Запрошення до участі у проєкті

 Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» розпочинає новий проєкт «Активізація місцевої громади: громадський бюджет – рушій позитивних змін» та запрошує до участі.

Інформаційна стежина «Твоє життя – твій вибір»

З метою популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок у міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася зустріч учнів ЗОШ №7  з головним  лікарем-наркологом Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антоном Смагіним.

У ЗШ №2 провели семінар-нараду для керівників загальної середньої освіти

14 листопада у актові залі ЗШ №2 провели семінар-нараду для керівників загальної середньої освіти. Представив гостей колегам начальник управління освіти Мирослав Костенко. Під час предметного спілкування представники вищезгаданого Центру репрезентували «Абетку для директора» та запросили  долучитися до команди освітніх експертів.

Щодо перевірки димоходів та витяжних каналів

З настанням холодів особливої актуальності набуває питання придатності до експлуатації димоходів та вентиляційних каналів в газифікованих житлових приміщеннях. Справність димоходів та витяжних каналів при роботі газового обладнання — фактор, який споживачі часто ігнорують. Проте, нехтування правилами безпеки, в цьому випадку, може призвести навіть до смертельного отруєння чадним газом.

У бібліотеці для дорослих відбулася творча зустріч з поетом Андрієм Кириченком

12 листопада в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація  третьої поетичної збірки учасника АТО, члена Національної спілки письменників України Андрія Кириченка «Гільзи у кишені».

ІНСТРУКЦІЯ - ПАМ’ЯТКА правил пожежної безпеки у побуті

       Насичення квартир, приватних будинків різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами становить значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі або будинку у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

Вшанували лубенських чемпіонів

10 листопада в актовому залі мерії керівництво міста і громада вшанувала юнацький склад ФК «Лубни», які цьогоріч стали абсолютними футбольними чемпіонами Полтавської області. Команда з досвідченим наставником Олександром Сердюком протягом ігрового сезону зіграла в обласному чемпіонаті 22 матчі, в яких здобула 18 перемог, один поєдинок звела внічию і зазнала всього трьох поразок.

«У гості до Почитайка»

Колектив  Лубенської міської бібліотеки для дітей продовжує працювати за міні-проектом «Читаємо разом», метою якого є популяризація бібліотеки, книги і читання.

Краєзнавчий музей запросив лубенців дослідити історію власного родоводу

Майстер - клас  із  дослідження родоводу пройшов в Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького. Молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова розповіла про складність генеалогічних досліджень, які займають багато часу та ресурсів, але є цікавими та важливими для розуміння своєї ідентичності.  Для всіх, хто прагнув дізнатися більше про своїх дідів-прадідів, але не знав, з чого почати пошуки, бібліограф Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Наталія Замараєва підготувала практичні та методичні поради.

Лубнам туристичним бути!

Днями у  залі засідань Лубенської міської ради проведено круглий стіл з розвитку туризму «Лубни: минуле та майбутнє». Організатор заходу: Інформаційно-Туристичний Центр м. Лубни (ТІЦ-Лубни) за підтримки Благодійної організації  «Благодійний Фонд «Історія Майбутнього». 

Сторінка 8 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua