Пам'ять про героїзм бійців 25 стрілецької дивізії в наших серцях буде жити вічно!

У відповідності до плану заходів Лубенської міської ради, на виконання Указу Президента України № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»  із міста Лубни в село Таранівка Зміївського району Харківської області відбула невелика делегація для участі у масових заходах по вшануванню героїчного подвигу воїнів взводу Петра Широніна.

Загальноміські урочистості та святковий концерт, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулись загальноміські урочистості та святковий концерт, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час заходу міський голова Олександр Грицаєнко привітав громаду зі світлими  травневими святами та вручив нагороди героям-визволителям різних років.

Вклонились низько обеліскам

8 травня у Лубнах розпочалося з низки тематичних заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, з  урочистих мітингів, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків. Загальноміські урочистості та святковий концерт, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись у кінотеатрі «Київська Русь».

Назва "Увага! Рух через міст перекрито!"

За повідомленням Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації  у зв’язку з проведенням капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 1713357 Лубни –Засулля - /М-03/ з 10 травня рух транспорту мостом  буде перекрито.


Світо Перемоги відзначили в терцентрі

7  травня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт з нагоди  Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На свято були запрошені ветерани, члени сімей воїнів загиблих в роки Другої світової війни, діти війни.

Щоб місто було чистим: черговий суботник у Лубнах

5 травня у Лубнах провели черговий суботник, як у центрі  міста, так і у віддалених його куточках, а також у мікрорайонах. Участь у прибиранні міста взяли також мешканці усіх мікрорайонів, учнівсько-студентська молодь та трудові колективи.

Наші в Китаї

Ще в липні минулого року у Лубнах з робочим візитом перебувала делегація Посольства Китайської Народної Республіки в Україні на чолі з радником з торгово-економічних питань паном Лю Цзюнем. Тоді ряд зустрічей та перемов з гостями провели міський голова Олександр Грицаєнко та керівники підприємств міста. Візит виявився плідним і Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запросило представників нашого міста до участі у ряді семінарів.

Працівники терцентру вшанували ветеранів

Напередодні 9 травня керівниками територіального центру проведено відвідування  одиноких ветеранів війни, які знаходяться на обслуговуванні. Також, спільно з спеціалістами сектору по роботі з ОНС мікрорайонів нашого міста проводяться відвідування ветеранів війни, яким виповнилося 90 років.

У галереї відкрилася виставка художніх творів із фондів музею, присвячена 73-ій річниці Перемоги

4 травня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася  виставка художніх творів  із фондів музею, присвячена 73-ій річниці  Перемоги у радянсько-німецькій війні. На ній експонуються твори, виконані  складними техніками, зокрема: ліногравюри, офорту, літографії, а також за допомогою крейди, вугілля, олівця, олійних фарб.

У мікрорайоні №4 започаткували відзначення Дня вулиці

Останньої неділі квітня мешканці вулиці та двох провулків Леонтовича та Вишневецьких на чолі з вуличним комітетом (рада мікрорайону №4, голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко), започаткували добру традицію - святкування Дня вулиці.

Зустріч з лубенським піснедаром

25 квітня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась зустріч  із Заслуженим працівником культури України, лауреатом премії імені Володимира Малика, Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості "Золота фортуна", Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Червона калина", керівником і засновником Лубенського самодіяльного народного хору "Родослав", самодіяльним композитором, знаним посульським піснедаром Олександром Житинським.

Сторінка 7 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua