Міський голова привітав лубенських призовників

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України No13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020році», із 1квітня по 30 червня 2020 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу.

Тож вже 15 червня із Лубенського військкомату відбулося відправлення до Полтавського збірного пункту 8 юнаків 2002 р.н. з м. Лубен та 8 із Оржицького району.

Працівники міської ради взяли участь у здачі крові

12 червня  міський голова Олександр Грицаєнко, його заступники, працівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету міської ради та колеги району взяли участь у Всесвітньому дні донора .

Дошкільні навчальні заклади Лубен відновлюють свою роботу

Карантинні обмеження, які довелося запровадити у державі, а, відповідно, і в нашому місті додали чимало незручностей у життя громадян. Чи не найголовніша – неможливість відвідувати садочки дітлахам. Проте, вже з початку червня, коли відбулося послаблення  карантину, лубенські дошкільні навчальні заклади поступово відновлюють свою роботу.

Відзначено учнів-призерів обласного етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Днями у загальноосвітніх закладах Лубен відбулися невеликі церемонії вручення винагород призерам обласного етапу учнівських предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Проводилися вони з урахуванням усіх необхідних умов та обмежень, що діють по всій країні у цей особливий період.

       Загалом серед премійованих 51 учень та 39 викладачів різних дисциплін. Найуспішніших та найталановитіших учнів, а також їхніх наставників привітав міський голова Олександр Грицаєнко, начальник управління освіти Мирослав Костенко, методисти управління, викладачі.

Долучайтеся до громадської екологічної ініціативи!


Протягом останніх років Україна визначилася з напрямком розвитку – впровадження в країні європейських стандартів життя. Європейськість – це не лише  приналежність до певного геополітичного простору чи членство у певних військово-політичних організаціях, це, передусім, прийняття певних, особливих цінностей. І, чи не в першу чергу, це – дбайливе ставлення до природи. Яскравим свідченням цьому є громадська ініціатива лубенців – проведення  толоки з очищення річки Лубянки.

Обговорили шляхи співпраці з Торгово-промисловою палатою України

З метою вивчення можливості співпраці у розвитку та підтримці підприємництва міста, 10 червня до Лубен  завітала делегація Торгово-промислової палати України.  Зустрічали гостей міський голова Олександр Грицаєнко та начальник управління культури Юрій Литовченко.

Лубенська комунальна рятувально-водолазна станція інформує

Із перших днів відкриття пляжу «Центральний» його наповненість досягла всіх нормативних допусків і очікувань. За день пляж відвідує понад 500 відпочивальників. У воді одночасно може перебувати до 100 осіб, а отже, у працівників рятувально-водолазної станції гаряча пора.

Із метою запобігання виникнення нещасних випадків на воді нагадуємо правила поведінки, яких повинен дотримуватись кожен відвідувач.

У лісотехнічному коледжі відбувся ювілейний випуск бакалаврів

       У цьому році відбувся 15-й випуск бакалаврів за спеціальністю «Лісове господарство» в особливих умовах. Робота державної комісії та захист бакалаврських робіт проводилися дистанційно, в режимі відеоконференції на освітній платформі Webex.

На Центральному пляжі висадили каштани

Доки зранку на пляжі ще не так людно, рятувальники Лубенської рятувально-водолазної станції, яку очолює Микола Шостак, продовжують вести підготовку до цьогорічного купального сезону. Щодня продовжується  косіння трави на пляжі. А рятувальникам допомагають і учні шкіл міста. В суботу на Центральному міському пляжі еко-активісти висадили 15 паростків дерева каштану.

На Полтавщині з 5 червня відбудеться пом’якшення карантину

Про епідемічну ситуацію в області та можливість введення наступного етапу пом’якшення карантину говорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, яке відбулося 4 червня в облдержадміністрації.

Враховуючи сприятливу епідемічну ситуацію на території Полтавської області та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 435 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392”, комісія рекомендує запровадити в області наступні послаблення протиепідемічних заходів:

- проведення релігійних заходів на відкритому повітрі з дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж 1 особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться у приміщенні.

КУ «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» отримала багатофункціональний апарат ШВЛ

      4 червня міський голова Олександр Грицаєнко разом з головою РДА Олександром Циганенком у черговий раз побував із візитом у КУ «Лубенська лікарня інтенсивного лікування». Цього дня  медичний заклад отримав сучасний багатофункціональний апарат ШВЛ «BLIZAR» від СТОВ «Мусіївське» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Сторінка 5 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua