Випускники «Університету третього віку» отримали сертифікати про закінчення навчання

6 червня у приміщенні актового залу залізничного вокзалу відбулася святкова концертна програма з нагоди закінчення навчання в Університеті ІІІ віку.

Завершено навчальні збори з управлінням батальйону територіальної оборони

З 3 по 9 червня тривали навчальні збори з управлінням батальйону територіальної оборони, на які були залучені бойові офіцери оперативного резерву 2 черги.

Лубенських журналістів привітали з професійним святом

6 червня у приміщенні музею ім. Стеллецького відбулися урочистості до Дня журналіста. Представників четвертої влади привітав міський голова Олександр Грицаєнко, була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, колеги, творчі колективи.

Проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 26.06.2013 року № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 10.01.2019 року № 19 «Про План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік»,  в період з 30.05.2019 по 31.05.2019 року в м. Лубни проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Лубенської міської ланки територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Полтавської області, на тему: «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту міста при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

У міській раді провели тренінг для голів ОСББ та тих, хто має на меті їх створити

31 травня для голів ОСББ, представників  житлово-будівельних кооперативів, які хочуть навчитися ефективно керувати, працювати, співіснувати в сучасних ОСББ провели освітню лекцію, де ознайомили  з проектом ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)». Зустріч з присутніми проводила регіональний координатор вищезгаданого проекту в Полтавській області Вікторія Курилко.

Про проведення навчальних зборів з особовим складом військової частини А-7313

Відповідно до розпорядження міського голови від 17 травня 20129 року «Про проведення навчальних зборів з військовою частиною А-7313» та на виконання міської програми з питань оборонної, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту населення м. Лубни на 2015-2020 роки, в період з 3 по 9 червня 2019 року планується проведення навчального збору з командним складом вищевказаної частини – Лубенського батальйону територіальної оборони.

У пологовому відділенні привітали та вручили свідоцтво матері про народження дитини

3 червня у пологовому відділенні КП "Лубенської лікарні інтенсивного лікування" Лубенської міської ради  вручали свідоцтво матері про народження дитини. Сьогодні держава створює людині умови для материнства та батьківства, забезпечує охорону прав дитини та батьків, матеріально і морально заохочує та підтримує материнство й батьківство, забезпечує пріоритет сімейного виховання дитини.

Дитяче свято провели у мікрорайоні №7

            У перший день літа мікрорайон № 7 святкував День захисту дітей. Цікаву дитячу програму організували та провели депутат міської ради Людмила Глущенко разом із волонтерами об’єднання «Самопоміч». Допомогу в організації заходу надали народні обранці та активісти мікрорайону.

На виставку запросили юні художники

В одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка робіт вихованців гуртка «Студія образотворчого мистецтва» при Лубенській міській Станції юних техніків і натуралістів.

Відбулося засідання Координаційної ради Програми громадського бюджета

Відповідно до Програми «Громадський бюджет м. Лубни на 2019-2020 роки» 1 червня закінчився етап подачі проектів від громадян. З червня відбулося засідання Координаційної ради. Оскільки Положенням до Програми передбачено, що проекти можуть подаватися двома способами: в електронному та паперовому вигляді – члени координаційної ради відкрили скриньку, куди подавалися  проекти у паперовому вигляді та вивчили всі подані проекти.

"Наші діти - наші квіти ": про міські заходи до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня у нашому місті проводилися святкові заходи до Міжнародного  дня захисту дітей. Цікаві розваги для найменших мешканців Лубен підготували соціальні служби, у співпраці з управлінням освіти, управлінням культури та мистецтв, громадськими організаціями, за підтримки влади міста. Побував на дитячому святі міський голова Олександр Грицаєнко, привітавши найменших мешканців Лубен.

Сторінка 8 з 356

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua