Етнографічна виставка із фондів Лубенського краєзнавчого музею до Дня Незалежності України

В галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася етнографічна виставка із фондів музею до Дня Незалежності України. Виставка надзвичайно багата, на ній експонуються жіночі та чоловічі вишиті сорочки, крайки і козацькі пояси, поясний жіночий одяг –  обгортки, плахти, запаски, спідниці, верхній жіночий одяг – ватянки, літнячки, юпки, керсетки із найрізноманітніших тканин. Все це  вдало доповнюють рушники, які поєднують у собі давні техніки вишивки, деякі з них датовані ще ХVІІІ століттям.

Зустрічаємо День Незалежності

Готуючись до відзначення Дня незалежності, працівники Лубенської міської бібліотеки для дітей підготували книжкову виставку  «Це нашої історії рядки», та годину спілкування «Україна очима дітей».

Відкриття першої персональної художньої виставки Василя Гальченка

Галерея образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею вкотре зібрала у своїх стінах людей небайдужих до прекрасного, творчих, натхненних. 21 серпня тут відкрилася перша персональна художня виставка нашого земляка Василя Гальченка.

У міській раді провели традиційну акцію "Школярик"

20 серпня у приміщенні виконкому провели традиційну благодійну акцію "Школярик" для дітей пільгових категорій. Необхідне приладдя для лубенських школярів до свята 1 вересня вручав міський голова Олександр Грицаєнко, очільники та фахівці соціальних служб виконкому.

Відбулось засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

15 серпня відбулося засідання Громадської ради при Лубенській міській раді.  В розрізі  питань порядку денного члени Ради розглянули та обговорили питання про взаємодію Лубенського відділу поліції з громадою, налагодження співпраці. Забезпечення громадського порядку  в місті під час проведення масових заходів та в нічний час доби. Впровадження системи міського вуличного відеоспостереження, а також інші питання. Присутнім на засіданні Громадської ради був секретар міської ради Олександр Карпець.

Кращі європейські фільми у Лубнах

В Лубнах відбувся другий Фестиваль європейського кіно. Під час його проведення глядачам пропонувалися безкоштовні кіноклубні покази в рамках проекту Артхаус Клуб. Захід відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Він пропонував ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС.

Подія стала можливою завдяки правлінню і волонтерам ГО «Міжнародна асоціація безпеки людини». Демонстрації відбувались на трьох майданчиках наданих ТРЦ «Депот», СЮТН та бібліотекою ім. В.Малика  (у тому числі й окремо для осіб з обмеженими можливостями та активу громадських організацій).

"Веселі старти": змагалися спортсмени мікрорайонів

17 серпня на стадіоні «Торпедо» відбулась розважально-ігрова програма "Веселі старти" за участю команд мікрорайонів міста, присвячена Дню Незалежності України. Участь у грів взяли кращі спортсмени мікрорайонів міста. По закінченню всі команди були відзначені солодощами, а переможці  - медалями.

Відбулося засідання робочої групи з перевірки розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

14 липня у приміщенні виконкому під керівництвом заступника міського голови Олександра Діденка відбулося друге засідання робочої групи  з перевірки розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

«Я знаю рідне місто"

15 серпня у парку ім. Донченка  (мікрорайон №4 ) було організовано та проведено гру - квест для молоді мікрорайону «Я знаю рідне місто», з нагоди 1030- ої річниці заснування міста. Захід відбувся за підтримки депутата міської ради Олексія Шкляра та члена ради мікрорайону Костянтина Невєрова.

Відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста

31 липня за участю міського голови  на  території ПП «Лубнимаш» відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста. Роботою засідання керував голова Ради  Іван Слинько. На порядку денному – питання про підсумки економічного і соціального розвитку м. Лубни за 2017 рік за І півріччя 2018 року та інші. Також учасники наради оглянули виробництво та поділилися досвідом роботи.

Сторінка 9 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua