Відкрито виставку до Дня пам’яті жертв Голодоморів України

        До Дня пам’яті жертв Голодоморів України в  галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького у вітражах представлено  виставку «Спротив геноциду»,  створену Українським  інститутом  національної пам’яті, Галузевим державним архівом Служби безпеки України, Центром досліджень визвольного руху, Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Освітяни Лубен зустрілися з фахівцями Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Важлива зустріч відбулася минулого тижня у приміщені Лубенської міської ради. На спільній нараді керівників закладів загальної середньої освіти міста, району та Засульської ОТГ, за участю міського голови Олександра Грицаєнка, виступили фахівці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та відповіли на чисельні запитання стосовно порядку проведення ДПА, проаналізовано   цьогорічне ЗНО та окреслено найважливіші питання розвитку галузі.

Відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

22 листопада на території  кладовища, що по вул. Д.Сірика, відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. На жалобному заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, заступник Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, керівники управлінь та відділів виконкому,  представники громадських організацій, духовенство, школярі.

Відбувся навчально-ознайомчий візит з практик громадського бюджету

22 листопада відбувся навчально – ознайомчий візит з практик громадського бюджету до Пирятинської ОТГ. В ході  навчально-ознайомчого візиту, організованого Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» спільно з міською радою, автори проектів, що подаються на громадський бюджет, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, студенти з міста Лубни обговорили питання ефективної партиципації на місцевому рівні.

Дякуємо за небайдужість

Лубенці черговий раз довели, що вони небайдужі до свого міста та  активні громадяни. Лубенська міська рада щиро дякує всім, хто долучився до голосування за міський проєкт на обласному конкурсі Всеукраїнського громадського бюджету. На жаль, нам не вдалося перемогти. Але разом ми змогли вибороти друге місце у цьому конкурсі.

Наші в Європі !

     З 12 по 16 листопада у місті Ганновер (Німеччина) черговий раз відбулася найбільша міжнародна виставка у сфері сільськогосподарської техніки та обладнання Agritechnicа 2019. Її коріння сягає виставки DLG (засновник – Німецьке сільськогосподарське товариство, економічно й політично незалежна організація сільського господарства й продовольства), що започаткована 1887 року. У 1985 році Agritechnicа стала окремим заходом, який вперше був проведений у Франкфурті, а 1995 року перенесений у Ганновер у найбільший у світі виставковий центр.

Лубенці відзначили День Гідності та Свободи

О 12 годині у сквері Шевченка відбувся мітинг та хода з нагоди Дня Гідності та Свободи, участь у них взяли керівники міста та району, громадські організації, молодь, учасники подій Революції Гідності, учасники АТО/ООС. Також з цієї нагоди у кінотеатрі "Київська Русь" відбулися святкові урочистості та тематичний концерт.

Нові перемоги вихованців музичної школи

    17 листопада у м. Києві відбувся Всеукраїнський Відкритий танцювально-вокальний дитячий фестиваль-конкурс  «Brilliant запрошує».    

Вкотре вихованці нашої дитячої музичної школи порадували своїми черговими перемогами і довели, що наші діти найкращі, найталановитіші й просто чудові.

"Про те, що в серці назавжди"

20 листопада у міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича  відбулась творча зустріч під назвою "Про те, що в серці назавжди" .  Присутні на заході ознайомилися з творчістю письменників-земляків:   членом НСЖУ, володарем багатьох літературних премій Олександром Печорою та членом НСПУ Наталією Баклай. Упродовж заходу звучали твори на слова авторів.

У Лубнах підвищуватимуть обізнаність громадян щодо бюджету участі

18 листопада 2019 року у Лубнах відбулася стартова зустріч потенційних авторів проектів, що подаються на громадський бюджет, партнерських організацій, зокрема муніципалітету, зацікавлених сторін із засобами масової інформації. Зустріч відбулася у приміщенні Лубенської міської ради, а ініціаторами виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», відділ економічного розвитку і торгівлі, відділ інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Лубенської міської ради.

Міський голова Олександр Грицаєнко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства

15 листопада у приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко.

Сторінка 7 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua