Підопічні ТЦСО долучилися до відзначення 400-річчя заснування Мгарського Спасо-Преображенського монастиря

15 травня у Мгарському Спасо-Преображенському монастирі відбулася божественна літургія з нагоди відзначення 400-річчя заснування духовної обителі. Мгарський монастир відіграє важливу роль у духовному житті  Лубенщини й Полтавщини. Тож і підопічні територіального центру скористалися нагодою побувати на божественній Літургії, присвяченій 400-річчю з дати заснування Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря. 

І крізь роки болить Афганістан...

Керівництво міської ради взяло участь у покладанні квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам з нагоди чергової 30-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан. З нагоди пам’ятної дати учасників давно минулої війни нагородили відзнаками за гідно виконаний інтернаціональний обов’язок, мужність та відвагу.

Мікрорайони активно долучилися до проведення двомісячника чистоти та благоустрою

З настанням весни у нашому місті завжди активно проводяться заходи з чистоти та благоустрою. Долучилися до цього процесу не лише підприємства та організації, працівники міської ради, освітні установи, а й мешканці мікрорайонів, які завжди одні з перших розпочинають включатися у цей процес, подаючи гарний приклад іншим.

Співпраця без кордонів

Як ми вже повідомляли раніше, на виконання Меморандуму про співпрацю між нашим містом та німецьким містом Раунхайм, який підписали відповідно міський голова Олександр Грицаєнко та бургомістр Томас Юе, делегацію лубенських учнів та вчителів запросили цьогоріч до Німеччини. І ось 20 учнів із спеціалізованої школи №6 та загальноосвітньої школи №4 разом з вчителями з 6 по 10 травня познайомилися з Німеччиною.

Нижче їх розповідь про візит.

Свято Перемоги відзначили у мікрорайоні №8

    Святкові заходи з нагоди  74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись у всіх мікрорайонах міста за участю представників влади Лубен, депутатів, членів виконавчого комітету, учасників бойових дій усіх років, учнівсько-студентської молоді, громадськості

Співпраця з німецькими самаритянами

На початку травня на запрошення Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» до Лубен прибув представник Союзу Робітничих Самаритян Німеччини, а саме співробітник ASB Ганновер пан Тім Вьобсе. Самаритяни Німеччини працюють у сфері надання соціальної допомоги з кінця ІХ століття, мають великий досвід ефективної роботи та готові поділитися ним з українцями. 

На Полтавщині видали «Книгу, написану з любов’ю до рідного краю»

Спільна ініціатива народного депутата України Костянтина Іщейкіна та Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України з підтримки книговидання та літераторів втілена в унікальній збірці «Книга, написана з любов’ю до рідного краю». Вона вийшла друком і в травні її презентують громадам тих районів, звідки родом автори.

У проекті взяли участь письменники і поети, родом з Великобагачанщини, Лубенщини, Оржиччини, Семенівщини і Хорольщини: Наталія Дорогавцева, Сергій Осока, Наталія Баклай, Ганна Кревська, Юлія Манойленко, Раїса Плотникова, Віра Кропивка, Ольга Хало, Галина Пустовгар, Ольга Янкевич, Таїсія Артюшенко.

Хода пам’яті, слави та скорботи в Лубнах

           9 травня у Лубнах з нагоди 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю влади, героїв-визволителів усіх років, ветеранів Чапаєвської дивізії, військовослужбовців, учнівсько-студентської молоді, гостей та громадськості відбулася святкова хода, урочистий мітинг на Володимирському майдані та покладання квітів до Вічного вогню на площі Слави.

Про загальноміські урочистості, присвячені 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулись загальноміські урочистості та свяковий концерт, присвячені 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Протягом заходу владою міста були відзначені учасники бойових дій, військовослужбовці, ветерани Чапаєвської дивізії та найстарший з них, Микола Кузьменко, якому виповнилося 100 років.

Галерея запросила на виставку художніх творів із фондів Лубенського краєзнавчого музею

Днями в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка художніх творів із фондів музею до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги у Другій світовій війні.

"Тут обелісків ціла рота...": лубенці вклонились пам’ятникам полеглих героїв

У День пам’яті та примирення у нашому місті відбулися урочисті мітинги та покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських могил, участь у яких взяла влада Лубен, депутати міської ради, працівники виконкому, ветерани, громадськість, військовослужбовці, учнівсько-студентська молодь.

Сторінка 8 з 353

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua