наданням комунальних послуг займаються ЖЕКи. Але чи можна назвати діяльність ЖЕКів такою, що відповідає нормам і тим цінам, які сплачуються за, так звані, «послуги»!?

Чи є альтернатива ЖЕКам?

Із засідання робочої групи виконкому

10 лютого відбулося засідання робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проводив перший заступник міського голови Григорій Величко.

Візит міського голови Олександра Грицаєнка на залізничну станцію “Лубни“

9 лютого міський голова Олександр Грицаєнко разом із своїм першим заступником Григорієм Величком відвідав залізничну станцію “Лубни“. Під час зустрічі з начальником станції Ніною Єндоренко керівники міста ознайомилися із господарством станції та перспективою його розвитку.

Підсумки соціально-економічного розвитку Полтавщини у 2010 році

Підводячи підсумки першого року перебування при владі, Президент України Віктор Янукович зазначив, що «для України 2010 рік став періодом іспитів у контексті подолання кризових явищ, і ми пройшли його оптимально. На 2011 рік наша держава вийшла значно сильнішою, ніж була у 2010 році».

Мова - духовний скарб нації

За рішенням ЮНЕСКО 21-го лютого все прогресивне людство відзначає Міжнародний день рідної мови, яке започатковане в Україні з 2000 року.

10 лютого у територіальному центрі управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому відбувся тематичний вечір присвячений Міжнародному дню рідної мови. Відкрив захід хор ветеранів «Зустріч» піснею «Полтавська земля».

Всесвітній День стоматолога

8 лютого в залі засідань поліклінічного відділення центральної міської лікарні вітали лубенських дантистів з Міжнародним Днем стоматолога. На урочистостях були присутні керівники міста та району.

«Зрозуміти і підтримати»

В Лубенському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато корекційну програму для умовно засуджених неповнолітніх та молоді «Твій світ». Корекційна програма включає цикл з 10 тренінгів спілкування. Кризові процеси, які мають місце в сучасному суспільстві, негативно впливають на психіку людей, породжують напруженість, жорстокість, насильство. Хвилює зростання числа неповнолітніх із девіантною поведінкою, яка проявляється в асоціальних діях.

Скільки коштує м’ясо для лубенців

У вівторок 8 лютого за дорученням міського голови Олександра Грицаєнка на території підприємства “Лубенський ринок Полтавської облспоживспілки“ було проведено аналіз щодо реалізації м’ясної продукції. Перевірити територію ринку та проаналізувати стан справ з ціноутворенням на м’ясну продукцію було доручено відділу торгівлі,

Скільки ще часу примара Будинку культури буде лякати лубенців

8 лютого відбулося засідання тимчасової депутатської комісії з перевірки виконання умов договору купівлі-продажу нежилої будівлі по вулиці Шевченка 2/2 (бувшого приміщення Будинку культури).

Скоро свято захисників Вітчизни

8 лютого у міськвиконкомі відбулася нарада з підготовки і проведення Дня захисника Вітчизни, яку провів керуючий справами виконкому Валерій Даценко. На нараді обговорено питання проведення урочистих зборів та святкового концерту, забезпечення висвітлення в друкованих та електронних засобах масової інформації урочистостей з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни.

Сторінка 372 з 389

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua