Відбулося засідання госпітальної ради Західного госпітального округу

12 червня у актовій залі поліклінічного відділенні Лубенської центральної міської лікарні відбулося засідання госпітальної ради Західного госпітального округу, участь у якому взяв міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, керівництво відділень Лубенської центральної міської лікарні та районних медичних закладів.

На зустрічі з поетесою-землячкою

12 червня у приміщенні  Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика презентували творчість літераторки з міста Гребінка Полтавської області Ніни Третяк. Учасникам заходу представили дві нові книги авторки – поетичну  збірку  "Дорога до себе" та співаник "Лети, моя пісне!", написаним у співпраці із композитором Олесем Колядою. Запросили гостю, щоб підтримати діалог між різними поколіннями. У презентації взяли участь підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Лубенської міської ради та студенти Лубенського медичного училища.

Виховуємо молодь працею: про проведення громадських робіт для учнівської молоді

Для забезпечення зайнятості учнівської молоді під час літніх канікул, з метою трудового виховання та профілактики правопорушень серед підлітків, службою у справах дітей Лубенської міської ради (начальник Тетяна Башлій) організовано проведення оплачуваних громадських робіт для учнівської молоді міста. З 11 червня роботу розпочали 29 дітей.

Запрошуємо до клубу «Кому за....»

Вже рік працює клуб «Кому за...», створений за ініціативою громадської організації «Захист дітей війни» , що функціонував у військовому містечку, в сквері ІІІ тисячоліття. Кожної літньої неділі він об’єднував всіх бажаючих ветеранів міста для змістовного проведення часу.

"ЛубФест на Замковій горі"

Чимало цікавих місць у нашому місті та на його околицях. Вже стало традицією кожного літа збиратися на Замковій горі (вул. Петра Лубенського), щоб здобути нові враження на черговому фестивалі. Цього року ініціатором та головним організатором заходу «ЛубФест на Замковій горі» стала громадська організація Благодійний фонд «Історія майбутнього».

Про хід ліквідації аварії по проспекту Володимирському, 39

Аварія, що сталася на самопливному  каналізаційному колекторі за адресою: пр. Володимирський, 39 – найбільш обговорювана тема, адже це стало причиною великих   незручностей для життєдіяльності міста, порушенням графіку роботи комунальних підприємств та виникненням проблем з водопостачанням. До ліквідації наслідків аварії було залучено багато спеціалістів, зокрема працівників КП «Лубни-водоканал», пожежної частини, відділу комунального господарства та капітального будівництва виконкому, багатьох інших.  Активно долучалися і  лубенці -  хто добрим словом, хто конструктивною критикою, хто конкретними справами.

Об’єктивну інформацію про хід ліквідації аварійної ситуації публікуємо за матеріалами, наданими дирекцією КП «Лубни-водоканал».

Привіт із Скерневіце

Вже багато років триває дружба між нашим містом Лубни та польським  Скерневіце. Чимало дітей і молоді за цей час встигли побувати один в одного в гостях, познайомитися  з родинами, а, відтак, і з історією та традиціями наших народів. Саме таке живе спілкування і є тією народною дипломатією, на яку так сподіваємося всі ми.  Яка тільки й може налагодити містки дружби й взаєморозуміння між народами світу.  І головними дипломатами є діти та молодь.

Дякуємо владі та депутату!

За сприяння влади міста та депутата обласної ради Руслана Ляшка нещодавно мешканці будинку №65, що по проспекту Володимирському, святкували відкриття нового ігрового майданчика для найменших лубенців. Найбільше задоволення отримали діти, які давно чекали на такий необхідний подарунок.

Співпраця налагоджена: громада співпрацює з муніципальною службою

Питання контролю та підтримки громадського правопорядку  на території міста  завжди було актуальним як для влади Лубен, так і для самих мешканців, зокрема  для активістів громадського життя. Проте, небайдужі до проблеми містяни перейшли до конкретних дій і почали тісно співпрацювати з муніципальною службою.

У міській раді створено оперативний штаб

   При виконавчому комітеті Лубенської міської ради створено оперативний штаб з керівництва роботами з ліквідації аварії, пов’язаної з пошкодженням частини самоплинного каналізаційного колектора, що знаходиться за адресою: м. Лубни, проспект Володимирський, 39. 4 червня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося перше засідання штабу, під час якого конкретні вказівки отримали комунальні та інші служби міста.

Привітали журналістів Лубенщини

6 червня у Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося урочисте привітання міським головою Олександром Грицаєнком журналістів місцевих ЗМІ з професійним святом . Творчі колективи були відзначені від влади міста та від свого керівництва за вагомі здобутки, оперативність та об’єктивність. На урочистостях була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, творча інтелігенція Лубенщини.

Сторінка 8 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua