У місті запрацював новий млин

29 квітня у Лубнах на території, де знаходиться  виробництво ТМ «Наша пекарня», відбулося відкриття нового сучасного борошномельного комплексу “Наш млин”. На його презентації  побував міський голова Олександр Грицаєнко, голова  районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Рогов, народні обранці Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий, а також гості з Туреччини, багато лубенців.

У Лісотехнічному коледжі відбулись обласні змагання "Олімпійське лелеченя"

28 квітня  на базі спортивного комплексу Лубенського лісотехнічного коледжу відбулися обласні змагання «Олімпійське лелеченя», на яких команда з Лубен посіла одне з призових місць. Підтримав наших спортсменів міський голова Олександр Грицаєнко, голова Національного олімпійського комітету України в Полтавській області Олександр Удовиченко, інші  почесні гості.

"Майбутнє твориться сьогодні"

На загальноміському святі обдарованих дітей "Майбутнє твориться сьогодні" нагороджували кращих учнів та вчителів, які гідно представили наше місто на обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, учнів-членів Малої академії наук, обласних етапах VII мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка, XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика та обасного конкурсу з креслення. Вшанування переможців відбулося 28 квітня у дитячій музичній школі.

Лубенські учні взяли участь у конкурсі "Найкращих читач Полтавщини"

Днями в Полтавській  обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного   завершився обласний  конкурс «Найкращий читач Полтавщини», що відбувався в  рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017».

Відбулось чергове засідання виконкому

27 квітня о 10 годині ранку відбулося чергове четверте у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко,  його перший заступник Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, керівники структурних підрозділів апарату самоврядування, запрошені, ЗМІ. Протягом виконкому розглянуто більше 30 питань.

«Біль, що не має кордонів»: жалобні заходи у Лубнах до 31-х роковин Чорнобильської трагедії

           26 квітня у центрі Лубен відбулась хода скорботи та мітинг-реквієм до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи, після чого у Мгарському Спасо-Преображенському монастирі відправлялася  поминальна панахида. Участь у заходах взяв міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник міського голови Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, керівництво району, очільники чорнобильських організацій, учнівсько-студентська молодь, громадськість.

Конференція з енергоефективності у Лубнах

Впродовж  20 та 21 квітня  на Лубенщині відбулася перша (організаційна) конференція з питань енергобезпеки, довкілля та сталого розвитку малих міст України. Ініційована та підготована вона Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» у співпраці з МГО «Євроклуб – Лубни» та ГО «Ротарі-клуб «Лубни», за підтримки кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія». У її роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко,  депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко, голова об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, завідувач кафедрою екології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Віктор Карамушка, координатор Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи (REC) в Україні Олександра Халаїм , представники засобів масової інформації та інші.

"Сторінками Чорнобильської трагедії": до 31-х роковин трагічної дати

Вечір-реквієм під такою назвою відбувся 21 квітня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь». Скорботний захід присвячувався 31-м роковинам Чорнобильської катастрофиі та відбувся за участю влади міста, чорнобильських організацій Лубенщини, громадськості.

23 квітня-Всеукраїнський день психолога

 Життя людини - дуже непередбачувана і бурхлива. Поряд з позитивними емоціями, неминучі хвилини розчарування. Іноді людині важко утримати тягар проблем на своїх плечах, і він може втратити надію, віру в себе, а найголовніше - своє здоров'я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чиє професійне свято - Всеукраїнський день психолога - відзначається на Україні 23 квітня.  Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget) передбачив, що в 21 столітті психологія стане однією з провідних наук. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися.

Відбувся легкоатлетичний пробіг пам’яті

20 квітня учасники традиційного легкоатлетичного пробігу пам’яті з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи вшанували героїв Лубенщини, які захистили людство від мирного атому. Участь  у заході взяли керівники міста та району, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, громадський діяч Володимир Пилипенко, заступники голови районної організації чорнобильців, представники міських осередків, голова районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Бортнік, учнівсько-студентська молодь, лубенці.

Користувачі бібліотеки ім. В. Леонтовича - одні з кращих!

 Користувач міської бібліотеки для дорослих ім. В. Леонтовича, студент Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії Антон Шрамко виборов lll місце на    lV відкритому  літературному  конкурсі для дітей та молоді, що відбувся  у Херсонській обласній .

Сторінка 9 з 276

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua