Лубенські медичні заклади знову отримали допомогу

Днями лубенські лікувальні заклади отримали антисептичні та гігієнічні засоби на суму близько 50 тис.грн. Таку необхідну допомогу в нелегкий час для медиків передала громадська активістка Надія Костіна, яка разом із керівництвом управління охорони здоров’я звернулася із відповідним офіційним запитом до  ТОВ «Ів Роше Україна».

Триває санітарна обробка міста

Як вже повідомлялося раніше, комунальні підприємства міста продовжують роботу з обробки  під’їздів багатоквартирних будинків, зупинок громадського транспорта, вулиць міста.  Таку роботу  виконують працівники КП «Шляхрембуд», КП «Чисте місто» та ЛК ЖЕУ.

КП «Лубни-водоканал» нагадує: карантин - не привід не платити за воду

Шановні споживачі!

КП  «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради незважаючи на запровадження карантинних заходів працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Сьогодні коронавірус суттєво змінив життя кожної окремої людини і нашого суспільства в цілому.

Обговорили питання проведення в місті Великодніх свят

10 квітня міський голова Олександр Грицаєнко зібрав робочу зустріч  з питання проведення в місті Великодніх свят та поминальних днів. На зустрічі були присутні  благочинний Лубенського округу ПЦУ, настоятель Свято-Пантелеймонівської Церкви о. Володимир Ігнатович та благочинний Лубенського округу УПЦ, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці  о. Іван Кармазенко. А також в.о.начальника Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Дмитро Майборода та заступник голови Лубенської РДА Сергій Сіряченко.

Увага! Нагадуємо про заборону випалювання сухої рослинності!

З настанням перших теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

У Лубенській лікарні створюються необхідні умови

Робота з підготовки  Лубенської лікарні інтенсивного лікування до роботи в період можливого погіршення епідемічної ситуації триває. Нещодавно в інфекційному відділенні було змонтовано кисневу установку. Сьогодні, коли в країні вкрай нестабільна ситуація із захворюваннями на  COVID-19 - це надзвичайно актуально. Киснезабезпечення відділення дає можливість одночасно надати кисневу підтримку хворим з явищами дихальної недостатності. Газосистема змонтована  та введена в експлуатацію в максимально короткий термін.

Привіт лубенцям з МБАК "Лубни"

Як би не складалася ситуація в країні та за її межами, як би не лютували хвороби, але життя триває. І серед всієї навали страшних новин і ще страшніших прогнозів хочеться дізнаватися і позитивні новини. І такі є. Ми періодично розповідаємо вам, як  минає служба на малому броньованому артилерійському катері  «Лубни», який захищає наші кордони у Азовському морі. Із нещодавньої розмови з хлопцями дізналися новини.

ГО «Евроклуб-Лубни» підтримала лубенських медиків

Громадська організація «Евроклуб-Лубни» надала лубенським медичним закладам  дієву допомогу, доправивши вкрай необхідні для лікарів захисні маски та антисептики.

Завершено голосування за проекти громадського бюджету в електронній формі


Відповідно до умов, передбачених Програмою «Громадський бюджет м. Лубни на 2019-2020 роки» 5 квітня завершився етап голосування за подані проєкти.  На жаль, ситуація, що склалася з поширенням захворювання на COVID- 19, спричиненого коронавірусом , вносить корективи в наше життя. Як ви знаєте, умовами програми передбачено дві форми голосування – електронну та паперову. Передбачалося, що, як і минулого року,  відбуватися це буде одночасно у визначений термін. Але карантинні обмеження не дали змогу провести голосування у паперовій формі.

З 6 квітня громадяни повинні носити з собою документи, що посвідчують особу

Із 06 квітня 2020 року в Україні заборонено громадянам знаходитися в громадських місцях без захисної маски, а також документів, які посвідчують особу.

Таке рішення прийнято Урядом України.

Повний перелік документів, що посвідчують особу, наведений у законі України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Відповідно до Закону документом, що посвідчує особу є:

Увага! Важливо! Терміново!

До уваги підприємств, установ, організацій

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні, крім перевезення, зокрема, працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Сторінка 9 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua