Святкували у центрі реабілітації дітей-інвалідів

Уже традиційно 1 червня  у Лубенському  центрі реабілітації дітей-інвалідів,  в колі своїх вихованців та батьків,  відзначається Міжнародний день захисту дітей  ‒ прекрасне свято радості та надії. У цьому році святкові заходи відбулися в групах  Оржицького  та  Пирятинського районів, які на даний час проходять курс реабілітації в Центрі.

У місті відзначали Міжнародний День захисту дітей

1 червня, у  Міжнародний День захисту дітей, у  Лубнах відбулося ряд тематичних заходів, організованих соціальними службами за підтримки влади міста. На багатьох з них побував міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

«Зелена миля - 2018 »: забіг у лісотехнічному коледжі

У перший день календарного літа дендропарк Лубенського лісотехнічного коледжу став місцем проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», який започаткований Національним олімпійським комітетом України та підтриманий Міністерством освіти і науки України  і стартував  об 1100 год. одночасно в усіх регіонах нашої держави.

Соціальні служби не забувають відвідувати родини ромів

Працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Лубни продовжили відвідування сімей ромів, в яких виховуються неповнолітні. Так 30 травня обстежені умови проживання таких дітей, проведені бесіди з батьками.

Черговий робочий візит народного депутата у Лубни

31 травня з черговим робочим візитом у нашому місті перебував народний депутат України Костянтин Іщейкін. Насамперед його цікавили об’єкти соціально-культурного будівництва Лубен, до яких  вже долучалися або є можливість залучити не лише місцеві кошти, а й кошти державного бюджету. Разом з міським головою Олександром Грицаєнком впродовж дня вони відвідалиряд об’єктів та побували на різноманітних заходах.

Привітали випускників Університету ІІІ віку

       31 травня у музичній школі відбулись урочистості з нагоди закінчення навчання в Університеті ІІІ віку. Сивочолих студентів привітав міський голова Олександр Грицаєнко, народний депутат України Костянтин Іщейкін, інші запрошені гості. Доповненням до урочистостей став цікавий тематичний концерт за участю студентів-випускників.

Нова книга до ювілею нашого міста

29 травня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація книги лауреата  премії ім.Володимира Малика,  Сидора Ковпака, дослідника, краєзнавця, учителя історії загальноосвітньої школи №2 Олександра  Карпенка «Краєзнавчі сторінки Лубенщини», яку він присвятив видатній події – 1030-тій річниці  заснування Лубен. На захід завітали народний депутат України Костянтин Іщейкін, представники міської ради, краєзнавці, вчителі, учні а  також всі, хто цікавиться історією Лубенщини.

Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці»

Ми, дорослі, хочемо бачити кожну молоду людину щасливою, любимою своїми батьками, впевненою в собі. З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, виявлення фактів порушення суб’єктами підприємницької діяльності «Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» щодо неповнолітніх систематично проводяться профілактичні заходи (рейди) «Діти вулиці», «Вокзал", «Канікули».

«Славтесь Лубни величаві»: краєзнавча конференція у міській бібліотеці

24 травня  в  міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася підсумкова краєзнавча конференція "Славтесь Лубни величаві" вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму  "Валтекс" (директор Григорій Семенюта ) під головуванням методиста Миколи Полонського .

Святкували в мікрорайоні № 7

27 травня мешканці мікрорайону №7, що на Василенковому полі, відзначили традиційне свято, що має назву «Вас вітає Василенкове поле». Участь у заході взяв міський голова Олександр Грицаєнко, депутати міської ради, представники громадських організацій, військовослужбовці.

Музична терапія в клубі «Надвечір’я»

Громадська організація «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», яка вже не одне десятиліття плідно працює на Лубенщині, 24 травня, напередодні великого християнського свята Трійці, вкотре зібрала спілчанок та запросила гостей на чудове свято «Пісня живе серед нас». Відбулося воно  у районній бібліотеці імені Володимира Малика. Традиційно провели його у тісній співпраці організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування і державної влади. Одним з організаторів заходу виступила Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

Сторінка 9 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua