Лубни – місто, де я живу

 Нещодавно у приміщенні Лубенського соціально-реабілітаційного центру «Надія», де проживають та проходять соціальну реабілітацію діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні та діти, сім’ї яких потрапили в складні  життєві ситуації, співробітником Лубенського краєзнавчого музею Наталією Сахаровою була прочитана лекція на тему «Лубни – місто, де я живу».

Відбулись відкриті збори міськрайонної Спілки захисту багатодітних матерів

7 квітня у приміщенні РБК відбулися  відкриті збори  міськрайонної Спілки захисту багатодітних матерів. У обговоренні актуальних питань  для родин Лубенщини, де виховується троє та більше дітей, взяла влада міста та району,  очільники служби у справах  сім’ї,  молоді та спорту, фахівці служби у справах дітей, з питань соціального захисту, представники комунальних підприємств.

Перемога лубенського учня Данила Матвієнка

28-31 березня у місті Києві проходив ІІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Учень 11 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Данило Матвієнко виборов І місце у секції "Соціологія", відмінно захистивши наукову роботу та виконавши контрольні завдання.

Цирк шапіто «Сфера» подарував дітям казку

           31 березня та 1 квітня 150 малюків соціально-незахищених категорій (діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах та діти з особливими потребами),  мали можливість безкоштовно відвідати цирк шапіто «Сфера», який гастролював днями у нашому місті.

Користувачі міської бібліотеки для дітей здійснили літературну мандрівку «У Країну Книгограй»

2 квітня  працівники Лубенської  міської бібліотеки для дітей  зустрічали своїх читачів у святково прикрашеній читальній залі.  Адже саме тоді, в день народження відомого казкаря Г. Х. Андерсенавесь світ відзначає і Міжнародний день дитячої книги, що був заснований в 1967 році. Користувачі Лубенської міської бібліотеки для дітей здійснили  літературну мандрівку «У Країну  Книгограй», присвячену події та 70-літтю з дня заснування бібліотеки.

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Напередодні дня поширення інформації про аутизм фахівці Лубенського центру реабілітації  дітей-інвалідів організували зустріч з батьками, які виховують дитину з розладами аутичного спектру (РАС) та  провели  тренінгове заняття, щоб наочно показати, яким чином самостійно (вдома) можна працювати та розвивати свою дитину.

У мікрорайоні №4 активно долучаються до проведення суботників

        Радою мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко) протягом березня було організовано та проведено збори на вулицях: Дружби, Новоселецькій з провулками, Південно-Кільцевій, Північно-Кільцевій з провулками, 8-го Березня з провулком, Єсєніна, Українській, Незалежній, Ярській, Кам’янопотоцькій з провулками, Леонтовича з провулками, Вишневецьких, Калнишевського з провулками і тупіком та Гвардійській. У рамках проведення заходів з благоустрою відповідна робота проведена і біля ставків та  скверів під керівництвом  секретаря мікрорайону №4 Ірини Сененко.

Кваліфікована паліативна допомога – соціальна послуга, якої потребує населення

Тренінг «Паліативна допомога та догляд за важкохворими лежачими пацієнтами» відбувся у Лубнах 28-29 березня в приміщенні Пункту гуманітарної допомоги Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян».  Проведений він спільно з  Територіальним центром соціального обслуговування виконкому Лубенської міської ради.

Лубенська громада помолилася за мир та спокій

2 квітня, о 15.00 на Володимирському майдані, за участю представників влади міста та району, духовенства та громадян відбувся міжконфесійний молебень за перемогу і справедливий мир в Україні, за полонених і усіх, хто страждає від війни та російської окупації.

Про заборону спалювання сухої рослинності

Із настанням перших теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Увага: нерест!

         З настанням тепла розпочався і нерест риби. Щоб захистити рибні запаси від винищення, із 1 квітня по 21 травня цього року оголошено двомісячник охорони водних біоресурсів. З початком нересту активізувалися і браконьєри…

Сторінка 7 з 270

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua