З турботою про дітей

Уже багато років поспіль, традиційно наша Спілка спільно з районним відділом культури, до Дня захисту дітей проводить на початку літа театралізоване свято. Цього разу, як ніколи, «голці ніде було впасти». Дітлахів бажаючих потрапити на свято було дуже багато. Адже дітки знали про те, що вони опиняться в казці, побачать різнобарв’я цікавих концертних номерів, сценок, гуморесок, українських танків та циркового мистецтва.

Традиціям не зраджуєм!

Традиційно, уже багато років поспіль, за ініціативи  громадської організації  «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» на вулиці Степовій, що в першому мікрорайоні, для дорослих і дітей відбувається свято Трійці.Не зрадили ми своїй традиції і цього року.

Студенти Лубенського профліцею провели толоку

«Двір ліцею – дзеркало мого міста» - таку назву обрали студенти Лубенського професійного ліцею для власного проекту, що покликаний формувати екологічну культуру в учнів та навички роботи на  ділянках території навчального закладу. Підтримала проект Британська рада в Україні в рамках програми «Активні громадяни».  Тож, 6 червня 2017 року на подвір’ї ліцею відбулася студентська толока, в ході якої учні впорядковували квітники, висаджували барвисті петунії, бегонії та кущі троянд. Ідея цього проекту виникла під час одного з тренінгів, який проводила Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» для студентів міста.

Наша турбота про ветеранів – постійна

Восьмий мікрорайон найвіддаленіший від центру міста, проте там постійно вирує своє бурхливе життя, проводяться різноманітні заходи, вшановуються традиції. Та найголовніше – там уміють шанувати людей. Велику роботу в даному напрямку проводить спеціаліст підрозділу по роботі з ОСН Олександр Ковалєров, який завжди належним чином піклується про своїх ветеранів.

Про ще один подарунок лубенським дітлахам

До свого свята - Дня захисту дітей, наймолодші мешканці вулиці Надії Курченко (мікрорайон №1) отримали ігровий майданчик. Давно вже переймалась голова вуличного комітету Тамара Шумейко його відновленням та оздобленням. І ось за ініціативи нашого земляка, мецената Володимира Пилипенка, мрія дітлахів і дорослих   нарешті здійснилася саме до свята.

Ця дивовижна Країна Дитинства : про міське свято для підростаючого покоління

1 червня у Центральному парку культури та відпочинку проводилася святкова концертна програма за участю учнів шкіл міста з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організовували розважальний захід соціальні служби виконкому міської ради спільно з управлінням освіти, управлінням культури та мистецтв. Наймолодших мешканців Лубен вітав міський голова Олександр Грицаєнко,  була присутньою керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, працівники міської ради, громадськість.

Дитяче свято в мікрорайоні №1

До Дня захисту дітей підростаюче покоління Лубен вітали в мікрорайонах міста. До організації таких тематичних заходів долучалися активи мікроосередків, за підтримки влади, депутатів, благодійників.

У Лубнах відбувся Всеукраїнський Форум з питань енергобезпеки

Непересічна подія відбулася 31 травня у нашому місті - Всеукраїнський «Форум співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку», на якому експертне співтовариство і представники европейських ініціатив запропонували громадам концепцію розвитку енергобезпеки та диверсифікації джерел енергії, зменшення витрат на енергоносії, збереження довкілля, благоустрою територій, біосферних розробок, енергозбереження, розвитку альтернативних джерел енергії, стратегічного планування, пошуку власних резервів, землевпорядкування та можливість розпорядження власними землеволодіннями в перспективі. Вітали присутніх на форумі міський голова Олександр Грицаєнко,  один з організаторів цього заходу - президент Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» Руслан Щербаков та багато інших гостей нашого міста.

Привітали дітей Лубенського району

На день захисту дітей у РБК проводився  святковий захід за участю керівництва району. Співорганізаторами його стали соціальні служби району, за підтримки райдержадміністрації, відділу культури та туризму, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА та у співпраці з незмінними партнерами – Спілкою жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», благодійниками.

День захисту дітей відзначили в Центрі реабілітації

Щороку Лубенський  центр реабілітації дітей-інвалідів  відзначає Міжнародний день у колі своїх вихованців та батьків, оскільки опікується особливою категорією дітей.

Юні інтелектуали міста побували у Верховній Раді України

 Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не кожному доводилося бувати в цій установі. 30 травня 2017 року на запрошення народного депутата України Костянтина Іщейкіна 36 школярів – переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту МАН, інших інтелектуальних змагань - відвідали законодавчий орган нашої держави – Верховну Раду України.

Під час екскурсії школярі побували в конференц-залі, кулуарах та на балконі сесійної зали, а також дізналися про історію будівлі, особливості архітектури та зміни в інтер’єрі після реставрації.

Сторінка 8 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua