Центр надання адміністративних послуг інформує

Шановні відвідувачі – замовники послуг! Звертаємо увагу на зміни в організації роботи Центру в умовах карантину:

ЦНАП тимчасово не проводитиме прийом громадян у суботу (28 березня,4 квітня) та обмежує прийом громадян до 12.00 з понеділка по п’ятницю;

- у відкритій частині ЦНАП має перебувати не більше людей, ніж робочих місць для обслуговування;

- відстань між відвідувачами та адміністраторами не має бути менша ніж 1 метр;

- до прийому не допускатимуться громадяни з ознаками інфекційних захворювань без масок;

- надається перевага в роботі дистанційної консультації 

 (конт.тел.(05361)70170, (05361)74214, (05361)74871);

Змінено режим роботи амбулаторій ПМСД

У зв’язку з введенням карантину на території м. Лубен та згідно наказу МОЗ України від 13.03.2020 №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України COVID-19» призупинено всю планову медичну допомогу на амбулаторно-поліклінічному етапі.

Це означає що всі планові консультації будуть проводитись в телефонному режимі сімейними лікарями.

Для Вашої зручності надаємо номера телефонів амбулаторій нашого закладу :

До уваги тих, хто повернувся до України!

Шановні жителі міста Лубен!

Якщо Ви протягом останніх 14-ти днів повернулись з країн або регіонів України, в яких зафіксовано захворювання на COVID-19, навіть при відсутності симптомів, Вам необхідно самоізолюватись в домашніх умовах, з обов’язковим інформуванням сімейного лікаря про самоізоляцію, та чітким дотриманням його рекомендацій.

Змінено термін подання щорічних декларацій

17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20.

Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

Розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету - 2020

Сьогодні розпочинається етап голосування за проєкти громадського бюджету міста Лубен 2020 року. У цьому році було подано 17 проєктів. Три з них були відхилені Координаційною радою,  ще один - структурними підрозділами (про причини відхилення повідомлені автори). Таким чином, до голосування допущено 13 проєктів. Всі вони опубліковані на он-лайн платформі https://lubny-budget.e-dem.in.ua/#/projects і доступні для голосування в електронному вигляді.

Про перевірку підприємств роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, підприємств ресторанного господарства та побутового обслуговування, інших об’єктів м. Лубни

19 березня поточного року робоча група з організації виконання та контролю за дотриманням суб'єктами господарювання, впроваджених у місті карантинних та обмежувальних заходів розпочала свою роботу та провела перевірку з метою інформування працівників закладів громадського харчування, торгівлі  та сфери побутового обслуговування у  місті щодо негайного закриття закладів на період карантину.

Серед установ, що перевірялись   — підприємства роздрібної  торгівлі  продовольчими та непродовольчими товарами,  підприємства ресторанного господарства та побутового обслуговування та інші.

Було перевірено  69 об’єктів, з них :

- проведено роз’яснення     – 25 об’єктів;

Графік роботи Лубенського УДМС на період карантину

У зв’язку з веденням карантину з 21.03.2020 встановлено такий режим обслуговування суб’єктів звернення територіальними підрозділами УДМС України в Полтавській області.

Про заборону спалювання сухої трави

Шановні жителі м. Лубни та Лубенського району слід розуміти, що для виникнення пожежі достатньо необережно кинутого недопалку чи сірника або необережного поводження з вогнем при розведенні багаття, що може призвести до непоправних наслідків: знищення будівель, матеріальних цінностей та травмування людей. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів.

Зупинки громадського транспорта обробляються

Як і було анонсовано раніше, 19 березня КП «Чисте місто» обробило дезінфікуючими засобами зупинки громадського транспорту. На період дії карантину така обробка буде здійснюватися щоденно за оголошеним раніше графіком.

Графік обробки дезінфікуючими засобами зупинок

       Комунальне підприємство"Чисте місто" надає графік обробки   дезінфікуючими засобами зупинок м.Лубни. Обробка буде здійснюватися щоденно за наступним графіком:

Сторінка 6 з 382

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua