Привітали працівників культури Лубен

9 листопада у приміщенні дитячої музичної школи відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Творчі колективи міста вітав Олександр Грицаєнко, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, була присутньою керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

Не забувайте перевіряти димоходи та вентиляційні канали!

З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

Перевірки можуть проводити тільки спеціалізовані організації.

У Лубенській галереї відкрилася виставка до 130-річчя з дня народження художника М.Буніна

           Нещодавно в  одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею еідкрилася виставка живопису Михайла Буніна до 130-річчя з дня народження художника. Згідно архівних документів, художник і вчений агроном Михайло Бунін народився 9 листопада  1887 року в слободі Красній Новохоперського повіту Воронезької губернії. Його батько Микола Петрович, незважаючи на звання чиновника, кохався в садівництві й селекціонерстві. Саджанці фруктових, ягідних дерев і декоративних рослин, вирощених ним, експонувалися на повітовій виставці восени 1907 року і були відзначені найвищою нагородою. По закінченню реального училища став студентом Московського сільськогосподарського інституту.

Наставництво над дитиною – дієвий механізм успішної соціалізації

7 листопада Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений черговий інформаційно-просвітницький семінар для безробітних, які перебувають на обліку Лубенського міськрайонного  центру зайнятості.

У Лубнах відбувся тренінг на тему зав’язків з громадськістю для неурядових організацій

7 листопада в приміщенні молодіжного центру Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика  учасникам представили ідею створення хабу розвитку організацій громадянського суспільства.  Хаб (центр) надаватиме підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства  у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики. Учасниками тренінгу стали громадські активісти, журналісти та представники бізнесу, що працюють на теренах Полтавської області.

Відбулось підсумкове розширене засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей

27 жовтня у приміщенні виконкому під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося розширене засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Присутніми на обговоренні теми були: керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, члени штабу з оздоровлення та відпочинку, начальники відділів та служб виконкому, директори навчальних закладів міста, заступники директорів з виховної роботи, секретарі мікрорайонів, депутати міської ради, ЗМІ.

Відбулось міськрайонне свято з нагоди Дня працівників соціальної сфери

3 листопада у приміщенні РБК відбулись міськрайонні урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. З професійним святом представників різних соціальних структур  Лубенщини вітала влада міста, керівництво  райдержадміністрації, творчі колективи, колеги.

Із виставки етнографічного зібрання української старовини «Життя-буття»

1 листопада в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки етнографічного зібрання української старовини «Життя-буття», організатор -  освітній проект «Епоха» на чолі з подружжям Романа Володіна та Єлизавети Бубело. Основною метою цього захоплюючого дійства є популяризація наших традицій такими, якими вони були раніше, без «шароварщини» і кліше.

Відчути смак життя: до Дня працівників соціальної сфери

Відділення денного перебування територіального центру Лубенської міської ради створене  в 2016 році на основі реформування, коли відділення соціально-побутової адаптації та соціально-медичних послуг об’єдналися в одну структуру. Саме в цьому відділенні доброзичливі працівники допомагають відвідувачам подолати самотність, відновити життєву активність, реалізувати свої творчі здібності, провести час у дружньому колі.

Норвезький досвід: за результатами візиту української делегації

Близько двох років триває співпраця Лубенської міської ради з Регіональним Екологічним Центром (REC). З метою залучення до нашого міста інвестицій та досвіду країн -донорів, Лубни долучається до проекту LINK. І ось у рамках цього проекту делегація нашого міста на чолі із заступником міського голови Олександром Діденком була запрошена відвідати з навчальним візитом Норвегію.

Проведено навчання з питань цивільного захисту населення

На виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 08.12.2016 р. № 571 "Про потребу в навчанні з питань цивільного захисту та План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2017 рік", з 23.10.2017 по 27.10.2017 року в місті Лубни проведено навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Сторінка 5 з 294

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua