Не залишаймося байдужими!

Військові дії, що вже кілька років продовжуються на кордоні нашої держави, доля мирного населення, яке постраждало внаслідок ворожих обстрілів та змушене евакуюватися, залишаючи домівки, а ще постійні втрати наших бійців у зоні АТО, майбутнє України,- все це змушує багатьох з нас задуматися. Можливо нам не під силу  глобально змінити хід історії, проте  можемо всі разом об’єднатися, внести свою, нехай найменшу частку, аби гідно пережити найважчі часи для України, допомогти нужденним, потурбуватися про тих, хто нині дає відсіч ворогові, хто тяжко поранений, про героїв, яких вже ніколи не дочекаються рідні. Про те, що сьогодні кожен з нас може зробити для наближення перемоги, для  утвердження незалежності та суверенітету, яких так давно прагне Україна.

Своїми думками з приводу цього ділиться наша дописувачка, жінка з чіткою громадянською позицію, мати добровольця, учасника АТО, волонтерка Ірина Нагорна. Тож дослухаймося та поміркуймо над її словами.

На сольний концерт запросила Інна Кисіль

3 лютого 2017 у великій залі Лубенської музичної школи у рамках шкільного проекту «Доторкнись до прекрасного» відбувся сольний концерт учениці  закладу Інни Кисіль. Привітали талановиту співачку представники влади міста, друзі, прихильники  її таланту.

Рішення журі з присудження щорічної літературно-мистецької премії ім. В. Малика

Рішення журі

з присудження щорічної

літературно-мистецької премії

ім. В. Малика

від 27 січня 2017 року

 

В результаті обговорення творчого доробку претендентів на присудження  літературно-мистецької премії ім. Володимира Малика за 2016 рік, шляхом таємного голосування лауреатами премії визнані:

Працівники терцентру продовжують активно працювати над реалізацією Комплексної програми розвитку соціального захисту населення

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних) послуг Лубенської міської ради беруть активну участь у реалізації Комплексної програми розвитку соціального захисту населення. Так, протягом 2016 року   проведено роботу щодо виявлення та прийняття на облік до відділень територіального центру 1720 громадян похилого віку та інвалідів з метою подальшого надання їм різних видів соціальних послуг.

На «Льодовій феєрії»

За чудової маломорозної погоди вперше в Лубнах на  ковзанці стадіону «Центральний» відбулися цікаві зимові розваги для дітей під назвою «Льодова феєрія». Ідея заснування подібних змагань належить міському голові Олександру Грицаєнку і автору цих рядків. Організаторами спортивно-льодових змагань стали дирекція комунального стадіону «Центральний» і відділ сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

В Лубнах молодь працює над перетворенням власних ідей та ініціатив у реальні проекти

2 лютого  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради провели в Лубнах навчання для студентської молоді «Volunteer camp».

Лубни - Авдіївці

Сьогодні, 3 лютого, у зону проведення антитерористичноі операції з нашого міста вирушили три автомобілі. Завдяки спільним зусиллям небайдужих громадян, підприємців, волонтерів, міської та районної влади вдалося зібрати не лише продукти харчування, а й вкрай необхідні ліки, теплі речі, обігрівачі, будівельні матеріали.

Звернення до мешканців міста

Шановні лубенці!

У зв’язку із загостренням ситуації у зоні проведення антитерористичної операції, зокрема в Авдіїці, де постраждали не лише військові, а й мирне населення, на передову вирушають наші волонтери. Всіх небайдужих просимо надати допомогу у зборі найнеобхіднішого. 

Серед речей, яких чекають на фронті: тепла одежа, термобілизна, зимове взуття великого розміру, ковдри, ліки від застуди, медикаменти та перев’язувальний матеріал для поранених, а також продукти харчування. Внаслідок руйнування населених пунктів в Авдіївці, виникла гостра потреба в будівельних матеріалах (цвяхи різних розмірів, саморізи, плівка поліетиленова, тощо).

           Просимо відгукнутися та надати допомогу землякам, які захищають наш з вами спокій та не залишати наодинці з бідою постраждале мирне населення Авдіївки.

      На вас чекають у приміщенні «Штабу сприяння руху «За єдину Україну», де працює пункт прийому допомоги воїнам АТО за адресою: проспект Володимирський,12.

Відбулася прес-конференція міського голови з представниками засобів масової інформації

1 лютого міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся з представниками засобів масової інформації міста. Впродовж майже двох годин міський голова розповідав журналістам про підсумки 2016 року, ділився планами на 2017 рік та відповідав на їх запитання.

Триває конкурс мікро-грантів народного депутата України

З грудня 2016 року народний депутат України Костянтин Іщейкін щомісяця виділяє кошти на конкурс мікро-грантів для громад Лубенського, Хорольського, Великобагачанського, Семенівського та Оржицького районів. Це спеціальна ініціатива, що сприяє громадській активності та суспільно-корисним проектам на місцях. Пропозиції приймаються до 15 числа кожного місяця

Усі - на льодову феєрію

З ініціативи міського голови Олександра Грицаєнка і дирекції комунального стадіону «Центральний» у суботу, 4 лютого, на ковзанці стадіону плануються проведення міських зимових розваг серед дітей під назвою «Льодова феєрія».

Сторінка 8 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua