Про рішення комісії з присудження щорічної премії ім. В. Малика

У результаті обговорення творчого доробку претендентів на присудження літературно-мистецької премії ім. В. Малика в 2019 році, шляхом голосування  визнані переможці.

Урочистості з нагоди вручення премії імені Володимира Малика відбудуться у день народження письменника, 21 лютого, об 11.00  в актовій  залі дитячої  музичної школи.

Міський голова провів пресконференцію для місцевих ЗМІ

29 січня міський голова Олександр Грицаєнко провів у своєму кабінеті пресконференцію для представників місцевих ЗМІ. Упродовж майже двохгодинного спілкування лубенські журналісти поставили ряд запитань стосовно функціонування різних сфер міста та отримали інформацію з перших вуст щодо соціально-економічного розвитку, комунальної, освітньої галузі, медицини, ряду інших питань.

Лубни - НЕФКО. Перспективи співпраці.

28 січня у м. Києві відбулася робоча зустріч делегації міста Лубен на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком з керівником представництва північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО в Україні Юлією Шевчук та спеціалістами цієї організації.

У дитячій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу «Чарівна скриня»

«Символ року сіра мишка полюбляє читать книжки» - під такою назвою в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання клубу вмілих і допитливих «Чарівна скриня».

«Всесвіт поезії Юлії Манойленко»: зустріч з читачем у Миргороді

          27 січня у міській бібліотеці  Миргорода  відбулася презентація чергової збірки нашої землячки, поетеси,  авторки 7 книг, члена НСПУ Юлії Манойленко. Під час зустрічі з читачами, поціновувачами творчості, близькими та друзями авторка представила нове видання, що має назву «Росою серця».

У лубенському музеї провели захід, присвячений монетній системі України

Про історію виникнення монет та найдавніші українські монети: гривні, срібляники, златники розповів любителям історії директор Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького Віктор Верещака. З унікальними монетами, які були в обігу на українських землях, присутні познайомились завдяки нумізмату Сергію Кравецькому.

«Іду до вас із забуття воскреслий»

Днями в міський бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича  відбувся вечір-вшанування «Іду до вас із забуття воскреслий», присвячений поету Василю Симоненку.  Літературний захід  був цікавим не лише учням школи №3, які були присутні на ньому, а й всім поціновувачам нашого славетного земляка.

У виконкомі провели навчання щодо реалізації програми "Громадський бюджет- 2020"

24 cічня у приміщенні виконкому відбувся семінар-навчання з питань реалізації програми «Громадський бюджет-2020». Його учасники отримали необхідну інформацію щодо особливостей цьогорічної програми "Громадський бюджет міста Лубни".

У міській раді відбулася зустріч із керівниками ХРЦОЯО

На виконання наказу МОН України від 09.07.2029р  №947 ” Про підготовку до проведення в 2020 році ЗНО результатів навчання,  здобутих на основі повної загальної освіти ”, Плану спільних дій ХРЦОЯО і Полтавської облдержадміністрації, з метою забезпечення якісної підготовки до проведення ЗНО-2020 21.01.2020 року, 21 січня в актовій залі міськвиконкому  Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі  ХРЦОЯО) спільно з Департаментом освіти і науки (далі ДОН) Полтавської ОДА проведено   робочу нарадую. У ній взяли участь працівники управління освіти міськвиконкому, відділів освіти Лубенської РДА, Засульської ОТГ, директори шкіл цих територіальних громад, їх заступники з питань ЗНО, керівники і заступники закладів вищої і професійної освіти, голови предметних методичних об’єднань міста.

Твоє місто – твої зміни!


До уваги лубенців!

1 лютого розпочинається черговий етап реалізації Програми «Громадський бюджет  м. Лубни на 2019-2020 роки»

Нагадаємо, що Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста, з якої обов’язково фінансуються проєкти, подані безпосередньо мешканцями міста. Порядок подання та відбору проєктів визначено у Положенні до Програми «Громадський бюджет м. Лубни на 2019-2020 роки».

Варто пам’ятати, що термін подачі проєктів з 1 по 29 лютого 2020 року.

Сторінка 7 з 377

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua