"Європейська Україна - Лубни"


19 травня лубенці, як і всі українці, святкували День Європи, який з’явився в нашій країні 15 років тому і відзначається кожну третю суботу травня. Започатковане у 2003-му році свято позначило прагнення України вступити в Європейський Союз. З ініціативи ГО «Міжнародна асоціація захисту недоторканості приватного життя та безпеки людини» та за підтримки міської ради цікавий захід відбувся у парку Центральному.

На фасаді ЗШ №1 відкрито меморіальну дошку загиблим в АТО лубенцям

18 травня за участю влади міста, учасників АТО, духовенства, школярів та громадськості  відбулося відкриття меморіальних дошок загиблим в  зоні проведення АТО випускникам ЗШ № 1.

«Україна – Німеччина: горизонти освіти і культури»

Міська бібліотека для дорослих  ім. В.Леонтовича  долучилася до проведення Року німецької мови в Україні, провівши 15 травня  годину цікавої інформації «Україна – Німеччина: горизонти освіти і культури», куди  завітали учні ЗОШ №1.

Шанували ветеранів у мікрорайоні №4

Святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувалося у всіх куточках нашого міста. Традиційним вже воно стало у мікрорайоні №4, де, завдяки ініціативі МГО «Євроклуб-Лубни» (керівник Вадим Лютий), щороку вшановують ветеранів Другої світової війни та ветеранів 25-ї Чапаєвської дивізії.

«Майбутнє твориться сьогодні»: про вручення стипендії міського голови

16 травня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулось урочисте вручення щорічної стипендії міського голови. Вже 16-те поспіль свято талановитої та обдарованої молоді проводиться за фінансової підтримки Лубенської міської ради та організовується  відділом сім’ї молоді та спорту, управлінням освіти, управлінням культури та мистецтв виконкому міської ради.

Вшанували воїнів-афганців

15 травня міський голова Олександр Грицаєнко та керівники району  взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника воїнам- інтернаціоналістам з нагоди чергової річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Зірковий Час - для зіркових дітей

За підтримки Міністерства культури України, Полтавської обласної ради, Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації 5 травня у приміщенні Будинку культури залізничників у м.Полтаві відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий Час».

На конкурс були запрошені талановиті колективи та солісти зі всіх куточків України. Учні нашої школи представляли дві номінації: інструментальну музику і вокальне мистецтво.

«Хрещення Русі: історичний, культуринй та духовний вплив на розвиток України»

10 травня  у міській бібліотеці для дорослих  ім. В.Леонтовича для учнів ЗОШ №7 та користувачів проведено годину духовності «Хрещення Русі: історичний,  культурний та духовний  вплив на розвиток України».  Цього року в Україні відзначається значна подія – 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Лубни відвідала польська делегація

Історія Польщі та України має чимало спільних дружніх сторінок. А наше древнє місто вже давно має гарні традиції обміну молодіжними делегаціями з польським містом Скерневіце. Ось і  нещодавно Лубни відвідали   польські гості. У складі  делегації були 30 учнів та 5 педагогічних працівників.

Лубни святкові: місто відзначило День перемоги у Другій світовій війні

9 травня у Лубнах відбулась святкова хода, урочистий мітинг на Володимирському майдані та покладання квітів до Вічного вогню на площі Слави з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у заходах взяли керівники міста та району, депутат Верховної Ради України Костянтин Іщейкін, а також депутати обласної та міської ради, запрошені гості.

Сторінка 6 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua