Про заборону спалювання сухої рослинності

          Виконавчий комітет Лубенської міської ради попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

        Із настанням перших теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Завершено капітальний ремонт приміщення музичної школи

28 березня відбулись урочистості та концертна програма з нагоди завершення капітального ремонту приміщення Лубенської музичної школи. Близько 2 мільйонів гривень було витрачено на проведення усіх необхідних робіт всередині цього мистецького закладу. Довгоочікувана подія зібрала владу міста, адміністрацію установи,  викладачів, учнів, їх батьків та почесних гостей.

«Метафора долі та творчості Юлії Манойленко: до ювілею поетки»

        28 березня у приміщенні ПНПУ ім. В. Г. Короленка за сприяння кафедри української літератури (ректор Микола Степаненко) відбулося  справжнє літературно-мистецьке дійство «Метафора долі та творчості Юлії Манойленко: до ювілею поетки». Участь у святковому заході взяли представники творчої інтелігенції Полтави, Лубен, викладачі та студенти ВУЗу, який свого часу закінчила Юлія Манойленко, духовенство, друзі, прихильники таланту нашої майстрині художнього слова.

У Лубенській міській бібліотеці для дітей триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Днями у міській бібліотеці для дітей провели цікавий захід до Всеукраїнського тижня дитячого читання. Щороку чарівна весна приносить  особливе як за формою, так і за змістом свято із традиціями кількох десятиліть — Всеукраїнський тиждень дитячого читання.  Це свято знайомства дитини з книгою, час активного спілкування юних книголюбів між собою, традиційних та інноваційних заходів популяризації дитячої книги, які пропонують бібліотекарі для читачів.

Про ще одне дитяче свято, організоване соціальними службами

27 березня  за ініціативою служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради, ДРЦ Фентезі Таун прийняли на розваги близько 40 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах).

Лубенці взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

Зразковий колектив спортивно-бального танцю Лубенського міського Будинку культури взяв участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», що пройшов у місті Києві за підтримки міністерства культури України та Міжнародного благодійного фонду «Соняшник».

«Я з пісні народної виріс»: літературно-мистецький захід у міській бібліотеці

25 березня  у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича відбувся культурно-мистецький захід «Я з пісні народної виріс», присвячений творчості композитора Олександра Білаш. Участь у заході взяли поціновувачі творчості великого українського митця, представники інтелігенції, артисти міського та районного будинку культури, громадськість.

Новий формат засідань Громадської ради

Перше виїзне засідання нового складу Громадської ради при Лубенській міській раді відбулося 26 березня. Місцем його проведення став парк Центральний.

Відбулася зустріч міського голови з депутатами

25 березня міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся народним депутатом України Юрієм Павленком та депутатами Полтавської обласної ради Олегом Сазоновм та Олександом Алексюком, які представляють «Опозиційний блок». На зустрічі були присутні  голова лубенського міського осередку «Опозиційного блоку» Євген Жадан та керівник  МГО «Євроклуб –Лубни» Вадим Лютий.

У центрі реабілітації провели захід, присвячений "дітям сонця"

21 березня Міжнародний день людини з синдромом Дауна. В цей день всі спеціалісти  Лубенського центру реабілітації для дітей намагалися привернути увагу суспільства до проблем  людей з синдромом Дауна, приєднавшись до флешмобу, одягнувши різні шкарпетки, щоб зрозуміти, як це жити не такими, як всі, під часто не надто приязними поглядами інших.

Сторінка 7 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua