Вітаємо з Днем фізкультури та спорту!(оновлено)

Вже традиційно, багато років поспіль, у другу суботу вересня збираються разом справжні прихильники здорового способу життя, щоб відзначити День фізичної культури та спорту України. Ось і сьогодні близько 150 таких ентузіастів зібралися вранці на традиційний легкоатлетичний пробіг вулицями міста.

Бережіть себе від нещасних випадків

З початку 2020 року на території Полтавської області трапилось декілька нещасних випадків через потрапляння людей до небезпечних об’єктів (аварійних, безгосподарних, що знаходяться без охорони тощо), внаслідок яких гинули та важко травмувалися люди, у тому числі й діти.

Увага! Ярмарок відмінено

10 вересня відбулося засідання організаційного комітету з проведення святкового ярмарку та виставки-продажу товарів місцевих виробників, які щорічно відбуваються в рамках святкування Дня міста. На жаль, цього року ситуація із святкуванням ускладнюється через поширення захворювання мешканців на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Тож, з метою захисту життя та здоров’я людей, запобігання поширенню хвороби було прийняте рішення про скасування цього заходу, який мав відбутися 20 вересня з 7 години ранку по проспекту Володимирському (від пл. Ярмаркової до Володимирського майдану) і був попередньо оголошений у планах заходів.

Підтримай наші проєкти в обласному конкурсі!

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». Цього року  від нашого міста для участі в цьому конкурсі подано  два проєкти: «Ревіталізація архітектурної споруди «Альтанка Анни Керн у Молодіжному парку міста Лубни» та «Оптимізація системи відеонагляду у м. Лубни».  Обидва вони, цікаві і надзвичайно потрібні для Лубен, рішенням обласної комісії допущені до участі в конкурсі. Чи зможуть вони виграти й отримати фінансування з обласного бюджету  залежить лише від нас – мешканців. З 14 до 30 вересня відбудеться голосування. Якщо ми зможемо згуртуватися – ми зможемо перемогти. Голосування відбудеться на платформі  Smart Region Полтавської області за посиланням  https://smartregion.pl.ua/pb/projects.

Cанітарна обробка міста

Як ми вже інформували раніше, велика задимленість у місті викликані масштабною пожежею поверхневих покладів торфу та сухої рослинності і очерету на відкритій території поблизу села Тишки Лубенського району. Не дивлячись на зусилля рятувальників, загасити пожежу не вдається. Надзвичайно суха погода та вітер сприяють поширенню вогню та диму. Крім того, ситуація із захворюванням на COVID-19 ускладнюється не лише в Україні, а й в нашому місті. Тож, щоб убезпечити мешканців міста, відновлено щоденну обробку вулиць та зупинок громадського транспорту.

Вітаємо лубенку з перемогою!

Перемоги нашої держави чи рідного міста складаються з  мозаїки перемог кожного мешканця. І не важливо, якої галузі стосується перемога. Важливо, що всі вони  - це рух вперед, це творення, це здобутки. Цими днями раділи ми за наших спортсменів.

Благодійництво - це стан душі

5 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день благодійництва. Лубни – це місто, що об’єднує безліч добрих і щирих сердець, людей, які віддають частинку своєї душі, серця задля інших. Тож, напередодні свята частина лубенських благодійників зібралася разом, щоб поговорити про спільні радощі й турботи, поділитися надбаннями та обговорити проблеми. Саме на це націлював їх міський голова Олександр Грицаєнко, який був присутнім на цій зустрічі.

Проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення

01 вересня під головуванням Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення, на якому було розглянуто питання: «Про епідемічну ситуацію на території м. Лубни в умовах проведення протиепідемічних заходів та вжиття заходів щодо дотримання  карантину з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2».

Про продовження дії карантину на території міста Лубни

З метою запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби СОVID-19 виконавчий комітет міської ради вирішив   продовжити дію карантину на території міста Лубни до 31 жовтня 2020 року.

Пожежі в природних екосистемах Лубенщини

Цього року на території України збільшилась кількість торф’яних пожеж. Однією з основних причин виникнення такого роду пожеж є випалювання сухостою та залишків сухої рослинності, необережне поводження з вогнем. Пожежі на торфовищах, як правило, викликають значний суспільний резонанс, а їх гасіння має довготривалий характер та потребує значних матеріальних та людських ресурсів.

Повідомляємо, що запах диму та смог в місті Лубни та населених пунктах Лубенського району викликані масштабною пожежею поверхневих покладів торфу на загальній площі 2 га та сухої рослинності і очерету на відкритій території на загальній площі 3 га  поблизу с. Тишки Лубенського району, що виникла 01.09.2020 року.

У школах міста стартував навчальний рік

Мабуть, ще ніколи лубенські дітлахи так не чекали першого вересня, як у цьому році. Вимушені карантинні заходи майже на пів року позбавили наших учнів і вчителів радості безпосереднього спілкування. Тож, на свято знань у цьому році чекали всі. На щастя, епідемічна ситуація дала змогу сьогодні зустрітися всім на шкільних подвір’ях. У закладах освіти міста пролунали перші дзвінки.

Сторінка 6 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua