Проведено навчання з пожежної безпеки

            14 грудня в місті Лубни працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено навчання з питань пожежної безпеки, спрямоване на вивчення заходів пожежної безпеки на об’єкті.

Пожежу  легше попередити, ніж потім її гасити. Ця усім відома істина є актуальною і сьогодні. Керівнику і педагогічному працівнику, кожному співробітнику установи чи закладу необхідно знати основні вимоги, організаційні та інженерно-технічні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на своїх об'єктах.

Святкові ранки в Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів

До Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят, 22 грудня 2017 року в Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів провели святкові ранки для вихованців молодшої, середньої та старшої груп. До цього свята  ретельно готувалися діти та вихователі. Вивчали віршики та пісні, вчилися водити хороводи та співати пісень, готували костюми. Тож і свято вдалося на славу!

Харківські зорі «Зима»

23 грудня в Харкові на сцені культурного центру «Бейт Дан» пройшов ІХ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Зима».

На цьому конкурсі гідно представили Лубенську музичну школу та показали високий професійний рівень  учні Німич Сніжана, Бишевич Артем, Абрамова Тетяна, Копотун Карина – всі вони отримали високі бали і схвальні оцінки високоповажного журі. Їх готували викладачі Людмила Самойленко та Віра Федченко.

У Лубнах встановили соціальну рекламу громадського хабу

Вісім громадських організацій, що діють на Полтавщині  успішно завершили програму навчання з організаційного розвитку. Організовує його  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». Ініціативні групи і громадські організації покращили свої процедури врядування, навчилися більш ефективно управляти членством і волонтерською діяльністю та почали застосовувати  адвокаційні практики. Щоб допомагати організаціям громадянського суспільства у досягненні своєї фінансової стабільності, демократичного представництва та наданні якісних соціальних послуг активісти створили хаб організаційного розвитку. А у рамках інформаційної кампанії  встановили соціальну рекламу, в якій розповідають про вдалі практики своїх проектів та запрошують до співпраці.

На варті допомоги

У період виникнення надзвичайних ситуацій, які пов’язані із значним зниженням температури спрямовується особлива увага до людей похилого віку, одиноких пенсіонерів, бездомних осіб. В місті будуть функціонувати 6 пунктів обігріву. Територіальний центр завжди гостинно зустріне тих громадян, котрі відчують потребу зігрітися і відпочити та звісно запропонує  гарячий чай.

Кімнати обігріву діють за адресами терцентру:  Г.Тютюнника,21 та пр. Володимирський,108/2. Також при нашій установі постійно діє банк речей, який поповнено теплим одягом.

Подаруй дитині свято

19 грудня 2017 року актив Студентської ради Лубенського лісотехнічного коледжу  відвідав Лубенський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Різдвяний вечір з міським головою

 Різдво Христове – це, в першу чергу, свято добра, миру і милосердя. А Різдвяний вечір – одна з найкращих традицій нашого народу, кола вся велика родина збирається за одним столом. Це час щирої бесіди, коли можна поділитися здобутками та разом пошукати шляхи подолання труднощів.

Відзначали лубенських енергетиків

22 грудня з нагоди професійного свята у приміщенні Лубенської філії ПАТ «Полтаваобленерго» відбулись урочистості. Трудовий колектив привітали керівники  міста та району, колеги.

У подарунок дітям - новорічна казка

22 грудня у  кіноконцертній залі  «Київська Русь», за підтримки влади Лубен, управління культури та мистецтв, соціальних служб міста, для дітей малозахищених категорій провели театралізовану виставу "Пригоди в новорічному лісі".

«До дня Святого Миколая – робимо добрі справи»

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят малечі. Та найбільше уваги та турботи потребують, мабуть, ті, хто обділений долею чи не найбільше: діти-інваліди.

Традиційноне один рік поспіль, з нагоди свята Миколая за ініціативи Раїси Кошель, голови  міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»  в місті та районі  відбувається благодійна акція «До дня Святого Миколая – робимо добрі справи».

Нова техніка для комунальних підприємств міста - подарунок до Нового року

На позачерговій сесії міської ради презентовано нову техніку, придбану для комунальних підприємств міста. Олександр Грицаєнко подякував депутатам за плідну роботу та висловив сподівання, що автомобілі, на закупівлю яких виділені  кошти з міського бюджету, сприятимуть покращенню якості проведення робіт з благоустрою  території Лубен.

Сторінка 7 з 302

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua