Не залишити в біді

6 березня з ініціативи членів родин загиблих в АТО бійців відбулася неформальна зустріч  та розмова  сімей військовослужбовців, які віддали своє життя за незалежність України з керівництвом міста й району.

Свято для жінок

 Свято для жінок - активістів та голів вуличних та будинкових комітетів відбулося напередодні 8 березня в раді мікрорайону №3.

Вічна пам’ять герою!

І знову біль… І знову втрата… Знову Лубни прощаються з героєм, якого безжально вирвала війна. Ще одне молоде життя обірвалося, ледве розпочавшись. В зоні проведення АТО загинув  молодший сержант Вознюк Олександр Олегович.

Вшанували жінок-опікунів та прийомних матерів

            Подібний захід проводиться  вже більше  20 років поспіль з ініціативи СЖТ «За майбутнє дітей України», за підтримки влади міста та району, чисельних благодійників. Лише в Лубнах налічується 64 родини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також  7  прийомних родин, які знаходяться на обліку у соціальних служб та тісно співпрацюють з СЖТ "За майбутнє дітей України".

У міській раді за круглим столом обговорювали питання соцзахисту ветеранів

1 березня  у залі засідань виконавчого комітету міської ради відбувся круглий стіл «Соціальний захист та надання соціальних послуг  ветеранам війни та праці. Проблеми та шляхи їх вирішення». Тема круглого столу присвячена  30-річчю Лубенської міської організації ветеранів». У обговоренні  та у роботі зазначеної теми круглого столу взяли участь: перший заступник міського голови Олександр Шингарій; керуючий   справами виконавчого комітету Маргарита Комарова та запрошені керівники  підприємств, установ, організацій міста, очільники громадських організацій .

Сприяти розвитку інституту прийомної сім'ї в Україні

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

« Щедра Масляна прийшла, весну красну привела!»

26 лютого на Володимирському майдані відбулося свято Масляної, організатором якого став голова ГО "За зцілення України", громадський активіст Анатолій Куценко за підтримки влади міста, управління культури та мистецтв, шанувальників давніх народних звичаїв та традицій. Разом з лубенцями проводжав зиму та зустрічав весну міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, молодь, учнівсько-студентська молодь.

«Лубенська палітра у Вічності»: відкриття ще однієї виставки в Лубенській галереї

«Лубенська палітра у Вічності» - це назва виставки, яка відкрилася в галереї образотворчого мистецтва  краєзнавчого музею і презентує твори лубенських художників із фондів музею, яких вже немає з нами. На цій виставці експонуються картини: Михайла Буніна, Любові Початко, Георгія Карповича, Василя Семенюти, Миколи Коршуна, Миколи Баранова, Івана Сахна, Миколи Корабльова, Юрія Державицького, Анатолія Харчука, Михайла Холодовського, які в різні роки мешкали і творили в нашому місті.

«Творчий дебют» Ігоря Рудя

25 лютого в одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки лубенського художника Ігоря Рудя «Творчий дебют». Міський голова Олександр Грицаєнко привітав митця справді з творчим, вдалим дебютом і вручив йому подарунок.

Наші ветерани - наша турбота

         Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних) послуг Лубенської міської ради спільно з спеціалістами підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення та з головами вуличних і будинкових комітетів продовжується проведення обстежень ветеранів Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 90 років.

Відбулись звітні збори у мікрорайонах №1 та №2

22 та 24 лютого відбулись звітні збори мікрорайону №1 та №2. Традиційно на них були присутні міський голова Олександр Грицаєнко,  секретар міської ради Олександр Карпець, депутати міської ради, а також голови вуличних та будинкових комітетів, запрошені очільники підприємств, установ та організацій Лубен.

Сторінка 9 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua