Ушанували лубенських матерів загиблих героїв

8 травня привітання та низький уклін від громади міста з нагоди Дня матері  приймали матері загиблих лубенців під час військових дій на сході України: Лідія Безрода, Марина Бєлорус, Валентина Бойко, Світлана Лобачевська та Наталія Тюменцева.

Змінено графік обслуговування громадян в територіальних підрозділах Міграційної служби Полтавщини на період дії карантину до 22.05.2020 року

      У зв'язку з продовженням карантину до 22 травня 2020 змінено графік обслуговування суб'єктів звернення територіальними підрозділами УДМС     України в Полтавській області.

 

У Лубнах відзначили 75-річчя перемоги у Другій світовій війні

9 травня на площі Слави відбулося покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 75- ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Участь у заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко, голова РДА Олександр Циганенко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, депутати міської ради, члени виконкому, очільники ветеранських організацій.

Про продовження дії карантину на території міста Лубни

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,   постанови    Кабінету  Міністрів  України  від 11 березня 2020 року

№ 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року  № 291, від 29 квітня 2020 року № 313 та від 4 травня 2020 року № 332, постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», керуючись  статтями 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  продовжити дію карантину  на території міста Лубни з 11 травня 2020 року по 22 травня 2020 року.

Лікарня отримує благодійну допомогу

   6 травня народний депутат України від фракції  “Європейська Солідарність”  Ніна Южаніна відвідала  КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради та передала  благодійну допомогу - захисні костюми в кількості 100 шт.

Уклонились низько обеліскам!

        7 та 8 травня у Лубнах,  напередодні, а також у День пам’яті та примирення, у мікрорайонах міста відбулося покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських могил. Участь у заходах брав міський голова Олександр Грицаєнко, його заступники, керівники структурних підрозділів органів самоврядування, депутати міської ради, представники ветеранських організацій Лубен.

Робочий візит голови ОДА та народного депутата

6  травня м.Лубни відвідав голова Полтавської обласної державної аміністрації Олег Синєгубов разом з народним депутатом Анастасією Ляшенко.  Цього дня голова ОДА та нардеп  зустрілися з міським головою Олександром Грицаєнком, оглянули деякі підприємства та обговорили важливі питання стратегічного розвитку нашого міста.

Із позачергового засідання міської комісії ТЕБ, НС та БЖДН

29 квітня цього року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №313 у частині «агропродовольчих ринків, які є операторами ринку харчових продуктів, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Відповідно, ринки можуть працювати, але з дотриманням санітарних умов, що їх розробили в Мінекономіки й МОЗ.

Цю  актуальну тему детально обговорено і на міській комісії ТЕБ, НС та БЖДН, яка проводилася 30 квітня під головуванням Олександра Грицаєнка та де було розглянуто питання щодо можливості  та умов функціонування ринку.

Про проведення рейду по сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської ради спільно з інспекторами відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області відвідані сім’ї, що перебувають на обліку служби у справах дітей.

Твоя крапля крові може врятувати життя

За статистикою, кожен третій житель нашої планети потребує донорської крові. Травми, аварії, збройні конфлікти, надзвичайні події відбуваються постійно. Постраждалі в них люди часто мають потребу в переливанні крові. Донорська кров рятує життя і допомагає вилікуватися від важких хвороб, тому люди, які готові добровільно стати донорами крові, роблять благородний крок і гідні поваги.

Сторінка 7 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua