Подарунок загальноосвітній школі №2 у День знань

1 вересня в Лубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося довгоочікуване свято – урочисте відкриття добудови школи. Упродовж кількох років подвір’я було ще й будівельним майданчиком, хоч це ніяк не позначилося на результатах навчання учнів та їхніх спортивних досягненнях. Перша черга будівництва завершена завдяки підтримці народного депутата Верховної Ради України Костянтина Іщейкіна за рахунок коштів державного бюджету, Полтавської обласної ради та коштів обласного бюджету, міського голови Олександра Грицаєнка, депутатів Лубенської міської ради та коштів міського бюджету. Освоєно близько 10 мільйонів гривень.

Вітання з Днем підприємця


Шановні підприємці міста!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – святом  людей ініціативних, енергійних, далекоглядних - усіх, хто реалізує себе у сфері бізнесу, виявляє ділову ініціативу та підприємливість.

Вам добре відомо, що лише ціною напруженої праці, цілковитої самовіддачі, постійного пошуку нових шляхів та ідей можна створити власну справу, велике чи мале підприємство, що стане успішним, принесе заслужений успіх та визнання.

Важко переоцінити внесок підприємців Лубен в соціально-економічний, промисловий, культурний розвиток нашого міста, його добробут та процвітання.

Відбулись Першовересневі свята у школах міста.

            1 вересня у всіх освітніх закладах Лубен відбулися урочисті лінійки з нагоди початку нового  2017- 2018 навчального року. Учнівсько-студентські колективи, освітян та цьогорічних випускників вітали представники влади ,  працівники виконкому, депутати, керівники підприємств та організацій, почесні гості.  Загальна чисельність школярів міста збільшилась більше ніж на 500 першокласників.

У міській раді вітали підприємців Лубен

31 серпня у приміщенні виконкому відбулись урочистості з нагоди  Дня підприємця. Вітання на свою адресу представники професії приймали від міського голови Олександра Грицаєнка, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Ірини Хакало, голови Ради підприємців Ігоря Онікієнка, колег та працівників міського будинку культури, які підготували святкову концертну програму.

Попередження про перевірку системи оповіщення із включенням електросирен та передачею навчальної інформації цивільного захисту

 Шановні мешканці та гості міста! Виконавчий комітет Лубенської міської ради повідомляє, що 31.08.2017 – 01.09.2017 р. на території м. Лубни та  Лубенського району буде проводитися комплексна перевірка готовності регіональної системи централізованого оповіщення з включенням електричних сирен централізованого та автономного запуску, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією.

Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Із серпневої конференції педагогічних працівників міста

29 серпня у кінотеатрі «Київська Русь» проведено традиційну конференцію педагогічних працівників міста. У заході взяли участь  керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, учителі, вихователі ДНЗ, керівники гуртків, тренери.

Відбулись установчі збори госпітальної ради західного госпітального округу

29 серпня у конференцзалі поліклінічного відділення Лубенської ЦЛМ відбулися установчі збори госпітальної ради західного госпітального округу. На зборах були присутні міський голова Олександр Грицаєнко,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, а також керівники  міських, районних рад та їхні заступники, головні лікарі медичних закладів  Лубенщини та області.

Віддамо належну шану учасникам 2-ої Світової війни!

У нашій організації їх залишилось 11, учасників війни і  бойових дій 2-ї Світової війни! З кожним роком їх становиться все менше і менше. І ми в боргу перед ними на всі прийдешні віки і це ми добре розуміємо, і кажемо своїй совісті і Господу – це наш святий моральний обов’язок! За батьківський подвиг в ім’я України за Велику Перемогу в ім'я матері, сина, дружини і Вітчизни, за довготривалий мир і надію жити під мирним небом.

День Незалежності України відзначили у терцентрі

22  серпня   відвідувачі  територіального центру переглянули святковий концерт приурочений  26 річниці Незалежності України, який був підготовлений учасниками художньої самодіяльності територіального центру.

Святкова хода містом у вишиванках

        24 серпня о 17 годині вечора все місто спостерігало за святковою ходою у вишиванках, що розпочалась біля пам’ятного знаку Великому Кобзареві. Участь у ході взяло керівництво міської ради, народний депутат Костянтин Іщейкін, учасники АТО, представники політичних партій, депутати, учнівсько-студентська молодь, громадськість.

Відбулись загальноміські урочистості з нагоди відзначення 26-ої річниці незалежності України

23 серпня о 14 годині у приміщенні кінотеатру "Київська Русь" відбулись загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 26-ої річниці незалежності України. Лубенцям вручалися  державні, обласні та відзнаки від влади міста.

"Ми нація єдина, твої ми діти Україно" урочистості під такою назвою відбулись минулої середи за участю міського голови, секретаря міської ради Олександра Карпця, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, широкого кола громадськості.

Сторінка 7 з 288

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua