Рішення позачергового засідання виконавчого комітету про запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби COVID-19

З метою недопущення поширення особливо небезпечних хвороб було прийняте рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Важлива інформація!


Увага! Лубенським центром первинної медико-санітарної допомоги створено «гарячу телефонну лінію», де ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Телефон 095 417 11 77Питання карантину обговорили з представниками релігійних общин

16 березня у міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєка з настоятелями храмів та церковних общин, які проводять свою діяльність на території міста Лубен. Мова йшла про заходи з попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

На виконання протокольних доручень даних на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 2 від 10.03.2020 року, доручення № 3/2020 від 13.03.2020 року регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області та з метою запобігання поширенню на території міста корона вірусу COVID-19 виконавчий комітет Лубенської міської ради рекомендує усім керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

- запровадити щоденний температурний скрінінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ  із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

 У Лубнах вшанували українських добровольців

13 березня у центрі Лубен відбувся невеликий мітинг, присвячений Дню добровольця. Участь у ньому взяв міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, учасники АТО/ООС, члени їхніх родин, представники громадських організацій, духовенство.

Привітали працівників житлово-комунальної сфери

13 березня у міській раді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У день професійного свята кращі представники комунальних підприємств міста отримали привітання та відзнаки від влади міста, почули слова вдячності за самовіддану працю та гарні побажання.

Нові горизонти співпраці з NEFKO

13 березня в Лубнах відбулася робоча нарада з представниками Північної Фінансової Корпорації (NEFKO). Приводом для зустрічі стало обговорення питання впровадження проєкту «Реконструкція системи водопостачання та  водовідведення  з впровадженням енергозберігаючих технологій в м. Лубни». Саме він знайшов підтримку у міжнародного донора й планується до реалізації за його підтримки.

Радник з проєктів у водному секторі Представництва НЕФКО в Україні Сергій Зима та технічний експерт цієї організації  Мадис Маддисон побували на підприємстів «Лубни –Водоканал», ознайомилися з його роботою, оснащенням, з’ясували технічні питання. Після цього вони поспілкувалися з міським головою Олександром Грицаєнком , обговорили інші важливі сторони впровадження проєкту та намітили шляхи  й подальші кроки в цьому напрямку.

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету про запровадження карантину у м. Лубни

З метою недопущення поширення особливо небезпечних хвороб було прийняте рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про запровадження карантину у місті Лубни».

На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС. Увага! Коронавірус!

Надзвичайна ситуація, яка склалася в світі з поширенням коронавірусу  COVID-19 стала приводом для позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення виконавчого комітету Лубенської міської ради. Провів засідання міський голова Олександр Грицаєнко.

На порядку денному стояло лише одне питання: про вжиття протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV (Covid-19), на території м. Лубни та виконання протокольних доручень даних на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення 27.02.2020 року.

У терцентрі відзначили Міжнародний жіночий день

5 березня при відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася святкова концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Сторінка 7 з 382

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua