У мікрорайоні №8 відкрито оновлене приміщення міської бібліотеки №2

19 серпня у мікрорайоні № 8 відбулося відкриття оновленого приміщення міської бібліотеки № 2. Із довгоочікуваною подією мешканців даного мікрорайону привітав міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, працівники міської ради, гості свята.

Проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖДН

14 серпня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто питання щодо епідемічної ситуації на території м. Лубни та інші.

"Веселі старти" знову зібрали юних спортсменів мікрорайонів Лубен

14 серпня на стадіоні "Торпедо" відбулося традиційне дитяче свято "Веселі старти". Юні спортсмени усіх мікрорайонів міста змагалися між собою на спритність, кмітливість, вправність, витривалість.

Привітав команди-учасниці міський голова Олександр Грицаєнко, підтримав своєю присутністю секретар міської ради Олександр Карпець, вокальний колектив "Калиновий цвіт"(МБК) та чисельні вболівальники.

Захід відбувся за підтримки міської ради, організаційного, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти, управління культури та мистецтв.

Перспективи міжнародної співпраці

12 серпня у м. Києві  відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка  та голови Лубенської районної державної адміністрації Олександра Циганенка з представниками Водної програми Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) в Україні.

У ході цієї зустрічі відбулося обговорення умов фінансування проєкту «Реконструкція системи водопостачання та водовідведення з впровадженням енергозберігаючих технологій в м. Лубни на 2020-2023 роки», який буде реалізовано у співпраці з NEFCO за Водною програмою в рамках Інвестиційної платформи сусідства (NIP). Крім того, було опрацьовано основні етапи проведення підготовчих робіт та виконання проєкту, орієнтовний графік отримання та повернення кредиту, а також обговорено можливості подальшої співпраці.

До питання реконструкції велосипедної доріжки

На черговій сесії Лубенської міської ради, яка відбулася 13 серпня, затверджено проєкт «Реконструкція велосипедної доріжки по проспекту Володимирському у м. Лубни», який планується до подання на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року.

Цей конкурс щорічно оголошується Полтавською обласною радою. В розпорядженні голови обласної ради щорічно визначаються пріоритетні напрямки конкурсу та обсяги співфінансування з обласного бюджету за категоріями учасників.

Про стан водойм

Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що за результатами проведених лабораторних досліджень від 10.08.2020р. вода в межах міського пляжу «Центральний»  не відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96 (додаток 11) за фізико-хімічними показниками: колір - жовтий у стовпчику 10 см та розчинений кисень – 3,8 мг/дм3 (при нормі ≥ 4 мг/дм3), вода в межах зони відпочинку  біля води «Водокачка» не відповідає вимогам нормативу за показником: колір - жовтий у стовпчику 10 см.

У Лубнах провели навчальний візит працівників публічних бібліотек

12 серпня 2020 року місто Лубни зустрічало гостей. До міста завітали працівники публічних бібліотек Борисполя. Разом із колегами з Лубенщини вони стали учасниками навчально – ознайомчого візиту обміну практиками проєкту протидії інфодемії.

Захід провели щоб підвищити рівень медіакомпетенції бібліотекарів та здійснити обмін практиками проєкту. Всі активності візиту відбувалися learning by doing, тобто за принципом застосування отриманих знань на практиці.

У міській раді провели нараду з питань організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році

       11 серпня об 11 годині в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулася нарада керівників закладів освіти за участю міського голови Олександра Грицаєнка з питань організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році.

Спортивно - оздоровчий табір "Прибрежний" зустрів лубенських школярів

       Спортивно - оздоровчий табір «Прибрежний»( смт.Лазурне, Скадовський р-н, Херсонська обл.) гостинно зустрів лубенських дітей, батьки яких вчасно звернулися за путівками до відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради. Близько сотні дітей мали змогу відпочити біля моря та з користю провести канікули.

Громадський бюджет 2020: що буде далі

Днями відбулося позачергове засідання Координаційної ради з питань впровадження програми «Громадський бюджет міста Лубни»

Як ми вже повідомляли раніше, у зв’язку з впровадженням у нашій країні карантинних заходів, процедура голосування за проєкти, подані на реалізацію у 2020 році не могла буди закінчена. Голосування он-лайн відбулося у визначені терміни, а щодо голосування у паперовій формі, то було прийнято рішення провести його після закінчення карантину. Однак, кожна наступна постанова Уряду відтерміновує цю подію.  У зв’язку з цим, Координаційною радою було прийняте рішення визначити переможців за результатами он-лайн голосування. Тож на засіданні затвердили переможців.

Сторінка 9 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua