Відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації

21 червня відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації у рамках проведення територіальною комісією Головного управління ДСНС України у Полтавській області планової комплексної перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у м. Лубни, що тривала з 19 по 23 червня.

Лубенці вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня о 10 годині ранку на площі Слави відбувся невеликий мітинг та покладання квітів до Вічного вогню з  нагоди Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні.  Влада  та громада, представники ветеранських організацій  міста, трудових колективів та патріоти вшанували тих, хто ціною власного життя здобув перемогу та відвоював рідні землі.

Катеру "Лубни" бути!

Питання підтримки Збройних Сил України, наших бійців-земляків, патріотичного виховання молоді завжди були пріоритетними у житті переважної більшості мешканців нашого міста. У цих питаннях ми маємо вже певний досвід і свою історію. Багато хто пам’ятає давні дружні зв’язки з екіпажем катера «Лубни», який дислокувався в м. Ізмаїл. Проте, час іде, в армії відбуваються зміни, техніка оновлюється і той катер, на якому побувало свого часу чимало лубенців було списано.

Лубни - Раунхайм: дружба триває

Наше місто має вже певні напрацювання у сфері міжнародного партнерства та співпраці.  Країни Євросоюзу розглядають Україну як пріоритетну державу у рамках європейської політики сусідства. Ще в минулому році, завдяки ініціативі нашої землячки Світлани Різзо, яка вже тривалий час мешкає у Німеччині, вдалося зав’язати дружні стосунки з німецьким містом Раунхайм. І ось  у червні цього року мер Раунхайму  пан Томас Юе запросив делегацію міста Лубни для зустрічі в рамках створеної ним інтернаціональної  платформи міст- партнерів.

ЄС підтримує сталий енергетичний розвиток українських міст задля майбутніх поколінь

Скоротити викиди вуглецю щонайменше на 30% до 2030 р., підвищити енергоефективність, покращити якість життя містян – такі амбіційні зобов’язання добровільно беруть на себе мери міст, які приєднуються до Європейської ініціативи Угоди мерів щодо клімату та енергії. Європейська ініціатива набуває широкого розповсюдження в країнах Східного партнерства, у Славутичі 19 червня 2017 року о 10:30 до неї приєдналися 24 міста України.  Серед них і місто Лубни. Сертифікат з цієї події отримала міський енергоменеджр Валентина Сімутенкова.

Усіх бажаючих запрошує клуб «Кому за...»

17 червня у парку ІІІ тисячоліття, що у військовому містечку, о 16 годині відбулося друге засідання клубу «Кому за...» . Пенсіонери міста вже з нетерпінням чекають на такі зустрічі, де можна корисно, у товаристві приємного спілкування провести дозвілля, розширити кругозір та переконатися, що у кожного віку є свої переваги. Саме для цього і був створений клуб, що запрацював зовсім нещодавно і успішно  продовжує функціонувати при територіальному центрі соціального обслуговування. 

Із насиллям у сім’ї потрібно боротися!

 Цій проблемі  присвятили 21 червня лекційне заняття працівники Лубенського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України . До діалогу запросили 14 осіб, третину з яких становили жінки.  Адже не секрет, що за статистикою, саме жінки найчастіше потерпають від насилля в різних його проявах.

Лубни серед перших підписантів нової ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання»

20 червня в Київській міській державній адміністрації відбулася офіційна церемонія для перших 20 українських міст-підписантів нової ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання». Лубни на цьому заході представляв міський голова Олександр Грицаєнко. Приєднавшись до Ініціативи, ограни місцевого самоврядування 20 територіальних громад з усієї країни добровільно взяли на себе зобов’язання активно сприяти економічному розвитку та створенню нових робочих місць, що відповідає  найкращому європейському досвіду.

«Часу не гаєм – книжку читаєм»

          14 червня на гостину до міської бібліотеки для дорослих ім. В.Леонтовича завітали діти  оздоровчого літнього табору, що працює при школі №1. Працівники бібліотеки раді вітати любителя книг бідь-якого віку. Для юних відвідувачів  був організований та проведений  літературно-ігровий коктейль «Часу не гаєм – книжку читаєм».

Провели екскурсію для дітей внутрішньо переміщених осіб

14 червня  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради організували пізнавальну екскурсію «Стежками Полтавщини». Учасниками стали 38 осіб з числа сімей ВПО, які мешкають на території міста, а також гості з м. Бориспіль та Гадяч. Цікавою і захоплюючою була подорож до «Страусиної ферми» в село Вовча Долина. На початку знайомства з найбільшим у світі птахом, господар ферми розповів про цей вид птахів, поведінку та правила безпеки. Дітлахи та дорослі мали змогу погодувати страусів, зробити багаточисельні «селфі» для соціальних мереж та пограти  у рухливі ігри разом з психологом Юлією Подою.

Відбувся навчально – ознайомчий візит для переселенців

14 червня Лубни відвідали представники громадських організацій, створених переміщеними особами з м. Бориспіль та Гадяч. В навчальній зустрічі взяли участь і представники з числа ВПО, що мешкають на території місцевої громади. Сприяв у проведенні заходу відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. Учасники ознайомились з роботою громадської організації «Твій Світ» в сфері навчання та допомоги ВПО. Олександр Чепур розповів учасникам про організацію груп самодопомоги, заходи для дітей та підлітків та адвокацію.

Сторінка 5 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua