Фотовиставка до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні – пам’ятного дня, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, у вітражах галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася фотовиставка.

Звітні збори у мікрорайоні №3

14 лютого  у мікрорайоні №3 пройшли звітні збори за результатами роботи у  2017 році, на які прибули голови вуличних та будинкових комітетів. На зборах були присутні секретар міської ради  Олександр Карпець, заступник міського голови  Олександр Діденко  , начальник організаційного відділу Наталія Уварова, начальник відділу комунального господарства  Олександр Сосна, дільничий офіцер поліції Володимир Колісник, інспектор муніципальної служби правопорядку Олена Богинич, депутати обласної ради Руслан Ляшко та Олександр Сірик, депутати міської ради Тетяна Алексеєва, Алла Кисіль.

Представники Лубен взяли участь у роботі неКонференції партнерів проекту “Активні Громадяни”: спільно про важливе

Захід, що зібрав 150 представників партнерських організацій України та Молдови проходив 15-17 лютого у м. Києві. Для участі у неКонференції проекту «Активні Громадяни»: спільно про важливе були запрошені й представники Лубен: фасилітатор програми «Активні громадяни», голова громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради Світлана Скиба, заступник директора Лубенського професійного ліцею Валентина Соловей, керівник студії сучасного танцю «Ренесанс» Дмитро Лоховицький. Всі вони є активними учасниками цієї програми в Лубнах.

Лубенці вшанували воїнів-афганців

15 лютого об 11.15 біля пам’ятного знака на честь воїнів-інтернаціоналістів відбувся  урочистий  мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На заході були присутні керівники міста та району, колишні воїни-афганці, учасники АТО, сім’ї загиблих, депутати міської ради, громадськість.

«Добро і милосердя у твоєму житті»

Милосердя, доброта… Ще з давньогрецьких часів благодійність була великою чеснотою. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, заступитися за беззахисного і скривдженого. Саме цій тематиці  була присвячена година моралі «Добро і милосердя у твоєму житті» проведена 13 лютого у міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича для студентів медичного училища.

Звітні збори у мікрорайоні №2

12 лютого  у міській бібліотеці для дорослих відбулися звітні збори мікрорайону №2, на які були запрошені голови вуличних та будинкових комітетів.     Серед присутніх також : міський голова Олександр Грицаєнко,  секретар міської ради Олександр Карпець, заступник міського голови Олександр Діденко, начальник організаційного відділу виконавчого комітету Наталія Уварова,  начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва Олександр Сосна, депутати обласної ради Руслан Ляшко та Олександр Сірик,депутати міської ради Юрій Денисенко, Любов Вьюницька, Наталія Сухонос, дільничий інспектор Сергій Розсоха, інспектор муніципальної служби правопорядку Ірина Тютюнник.

«Моя Батьківщина - Україна»

У школах міста успішно проводиться робота щодо залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої, пошуково-дослідницької, екскурсійної роботи.

У цьому навчальному році школярі  взяли участь у Всеукраїнській експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна».

«Найсердечніше вітання у всесвітній день кохання»

        14 лютого у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні відзначатиметься День святого Валентина, або День закоханих. А 7 лютого в міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича  пройшов майстер-клас з  учнями 6-го класу ЗОШ №1 з виготовлення "валентинок".

Зустріч розпочалася з розповіді провідного бібліотекаря Людмили Спесивцевої про традиції святкування Дня  святого Валентина   в різних країнах світу.

Толерантність – поважати та розуміти

5 лютого в Лубенському міськрайонному відділі з питань пробації відбулося тренінгове заняття для  неповнолітніх і молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на тему: «Толерантність – поважати та розуміти».

Перемога на обласному конкурсі «Учитель року -2018»

6-9 лютого у Полтаві проводився очний етап обласного конкурсу «Учитель року-2018».  Перемогу в номінації «Фізична культура» здобула учитель загальноосвітньої школи №1 Глібова Наталія Миколаївна, яка під час конкурсних випробувань (методичного практикуму, практичної роботи та конкурсного уроку) продемонструвала високий професіоналізм, творчість та креативність.

Сторінка 8 з 308

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua