З подарунками до особливих дітей

Уміння співпереживати, перейматися  проблемами інших людей, як своїми власними, є далеко не в усіх людей. А  Міжнародний день людей з інвалідністю, який у світі відзначають 3 грудня покликаний саме привернути увагу до людей з особливими потребами. Особливо це стосується дітей. Вже багато років поспіль саме цього дня  громадська організація ГО «Союз жінок трудівниць «За майбутнє дітей України» (голова Раїса Кошель) збирає разом сім’ї,у яких виховуються особливі діти. Збирає, щоб поділитися теплом і любов’ю, увагою й добром.

Присвоєно Почесне звання

Приємно, коли  заслуги лубенців не залишаються непоміченими. У освітян нашого міста є новий здобуток. 1 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 404/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року».

Відбувся творчий вечір поета О. Кияна

30 листопада в галереї образотворчого мистецтва  відбувся творчий вечір лубенського поета, члена літоб’єднання ім. Донченка Олександра Кияна. Привітав поета міський голова Олександр Грицаєнко, друзі творчого цеху. Під час заходу звучали поезії автора.

"Матвію Номесу - 95": відкрито виставку в галереї

29 листопада в приміщенні галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стелецького відбулося відкриття виставки-присвяти юних художників Лубен та Оржиччини "Матвію Терентійовичу Номису - 95". Підтримав мистецький захід міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, поціновувачі творчості Номеса та лубенських художників.

Увага! Штормове попередження!

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології:

1грудня, в звязку з виходом південного циклону, очікуються складні погодні умови: сніг, місцями сильний сніг. (Наростання висоти снігового покриву становитиме 10-20 см).

В південно-східній частині області вдень сильний сніг з дощем. Вітер східний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.

По області місцями хуртовина.

Як відвідували депутати сесії міської ради у 2018 році

Йде до завершення ще один рік.  Станом на кінець листопада міська рада провела 13 засідань, на яких вирішувалися численні питання життєдіяльності міста. Відповідно до чинного законодавства громаду міста представляють обрані нею депутати. На сьогодні їх склад 32 особи (має бути 34).

До уваги лубенців пропонуємо інформацію про те, як відвідували депутати сесії міської ради у 2018 році.

Разом до мети, підтримуючи один одного

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Він покликаний привернути увагу до проблем людей з обмеженими можливостями (дорослих та дітей), захисту їхніх прав, гідності і благополуччя та  формуванню позитивної громадської думки, толерантного ставлення, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з інвалідністю і не  забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги.

Вітаємо "Посульську рапсодію"!

Народний пісенно-танцювальний колектив «Посульська рапсодія»  міського будинку культури під керівництвом Олени Ніколаєвої  постійно підтверджує високий рівень майстерності на концертах  не лише у нашому місті, а й на різноманітних конкурсах та фестивалях, 28 листопада цей колектив був запрошений та представляв Полтавщину на Всеукраїнському фестивалі національних культур в Національній опері України м. Києва, як один з найкращих колективів області, що демонструє творчість ромської національної меншини.

І знову про ВІЛ: тренінг для молоді

27 листопада в Лубенському фінансово-економічного коледжі за ініціативи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося тренінгове заняття в рамках проекту «Взаємодія державного і громадського сектору при роботі  з підлітками, які практикують ризиковану поведінку». До участі у тренінгу були запрошені заступники директорів з виховної роботи,  куратори груп, соціальні працівники та психологи фінансово-економічного та лісотехнічного коледжів, медичного училища та професійного ліцею.

Нові нагороди освітянам

Вже давно відомо, що лубенські освітяни надзвичайно професійні та мають заслужену шану й повагу від людей. Їх досягнення відзначення й на державному рівні. 29 листопада міський голова Олександр Грицаєнко завітав у загальноосвітню школу №2, щоб привітати вчителів із заслуженими нагородами.

Сторінка 7 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua