Лубни спортивні

    1-го червня юні спортсмени Лубен та їх наставники зібралися у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» для підведення підсумків напруженої роботи у спортивних секціях, командах, участі у змаганнях різних рівнів - міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних.

1 червня - День захисту дітей

    У перший лiтнiй день в Україні, як i у всьому світі, вiдзначають добре i радiсне свято - День захисту дiтей. Дитинство - це чудова пора сподiвань на прекрасне життя та здiйснення мрiй.

    У нашому місті також святкують цей день. У приміщенні дитячої музичної школи відбувся святковий концерт "Мiсiя честi, любовi, добра", за участю найменших мешканців Лубен.

Випускники 2010 року

 

    Традиційно, отримання атестатів про повну загальну середню освіту – загальноміське свято в Лубнах. Тож, 29 травня о 19.00 годині, мешканці поспішали на головні площі міста – Ярмаркову та Володимирський майдан, щоб насолодитися дійством,  до якого готувалися наші випускники одинадцять років.

Свято Останнього дзвоника

    Цього свята немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців в шкільній країні.

Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям

     26 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося вручення нагород кращим із кращих освітянам міста та їх вихованцям – переможцям олімпіад,  конкурсів та змагань, відмінникам навчання.

З апаратної наради

    17 травня у приміщенні міської ради відбулася чергова апаратна нарада з керівниками підприємств та установ міста, яку провів міський голова Василь Коряк. На нараді обговорено ряд першочергових питань життєдіяльності міста.

     За клопотанням спеціаліста підрозділу по роботі з оганами самоорганізації населення Тетяни Гусинської міський голова подякував громадському активу міста за допомогу мікрорайону № 6 у встановленні пам’ятного знаку героям-землякам "Ніхто не забутий, ніщо не забуто", який відкрито напередодні Дня Перемоги по вулиці Кононівській.

"Афганістан болить в моїй душі..."

        15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року.

15 лютого воїни-інтернаціоналісти України відзначають на державному рівні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ініціатором якого виступила Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Відбулася сесія міської ради

   14 травня 2010 року відбулася п’ятдесят третя сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

- "Про бюджет міста на 2010 рік";

- "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Лубен на 2010 рік";

- "Про схвалення проекту "Запровадження системи розподільчого збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Лубен".

14 травня 2010 року - сесія міської ради

У відповідності зі ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 14 травня 2010 року о 10.00 годині в залі засідань міськвиконкому скликається чергова п'ятдесят третя сесія міської ради п'ятого скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

До 65-річчя Великої Перемоги

“Лубенщину” – учасникам війни

Дорогі учасники Великої Вітчизняної війни! До­земний уклін і безмежна вдячність вам за урятовану землю від фашизму. І нині вітер Вічний вогонь гортає. І печаль, і пісні, і сміх… Всіх полеглих ніхто не знає, - поминають – усіх.

Ми пам’ятаємо тих, хто залишився на полі бою, по­мер від ран. Ми дбаємо про вас, живих творців перемоги. Серед них і журналісти газети «Лубен­щина» Петро Андрійович Гелюн, Олексій Олексійович Шевченко, Андрій Минович Ріпка, вони загинули за нинішній мир і щастя на землі. Вічна їм слава!

Колектив редакції газети «Лубенщина», готуючи гідну зустріч 65-річчю Великої Перемоги, підносить вам, дорогі захисники і визволителі, дарунок: місячник пільгової передплати на нашу газету з 15 квітня по 15 травня.

Пільгова передплата на місяць 5 гривень.

Дорогі ветерани! Вас чекають у всіх поштових відділеннях міста і району. При собі мати посвідчення учасника Великої Вітчизняної війни.

КОЛЕКТИВ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЛУБЕНЩИНА».

Діалог з міським головою

Шановні лубенці!

Запрошую вас до діалогу.  Ви можете задати запитання, на які швидко отримаєте відповіді в цій рубриці, або залишити пропозиції, як зробити життя в нашому місті кращим.

З повагою,

міський голова Олександр Грицаєнко


Сторінка 392 з 395

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua