Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці»

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Діти вулиці».

У міській бібліотеці відбулася творча зустріч з поетом Андрієм Дальнім

28 квітня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася зустріч з поетом, присвячена його «золотому» ювілею. Цього дня до затишної зали зібрались колеги по перу Андрія Дальнього, його близькі, знайомі і просто любителі поетичного слова.

Хода гіркої пам’яті, хода скорботи...

До чергових роковин Чорнобильської катастрофи у місті провели ряд тематичних заходів, наймасовішим з яких була хода скорботи та мітинг-реквієм до 32-х роковин Чорнобильської катастрофи, якою лубенська громада вшанувала земляків-ліквідаторів. Участь у ході взяло керівництво міста, району, громадський діяч Володимир Пилипенко, депутати обласної ради Руслан Ляшко, Олександр Сірик, Олександр Сиченко, а також депутати міської ради, члени та працівники виконкому, члени громадських чорнобильських організацій Лубенщини.

«Пам’ятні дзвони Чорнобиля»: урочистості у кінотеатрі «Київська Русь»

      25 квітня у кінотеатрі «Київська Русь» за присутності влади міста та району, чорнобильських організацій Лубенщини відбувся вечір-реквієм до 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи  під назвою «Пам’ятні дзвони Чорнобиля».  Землякам-ліквідаторам вручалися відзнаки від керівництва області та міста.

«Болить душі нашій Чорнобиль»

26 квітня минають 32-гі роковини катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка обпалила своїм пекельним полум'ям не одне покоління українців, принесла лихо в безліч сімей, торкнулася вона і нашого лубенського краю. У галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася фотовиставка «Болить душі нашій Чорнобиль» учасника ліквідації аварії на ЧАЕС  Олександра Пашніна до Дня Чорнобильської   трагедії.

Здобутки лубенських книголюбів.

24 квітня 2018 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся III (обласний) етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2018", учасниками якого стали лубенські читачки: шестикласниця ЗШ№1 Катя Левченко та семикласниця ЗШ№7 Настя Крижановська.

Лубенці - серед кращих!

23 квітня на виїзному розширеному засіданні колегії Полтавської обласної державної адміністрації було відзначено двох лубенців: почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» присвоєно майстрині художньої вишивки, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ганні Гойді, грамотою Федерації шахів України нагороджено президента Полтавської обласної федерації шахів Григорія Щербова.

«Законопроект щодо відновлення соціальних гарантій чорнобильцям: перспективи голосування у Верховній Раді»

23 квітня у Верховній Раді України відбулося засідання круглого столу «Законопроект щодо відновлення соціальних гарантій чорнобильцям: перспективи голосування у Верховній Раді». Участь у його засіданні взяли і голови та члени усіх чорнобильських організацій, представлених на Лубенщині. Необхідність проведення круглого столу виникла не через те, що за кілька днів Україна відзначатиме чергову річницю аварії на ЧАЕС, а тому, що минулого тижні Верховна Рада повернула на доопрацювання два законопроекти, що стосуються соціального захисту чорнобильців.

Працівники міської ради провели День довкілля

21 квітня працівники органів виконавчої влади  провели День довкілля, взявши участь у  роботі з приведення до належного естетичного та санітарного стану території міста. У результаті кількагодинної наполегливої праці від сміття було очищено не лише центральні вулиці Лубен, а й віддалені його райони.

Відбувся пробіг пам’яті до 32-х роковин Чорнобильської катастрофи

          20 квітня відбувся легкоатлетичний пробіг пам’яті до 32-их роковин Чорнобильської катастрофи. Традиційно, участь у заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко,  керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, представники чорнобильських організацій Лубенщини, молодь, громадськість.

У міській бібліотеці визначили найкращого читача року

Вже 14-ий рік поспіль  у дитячих бібліотеках України проходить Всеукраїнський конкурс  «Найкращий читач року». Метою Конкурсу є  підвищення рівня особистого розвитку і  культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, сприяння створенню належних умов для рівного доступу до книжок і літератури,    популяризація класичної та сучасної української національної літератури, підвищення суспільного значення і ролі шкільних та дитячих бібліотек в процесі соціальної адаптації і набуття культурної компетентності дітей .

Сторінка 8 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua