Нові перемоги на фестивалі «Мистецькі барви»

7-10 лютого у місті Прилуки Чернігівської області відбувся фестиваль-конкурс «Мистецькі барви». Вихованці Лубенської музичної школи вкотре підтвердили всій високий рівень.

Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс творчості «Мистецькі барви» проводиться з метою підтримки і розвитку творчих здібностей дітей та молоді, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв'язків в області дитячої та молодіжної творчості; посилення патріотичного виховання населення, формування у молоді національної свідомості патріота України.

Завітайте на виставку художніх творів "Портрет"

В одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка портрета із фондів музею. На ній представлені твори народного художника СРСР Сергія Григор’єва «За альбомом», заслуженого працівника культури УРСР Василя Семенюти «Портрет письменника Віктора Безорудька» та «Портрет заслуженого лікаря України Тимофеєва С.О.», художниці Віри Рєпки «Народна артистка України Гізела Ципола», заслуженого художника УРСР Сергія Єржиковського «Галина», нашого земляка Юрія Державицького «Портрет заслуженого працівника культури УРСР Василя Семенюти», заслуженого діяча мистецтв УРСР, народного художника України Віри Баринової-Кулеби «В майстерні», члена Національної спілки художників України Володимира Мірошниченка «Портрет Анастасії Іванівни в день 90-річчя», художника-живописця, кавалера ордена святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня Костянтина Чепіги «Портрет Катерини Скаржинської»  та багатьох інших.

У ЗОШ №1 відбулись урочистості до 30-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан

13 лютого у приміщенні ЗОШ №1 відбулись урочистості з нагоди 30-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Лубенцям-військовослужбовцям, учасникам бойових дій на території інших держав вручалися відзнаки від міської ради,  медалі за мужність та гідно виконаний військовий обов’язок.

Із засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті

8 лютого  відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті, на якому розглянули питання про роботу комісії за останні три роки. Також присутніх ознайомили з Положенням про спостережну комісію, завданнями, функціями, повноваженнями, порядком утворення та діяльності комісії, рядом інших питань.

Патронатна сім'я: дітям - родина, патронатним вихователям – робота

 Патронатний вихователь – це професія тих, хто бере дитину на виховання, хто піклується про неї, у чиїй сім’ї дитина живе. На відміну від відомих сімейних форм (усиновлення, опіка, прийомна сім’я) патронатне виховання – найбільш гнучке. Воно може бути використане для дітей з встановленим статусом або без нього.

Українська Повстанська армія: історія нескорених

Виставка такої тематики відкрилася днями в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стеллецького, яка розповідає про Українську Повстанську Армію. Матеріали підготовлені центром досліджень  Визвольного руху.

Відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей

12 лютого відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей при міськвиконкомі за участю соціальних педагогів навчальних закладів міста, у якому взяла участь керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Маргарита Комарова. Тема засідання: «Булінг – як соціально-психологічна проблема та заходи її запобігання».

«Заздрість – не радість»

Одним з семи смертних гріхів у християнстві є заздрість, а також це одна з найгірших людських вад. Саме через заздрість у цьому світі коїться найбільша кількість злочинів. Заздрячи іншим, ми руйнуємо самі себе не усвідомлюючи цього, ми завдаємо шкоди не тільки своєму тілу, а й душі.

12 лютого в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбулася година спілкування «Заздрість – не радість» на яку завітали учні ЗОШ №1 та користувачі бібліотеки.

Проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

З метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівного складу і працівників підприємств, установ та організацій міста у сфері цивільного захисту, навчання населення захисту і діям у надзвичайних ситуаціях, забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, формування єдиних підходів до системи навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях м. Лубен у 2019 році, 12 лютогона базі котельні ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» розташованої за адресою: м. Лубни вул. Першотравнева, 34/6, під керівництвом головного інженера ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» Миколи Горбача проведено планове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Пояснення, щодо кронування дерев на території міста

Останнім часом чимало критичних зауважень надходить на адресу міської ради, щодо обпилювання дерев у місті. Нижче даємо обгрунтування та коментарі працівників КПф «Конвалія», які й виконують цю роботу.

Сторінка 5 з 340

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua