Вітаємо випускників Університету ІІІ віку!

31 травня у приміщенні дитячої  музичної школи відбулись урочистості з нагоди закінчення навчання в Університеті ІІІ віку та вручення сертифікатів слухачам різних факультетів. Всього цього року у створеному при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг міської ради) альтернативному ВУЗі для людей старшого покоління навчався 151 студент, підвищуючи  знання  в багатьох галузях та духовно збагачуючись, беручи активну участь у роботі гуртків мистецько-культурних напрямків.

Лубенці взяли участь у форумі «Стабільність через співробітництво»

На запрошення Британської ради в Україні представники Лубен, а саме керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Маргарита Комарова, голова громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур та керівник  танцювального колективу  «Ренесанс» Дмитро Лоховицький  взяли участь у форумі «Стабільність через співробітництво» , що проходив 29 – 30 травня  в місті Києві.

Діти повинні бути щасливими

31 травня  на території дитячої районної бібліотеки ім. О. Донченка відбулося свято для найменших відвідувачів – вихованців шкіл міста та району, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Підтримку у проведенні заходу надала Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та благодійники, без яких не обходиться жодна подібна подія.

У Лубнах вчитимуть молодь правильно збирати і сортувати відходи

В Лубнах екологічно свідомі активісти розпочали  новий проект "Двір ліцею – дзеркало мого міста ".  Ініціювали його студенти Лубенського професійного ліцею під час одного з локальних тренінгів за програмою Британської ради в Україні, а підтримала ініціативу Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

На Василенковому полі відзначили День прикордонника

28 травня у мікрорайоні №7, за підтримки влади Лубен, спонсорів та активістів осередку, відзначали День прикордонника та День  Василенкового поля. Мешканців даного мікроосередку привітав міський голова Олександр Грицаєнко, депутати, представники громадських організацій, які взяли участь  у святкуванні.

Читачі міської бібліотеки для дорослих знову перемагають

Нещодавно  з ініціативи  Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара  та управління культури Полтавської обласної державної адміністрації проводився обласний  конкурс молодіжної творчості  серед молодих користувачів бібліотек «Наша спадщина». У числі переможців конкурсу учениця художньої школи  Анастасія Антоненко, яка є активною відвідувачкою міської бібліотеки для дорослих.

Юні художники запросили на виставку власних робіт

25 травня у приміщенні Лубенської галереї образотворчого мистецтва відбулась виставка робіт учнів художньої школи з нагоди закінчення навчального року. На презентації творів юних майстрів пензля побував міський голова Олександр Грицаєнко, нагородивши авторів кращих робіт.

Відлунали останні дзвоники у школах міста

Для 4516 учнів загальноосвітніх закладів Лубен пролунав останній дзвоник, який ознаменував кінець чергового навчального року.  Для 229 випускників він був останнім у житті, адже невдовзі юнаки та дівчата попрощаються з навчальними закладами, вирушивши у самостійне життя. На традиційних шкільних святах побував міський голова Олександр Грицаєнко,  народний депутат Костянтин Іщейкін, заступники міського голови, депутати, члени виконкому, керівники підприємств та установ міста, представники громадських організацій, лубенські родини.

Найкращі учні шкіл нагороджені стипендією міського голови

          25 травня у кінотеатрі «Київська Русь», за фінансової підтримки міської ради, відбулась урочиста церемонія вручення щорічної стипендії міського голови "Майбутнє твориться сьогодні". Організаторами  свята найобдарованіших, найрозумніших та найталановитіших  стали відділ сім’ї, молоді та спорту, управління освіти та управління культури та мистецтв виконавчого комітету міської ради.

Із засідання Громадської ради

25 травня у виконкомі відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді. Участь у ньому взяв  секретар міської ради Іван Карпець,  заступник начальника Лубенського відділу ГУ Національної  поліції України в Полтавській області Олег Єрмак, інші запрошені. Проводила засідання голова Громадської ради Людмила Тютюнник.

Сторінка 9 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua