У Лубнах провели тренінг з методів пісочної терапії

Можливості використання піску в арт – терапевтичній роботі з особами похилого віку, особливо з людьми, чиє минуле пов’язане з травмою, вивчали під час тренінгу «Метод пісочної терапії». Заняття організували у Лубнах, 12 квітня у приміщенні молодіжного центру Лубенської районної бібліотеки ім. В. Малика. Його учасниками стали волонтери, активні учасники заходів та представники партнерських організацій проекту, що реалізується громадською організацією «Твій Світ» на благо жертв нацизму.  Учасниками навчання стали і  працівники та підопічні  територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради, волонтери загону «Милосердя» Лубенського медичного училища.

Від козаків до нової української армії

Чергова зустріч  у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького була присвячена військовим традиціям нашого міста. Про волелюбних козаків, відважних гусарів, елітний підрозділ гетьмана Скоропадського Лубенський сердюцький кінно-козачий полк , 25-ту гвардійську стрілецьку дивізію та нову генерацію сучасних героїв, які стали на захист України від російської агресії говорили історики, краєзнавці та ветерани збройних сил.

На Лубенщині для волонтерів придбали нові велосипеди

П’ятеро волонтерів, які допомагають здійснювати діяльність на користь осіб, що постраждали від націонал – соціалізму  отримали у користування нові велосипеди на Полтавщині. Транспорт придбали за рахунок коштів Німецького Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог». Це полегшить умови праці волонтерів і соціальних робітників, а люди отримуватимуть послуги швидше. Про це повідомили у Полтавській обласній молодіжній громадській організації «Твій Світ» під час офіційної церемонії вручення транспортних засобів 12 квітня у Лубнах.

Студент з Хорольщини презентував у Лубнах власну етнографічну виставку

14 квітня у Лубнах талановитий юнак, наш земляк , Едуард Крутько (студент Тернопільського медичного університету) презентував унікальну виставку старовинного автентичного одягу з Хорольщини (с. Козубівка).  Тож на етнографічній виставці «Древо» були представлені цікаві експонати, яким близько 100 років.  Тут зібрані також ексклюзивні фото українських родів, є предмети старовини, є святі ікони і книги, (навіть  такі, що можуть датуватися приблизно XVII ст.) та які дивом збереглись. Все це зібрав, упорядкував і презентував Едуард у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею ім. Г.Стеллецького.

Про майбутнє, що твориться сьогодні: загальноміське свято вшанування обдарованих дітей та їх наставників

12 квітня у актовій залі  ЗОШ №2 відбулося традиційне свято «Майбутнє твориться сьогодні», де вшановували обдарованих дітей та їхніх наставників.  Освітянські обжинки такі: 31 призер у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 23 переможця на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Крім того, лубенські учні продемонстрували високий рівень знань на обласних етапах: Міжнародному мовно-літературному та конкурсі з української мови ім. П.Яцика.

Про проведення профілактичного заходу (рейду)«Канікули»

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Канікули».

Про хід весняного призову громадян України на строкову військову службу

11 квітня у стінах Лубенського районного військового комісаріату під головуванням заступника голови Лубенської райдержадміністрації, голови районної призовної комісії Сергія Сіряченка, відбулося відкрите засідання призовної комісії за участю представників друкованих ЗМІ та телебачення. Під час засідання обговорили хід проведення заходів призовної кампанії, що триватиме з 1 квітня по 30 червня поточного 2019 року.

Увага! Штормове попередження!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у найближчі півгодини зі збереженням до кінця дня 11.04.19 по області та місту  очікується гроза (1 рівень небезпеки - жовтий).

Екскурсія для студентів Університету третього віку

10 березня студенти культурно-просвітницького факультету Університету третього віку відвідали Лубенський краєзнавчий  музей  імені Гната Стеллецького. Екскурсія розпочалася з розповіді про археолога, історика, спелеолога Гната Стеллецького, на честь якого було названо Лубенський краєзнавчий музей.

До уваги виборців міста Лубен!

Наближається другий тур виборчого процесу. Україна обирає Президента.  21 квітня відбудеться голосування.  За результатами попереднього етапу від виборців міста надходили нарікання, щодо відсутності їх у списках виборців.

Пропонуємо вашій увазі інформацію відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Сторінка 5 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua