Із засідання комітету по забезпеченню доступності

5 грудня в приміщенні виконавчого комітету Лубенської міської ради відбулося чергове засідання комітету по забезпеченню доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Лубни. Воно відбулося за участі голови та членів Лубенського міського осередку інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Відбулись урочистості з нагоди Дня ЗСУ та Міжнародного дня волонтера

6 грудня у приміщенні ЗОШ №2 відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. Присутніми на заході були міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, військовослужбовці, учасники АТО та ветерани минулих війн, волонтери.

Інформація щодо якості питної води у мікрорайоні №6

У листопаді на адресу міської ради стали надходити численні скарги від мешканців мікрорайону №6 на погіршення якості питної води. За дорученням міського голови  працівниками КП «Лубни – Водоканал» було проведено декілька перевірок цих скарг та виконані певні роботи.  Цими днями надійшла офіційна відповідь від підприємства.

Відповідь КП «Лубни-Водоканал»

Показники бактеорологічної якості питної води


Дарувати добро: до Міжнародного Дня волонтера

15 поспіль років в Лубенському медичному училищі плідно працює волонтерський загін «Милосердя». На його рахунку багато добрих справ, за що неодноразово був нагороджений стипендією міського голови «Майбутнє твориться сьогодні», грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради, грамотами та подяками обласної молодіжної громадської організації «Твій світ».

У міській бібліотеці провели захід на правову тему

5 грудня у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича до  Дня прав людини пройшов урок правової освіти «Підліток і сучасне суспільство: права і відповідальність», в якому взяли участь учні 8-11 класів ЗОШ №10.

У Центрі соціальної реабілітації дітей писали листи Діду Морозу

4 грудня  вихованці Лубенського центру соціальної реабілітації дітей писали листи Діду Морозу, де висловлювали свої заповітні мрії і бажання. А дітки молодшої групи, які ще не вміють писати - малювали свої мрії. Новорічні малюнки теж дуже сподобаються казковому герою. Всі листи дітки залишали в скриньці для листів Діду Морозу, які в майбутньому доставлять до небесної канцелярії  в резиденцію Діда Мороза.

«Чарівна скриня» відкрилась у дитячій бібліотеці

Днями  в Лубенській міській бібліотеці для дітей  відбулось перше грудневе  засідання членів клубу вмілих і допитливих «Чарівна скриня», яке  присвятили зимовій тематиці.

У Лубнах бабусі відвідують дітей школи – інтернату

4 грудня у приміщенні Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернату відбулася клубна зустріч «Ми разом!» з нагоди Міжнародного дня інваліда. Відвідали дітей, які навчаються в школі – інтернаті жінки похилого віку: члени клубу «Надвечір’я» та громадської організації «Спілка жінок трудівниць «За майбутнє дітей України». Організувала захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з територіальним центром соціального обслуговування Лубенської міської ради та Лубенською центральною районною бібліотечною системою.

Святкове завершення футбольного сезону

Днями у обласному центрі у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя пройшло урочисте закриття футбольного сезону-2018 на Полтавщині. Заздалегідь хочу подякувати організаторам цього видовища, якого давненько не спостерігали всі ті, хто причетні до обласного футболу.

Із засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення

Ситуація, що склалася навколо комунального підприємства «Лубни - Водоканал» набула вже загрозливого характеру. Раніше повідомлялося, що через заборгованість  цього підприємства перед ПАТ «Полтаваобленерго», останнє може в будь який час відключити його потужності, а значить є загроза життєдіяльності всього міста. Тож, через це з грудня міський голова Олександр Грицаєнко ініціював засідання позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення.

"Від серця до серця": до Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

         Захід під такою назвою відбувся 3 грудня в ЗОШ №8 до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Концертну програму підготували підопічні ТЦСО Лубенської міської ради, до проведення долучились члени ради ветеранів, активісти громадського життя.

Сторінка 6 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua