«Священне, давнє, вічне»: до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць

18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток та історичних місць. З нагоди цієї дати в міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича провели історичну мандрівку «Священне, давнє, вічне». Окремо про Замкову гору, на якій у XVII столітті знаходилась резиденція князів Вишневецьких, розповів краєзнавець Сергій Швецов.

Майстер-клас з писанкарства

Невід'ємною складовою Великодніх свят є вітання один одного "Христос Воскрес!" - "Воістину Воскрес!", але якщо воно ще  закріплюється даруванням писанки-оберегу, яку написали власноруч, то, взагалі, відчуття свята наповнює серце любов'ю й чистими щирими почуттями!

«Великодні барви»

В галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Великодні барви», яка за багато років проведення вже стала традиційною.

Призовників відправили до лав Збройних Сил України

Захист Вітчизни та служба в Збройних Силах України є почесним обов’язком кожного громадянина України. У сьогоднішніх непростих умовах, коли під загрозою знаходяться незалежність та суверенітет нашої держави – це не просто слова. 18 квітня Лубенським військовим комісаріатом було здійснено першу урочисту відправку 13-ти призовників до Полтавського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних Сил України.

Привітання міського голови Олександра Грицаєнка з Великодніми святами

Шановні лубенці!

Дорогі земляки!

 

Щиро і сердечно вітаю вас з великим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Весняний день Пасхи Христової є святом торжества правди над неправдою, добра над злом, віри над безвір’ям. Великдень є ствердженням, що після Голгофи завжди настає Воскресіння, після тяжких випробувань завжди настають хвилини радості.

Міський голова привітав з Великоднем багатодітні та прийомні сім’ї

13 квітня у приміщенні виконкому проводили традиційну акцію "Великодній кошик" для дітей з багатодітних та прийомних сімей. Продуктові набори та запашні паски до одного з найбільших  християнських свят вищезгадані  лубенські родини отримували  особисто з рук міського голови Олександра Грицаєнка, за присутності керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальників та спеціалістів соціальних служб.

Із засідання Громадської ради

12 квітня у приміщенні виконкому відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, участь у якому взяв секретар міської ради Олександр Карпець,  начальник фінансового управління Тамара Романенко, начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Олександр Сосна, головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту  Іван Тузов, депутати міської ради, інші запрошені.

Сторінка 5 з 270

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua