Працівники терцентру взяли участь в європейському семінарі

6 та 7 червня в м. Харкові відбувся семінар-тренінг на тему: «Організація громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг». Участь у ньому взяли працівники  Лубенського терцентру.

Лубенки продовжують перемагати в обласному конкурсі "Успішна жінка Полтавщини"

7  червня у  обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася церемонія нагородження переможців обласного  конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Приємно відзначити, що вже вкотре серед гідно відзначених є і лубенка, цього року нею стала директор ЗОШ №3 Тамара Кобилянська. Такий конкурс проводиться вже четвертий рік поспіль  у рамах реалізації державної політики у сфері забезпечення та можливостей  жінок та чоловіків.

Про авторську ляльку Наталії Голобородко

Днями в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка авторської ляльки Наталії Голобородко, керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості «Умілі ручки».

При терцентрі почав працювати клуб «Кому за»

4 червня, якраз на свято «Трійці», за ініціативи громадської організації «Захист дітей війни» (голова  Іван Грицай), у парку ІІІ тисячоліття, що у військовому містечку, розпочав свою роботу клуб для людей поважного віку. Колектив територіального центру та його директор Наталія Сухонос підтримала ініціативу "дітей війни", завдяки чому ідею вдалося успішно втілити в життя.

Виставка творчості вихованців Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія»

До Дня захисту дітей в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка творчості вихованців Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія».

Потрудилися задля лубенської громади

Мабуть, немає такого лубенця, який би не любив нашу найчарівнішу з усіх річок – Сулу. Останніми роками її краса за погодних катаклізмів дещо порушилася. Річка заросла бур’янами і водоростями, заноситься мулом і стає неглибокою, від падіння дерев виникають на воді затори, за які чіпляється все, що пливе.

На другому міському фестивалі "Замкова гора"

4 червня, у День Святої Трійці, у Лубнах відбувся другий міський фестиваль «Замкова гора». У цьому році його організаторами стали Лубенська міська рада, громадська організація «PReDKI» (керівник Валентина Ляшенко) та Благодійний фонд «Історія майбутнього» (керівник Надія Іщук). Вдалося чи ні це свято – судити лубенцям та численним гостям фестивалю, але, здається, враження та емоції отримали всі, хто сюди завітав.

Вітали дітей мікрорайону № 4

Масово відзначали День захисту дітей у мікрорайоні №4, де відбулося свято, організоване за підтримки влади  та  ініціативи громади. До проведення заходу долучилися депутати міської ради, самі мешканці, які побажали влаштувати свято для  підростаючого покоління.

Із професійним святом вітали журналістів

6 червня у галереї образотворчого мистецтва  вітали представників місцевих ЗМІ з професійним святом - Днем журналіста України. На урочистостях, що відбулися з такої нагоди, був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому міської ради Віта Коваленко, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, запрошені.

З турботою про дітей

Уже багато років поспіль, традиційно наша Спілка спільно з районним відділом культури, до Дня захисту дітей проводить на початку літа театралізоване свято. Цього разу, як ніколи, «голці ніде було впасти». Дітлахів бажаючих потрапити на свято було дуже багато. Адже дітки знали про те, що вони опиняться в казці, побачать різнобарв’я цікавих концертних номерів, сценок, гуморесок, українських танків та циркового мистецтва.

Традиціям не зраджуєм!

Традиційно, уже багато років поспіль, за ініціативи  громадської організації  «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» на вулиці Степовій, що в першому мікрорайоні, для дорослих і дітей відбувається свято Трійці.Не зрадили ми своїй традиції і цього року.

Сторінка 7 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua