У міській раді провели зустріч щодо електронного декларування

1 лютого у приміщенні виконкому відбулась інформаційна зустріч щодо електронного декларування, під час якої необхідними знаннями  з присутніми ділилися працівники ГО Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру «Європейський клуб».

Працівники Пенсійного фонду проводять роз’яснювальну роботу

З 27 по  31 січня 2017 року  працівниками Лубенського об’єднаного управління ПФУ проведені “флеш-моби” та інформаційно-роз’яснювальні роботи серед фізичних осіб-підприємців і найманих працівників міста.

Відбувся ювілейний концерт Володимира Лоіка

27 січня о 17 годині у кіноконцертному залі  «Київська Русь»  відбувся ювілейний концерт з нагоди 55-річчя автора і виконавця, аранжувальника, співака,  керівника жіночого вокального ансамблю «Лубенка» Володимира  Лоіка.  Крім того, 25 років з часу свого створення відзначив ще один  творчий колектив, заснований ювіляром - «Трибуна – Л». На святковому концерті був присутній міський голова Олександр Грицаєнко.

Разом ми – громада

27 січня волонтери Лубенщини передали на передову чергову гуманітарну  допомогу для земляків, які захищають кордони на сході держави. Мешканці Ісковецької сільської громади особисто доправели до приміщення штабу «Сприяння руху  «За єдину Україну» зібрану провізію.

Працював комітет стратегічного планування з питань розроблення стратегії розвитку м. Лубни на 2017-2025 роки

27 січня у приміщенні виконкому  відбулось засідання комітету стратегічного планування з питань розроблення стратегії розвитку м. Лубни на 2017-2025 роки. При обговоренні стратегічних цілей були присутні перший заступник міського голови Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, а також керівники управлінь та відділів виконкому, очільників комунальних підприємств міста.

У бібліотеці з молоддю спілкувалися на тему: «Гомеопатія : за і проти»

25 січня в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбувся захід «Гомеопатія : за і проти». Під час зустрічі молодь збагачувала свої знання в галузі профілактики та лікування захворювань, а також отримала необхідну інформацію про гомеопатичні препарати.

Відбулось чергове засідання виконкому

25 січня  о 10 годині ранку відбулося чергове засідання виконкому, на якому розглянуто 20 питань порядку денного. Протягом кількагодинної роботи опрацьовано ряд різнопланових питань,  серед яких -   підсумок роботи відділу державної реєстрації виконавчого комітету міської ради та робота електронних сервісів у сфері реєстрації у 2016 році, питання організації санаторно-курортного оздоровлення пільгових категорій громадян у 2016 році.

«Алкоголізм – твій лютий ворог»

 24 січня працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  вкотре провели лекційне заняття для осіб та молоді, засуджених до покарання. Тема спілкування торкалася однієї із найбільших проблем сучасного суспільства – проблеми алкоголізму. Як відомо, алкоголізм - важка хронічна хвороба і у більшості випадків є важковиліковною. За статистикою, в Україні щороку через алкоголь помирають понад 40 тисяч людей, до того ж, цей показник постійно зростає.

Лубенці стали учасниками акції «Велика українська хода» задля миру

23 січня лубенці долучилися до проведення  акції «Велика українська хода», яка розпочалась  ще 14 вересня з київського Майдану. ЇЇ метою стало вшанування пам`яті жертв Революції гідності та АТО, також єднання нації заради миру. Відтепер до 350 метрів поєднаних між собою державних прапорів з усіх куточків України, приєднався і лубенський.

Відкрито виставку живопису та графіки Людмили Кошлай

         20 січня в  Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття першої персональної виставки живопису та графіки молодої художниці Людмили Кошлай, твори якої вже встигли оцінити шанувальники далеко за межами нашого міста. Мисткиня належить до громадської організації художників Лубенщини «Пектораль».

Із останнього засідання Громадської ради

         24 січня у приміщенні виконкому Лубенської міської відбулося останнє засідання Громадської ради при Лубенській міській раді. Перед обранням нового складу  даного дорадчого органу підводили підсумки роботи за період роботи та дякували за співпрацю активістам громадського життя. На засіданні були присутні перший заступник міського голови Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, запрошені.

Сторінка 9 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua