Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі

14 березня  під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка відбулося третє за поточний рік засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Лубенської міської ради. На порядку денному розглядалися питання соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Працювала робоча група з питань енергетичної безпеки

15 березня у приміщенні виконкому відбулося засідання робочої групи з питань обговорення плану енергетичної безпеки м.Лубни. Участь у обговоренні теми взяв міський голова Олександр Грицаєнко, представники комунальних підприємств та організацій Лубен.

До 155 – річчя від дня народження О. Бекетова

У  міській бібліотеці для дорослих ім. Володимира Леонтовича для учнів  школи № 10 провели краєзнавчу годину «Видатний зодчий», захід присвячувався  155 –річчю  від дня народження видатного українського  зодчого, академіка архітектури  Олексія Бекетова.

У місті розпочались суботники

         З початком весни у нашому місті почали проводити суботники, а незабаром на найближчому засіданні виконкому буде офіційно оголошено про початок місячника чистоти та озеленення. Активно включилися у проведення заходів з  благоустрою у мікрорайонах Лубен.

З турботою про людей похилого віку

Турбота про людей похилого віку  -  невід’ємна частина здорового суспільства. Щоб продовжити повноцінне життя людям старшого віку необхідні не лише якісне харчування та медичне обслуговування, а й активне наповнене життя та дозвілля. Саме вирішенню цієї проблеми була присвячена зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з представниками громадської організації «Global Christian Support». На зустрічі були також присутні  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та директор компанії "Буд-буд", радник голови облдержадміністрації  Сергій Корнієнко.

Вихованці Лубенської музичної школи стали переможцями обласного конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини»

10 березня 2017 року у приміщеннях мистецьких навчальних закладів м. Полтави, відповідно до розподілених номінацій відбувся обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Даний конкурс започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації з метою стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, патріотичного виховання підростаючого покоління, пошуку та підтримки юних обдарувань, розкриття та розвитку творчої індивідуальності, виконавської майстерності учнів.

Із засідання колегії Лубенської міської ради

14 лютого у приміщенні виконкому відбулось засідання колегії Лубенської міської ради, на якому розглянуто 24 проектів рішень питань - пропозицій щодо порядку денного  чергової сімнадцятої  сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 16 березня о 10 годині. На колегії були присутні 12 членів, керував її роботою Олександр Грицаєнко.

Багатство, пронесене через роки

 Директор територіального центру соціального обслуговування Наталія Сухонос разом з представниками громадських організацій відвідала сімейну пару - учасників Другої світової війни, ветеранів праці, Леоніда та Вену Бондарчуків, які наступного року зустрічатимуть 60-річний ювілей подружнього життя.

ПОБО «Спілка Самаритян»: десять років благодійної місії

У 2017 році минає 10 років від початку  запровадження програми допомоги, яку надають партнери з Німеччини Фонд Юліуса Ітцеля та Громадське об’єднання «Міст до Києва» (м. Мюнхен). Програма реалізовується за постійної підтримки влади Лубен та за допомогою  міської комплексної програми «Партнерство заради спасіння дітей».

Чергова перемога «Глорії»

Нещодавно вже відомий на Україні зразковий колектив естрадного танцю «Глорія», що працює при лубенському міському Будинку культури (керівник Тетяна Супрун), побував на Всеукраїнському хореографічному фестивалі під назвою «MEGA STAR» у місті Ірпінь Київської області . І, як завжди, юні лубенки успішно виступили на щорічному престижному танцювальному святі, здобувши для рідного міста чергові медалі, кубки та дипломи.

Сторінка 7 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua