У Лубнах започаткували та провели фестиваль чорнобильської пісні

19 квітня у кінотеатрі "Київська Русь" відбувся І -й відкритий дитячо-юнацький фестиваль чорнобильської пісні "Пам’ять Чорнобиля". Започаткований він ЛМГОІ "Ветерани Чорнобиля", за сприяння Лубенської міської ради, підтримки БФ «Центр суспільних ініціатив», а також депутатів обласної та міської ради.

«Світ у долонях»: у міській галереї презентували книгу спогадів про нашу землячку В.Роїк

20 квітня у галереї образотворчого мистецтва відбулася презентація книги спогадів про Героя України, вишивальницю Віру Роїк, виданої за підтримки міської ради, друзів та близьких народної мисткині. Наша славетна землячка володіла 300 видами технік вишивання, її твори були представлені на 147 персональних виставках як у країні, так і поза її межами. Побачити самобутні вишиванки можна, завітавши до залу Лубенської галереї вже цими днями.

Почесна грамота обласної ради нашому земляку

12 квітня відбулося засідання 19 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання. Як і попереднє засідання — воно виїзне і відбулося у приміщенні Лохвицької районної ради. На засіданні Почесну грамоту обласної ради вручили нашому земляку, президенту МГО «Євроклуб – Лубни»  Вадиму Лютому. Тим самим засвідчили його багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Полтавщині, національно-патріотичне виховання та активну громадянську позицію.

На життєвому календарі – 90-та весна!

14 квітня актив мікрорайону №2 та дирекція терцентру вітали лубенку- довгожительку з 90-річчям. Все життя ювілярка присвячувала себе трудовій діяльності. Вона ветеран праці, більше 30 років пропрацювала на швейній фабриці. ЇЇ фото часто красувалось на міській  Дошці пошани. Через призму років Олександра Йосипівна згадала про своє нелегке дитинство, важкі роки пережитого голодомору, лихоліття війни.

Скандинавською ходою – від проблем до успіху

Самаритяни продовжують роботу по адаптації переселенців. На запрошення Лубенського підрозділу Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» до Лубен приїхала Юлія Василівна Кузовкова - керівник та тренер проекту «Скандинавська хода плюс», що фінансується агентством ООН у справах біженців і впроваджується ГО «Крим-SOS». Метою проекту є корекція психоемоційного стану людей після отриманих психологічних травм для розвитку їх можливостей в адаптації.

Із загальноміського свята обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

     11 квітня у приміщенні ЗОШ №10 відбулося загальноміське свято «Майбутнє твориться сьогодні». Це традиційний захід, де вшановують кращих учнів –переможців обласних предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, тих, хто показав високий рівень знань на Міжнародних конкурсах з різних дисциплін, хто якнайкраще заявив про себе в навчанні та творчості.

      На загальноміському святі, де був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, було відзначено також вчителів загальноосвітніх шкіл.

У ЗОШ №1 відбулись збори з приводу результів розслідування захворювання учнів

12 квітня у ЗОШ №1 відбулися збори адміністрації загальноосвітнього закладу, учителів, батьків, медпрацівників, представників Держпродспоживслужби з приводу результів розслідування захворювання учнів загальноосвітньої школи №1.

Як уже повідомлялося раніше, неприємний інцидент, що стався нещодавно у ЗОШ № 1, викликав глибоке занепокоєння не лише батьків, а й дирекції школи, влади міста, управління освіти, відповідних контролюючих служб, які зібралися знову наприкінці тижня, аби нарешті з’ясувати причини, що призвели до захворювання дітей.

Стартував весняний призов до лав Збройних Сил України

Стартував цьогорічний весняний призов до лав Збройних Сил України. 10 квітня розпочав свою роботу Полтавський обласний збірний пункт. Перших п’ять лубенців- призовників цього дня провели на службу у Лубенському військовому комісаріаті.

«Здоров'я нації – майбутнє держави»: про захід у міській бібліотеці

      7 квiтня – Всесвiтнiй день здоров'я.  Напередоднi у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича відбулась бесіда для учнів  9-го классу ЗОШ №1  та користувачів бібліотек «Здоров'я нації – майбутнє держави» .

У Лубнах відбувся фестиваль КВН "ПерВОсміх"

 29 березня у Лубнах відбувся фестиваль КВН. 2012 року місто вперше стало господарем Всеукраїнського фестивалю КВН для дитячих та юнацьких команд під назвою "ПерВОсміх". У цьому році фестиваль відбувся ушосте, він не просто отримав статус традиційного, а й став своєрідною меккою, місцем куди завжди хочеться їхати, щоб підкорювати серця шанувальників гумору.

Сторінка 9 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua