"Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

22 cічня у центрі Лубен відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Традиційно, участь у патріотичному заході взяли керівництво Лубен, працівники міської ради, духовенство, учасники АТО/ООС, громадські організації, учнівська молодь.

Запрошуємо на виставку робіт Івана Сахна до 100-річчя від дня народження художника

21 січня в одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка робіт Івана Сахна із фондів музею до 100-річчя від дня народження художника.

У галереї відкрито виставку "Зимовий сонет"

17 січня у приміщенні галереї образотворчого мистецтва відбулось відкриття виставки  творів лубенських художників «Зимовий сонет». Мистецький захід відвідав міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, творча еліта міста, поціновувачі талантів лубенських живописців.

Щасти, Боже, із Йорданом: святкування на міському пляжі

19 cічня на території міського пляжу відбувся святковий молебень із проведенням чину Великого освячення води з нагоди релігійного свята Хрещення Господнього. Разом з лубенцями одне з найбільших релігійних свят відзначав міський голова Олександр Грицаєнко, начальники управлінь та відділів виконкому міської ради, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість.

У міській бібліотеці відбулася зустріч з лубенськими поетами

           9 січня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулися літературні  Різдвяні зустрічі членів літературного об’єднання ім. О. Донченка та шанувальників  римованого  слова. Захід розпочався симоненківським словом, адже 8 січня поету виповнилося б – 85років.

Патронатна сім’я: дітям - родина, патронатним вихователям - робота

           Патронатний вихователь – це професія тих, хто бере дитину на виховання, хто піклується про неї, у чиїй сім’ї дитина живе. На відміну від відомих сімейних форм (усиновлення, опіка, прийомна сім’я) патронатне виховання – найбільш гнучке. Воно може бути використане для дітей з встановленим статусом або без нього.

Відбулася нарада з питань приєднання Калайдинцівської сільської ради до територіальної громади м.Лубни

23 січня 2019 року Кабінет Міністрів України ініціював перехід до нового етапу реформи децентралізації, який передбачає закріплення вже набутих успіхів і формування спроможних громад, зміну територіального устрою на рівні районів та громад, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії. На виконання відповідних законодавчих актів та за ініціативи громад 14 січня у міській раді відбулася робоча нарада з питань добровільного приєднання Калайдинцівської сільської ради до територіальної громади м.Лубни за участю Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, Лубенської міської ради та Калайдинцівської сільської ради.

«Скарбничка казкової мудрості»

У Лубенській міській бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання  клубу «Чарівна скриня». На захід були запрошені всі бажаючі, адже  присвячувався він 85-ій річниці від дня народження Василя Симоненка. До читальної зали завітали діти 4-10 років разом із батьками.

Соціальні служби міста провели робочу зустріч щодо сталості реалізації профілактичної діяльності серед підлітків та молоді

Експерти @БО «Світло надії» відвідали Лубни. Відбулася робоча зустріч  «Створення умов для забезпечення сталості діяльності, спрямованої на подолання бар’єрів доступу до послуг профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки для підлітків та молоді з числа ключових груп».

У краєзнавчому музеї лубенцям розповіли про пам’ятки архітектури

Краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького запросив лубенців на краєзнавчу годину  присвячену будівлям міста, які  у 2020 році відзначають ювілеї. Про перлини архітектури Лубен розповіли відвідувачам музею непересічні гості заходу: заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Лубенської міської лікарні Олександр Сиченко, архітектор Ірина Казакова, краєзнавець Микола Полонський, викладач історії Лубенського фінансово-економічного коледжу Юрій Бибик.

Академічний хор «Камертон» став лауреатом премії ім. Симоненка

8 січня у сільському клубі Тарандинців відбувся традиційний святковий захід з нагоди відзначення 85-річчя від дня народження Василя Симоненка. Серед переможців щорічної літературно-мистецької премії академічний хор «Камертон» міського будинку культури.

Сторінка 8 з 377

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua