«Їх імена в нашій історії»

22 листопада  в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича пройшов краєзнавчий урок «Їх імена в нашій історії» присвячений 195-річчю від дня народження  етнографа, фольклориста, письменника Матвія Симонова (Номиса).

«Естрадна веселка»

17 листопада у приміщенні Пирятинського районного Будинку культури відбувся обласний телешоу-конкурс дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка» імені Володимира Прокопенка, який зібрав учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів. Участь у ньому взяли й лубенські таланти.

Є нові перемоги!

22–23 листопада в м. Києві  відбувалася конференція питань сталого економічного розвитку країн Східного партнерства. Конференція зібрала разом сотні представників України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії та Молдови, яких об’єднали ініціативи ЄС направлені на забезпеченння сталого розвитку, економіки та клімату. Участь у роботі конференції взяла й делегація Лубен на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком.

Громада долучилась до скорботного заходу на Зажур -горі

24 листопада влада Лубен, працівники міської ради, громада  міста взяли участь в обласних скорботних заходах з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років .

Наші - найкращі!

23 листопада в рамках проведення Дня відкритих дверей, на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводилась ІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва. Участь у ній брали і юні лубенці.

Лубенці вшанували жертв голодомору 1932-1933 років

23 листопада біля пам’ятного знака на кладовищі, що про вул. Сірика відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. В тематичному жалобному заході взяли участь керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, працівники міської ради, депутати, громадськість, школярі.

Відбулись виставки до Дня пам’яті жертв Голодоморів України

До Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні у  галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького у вітражах представлено  виставку Українського інституту національної пам’яті «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932 – 1933 років – геноцид українського народу».  Також у вітринах експонується  виставка із архівного сектору виконавчого комітету Лубенської міської ради – фото та документи з фонду  Бориса Ванцака, заслуженого журналіста України, краєзнавця і щоденник лубенки, прихожанки Троїцької церкви, 30-ті роки (із колекції Лубенського краєзнавчого музею).

Відбулись збори в мікрорайоні №4

20 листопада в приміщенні ЛК ЖЕУ відбулися збори голів вуличних комітетів мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко). Під час проведення зборів обговорено ряд важливих питань життєдіяльності міста, життя громади, соціальних питань, тощо.

Щодо ситуації з організацією перевезень на маршруті №3

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що 20.11.2018 р. до міської ради надійшов лист від автомобільного перевізника ФОП Волика Д.В. № 308 від 19.11.2018 р. щодо припинення перевезень на міському маршруті № 3 «Автомаш – вул. Леонтовича» з 22.11.2018 р..

Основними причинами цього, за інформацією ФОП Волика Д.В., є організація руху приміського транспорту через мікрорайон «Військове містечко» у зв’язку із закриттям мосту через р.Сула на капітальний ремонт та порушення приміськими перевізниками встановлених для них розкладів руху.

39 сесія Лубенської міської ради


Сторінка 8 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua