Репортаж з чергового вечірнього рейду «Діти вулиці»

 На виконання комплексної Програми захисту прав дітей у м. Лубни на 2017 рік, з метою попередження пияцтва та тютюнокуріння серед підлітків, виявлення неповнолітніх, що порушують громадський порядок та схильні до вчинення правопорушень, на території м. Лубни спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з співробітниками Лубенського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та фахівцями з соціальної роботи Лубенського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично проводяться профілактичні вечірні рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Канікули».

Долучаймося до акції "Посади дерево"

31 березня об 11 годині у Лубнах проводили екологічну акцію "Посади дерево", під час якої було висаджено близько 45 молодих дерев різних порід. Участь в озелененні одного з  центральних скверів міста взяв Олександр Грицаєнко, члени "Штабу сприяння  руху "За єдину Україну", ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО", юне покоління.

Члени клубу вмілих і допитливих «Чарівна скриня» провели лібмоб-акцію «Як пройти до бібліотеки?»

Нещодавнє засідання клубу «Чарівна скриня», що діє при  Лубенській міській бібліотеці  для дітей, минуло дещо незвично. Оскільки в ці дні триває  Всеукраїнський тиждень дитячого читання, «клубенята»,  вирішили після закінчення  уроку майстерності провести  лібмоб-акцію  «Як пройти до бібліотеки?».  Мета такої акції -  популяризація читання та бібліотеки.

Усі - на КВН!

29 березня у приміщенні кінотеатру "Київська Русь"проводилися ігри команд КВН на Кубок міського голови, а наступного дня – 30 березня, розпочався V Всеукраїнський фестиваль КВН "ПерВОсміх". Підтримували  наші команди та гостей Лубен міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, уболівальники та фанати популярної гри.

Робочий візит народного депутата України Костянтина Іщейкіна

28 березня з черговим робочим візитом у Лубнах перебував народний депутат Верховної Ради України Костянтин Іщейкін. Головною метою цього візиту було вивчення стану справ на тих об’єктах, що додатково отримали фінансування з державного бюджету та планування подальшої роботи. Разом з міським головою Олександром Грицаєнком  та начальником управління капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації (яке, за дорученням виконавчого комітету Лубенської міської ради, виконує функції замовника) Тимофієм Голбаном народний депутат побував практично на всіх будівельних майданчиках, де використовувалися кошти державного бюджету.

Міській раді ветеранів - 30 років!

28  березня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулись урочистості з нагоди відзначення 30-річчя з часу створення Лубенської міської організації ветеранів. Участь у святковому заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник голови РДА Сергій Сіряченко, народний депутат Костянтин Іщейкін, очільники районної ветеранської організації, громадськість.

Знято карантинні обмеження з неблагополучного пункту щодо африканської чуми свиней на території м. Лубни

27 березня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при  Лубенському  міськвиконкомі, на якому було вирішено зняти карантинні обмеження з неблагополучного пункту щодо африканської чуми свиней на території  м. Лубни.

Міська бібліотека долучилася до святкування Всеукраїнського тижня дитячого читання

      Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання - 2017 відбулося   20 березня 2017 року  у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва під гаслом «Нам книжка відкриває всі світи». Це  головна подія року для дитячих бібліотек України. У відкритті тижня взяла участь делегація зі столиці у складі представників Міністерства культури України, Національної бібліотеки України для дітей, письменників, видавців, журналістів. Після офіційного відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання свято книги розпочалося  в усіх дитячих бібліотеках країни і в Лубенській міській бібліотеці для дітей зокрема.

Нардеп від Полтавщини проти реклами тютюнових виробів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №4030а, який забороняє рекламу сигарет у місцях продажу. Як антитютюнове законодавство захищає громадське здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму і як змінилися тенденції серед українських курців презентували днями в інформагенції УНІАН.

Діти - найдорожче багатство кожної родини

У нашому місті проживає 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у  42 родинах опікунів (піклувальників). Служба у справах дітей із залученням працівників органів освіти, охорони здоров’я за місцем проживання дитини здійснює контроль за умовами утримання, навчання, виховання дитини згідно графіку.

На виставку валяння запросила Оксана Рижова

Днями в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка робіт майстрині Оксани Рижової «Інтер’єрний волок в еко-стилі», в експозиції представлені декоративні панно та інтер’єрні рішення.

Сторінка 8 з 270

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua