Учні спеціалізованої школи №6 перемогли у медіа-конкурсі

8 лютого у приміщенні спеціалізованої школи №6 відбулося урочисте нагородження переможців журналістського конкурсу, започаткованого Лубенським медіа-клубом до відзначення 15-річчя з часу створення організації. Такий конкурс має популяризувати професію представників так званої четвертої влади та заохотити молоде покоління до журналістської діяльності.

Лубенський музей відкрив цикл краєзнавчих зустрічей

Лубенський краєзнавчий музей відкрив цикл краєзнавчих зустрічей у форматі «живий музей». Перший захід  пройшов у день народження засновника музею  Гната Стеллецького, який у буремні роки громадянської війни не тільки заснував у Лубнах Український народний музей, але й проводив археологічні дослідження та організовував просвітницькі зустрічі.

Проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

З метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівного складу і працівників підприємств, установ та організацій міста у сфері цивільного захисту, навчання населення захисту і діям у надзвичайних ситуаціях, забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, формування єдиних підходів до системи навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України: від 26.06.2013 року №443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», від 26.06.2013 року №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», від 23.10.2013 року № 819 «Про затвердження порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях м. Лубен у 2019 році, 05.02.2019 року на базі управління Державної казначейської служби України у Лубенському районі Полтавської області  під керівництвом начальника управління проведено планове спеціальне об’єктове навчання, з питань цивільного захисту.

Відбулась нарада з питань енергозбереження та енергоефективності

5 лютого у приміщенні виконкому відбулась нарада за участю керівників закладів освіти міста з питань енергозбереження та енергоефективності, участь у якій взяв міський голова Олександр Грицаєнко, начальник управління освіти Мирослав Костенко, запрошені керівники закладів освіти.

У міській раді вручали дипломи випускникам Лубенського центру заочного дистанційного навчання

5 лютого у приміщенні виконкому відбулося урочисте вручення дипломів студентам-випускникам магістратури Центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів НПУ ім .М.П.Драгоманова. Привітав випускників міський голова Олександр Грицаєнко, який вручав молодим спеціалістам документи про закінчення навчання у ВУЗі.

Обережно - бурульки!

Багато задоволень обіцяє зима. Однак щоб уникнути неприємностей, необхідно дотримуватися певних правил безпечної поведінки у зимовий період. Кожного року ми стикаємося з небезпекою, яку таять в собі дахи будинків у зимовий період. Ця проблема, у буквальному розумінні, нависає над нами та представляє серйозну небезпеку для нашого здоров’я, а також для здоров’я наших близьких.

Із звітно-виборчих зборів ГОІ "Ветерани Чорнобиля"

1 лютого в приміщенні виконкому відбулись звітно-виборні збори Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля". Участь у обговоренні важливих питань організації взяв міський голова Олександр Грицаєнко, депутати обласної ради Руслан Ляшко, Олександр Сірик, а також депутати міської ради, запрошені.

Пам’ять - жива!

31 січня  біля приміщення Лубенської міської ради зібралися ветерани органів самоврядування, аби вшанувати пам’ять почесного громадянина Лубен Івана Прокоповича Гончарова. Присутніми було покладено квіти до меморіальної дошки, що знаходиться на фасаді будинку за адресою: вул. Я. Мудрого, 50. Участь у заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко.

’Про звітно-виборчі збори чорнобильських організаційׄ

Досить активно упродовж тижня проводилися звітні та звітно-виборчі збори чорнобильськими організаціями. Так 22 січня у міськвиконкомі влада Лубен зустрічалася з активом міськрайонного об’єднання інвалідів Чорнобиля, а 25 січня у приміщенні ЗОШ №10 відбулись збори Лубенської міськрайонної громадської організації "Чорнобильці Лубенщини", участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко.

Стадіон «Центральний»: усі на ковзанку!

Лубенці добре знають, що кожного року з настанням зими  на комунальному стадіоні «Центральний» з’являється ковзанка. Катання на ковзанах – це одна з прибуткових платних послуг нашої спортивної установи. Відкриттю ковзанки передували підготовчі роботи влітку та восени: заготовка дров для опалення приміщень, поточний ремонт кімнат для обслуговування відвідувачів, ремонт і придбання ковзанярського взуття, придбання сучасного економного ліхтаря «ЛЕД» для освітлення самої ковзанки у вечірній час, купили чайник-термос, інше.

Сторінка 6 з 340

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua