Із сесії міської ради

     11 червня 2010 року вiдбулася позачергова п’ятдесят четверта сесiя Лубенської мiської ради п’ятого скликання, на якiй прийнято такi основнi рiшення:

Найактивніші юні читачі

     10 червня 2010 року відбулася чергова зустріч міського голови Коряка Василя Васильовича з найактивнішими юними читачами, за підсумком першого кварталу цього року.
    Діти нашого міста, їх здоров’я, навчання та відпочинок – головне питання у діяльності міської влади. Лубенці вже звикають до гарних, нещодавно відремонтованих приміщень шкіл, дитячого відділення лікарні, дитячої бібліотеки. Приміщення бібліотека для дітей, після капітального ремонту, приваблює юних читачів не тільки казковою красою, а й новими поповненнями книг.

Лубни спортивні

    1-го червня юні спортсмени Лубен та їх наставники зібралися у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» для підведення підсумків напруженої роботи у спортивних секціях, командах, участі у змаганнях різних рівнів - міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних.

1 червня - День захисту дітей

    У перший лiтнiй день в Україні, як i у всьому світі, вiдзначають добре i радiсне свято - День захисту дiтей. Дитинство - це чудова пора сподiвань на прекрасне життя та здiйснення мрiй.

    У нашому місті також святкують цей день. У приміщенні дитячої музичної школи відбувся святковий концерт "Мiсiя честi, любовi, добра", за участю найменших мешканців Лубен.

Випускники 2010 року

 

    Традиційно, отримання атестатів про повну загальну середню освіту – загальноміське свято в Лубнах. Тож, 29 травня о 19.00 годині, мешканці поспішали на головні площі міста – Ярмаркову та Володимирський майдан, щоб насолодитися дійством,  до якого готувалися наші випускники одинадцять років.

Свято Останнього дзвоника

    Цього свята немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців в шкільній країні.

Нагороди освітянам міста та їх кращим вихованцям

     26 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося вручення нагород кращим із кращих освітянам міста та їх вихованцям – переможцям олімпіад,  конкурсів та змагань, відмінникам навчання.

З апаратної наради

    17 травня у приміщенні міської ради відбулася чергова апаратна нарада з керівниками підприємств та установ міста, яку провів міський голова Василь Коряк. На нараді обговорено ряд першочергових питань життєдіяльності міста.

     За клопотанням спеціаліста підрозділу по роботі з оганами самоорганізації населення Тетяни Гусинської міський голова подякував громадському активу міста за допомогу мікрорайону № 6 у встановленні пам’ятного знаку героям-землякам "Ніхто не забутий, ніщо не забуто", який відкрито напередодні Дня Перемоги по вулиці Кононівській.

"Афганістан болить в моїй душі..."

        15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року.

15 лютого воїни-інтернаціоналісти України відзначають на державному рівні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ініціатором якого виступила Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Відбулася сесія міської ради

   14 травня 2010 року відбулася п’ятдесят третя сесія Лубенської міської ради п’ятого скликання, на якій прийнято такі основні рішення:

- "Про бюджет міста на 2010 рік";

- "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Лубен на 2010 рік";

- "Про схвалення проекту "Запровадження системи розподільчого збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Лубен".

14 травня 2010 року - сесія міської ради

У відповідності зі ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 14 травня 2010 року о 10.00 годині в залі засідань міськвиконкому скликається чергова п'ятдесят третя сесія міської ради п'ятого скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

Сторінка 394 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua