«Творчий дебют» Ігоря Рудя

25 лютого в одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки лубенського художника Ігоря Рудя «Творчий дебют». Міський голова Олександр Грицаєнко привітав митця справді з творчим, вдалим дебютом і вручив йому подарунок.

Наші ветерани - наша турбота

         Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних) послуг Лубенської міської ради спільно з спеціалістами підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення та з головами вуличних і будинкових комітетів продовжується проведення обстежень ветеранів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 90 років.

Відбулись звітні збори у мікрорайонах №1 та №2

22 та 24 лютого відбулись звітні збори мікрорайону №1 та №2. Традиційно на них були присутні міський голова Олександр Грицаєнко,  секретар міської ради Олександр Карпець, депутати міської ради, а також голови вуличних та будинкових комітетів, запрошені очільники підприємств, установ та організацій Лубен.

Уроки української національної революції

Історичний екскурс  під такою назвою відбувся 27 лютого  у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича, учасниками якого стали учні ЗОШ № 1.  Його метою було вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття.

Розділити біль ближнього

У Лубнах активісти оздоблюють засоби реалібітації орнаментами та аплікаціями для того, щоб поліпшити емоційний стан осіб поважного віку, які боряться з різними недугами і не можуть самостійно пересуватися. Ідею проекту активістів Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» підтримала Британська Рада в Україні.

25 років у Вічності: виставка Миколи Тарана у галереї

         У галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею триває виставка творів художника, монументаліста, дизайнера Миколи Тарана. Творчий доробок митця складає понад 200 робіт. Цими днями минає 25 років, як талановитий майстер відійшов у вічність.

Ольга Герасим’юк презентувала у Лубнах проект «Школи Лохвицького земства за проектом О. Сластіона»


        26 лютого у галереї образотворчого мистецтва відбулась зустріч мистецької еліти Лубен з  журналісткою, ведучою телевізійних програм, телевізійним менеджером, народним депутатом 5-го і 6-го скликань Ольгою Герасим’юк. Вона презентувала проект «Школи Лохвицького земства за проектом О. Сластіона». Мета  проекту - врятувати пів сотні унікальних шкіл на Полтавщині, які були збудовані у Лохвицькому земстві на початку 20 ст.

За хмарами – завжди сонце!

В останні зимові дні в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею влаштовано три невеликі виставки. Дві з них висвітлюють трагічні сторінки історії українського народу, а третя – сповнена оптимізму і радості буття.

Підопічних терцентру навчають іноземній мові у клубі «The English woman club «Singularity»

З  січня 2017 року в підопічних терцентру з’явилася можливість здобути та вдосконалити знання  з іноземної мови. Для тих, хто зацікавлений у вивченні англійської після тривалої перерви   і для охочих розвинути навички усного мовлення,  почав діяти клуб   «The English woman club  «Singularity». 

«Дзвенить струмочком рідна мова».

20 лютого в міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича для  учнів ЗОШ №7  була проведена літературно-музична імпреза « В ній материнська мова та любов». Також до Міжнародного дня рідної мови у читальній залі школярів ознайомили з книжково - ілюстративною виставкою «Дзвенить струмочком рідна мова», яка присвячувалась питанням походження, функціонуванню, розвитку та значенню рідної мови.

Сходить сніг із доріг: що буде з автошляхами?

Дорожники області активно готуються до нового сезону ремонтних робіт. Народний депутат України Костянтин Іщейкін ініціював наради з нардепами і керівниками районів у очільника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимира Трояновського. Тому два дні поспіль – 14 і 15 лютого – народні обранці і представники громад працювали над узгодженням плану розвитку та оптимізації автошляхів області

Сторінка 5 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua