Тісна співпраця терцентру з ветеранами продовжується

 На обліку у відділеннях територіального центру на сьогодні перебуває 368 ветеранів війни, із них 72 інвалідів війни та 1114 дітей війни, які отримують послуги допомоги вдома, послуги соціальної адаптації, консультування, денного перебування.

Bідбулося засідання комітету забезпечення доступності

17 березня відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, де були присутні представники Лубенського міського осередку інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

На черговому засіданні Комітету стратегічного планування з розробки Стратегії розвитку нашого міста

23 березня відбулося чергове засідання Комітету стратегічного планування з розробки Стратегії розвитку м. Лубни на 2017-2025 роки, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Олександра Шингарія.

Відбулось чергове засідання виконкому

22 березня  під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Лубенської міської ради, участь у якому взяв секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, очільники управлінь та відділів апарату самоврядування, представники ЗМІ, запрошені. Упродовж роботи розглянуто 24 питання порядку денного.

«Все, що душа довірила словам»

 21 березня,  на День поезії, у міську бібліотеку для дорослих ім. В.Леонтовича  завітали студенти лісотехнічного коледжу та інші шанувальники поетичного слова. На  творчій зустрічі молодь  мала змогу поспілкуватися з  місцевими авторами, членами Національної спілки письменників України.

На засіданні Громадської ради при Лубенській міській раді

21 березня у приміщенні виконкому відбулось засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, на якому був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому Віта Коваленко, представники громадських організацій.

На особисту виставку лубенців запросила юна художниця Сніжана Ігнатенко

21 березня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка творів юної художниці Сніжани Ігнатенко. Виставку відкрив заступник голови Лубенської районної державної адміністрації Ігор Нестеренко, теплі слова на адресу Сніжани Ігнатенко линули із вуст директора Лубенського краєзнавчого музею Віктора Верещаки, начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації Юлії Білокінь, голови Лубенської районної ради Григорія Угляниці, директора Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості Валентини Моші, керівника гуртка образотворчого мистецтва ЛРЦДЮТ на базі Калайдинцівської ЗШ І – ІІІ ступенів Наталії Ятел, директора Калайдинцівської ЗШ І – ІІІ ступенів імені генерала-майора Ф.Д. Рубцова Сергія Мисника, методист ЛРЦДЮТ Нелі Пашкової, голови громадської організації художників Лубенщини «Пектораль» Аліни Гончарової-Цівінської.

«Я – ангел з одним крилом»: до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна

        21 березня Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Напередодні в Лубенському МЦСРДІ ВК ЛМР працівники намагалися привернути увагу суспільства до проблеми людей з обмеженими здібностями, адже вони відрізняються від звичайних в плані інтелекту і багато хто з них страждає від вроджених вад розвитку внутрішніх органів, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю вони не відрізняються від звичайних людей, а часто й перевершують їх.

На відкритті персональної виставки Олега Литвинова

17 березня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки живопису та графіки члена НСХУ Олега Литвинова. Гарним доповненням до свята стали виступи учнів Лубенської музичної школи: дуету у складі Іллі Кучерука та Насті Ватулі, а  також  Влада Зілінського (викладач Лариса Потенко). На відкриття завітали учні школи № 1, у якій навчався Олег Литвинов.

Проблеми підліткового віку: шляхи їх подолання

Нещодавно Лубенським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, на тему «Проблеми підліткового віку, шляхи їх подолання». На зустріч, яка відбулася у «Кабінеті, дружньому до молоді» Лубенської КЦМЛ, були запрошені прийомні мами: Наталія Гафарова, Оксана Платонова та Юлія Філатова. Адже саме у їх сім’ях виховуються діти підліткового віку.

Професійне свято відзначали працівники житлово-комунальної сфери

17 березня у приміщенні виконкому відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  У день професійного свята кращим представникам сфери присвоювались звання «Ветеран праці»,  вони нагороджувались Почесними грамотами від обласного керівництва та міської ради,  також на їхню честь було організовано невелику святкову концертну програму.

Сторінка 6 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua