Із урочистого відкриття виставки живопису заслуженого художника України Костянтина Чернявського

7 листопада у приміщенні галереї образотворчого мистецтва  відбулося урочисте відкриття виставки живопису заступника голови Національної спілки художників України, заслуженого художника України Костянтина Чернявського. Привітали митця у стінах Лубенського культурного закладу міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, чисельні колеги- мистецтвознавці, творча еліта міста, рідні, друзі та знайомі успішного та відомого  художника.

Юні чемпіони «Євроклубу «Лубни» - переможці!

19 жовтня у м. Гадяч відбувся  Відкритий кубок Полтавської області зі змішаних єдиноборств, де спортсмени «Євроклубу «Лубни» вибороли рекордну кількість призових місць. Так, з 22 вихованців спортклубу 15 здобули медалі для нашого  міста. А найменшим чемпіоном змагань був учасник, якому лише 6 років та який здобув перемогу у 3-х (!) боях.

Учні лубенської музичної школи - переможці Всеукраїнського конкурсу "Харківські зорі "Осінь - 2019"!

2 листопада у Харкові відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Осінь – 2019», участь у якому взяли учні музичної школи.  Як результат -  лубенці привезли додому найбільше нагород серед всіх номінантів фестивалю.

Від Лондона до Круглика: історія кохання англійського лорда та лубенки

Історично-мистецька година, присвячена історії кохання англійського композитора Арнольда Бакса та лубенки Наталії Скаржинської, була відтворена в Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького. Про відомого англійця та його перебування у маєтку Скаржинських у віддеозверненні до лубенців розповів англійський музикант Алан Саттон, який нещодавно відвідав Лубни.

МГО "Євроклуб "Лубни" демонструє приклад патріотизму

Гідним пошануванням  подвигу героїв-визволителів відзначили вихованці МГО «Євроклуб «Лубни» 75-ту  річницю вигнання нацистських загарбників з України. Під керівництвом голови Вадима Лютого та тренерського складу, було прибрано велику територію  у районі військового містечка, де відбуваються заняття даної спортивної секції.

Юнаки ФК "Лубни" - чемпіони області!

Завершився чемпіонат Полтавської області з футболу серед юнацьких команд, у фінальній частині якого взяли участь кращі колективи юнаків вищої і першої ліг. Спочатку були, так звані, «стикові ігри», в яких чемпіон вищої ліги ФК «Лубни « (головний тренер Олександр Сердюк, тренер Віктор Олексюк) перемогли другу першолігову команду групи «Б» «Локомотив» з Гребінки – 5:0 і +: -.

У міській галереї відкрилася виставка, присвячена Любові Початко

1 листопада  в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка, присвячена пам’яті самобутньої художниці Любові Початко. 2 листопада минає 10 років від дня смерті авторки багатьох яскравих полотен, лауреата літературно-мистецької премії імені В. К. Малика, яка усе життя на своїх картинах оспівувала красу навколишнього світу, тендітну вроду квітів, створювала дивовижні натюрморти.

Про питання медицини: пресконференція зі ЗМІ

29 жовтня у приміщенні Лубенської дитячої поліклініки відбулася пресконференція за участю очільників медичних закладів та місцевих ЗМІ, під час якої було обговорено ряд важливих питань сьогодення та розвитку галузі Лубен в умовах реалізації медичної реформи.

Ініціатором подібної зустрічі стало управління охорони здоровְ’я виконкому міської ради, запросивши до обговорення нагальних питань функціонування медичної галузі безпосередньо керівництво мережі лікувальних установ: головного лікаря ЦМЛ Сергія Наталенка, головного лікаря міського Центру ПМСД Олену Пучку та головного лікаря стоматологічної лікарні Олексія Співака, інших колег.

Професійне свято зустріли працівники соціальної сфери

1 листопада у приміщенні музичної школи відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. На святковому заході  було відзначено багатьох представників та цілі колективи, чий внесок у цій сфері гідно відзначений владою міста та громадою. Артисти міського будинку культури приготували захопливу концертну програму, учасниками якого став  Анатолій Куценко, фолькльорний колектив «Мальви» та багато інших.

Про черговий рейд, здійснений службою у справах дітей

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, було проведено черговий профілактичний рейд по сім’ях за участю спеціалістів служби у справах дітей, фахівця Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектора Лубенського відділу поліції.

У Лубенській дитячій бібліотеці відбувся обласний семінар-практикум

23 – 24 жовтня Лубенська міська  бібліотека для дітей приймала  гостей з усієї  Полтавщини. Для участі в  семінарі-практикумі "Модернізація змісту діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей Полтавщини в реаліях сьогодення" зібралися працівники районних, міських бібліотек для дітей, головних бібліотек об’єднаних територіальних громад області.

Сторінка 9 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua