Семінар з питань порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

12 вересня Лубенським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Полтавської області проведено семінар з головними бухгалтерами підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців   м. Лубни та Лубенського району з питань порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства щодо мінімальної заробітної плати та достовірності ознак “неповний робочий час” і “наявність трудової книжки”.

Відкрилася виставка лубенських художників

20 вересня, у галереї образотворчого мистецтва  відкривали виставку лубенських художників, яка приурочувалась Дню міста. З приємною мистецькою подією авторів живописних робіт та усіх присутніх  вітали представники влади, інтелігенція, гості заходу.

"Їх імена в історії краю" : тематичний захід у бібліотеці

20 вересня з нагоди святкування Дня міста та 74-ої річниці визволення Лубен  від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні в бібліотеці  провели краєзнавчу годину  «Їх імена в історії краю». На захід завітали учні 9-10 класів  ЗОШ №8.

Лубенська команда «Екстрим» підкорює Затоку

З 14 по 16 вересня в смт. Затока Одеської області проходив ХХІV фестиваль КВН «Жарт-птиця», участь у якому взяла лубенська команда «Екстрим» (ЗОШ №4).

Вчимося заощаджувати

Не секрет, що питання заощадження енергоресурсів стає чим далі актуальнішим. З метою здійснення контролю за споживанням енергетичних ресурсів, скорочення витрат міського бюджету, шляхом зменшення споживання енергоресурсів, та, як наслідок, зменшення викидів шкідливих речовин, у вересні 2016 року в установах бюджетної сфери м. Лубни запроваджена автоматизована інформаційна система енергомоніторингу (ІСЕ) Тож щоб надати багатьом відповідальним за цю ділянку роботи відповіді на запитання, пояснити складні моменти роботи в системі20 вересня у залі засідань виконкому міської ради в онлайн – режимі відбувся тренінг для енергоменеджерів бюджетних установ.

Урочисте відкриття оновленої міської Дошки пошани

20 вересня у центрі Лубен відкривали оновлену міську Дошку пошани, чим пошановували кращі трудові, творчі колективи, учасників АТО та громадян, які своїми досягненнями та добрими справами уславлюють місто. Урочистості відбулися за участі міського голови Олександра Грицаєнка, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, працівників апарату самоврядування, виконавчого комітету, представників громадських організацій, депутатів, ЗМІ.

Дружба міцніє

Вже більше 10 років триває дружба нашого древнього міста з польським містом Скерневіце. Започатковані ще в 2006 році дружні звֹ’язки продовжують кріпнути й розвиватися. Щорічно між містами відбувається обмін делегаціями, у тому числі й молодіжними. Ось і цього року весною ми приймали у себе польську делегацію. А Президент міста Скерневіце пан Кшиштоф Яжджик запросив цього року на 40-й Скерневіцький Фестиваль квітів, овочів та фруктів делегацію з Лубен та групу наших учнів і вчителів.

Подарунок лубенським дітям до Дня міста

19 вересня соціальні служби за підтримки влади міста, у співпраці з громадськими організаціями,  до Дня міста подарували дітям незахищених категорій чудовий відпочинок та незабутню екскурсію.

Відбувся щорічний розіграш кубка «Юність Посулля»

Вже традиційно,  в п’ятнадцятий раз, на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу пройшов щорічний розіграш кубка «Юність Посулля» з міні-футболу серед збірних команд навчальних закладів областей та м. Києва. Як і завжди, організаторами цього спортивного дійства виступили Асоціація аматорського футболу України, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і, звичайно ж, дирекція лісотехнічного коледжу. На урочистому відкритті змагань присутніх привітали міський голова Олександр Грицаєнко, директор коледжу Роман Сендзюк, заступник президента Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко , Заслужений журналіст України Микола Моторний.

З професійним святом вітали рятувальників Лубенщини

15 вересня у приміщенні Лубенського відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника, під час яких керівники міста та району вітали з професійним святом особовий склад відділу та відзначали кращих .

Сторінка 5 з 288

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua