Святкове місто ярмаркувало

23 вересня у центрі  Лубен відбувся святковий ярмарок та виставка-продаж товарів місцевих виробників, а також виставка робіт народних умільців та художників Лубенщини. Цьогоріч на виставці-продажу представлено 20 місцевих товаровиробників. Також  свою продукцію на ярмарку презентувало  186 як промислових, так і непромислових підприємств з різних куточків України: Харкова, Кременчука, Прилук, Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, тощо. Проводилися також  різні майстер-класи та багато інших цікавих заходів.

«України рідної окраса - чарівна лубенська сторона»

Цікавим та видовищним дійством стала святкова театралізована хода  за участю мешканців міста, влади Лубен, почесних гостей, іноземних делегацій, депутатів, чисельних колективів дошкільних, загальноосвітніх, спортивних та мистецьких закладів Лубен.

У Лубнах організували спільний простір для осіб старшого віку просто неба

20 вересня у Лубнах в Центральному парку культури та відпочинку організували спільний простір для осіб старшого віку. Присвятили захід урочистостям з нагоди Дня міста та демонстрації кращих практик у питаннях залучення людей старшого віку до активної участі у житті громади. Для представників різних поколінь організували тематичні площадки для освіти та дозвілля. Особливістю заходу стала танцювальна програма у стилі «Ретро». Організатори спільного простору переконані: такі заходи цілком відповідають міжнародній практиці залучення громадян старшого віку до розвитку спільнот та співпраці поколінь. Розвиток подібних напрямків, а ще освітніх програм та програм дозвілля для осіб поважного віку є результатом спільної праці багатьох громадських організацій міста та району, державних структур, органів місцевого самоврядування та бізнесу.

У територіальному центрі відсвяткували День міста

20  вересня у відділенні денного перебування  відбувся святковий концерт з нагоди дня міста для відвідувачів територіального центру. Концертна програма підготовлена учасниками художньої самодіяльності територіального центру.

На загальноміських урочистостях з нагоди відзначення 1030-ої річниці заснування Лубен

21 вересня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулись загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1030-ої річниці від заснування міста Лубни та 75-ої річниці його визволення від фашистських загарбників у Другій світовій війні, участь у яких взяла влада міста та району, почесні гості, чисельні трудові колективи, які були відзначені з нагоди урочистої події.

Новий дитячий майданчик - подарунок до Дня міста

Досить насиченою на справді визначні, неординарні події видалась минула п’ятниця у Лубнах. 21 вересня відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика по вул. Вишневецьких та вул. Леонтовича. Такий подарунок для містян зробив громадський діяч Володимир Пилипенко. На знаковій події був присутній міський голова Олександр Грицаєнкоо.

Лубенські художники - рідному місту

Днями в галереї образотворчого мистецтва відкрилася виставка  робіт лубенських художників до Дня міста з нагоди відзначення 1030-ї річниці від заснування міста Лубни та 75-ої річниці визволення його від фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Нове обличчя реєстратури поліклінічного відділення

19 вересня до 1030-річчя заснування міста  відбулось  урочисте відкриття оновленої реєстратури поліклінічного відділення КЛЦМЛ. На церемонії перерізання стрічки, що на вході, брав участь міський голова Олександр Грицаєнко.

На фасаді обласного госпіталю відкрито меморіальну дошку В.Кравецькому

19 вересня на фасаді Лубенського обласного госпіталю для ветеранів війни урочисто відкривали меморіальну дошкуна честь Віктора Кравецького, відомого у Лубнах лікаря та хірурга, в минулому багаторічного очільника даної медичної установи.

Честь і хвала тим, хто уславлює рідне місто

19 вересня за участю влади міста, громади, чисельних почесних гостей відбулося урочисте відкриття оновленої міської Дошки пошани. Серед тих, чиї світлини її прикрасили – чисельні трудові та творчі колективи, волонтери, учасники АТО, громадські активісти Лубен, звичайні люди праці.

Відкрито оновлену частину експозиції музею

18 вересня у центрі Лубен відкривали меморіальну дошку на честь засновника Лубенського краєзнавчого музею Гната Стеллецького та оновлену частину експозиції музею. Подія зібрала інтелігенцію Лубенщини,  відомих істориків, науковців, краєзнавців, чисельних гостей міста.

Сторінка 6 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua