Вітаємо лубенських художників- членів НСХУ!

6 жовтня у Будинку художника м. Києва відбулося засідання Національної спілки художників України. За рекомендацією ПООНСХУ, до когорти вищезгаданої  Спілки було прийнято 7 наших земляків, троє з яких - лубенці, ще стільки ж з Полтави та митець з Ромодану.

«Бог створив тварин, щоб відігріти наші холодні серця»: виставка графіки Олександра Мірошніченка

        5 жовтня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка графіки Олександра Мірошніченка «Бог створив тварин, щоб зігріти наші холодні серця», присвячена Всесвітньому дню захисту тварин.

Відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей

6 жовтня  відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей при міськвиконкомі. На ньому розглянуто ряд питань щодо всебічного захисту дітей міста. На засіданні була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, запрошені.

Радіо - FM у Лубнах – бути!

Вже не перший рік чимало мешканців міста й району скаржаться на радіо, яке не працює. Дійсно, впродовж останніх років проводове радіомовлення практично перестало існувати. Відновлювати зношені мережі економічно не вигідно. Проте, потреба у такому засобі зв’язку ні в кого не викликала сумнівів. Тому, комунальна установа Редакція міськрайонного радіомовлення «Радіо - Лубни» разом з міською владою вже давно працювала над втіленням в життя ідеї запровадження радіо-FM у нашому місті. І ось 5 жовтня міський голова Олександр Грицаєнко та в.о головного редактора КУРМР «Радіо - Лубни» Оксана Семака взяли участь у засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Саме тут було визначено переможців конкурсу на малопотужне FM-мовлення на 22 частотах у 14 областях України.  Ліцензію на право мовлення на частоті 100,8 першою у Полтавській області отримає Комунальна установа – Редакція міськрайонного радіомовлення «Радіо- Лубни».

Блискуча перемога лубенців

4 жовтня у м. Києві, в Центрі культури і мистецтв Дніпровського району відбувся пісенний конкурс "З любов’ю до життя", на якому були представлені ветеранські колективи територіальних центрів більшої половини областей України.

Замовляйте послугу, ветерани нашого міста!

Керівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо надання соціальних послуг пенсіонерам та ветеранам нашого міста. Також, проводиться прийом громадян, які звертаються з питань: встановлення на облік до відділень терцентру, надання різних видів послуг, оформлення до державних будинків-інтернатів, отримання одноразової допомоги з міського бюджету, тощо. Актуальне питання – це обслуговування громадян у відділенні денного перебування.

Увага! Горять торфовища!

Їдкий дим та запах гарі, який відчутно практично у всіх мікрорайонах міста, викликає стурбованість мешканців міста та породжує багато чуток. За повідомленнями ГУ ДСНС у Семенівському районі Полтавської області з 29 вересня горять торф’яники.

Семінар-тренінг «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях»

3 жовтня  відбувся другий семінар-тренінг з питань енергоефективності та впровадження міської системи енергоменеджменту для енергоменеджерів бюджетних установ міста.У межах реалізації мікропроекту CLEEN в рамках проекту Євросоюзу ЕСКОМ «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях», який здійснюється Енергетичною Агенцією «Альтернатива» у співпраці з муніципалітетом.

Добрі справи, організовані МГО «Євроклуб-Лубни»

Активно долучившись до організації та проведення заходів, присвячених відзначенню 1029-ої річниці від заснування міста Лубни та 74-ої річниці його визволення від фашистських загарбників у Другій світовій війні, члени  МГО "Євроклуб-Лубни", за підтримки міської ради та небайдужих лубенців,  провели кілька заходів, як для молоді, так і для ветеранів, учасників бойових дій у Другій світовій війні.

Із засідання студентської ради

У Лубенському медичному училищі відбулося розширене засідання студентської ради, яке відвідала провідний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Оксана Желавська.

Свято Віри, Надії, Любові: до Дня усиновлення

30 вересня за ініціативи служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Тетяна Башлій) у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся молебень за дітей та батьків, які дали малюкам найважливіше – щастя мати родину, мати тата і маму.

Сторінка 8 з 294

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua