У міській раді обговорювали програму "Доступні ліки"

5 травня у кабінеті міського голови відбулася нарада з приводу вивчення стану реалізації програми «Доступні ліки» у м. Лубни. Участь у обговоренні питання взяв начальник управління охорони здоров’я виконкому Віктор Ківа, представники аптек міста, що беруть участь у даній програмі, а також адміністрація міського центру ПМСД. Результатом проведення наради стало рішення про звернення до  обласного Департаменту галузі  та до центральних органів влади щодо вдосконалення механізму реалізації програми «Доступні ліки».

Виставка графіки з фондів Лубенського краєзнавчого музею до Дня Перемоги

Днями в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка художніх творів із фондів Лубенського краєзнавчого музею до Дня Перемоги. На ній представлений твір Миколи Родіна «Вперед», заслуженого художника УРСР.

Привітання міського голови з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Шановні лубенці!

Дорогі ветерани,

учасники Другої Світової війни, працівники тилу, діти війни!

У ці дні, разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто понад 70 років тому здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Серед них чимало наших земляків – лубенців.

Ми в неоплатному боргу перед синами й дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Нині, у складний для України час, з новою силою суспільство відчуває вдячність до ветеранів, які боролися за свободу рідного краю, мир і спокій для прийдешніх поколінь, до борців за національну незалежність, які віддавали своє життя за самостійність і демократичне майбутнє України, вільне від тоталітаризму та репресій.

Привітання народного депутата К.Є.Іщейкіна


Шановні ветерани, «діти війни», земляки!

У День пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні мені б хотілося сказати: «Ніколи знову!». Щоб ніколи не лунав постріл, не гинув солдат, не плакали мати і дитина! Але нині в Україні знову війна, наші серця поранено болем і втратами.

Ми знову переживаємо тяжкий досвід, але я упевнений, що переможемо і збудуємо сильну, процвітаючу країну для наших дітей. Як колись покоління, що не тільки ціною життів вибороло наше майбутнє, а й відродило наш край з руїн, відбудувало зруйноване полум’ям війни. Цей спадок гідний примноження, як і приклад самопожертви і відданості. Глибоке усвідомлення історичного досвіду відкриває шлях до розвитку країни у майбутньому. Змогли тоді вони – будемо працювати на благо України й ми з вами!

Вдячність, повага і любов мають палати в наших серцях за загиблими як в роки Другої Світової війни, так і зараз. Нехай не згасне Вічний вогонь світлої пам’яті!

Бажаю кожній родині миру й добробуту, а ветеранам і усім, кого пекло горнило війни – міцного здоров’я і довгих років життя!

Бажаю Перемоги тобі, моя Україно!

 

Щиро ваш, Костянтин Іщейкін, народний депутат України


Урочистості у кінотеатрі "Київська Русь" з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

5 травня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулись загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у тематичному святковому заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко, працівники апарату самоврядування, члени ветеранських організацій мікрорайонів, учасники АТО, лубенці.

Травневе свято провели у терцентрі

 4 травня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт з нагоди  Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для лубенців поважного віку організували екскурсію на «Кінне свято» у Дібрівку

2 травня  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»  спільно з територіальним центром соціального обслуговування ( надання послуг) Лубенської міської ради та волонтерами проекту  «Організація роботи волонтерських  соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє», організували захоплюючу подорож для осіб похилого віку на Кіне свято у Дібрівку.

«Безсмертна слава у віках»

4 травня  у міській бібліотеці для дорослих  ім. В.Леонтовича з нагоди 72-ої річниці Перемоги  над нацизмом у Європі провели годину пам’яті  «Безсмертна слава у віках» .

«Життя без війни»: з відкриття виставки Г. Бойка

Днями у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка живопису художника Григорія Бойка ст. Луганська – Яготин «Життя без війни».

У місті запрацював новий млин

29 квітня у Лубнах на території, де знаходиться  виробництво ТМ «Наша пекарня», відбулося відкриття нового сучасного борошномельного комплексу “Наш млин”. На його презентації  побував міський голова Олександр Грицаєнко, голова  районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Рогов, народні обранці Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий, а також гості з Туреччини, багато лубенців.

У Лісотехнічному коледжі відбулись обласні змагання "Олімпійське лелеченя"

28 квітня  на базі спортивного комплексу Лубенського лісотехнічного коледжу відбулися обласні змагання «Олімпійське лелеченя», на яких команда з Лубен посіла одне з призових місць. Підтримав наших спортсменів міський голова Олександр Грицаєнко, голова Національного олімпійського комітету України в Полтавській області Олександр Удовиченко, інші  почесні гості.

Сторінка 8 з 276

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua