Зустріч, що запам’ятається надовго

21 червня  у кінотеатрі «Київська Русь» міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся з релігійною громадою «Ковчег»,  в розрізі чого поспілкувався з гостями із Американського міста Атланта. Під час зустрічі Олександр Петрович розповів молоді, що представляє  нашу діаспору за океаном,  про  життя сучасних Лубен та його громади, запросив відвідати культурно -історичні місця та заходи, що проводяться цими днями.

З Україною в серці

Напевно, в кожної дитини є свій улюблений куточок в місті чи його околицях. Хтось отримує насолоду, збираючи квіти на луках, хтось – у тиші ранкової рибалки на березі Сули, хтось – на лаві під своїм двором у затінку розкішної вишні.

Діти мікрорайону №1 щороку збираються на дитяче свято, яке проводиться на території дендропарку. Найменші з мамами та бабусями, школярі та молодь поспішали того червневого дня на святковий захід. На дерев’яних лавах-колодах зайняли почесні місця ветерани.

Ще раз про «Лубенську художню весну – 2018»

 Протягом місяця тривала в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею Всеукраїнська виставка «Лубенська художня весна – 2018», яка проводиться в нашому місті один раз на три роки. Цьогорічна «Весна» зібрала  111 учасників із всієї України і презентувала 128 творів майстрів пензля.

У мікрорайоні №8 провели цікаву ігротеку

18 червня  у мікрорайоні №8, на спортивному майданчику НВК №9 відбулося ігрове шоу, яке проводила Християнська церква «Ковчег».

Відбулось засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

18 червня у приміщенні виконкому відбулось чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді. Цього разу під час роботи розглядали кадрові та актуальні питання стосовно змін в нарахуванні субсидій населенню. Також обговорювали медичну  реформу в дії, порядок проведення звірки показників лічильників на підприємстві ПАТ «Лубнигаз» та інші актуальні теми сьогодення.

Привітали медичних працівників Лубенщини

14 червня  у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулись міськрайонні урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Під час святкового заходу представникам лікувальних закладів Лубен та району вручалися грамоти Департаменту охорони здоров’я, від влади міста, районної ради та райдержадміністрації, Центру ПМСД, Засульської ОТГ.

Участь у семінарі жінок-депутаток

Всі знають, що навчатись ніколи не пізно, скільки б років тобі не було! Тим більше, нові знання вкрай необхідні тоді, коли крім професійної діяльності ти займаєшся ще й громадсько-політичною роботою.

Цікавий та змістовний семінар для жінок-депутаток та жінок, які планують в подальшому стати депутатом місцевої ради відбувся в м.Харкові, в Інституті Політичної освіт, куди з’їхалися представниці  з усіх областей України. А проводився він у партнерстві з представництвом  Фонду Конрада Аденауера. Від нашої міської ради успішно пройшли відбір для участі у семінарі депутати-жінки: Наталія Сухонос, Катерина Скуратовська та Людмила Глущенко.

Координаційна рада служби у справах дітей стоїть на захисті інтересів юних лубенців

Цього тижня  відбулося друге у нинішньому році засідання Координаційної ради служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради за участю освітян, представників міського центру зайнятості та управління праці й соціального захисту населення, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медиків, та правоохоронних органів.

Низький уклін донорам: урочистості в Лубенській станції переливання крові

14 червня міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець разом з працівниками управлінь, відділів та служб виконавчого комітету взяли участь в урочистостях з нагоди Всесвітнього Дня донора крові.

"Веселися, грай та книжки читай!"

13 червня в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбувся бібліопікнік "Веселися, грай та книжки читай". На це дійство завітали діти з оздоровчого літнього табору "Сонечко", що діє при школі №1.

Сторінка 7 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua