Провели екскурсію для дітей внутрішньо переміщених осіб

14 червня  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради організували пізнавальну екскурсію «Стежками Полтавщини». Учасниками стали 38 осіб з числа сімей ВПО, які мешкають на території міста, а також гості з м. Бориспіль та Гадяч. Цікавою і захоплюючою була подорож до «Страусиної ферми» в село Вовча Долина. На початку знайомства з найбільшим у світі птахом, господар ферми розповів про цей вид птахів, поведінку та правила безпеки. Дітлахи та дорослі мали змогу погодувати страусів, зробити багаточисельні «селфі» для соціальних мереж та пограти  у рухливі ігри разом з психологом Юлією Подою.

Відбувся навчально – ознайомчий візит для переселенців

14 червня Лубни відвідали представники громадських організацій, створених переміщеними особами з м. Бориспіль та Гадяч. В навчальній зустрічі взяли участь і представники з числа ВПО, що мешкають на території місцевої громади. Сприяв у проведенні заходу відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. Учасники ознайомились з роботою громадської організації «Твій Світ» в сфері навчання та допомоги ВПО. Олександр Чепур розповів учасникам про організацію груп самодопомоги, заходи для дітей та підлітків та адвокацію.

У міськвиконкомі відбулась зустріч учасників проекту «Злочинці не назавжди»

15 червня 2017 року в залі засідань Лубенської міської ради відбулася зустріч за круглим столом, в ході якої було обговорено питання запровадження додаткових форм впливу на неповнолітнього правопорушника через залучення його до неформального спілкування, як методу соціальної реабілітації. Зустріч відбулася за ініціативи служби в справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради та фахівців громадської організації «Твій Світ». У зустрічі взяли участь працівники центру соціальних служб, управління освіти та керуюча справами міськвиконкому М.Ф. Комарова.

Привітали медичних працівників Лубенщини

15 червня у приміщенні РБК відбулися міськрайонні урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника. Послідовників Гіппократа  вітали керівники міста та району, також їхні представники  та адміністрація мережі лікувальних закладів Лубенщини.

Проводяться громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді

Для забезпечення тимчасової зайнятості учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час, поліпшення їх матеріального становища, а також з метою надання соціальної підтримки дітям пільгових категорій, цього року у місті Лубни проводяться громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул.

Триває відпочинок у пришкільних таборах нашого міста.

        У пришкільних таборах загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3, №4, №7, №8 та спеціалізованої школи №6 діють гуртки за інтересами, в яких вихованці підвищують рівень володіння англійською мовою, удосконалити рівень мовної та мовленнєвої компетенції. Тренування вихованців спортивного табору (ДЮСШ) відбувається на стадіонах "Торпедо" і "Центральний". Діти підвищують свою майстерність в різних спортивних секціях.

Відбувся тренінг «Майстерня волонтерів»

8 червня 2017 року на базі приміського лісництва Лубенського лісового господарства відбувся тренінг «Майстерня волонтерів», що у ньому взяли участь 15 юнаків і дівчат, які дуже активні в суспільному житті і прагнуть допомагати людям. Організували і провели захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» у співпраці з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Правила поведінки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.

Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді.

Дарувати кров – почесно: до Всесвітнього Дня донора

14 червня, у Всесвітній День донора, Лубенська станція переливання крові прийняла 76 дарувальників життєдайної речовини, що на 10 осіб більше, ніж минулоріч.  Серед  найактивніших донорів – працівники міської ради, які разом із Олександром Грицаєнком, секретарем міської ради Олександром Карпцем, керуючим справами виконкому Маргаритою Комаровою привітали  колектив медичної установи та усіх причетних до  свята.

У міській бібліотеці презентували нову книгу "Воспоминания провинциального хирурга"

13 червня у центральній міській бібліотеці для дорослих відбулася презентація книги  "Воспоминания провинциального хирурга" (в двох частинах), упорядником якої став поет, завідуючий поліклінічним відділенням Лубенської ЦЛМ, голова благодійного фонду "Слово" ім. В. Малика, депутат обласної ради Олександр Сиченко. На презентації видання була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, заступник начальника управління культури та мистецтв Світлана Васюк, представники інтелігенції, краєзнавці, літератори, друзі та запрошені.

Сторінка 6 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua