Хореографічний колектив музичної школи «Steep Dance» - серед кращих!

14-15 грудня відбувся XVII Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «Київ Арт Тайм». У цьому престижному змаганні взяв участь і хореографічний колектив  Лубенської музичної школи «Steep Dance», керівник – Марина Чернова.  Вони своїм запальним танком «Шалена перерва» вибороли ІІ місце у номінації  «Естрадний танець».

Відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Слова вдячності на адресу героїв-чорнобильців звучали від керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, в.о. голови РДА Сергія Сіряченка, депутата обласної ради Олександра Сірика, а також від очільників чорнобильських організацій Лубенщини.

Вихованців "Євроклубу-Лубни" навчають патріотизму

Напередодні, під час відзначення Дня Української Армії та Всесвітнього Дня волонтера вихованці ГО «Євроклуб Лубни» побували на екскурсії у Лубенській військовій частині А – 2975. Таким чином юне покоління у спортивному клубі виховують у кращих патріотичних традиціях.

Правознавчі заходи в бібліотеці для дітей

   Показником здоров’я суспільства, його цивілізованості у сьогоднішньому світі є права людини, дитини. З кожним роком удосконалюється законодавство України у сфері захисту прав дітей та здійснюються важливі кроки з правової освіти сучасних підлітків.  Допомага сучасним школярам у розширенні правових знань, популяризація юридичної літератури серед різних читацьких груп дітей та надання допомоги користувачам в процесі реалізації конституційного права в доступі до джерел офіційної правової інформації та створення орієнтиру у світі права і закону - є одним із напрямків роботи Лубенської  міської бібліотеки для дітей.

ІНСТРУКЦІЯ - ПАМ’ЯТКА правил пожежної безпеки у побуті

       Насичення квартир, приватних будинків різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі або будинку у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

НЕОБЕРЕЖНЕ ПОВОДЖЕННЯ З ПІРОТЕХНІЧНИМИ ВИРОБАМИ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ПОЖЕЖІ АБО ЗАВДАТИ ШКОДИ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!


Наближається Новий рік. Зовсім скоро засяють яскравими кульками новорічні ялинки, на всіх чекатимуть подарунки. Розпочнуться дитячі святкові ранки, народні гуляння, буде море веселощів, яскравих вогнів, ну і, звичайно, феєрверків.

Найулюбленішими новорічними феєрверками є хлопавки, петарди, бенгальські вогники, салюти та ракети. При цьому в хороводі святкових турбот і веселощів чомусь легко забувається, що феєрверки є вогне- і вибухонебезпечними виробами, що вимагають підвищеної уваги.

На жаль, піротехніка не завжди відповідає вимогам, які висуваються до неї.

НЕ ВАРТО ІГНОРУВАТИ ПИТАННЯ ПЕРЕВІРКИ ДИМОХОДІВ ТА ВИТЯЖНИХ КАНАЛІВ

       З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

«Хай буде атом робітником, а не солдатом»: із презентації нової книги про катастрофу на Чорнобильській АЕС

Щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС,  в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

 Тож днями у комунальному  видавництві «Лубни» вийшла книга  «Хай буде атом робітником, а не солдатом»(трагічні сторінки історії).

У Лубнах відбувся навчальний захід для потенційних авторів проектів громадського бюджету

10 грудня 2019 року в приміщенні Лубенської міської ради відбулася навчальна зустріч для потенційних  авторів проектів  "Як подати свій проект та заручитися підтримкою громад". Учасниками навчання стали представники органів самоорганізації населення місцевого самоврядування, працівники навчальних закладів міста, комунальних закладів та активні мешканці Лубен. Захід провели спільно Полтавська обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ", відділ економічного розвитку і торгівлі, відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Кожен з нас має сказати: «Ні! Насильству»

25 листопада стартувала щорічна Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», основним завданням якої  є привернення уваги громадськості до актуальних проблем запобігання та протидії домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної нерівності,  а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Сторінка 7 з 373

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua