Троє лубенок увійшли до фіналу обласного конкурсу «Учитель року-2018»

Триває обласний конкурс фахової майстерності «Учитель року-2018». Відразу троє лубенських педагогів на високому рівні презентували власний педагогічний досвід, успішно склали тестування з фаху і методики викладання навчальних предметів та увійшли до п’ятірки кращих у своїх номінаціях.

Звітні збори мікрорайону №6

7 лютого відбулися звітні збори мікрорайону №6. З громадою, головами вуличних і будинкових комітетів, активними мешканцями мікрорайону зустрічалися міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець , депутати міської та обласної ради Олександр Сірик, Сергій Супрун, Іван Набок, керівники управлінь, служб та відділів виконавчого комітету міської ради.

Лубенці у "Мистецьких барвах 2018"

З 1 по 4 лютого у м. Прилуки відбувся ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви – 2018». Участь у ньому брали й молоді талановиті лубенці.

Цей творчий конкурс проводиться з метою підтримки і розвитку творчих здібностей дітей та молоді, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв'язків в області дитячої та молодіжної творчості; посилення патріотичного виховання населення, формування у молоді національної свідомості патріота України.

Знання – скарб, який завжди з тим, хто ним володіє

Цими словами розпочав свій виступ директор Лубенського лісотехнічного коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Роман Сендзюк на урочистостях з нагоди чергового випуску фахівців садово-паркового господарства, який відбувся наприкінці січня. Позаду залишилися студентські будні, екзаменаційні сесії, недоспані ночі…

Відбулися звітні збори у мікрорайоні №1

5 лютого зборами у раді мікрорайону №1 розпочалися звітні збори у  мікрорайонах нашого міста.

На засіданні у одному з найбільших мікрорайонів Лубен були присутні  міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець , депутати міської та обласної ради Олександр Сірик, Наталія Сухонос, Наталія Омельяненко, Алла Косолап, Роман Сендзюк, Іван Карпець, Віктор Панченко, Максим Муха, керівники управлінь, служб та відділів, керівники комунальних підприємств, що надають послуги населенню, голови вуличних та будинкових комітетів представники засобів масової інформації та інші.

Чорнобильці продовжують відстоювати свої права

1 лютого о 10 годині ранку у приміщенні виконкому відбулись звітні збори ГО "Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля", участь у яких взяли представники чорнобильських осередків Лубенщини, сусідніх районів, Чернігівської області, міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, депутат обласної ради Олександр Сірик, депутати міської ради, ЗМІ.

Лубни прощаються з Іваном Прокоповичем Гончаровим

31 січня 2018 року пішов з життя наш земляк, Почесний громадянин Лубен, мудрий керівник і наставник, досвідчена людина  ІВАН ПРОКОПОВИЧ ГОНЧАРОВ.

Гончаров Іван Прокопович народився 5 жовтня 1924 року в селі Ново–Толучєєво Воронезької області (Росія) в сім’ї селянина. У 1941 році закінчив середню школу. У 1942 році вісімнадцятирічний юнак був призваний  до лав Червоної армії. Почалися фронтові будні.

У 1943 – 1944 рр. у складі військ Воронезького, І-го Українського фронтів брав участь у визволенні України від фашистських окупантів. По закінченню війни служив у лавах Радянської армії. Вийшов у відставку у званні майора.

Відбулись звітно-виборчі збори ГО "Чорнобильці Лубенщини"

26 січня об 11 годині у приміщенні ЗОШ № 10 відбулись звітно-виборчі збори Лубенської міськрайонної ГО «Чорнобильці Лубенщини», участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко, представники інших чорнобильських організацій Лубенщини. Результатом проведення зборів стало прийняття звернення членами ГО «Чорнобильці Лубенщини» до центральних органів влади з приводу виконання соціальних гарантій для даної категорії громадян.

Із виставки живопису членів НСХУ Олексія та Оксани Іванюків (м. Пирятин)

26 січня у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка живопису членів Національної спілки художників України Олексія та Оксани Іванюків з м. Пирятин. Свій творчий доробок митці у Лубнах представляють уже не вперше.

Пам’яті земляків - воїнів АТО

Лубни. 27 січня. Лубенська ДЮСШ. Вже третій рік поспіль у місті проводиться відкритий турнір з козацького двобою серед юнаків і дівчат «Пам'яті загиблого учасника АТО Анатолія Безроди та лубенців загиблих в зоні АТО» під патронатом відділу сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Змагання проводились з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації змішаних єдиноборств (ММА) і козацького двобою, підвищення спортивної майстерності юнаків і дівчат.

Діють міські пункти обігріву

З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, в першу чергу малозахищених верств населення, людей похилого віку, одиноких, а також бездомних громадян, у період різкого пониження температури (-15º С та нижче) організовуються спільні патрулюваннz місцями найбільшого скупчення людей.

Сторінка 9 з 308

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua