Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці»

Ми, дорослі, хочемо бачити кожну молоду людину щасливою, любимою своїми батьками, впевненою в собі. З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, виявлення фактів порушення суб’єктами підприємницької діяльності «Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» щодо неповнолітніх систематично проводяться профілактичні заходи (рейди) «Діти вулиці», «Вокзал", «Канікули».

«Славтесь Лубни величаві»: краєзнавча конференція у міській бібліотеці

24 травня  в  міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася підсумкова краєзнавча конференція "Славтесь Лубни величаві" вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму  "Валтекс" (директор Григорій Семенюта ) під головуванням методиста Миколи Полонського .

Святкували в мікрорайоні № 7

27 травня мешканці мікрорайону №7, що на Василенковому полі, відзначили традиційне свято, що має назву «Вас вітає Василенкове поле». Участь у заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко, депутати міської ради, представники громадських організацій, військовослужбовці.

Музична терапія в клубі «Надвечір’я»

Громадська організація «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», яка вже не одне десятиліття плідно працює на Лубенщині, 24 травня, напередодні великого християнського свята Трійці, вкотре зібрала спілчанок та запросила гостей на чудове свято «Пісня живе серед нас». Відбулося воно  у районній бібліотеці імені Володимира Малика. Традиційно провели його у тісній співпраці організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування і державної влади. Одним з організаторів заходу виступила Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

У школах міста пролунали останні дзвоники

25 травня у всіх школах Лубен та  освітніх закладах І -ІІІ рівній акредитації проведені урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. У деяких побував міський голова Олександр Грицаєнко, не залишилися без уваги й інші храми знань, де хвилюючі миті разом з учнівсько-викладацькими колективами та батьками розділили представники влади, працівники та члени міськвиконкому,  очільники управлінь та відділів апарату самоврядування, депутати, керівники підприємств та організацій. Загалом останній дзвоник пролунав для 4 620 учнів шкіл Лубен.

Профілактика соціального сирітства : лекція у професійному ліцеї

17 травня у Лубенському професійному ліцеї, у рамках тижня циклової методичної комісії з виховної роботи, провідними спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради проведена лекція педагогічним працівникам на тему: «Профілактика соціального сирітства. Робота з учнями девіантної поведінки».

Відбулись збори в мікрорайоні № 4

Спеціалісти по роботі з органами самоорганізації населення продовжують роботу щодо інформування громадян з різних питань життєдіяльності міста. Так 22 травня  було організовано та проведено збори радою мікрорайону №4, де разом іншими важливими темами обговорили порядок нарахування субсидій.

Соціальні служби міста провели свято для лубенських родин

Другий рік поспіль у травні  оздоровча база «Сула» радо приймала гостей -  батьків та дітей з прийомних родин,   працівників  Лубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей, які підготували та провели  родинне свято, присвячене Дню сім'ї.

Одинокі громадяни - під пильним оком працівників терцентру

Сьогодні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради соціальну послугу догляду вдома  отримують  290 одиноких громадян похилого віку та інвалідів. Особливе навантаження у соціальних робітників, які мають підопічних, що мешкають в приватному секторі.

Відкрито Всеукраїнську виставку "Лубенська художня весна - 2018"

18 травня у галереї образотворчого мистецтва відбулось відкриття Всеукраїнської виставки "Лубенська художня весна -2018". Участь у ній взяло 112 майстрів пензля з різних куточків України. На відкритті виставки був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, творча еліта, гості та поціновувачі живопису. Захід відбувся за підтримки НСХУ та  за сприяння міської ради.

Сторінка 5 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua