Щоб попередити випадки загибелі на воді

Розпочався пляжний сезон, і статистика чи не щодня констатує все нові і нові випадки загибелі на воді. Погода сприяє тому, що громадяни масово вирушають на водойми, аби освіжитися та відпочити.

Увага! Пожежна небезпека!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології 19 – 24 червня 2019 року по Полтавській області надзвичайна пожежна небезпека - 5 клас.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

"Політ над Замковою горою"

Вже традиційно на свято Трійці лубенці зустрічаються на Замковій горі. Чарівне історичне  місце кличе до себе різнотрав’ям, пахощами лугу та неповторним краєвидом. Ось і цього року, 16 червня, тут відбулося свято, яке мало назву «Політ над Замковою горою».

Працівники виконкому долучилися до здачі крові

14 червня працівники виконавчого комітету Лубенської міської ради, управлінь, відділів та служб виконавчого комітету міської ради долучилися до проведення  Всесвітнього дня донора крові. Також з цієї нагоди адміністрацією станції переливання крові було вручено посвідчення «Почесний донор» дарувальникам життєдайної речовини.

Музей просто неба познайомив лубенських школярів з історією та традиціями рідного краю

Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького разом з працівниками міської бібліотеки для дітей, художньої школи, учасниками народознавчого гуртка Тарандинцівської школи запросив учнів, які відпочивають у пришкільних таборах шкіл міста, до історичної будівлі загальноосвітньої школи №10.

«Хай буде літо книгою зігріто»

«Книжковий серпантин» - таку назву мав захід, проведений  11 червня у міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича для учнів шкіл. Під час нього  юні книголюби мали змогу поспілкуватися з  членом Лубенського літоб’єднання імені Олеся Донченка та Полтавської спілки літераторів, письменником Андрієм Осацьким.

Стартував І тур громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді

11 червня стартував І тур громадських оплачуваних робіт для учнів, з метою  забезпечення зайнятості учнівської молоді під час літніх канікул, трудового виховання, профілактики правопорушень серед молоді та на виконання плану заходів з виконання міської комплексної Програми захисту прав дітей у м. Лубни.

Привітали медичних працівників Лубещини

12 червня у приміщенні районного будинку культури відбулись міськрайонні урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Послідовників Гіппократа  привітав міський голова Олександр Грицаєнко, керівництво району, Засульської ОТГ, очільники медичних установ мережі лікувальних закладів Лубенщини та кращі творчі колективи.

Відбулися Х відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Трейл-О" серед людей з інвалідністю"

 Днями відбулися Х відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Трейл-О" серед людей з інвалідністю". Участь у змаганнях взяли 54 спортсмени з Полтавської та інших областей. Організаторами змагань стали Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" (ВОІ СОІУ) та Лубенський районний осередок ВОІ СОІУ, а також ГО "Особи з інвалідністю "Лубни. Безмежність". Підтримку в організації та проведенні заходу надала міська рада, відділи та служби виконкому, районне керівництво.

Лубенські підприємства взяли участь у найбільшій агровиставці України та Східної Європи

Минулого тижня завершила свою роботу найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2019», яка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, також є діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору та надає унікальні можливості для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Сторінка 7 з 356

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua