До Дня Незалежності для осіб похилого віку провели акцію «Енергія добра»

Пакети з продуктами та засобами індивідуального захисту доставили активісти акції «Енергії добра» особам похилого віку, які самостійно не можуть себе обслуговувати або які опинилися у скруті. Започаткували акцію волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у рамках проєкту підтримки осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19. За кошти проєкту закупили набори з найнеобхіднішими продуктами харчування, засоби індивідуального захисту та санітайзери.

Дбаємо про місто

Робота працівників, які обслуговують комунальну сферу завжди викликає чимало нарікань, невдоволення громадян, часто підпадає під їх критику Іноді – цілком заслужену. Проте, неможна заперечувати, що робота з благоустрою міста триває щодня.

        Прикро, але часто трапляється так, що робота комунальників нівелюється самими мешканцями. Вже неодноразово писали й розповідали скільки викрадених і понівечених рослин доводиться відновлювати пацівникам КПф «Конвалія». А, проте, приємно нещодавно було чути думку гостей міста про те, що місто наше таки квітуче.

Місто відзначило 29-ту річницю Незалежності України

24 серпня у дитячому парку ім.Донченка відбулось громадське віче, панахида за загиблими та молебень за мир в Україні та український народ. На заході вшанування героїв, які полягли за незалежність України було присутнє керівництво міської ради, представники територіальних громад Лубенського району, голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, депутат обласної ради Руслан Ляшко, ветерани та учасники АТО,  духовенство, учні загальноосвітніх шкіл, лубенська молодь.

Лубни зустрічали учасників велопробігу ветеранів війни «Вшануймо пам’ять захисників України»

24 серпня о 08.00 годині ранку Лубни зустрічали учасників велопробігу ветеранів війни в Афганістані та ветеранів АТО/ООС «Вшануймо пам’ять захисників України», який проводиться за маршрутом Ужгород-Київ-Маріуполь.

Метою велопробігу є вшанування пам’яті захисників України та привернення уваги до ветеранського спортивного руху. Стартуючи з Ужгорода та подорожуючи далі Тернополем, Вінницею,  Полтавою, Дніпром та Запоріжжям, спортсмени фінішуюють у Маріуполі та загалом планують подолати більше 1тис. 800 км.

«Заквітчаємо тебе піснями, Україно!»: загальноміські урочистості до Дня Незалежності України

21 серпня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України «Заквітчаємо тебе піснями, Україно!».

Учасниками заходу були працівники самоврядування, депутати міської ради та депутат обласної ради Руслан Ляшко, представники громадськості, ветерани та учасники АТО/ООС, молодь.

Церемонія підняття Державного Прапора України біля міської ради

21 серпня біля приміщення міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора та покладання квітів до могил загиблих за незалежність України.

Зміна виборчої адреси для внутрішньо переміщених осіб

1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс, в якому було закладено норми, що передбачили можливість для всіх виборців голосувати за місцем фактичного проживання, в тому числі й на місцевих виборах.

Тепер усі мобільні всередині країни громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить місце проживання.

У Лубнах відкрилася 19-та Всеукраїнська виставка декоративного мистецтва

20 серпня у галереї образотворчого мистецтва ім. Г. Стеллецького відбулося урочисте відкриття 19-ої Всеукраїнської виставки декоративного мистецтва "Світ Божий як Великдень". Культурно-мистецький захід зібрав еліту не лише Лубен, а й багатьох областей України: Івано-Франківщини, Львівщини, Волині, Дніпропетровщини, Київщини, Одещини, Харківщини та інших.  Серед учасників виставки заслужені майстри народної творчості України, художники, члени НСПУ з 27-ми міст нашої держави.

Запрошуємо мешканців міста зустрітися з учасниками велопробігу й разом вшанувати пам’ять захисників України

Указом Президента України від 23 серпня 2019 року №621 встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, котрий відзначається щорічно 29 серпня.

Цього року  на вшанування пам’яті  захисників України з 16 по 31 серпня Міністерством у справах ветеранів війни в Україні організовано велопробіг ветеранів війни в Афганістані та ветеранів АТО/ООС  «Вшануймо пам’ять захисників України», який проводиться  за маршрутом Ужгород-Київ-Маріуполь.

У мікрорайоні №1 провели дитячі свята

18 серпня  у мікрорайоні № 1 на території Лубенського лісотехнічного коледжу,  провели  цікаву ігротека для дітей, яку організували та провели християнська церква «Ковчег» спільно з радою мікрорайону № 1.

Сторінка 8 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua