Про завершення фінансування виплати пенсій за липень

Останнім часом почастішали скарги на невчасну виплату пенсій громадянам. У зв’язку з цим надаємо пояснення, яке надійшло від Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

Нехай буде світло: про нове освітлення вулиць у мікрорайоні №1

13 липня за сприяння влади міста, депутатів, активістів мікрорайону, для мешканців мікрорайону №1 було проведено освітлення на вулицях Пушкіна, Комарова, Короленка, О. Кобилянської та Л. Українки. Монтажні роботи проводило КП «Міськсвітло».

Про стан водоймищ та питної води

Продовжуємо знайомити лубенців, з інформацією Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо стану відкритих водойм в межах Лубен та досліджень питної води з водогінної мережі міста.

«Це наша правда»: презентація книги у бібліотеці

19 липня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація книги члена Національної спілки письменників України Андрія Кириченка  «Це наша правда!».

Лубенське підприємство УТОС зустріло 85-річний ювілей!

18 липня у приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення 85-ої річниці створення підприємства Лубенського колективного учбово-виробничого підприємства Полтавського об'єднання Українського товариства сліпих. У святковому заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, гості та запрошені. До ювілейної дати представники трудового колективу та пенсіонери були нагороджені від влади, адміністрації підприємства та обласної організації.

Про стан водойм у межах міста Лубни

Влітку лубенців завжди цікавить стан водойм у межах міста. Надаємо інформацію, яку отримала отримала міська рада від Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Джерело поколінь»: виставка живопису та графіки родини Таран

9 липня   в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкривається виставка живопису та графіки родини Таран, що мала назву  «Джерело поколінь», з нагоди ювілею Ольги Таран, якій виповнилося  70 років. На виставці представлено більше двохсот робіт, серед них твори Ольги Таран, покійного її чоловіка, художника Миколи Тарана, дочки – Лесі Таран (Сабо), внуків – Габріеля та Максима Сабо (Франція) та Макара Булди (Лубни), а також учнів нашої ювілярки.

На міському пляжі відзначили Купальське свято

          6 липня на території Центрального пляжу відбулось масове гуляння з нагоди святкування Івана Купала. На заході був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, працівники апарату самоврядування, громадськість. Про цікаву розважальну програму подбало управління культури та мистецтв, про облаштування пляжу – комунальні служби, а про безпеку громадян –  працівники водолазно-рятувальної станції, лубенська поліція та медпрацівники.

Сторінка 5 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua