Зустріч із професією

18 вересня, у рамках святкування Дня рятівника, спеціалістами Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості на базі загальноосвітньої школи № 10 організовано і проведено шкільний спортивно-профінформаційний  груповий захід «Зустріч із ПРОФЕСІЄЮ».          Наприкінці зустрічі  переможці спортивної естафети на звання «КРАЩИЙ РЯТІВНИК ШКОЛИ» були нагороджені почесними грамотами та призами.

Екскурсія - у подарунок дітям до дня міста

18 серпня у рамках проведення Дня міста служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник  Тетяна Башлій ) організувала та провела екскурсію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування по історичних місцях нашого краю.  Науковий співробітник Лубенського краєзнавчого музею ім. Гната Стеллецького Тамара Дяченко  натхненно розповідала про визначні місця Лубен.

Святковий ярмарок у святковому місті

Другого дня святкування у Лубнах, 22 вересня,  вже з 08.00 ранку розпочався ярмарок та виставка-продаж . Свою продукцію представило  більше 150  товаровиробників, 20 з них - лубенські, решта з інших міст.

Також у парку культури та відпочинку "Центральний" відбулася виставка квіткових композицій та панно "Миру тобі, Україно!", робіт декоративно-ужиткового мистецтва освітніх закладів та мікрорайонів міст.

"України рідної окраса - чарівна лубенська сторона": святкова театралізована хода містом

21 вересня о 10 ранку у центрі Лубен відбулася святкова театралізована хода "України рідної окраса - чарівна лубенська сторона", присвячена 1031-ій річниці від заснування м.Лубни. Видовищне дійство зібрало на центральній вулиці Лубен, а далі – на Володимирському майдані, багатьох мешканців та гостей міста, аби побачити головне – урочисту, яскраво-строкату колону учасників.

Саме на центральному майдані міста усі учасники ходи, разом з владою міста, депутатами, керівниками підприємств та установ, делегаціями гостей вітали трудові, освітні, творчі, спортивні колективи,  військових, героїв сьогодення. А відкриває урочистий захід пісня у виконанні Богдана Ніколаєва "Мої Лубни".

Відкриття виставки робіт лубенських художників до Дня міста

Вже доброю традицією у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького стало відкриття виставки творів лубенських художників до дня міста Лубни.

Вітаємо з Днем міста!

Шановні лубенці! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

В ці теплі вересневі дні ми святкуємо  1031-шу річницю від дня народження Лубен та 76-ту річницю його визволення у Другій світовій війні. Рідне місто – це маленька Батьківщина всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди. Це місце, де зберігається постійний і нерозривний зв’язок між минулим, сьогоденням та майбутнім, це невичерпне джерело, з якого черпаємо сили і наснагу, це батьківська колиска, до якої ми готові щодня припадати серцем та душею, це символ материнської любові та родинного захисту.

День міста - це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу. Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Відкриття навчання в Університеті ІІІ віку

            19 вересня 2019 року відвідувачі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відзначили свято міста та відкриття навчання в Університеті третього віку.  Свято розпочав міський голова Олександр Грицаєнко. Він побажав відвідувачам  і співробітникам територіального центру, перш за все, миру на всій території країни, а також гідного рівня життя.

Відбулись загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1031-ї річниці від заснування міста Лубни

          20 вересня о 14 годині в кінотеатрі «Київська Русь» відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1031-ї річниці від заснування міста Лубни та 76-ї річниці його визволення від фашистських загарбників у Другій світовій війні. Багатьом успішним лубенцям, представникам чисельних трудових колективів, активістам громадського життя були вручені винагород від влади міста та області.

Бiблiомандрiвка пiд краєзнавчою парасолькою

18 вересня,  в день  76-ої річниці визволення міста Лубни від німецьких загарбників,  до Лубенської міської бібліотеки для дітей завітали  семикласники ЗОШ №1 (вчитель Шуляк Ірина Станіславівна).  Працівники книгозбірні підготували для них  бібліомандрівку під краєзнавчою парасолькою «Відкрий для себе рідне місто».  Наше славне  місто надзвичайно багате своєю історією та пам'ятками, що  стали свідками багатьох щасливих і трагічних подій в житті містян. То ж під час заходу діти відкрили для себе багато нового лише в маленькій частині міста, яку вони, здавалось, добре знають.

На відкритті оновленої міської Дошки пошани

18 вересня біля входу до Парку культури та відпочинку «Центральний» відбулося урочисте відкриття оновленої міської Дошки пошани. Цьогоріч до неї занесено 10 різних трудових колективів Лубен, 8 громадських активістів, крім того ще багато учасників АТО/ООС, волонтерів, членів благодійних організацій, тих громадян, хто натхненно працює, трудився багато років поспіль, має визначні здобутки перед рідним містом.

Історичний квест «Лубни тисячолітні»

Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького запросив на історичний квест «Лубни тисячолітні» студентів Лубенського фінансово-економічного коледжу, Лубенського медичного училища та учнів професійного ліцею. Команди навчальних закладів взяли участь у різноманітних конкурсах, які відбувалися в історичній частині міста.

Сторінка 6 з 363

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua