Міські урочистості до Дня Гідності та Свободи

21 листопада у кінотеатрі «Київська Русь» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Громаду Лубен привітав міський голова Олександр Грицаєнко, присутніми на заході були секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, учасники подій Революції Гідності, учасники ООС, учнівсько-студентська молодь.

Дякуємо за незабутні кінодні в Лубнах!

         Яскраво, насичено, цікаво минули останні вихідні в Лубнах під знаком першого в нашому місті своєрідного кінофестивалю. Протягом трьох днів лубенці та гості міста змогли побачити кілька цікавих, непересічних фільмів від найкращих авторів-сценаристів країни, а головне – поспілкуватися з ними, як кажуть «наживо».

Змагалися і духом єдналися: до Всесвітнього Дня молоді

Нещодавно на базі спортивного комплексу «Євроклуб-Лубни»( керівник Вадим Лютий) відбулися спортивні змагання, метою яких була ідея обєднання усіх учасників святкового заходу, що відбувся з нагоди Всесвітнього Дня молоді.

Прийміть дитину в родину: до Всесвітнього дня дитини

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у родині (усиновлення, опіка, піклування, виховання у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях).

Довгоочікувані кінодні в Лубнах

З 16 по 18 листопада Лубни стало осередком популяризації вітчизняного кіно – вперше за історію Незалежності у місті відбулися Дні українського кіно. У лубенців і гостей міста була можливість не тільки безкоштовно побачити наш національний кінопродукт, а й зустрітися з акторами та авторами фільмів. Організаторами стали: Державне агентство з питань кіно, народний депутат України Костянтин Іщейкін, Лубенська міська рада, громадські організації.

«Життя варте того, щоб жити»

13 листопада в бібліотеці для дорослих ім. Леонтовича відбулася зустріч учнів загальноосвітньої школи №10  з головним  лікарем-наркологом Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антоном Смагіним , який  розповів про вплив  алкоголю , куріння  та наркотичних речовин на несформований молодий організм, підтверджуючи сказане  прикладами  із власної практики.

У Лубнах відбувся квест присвячений Цілям Сталого Розвитку

15 листопада 2018 року в Лубнах в рамках проекту “City Day Quest” за підтримки Організації Об’єднаних Націй, зокрема ООН Жінки та Волонтери ООН, на базі Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА був проведений квест з Цілей  Сталого Розвитку.

У Лубнах організували площадку для зустрічей різних поколінь

Днями в приміщенні територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася арт – зустріч з рукоділля, що супроводжувалась спілкуванням та  чаюванням. Учасники гуртка «Творча майстерня» та учні 6 – А класу Лубенської спеціалізованої школи №6 виготовляли вази своїми руками та експериментували з гіпсом і фарбами. Організувала захід громадська організація «Твій Світ» спільно з фахівцями центру.

У Лубнах відомі актори і кінематографісти презентують кіноновинки

З 16 по 18 листопада Лубни стануть осередком популяризації українського кіно – вперше за історію Незалежності у місті відбудуться Дні українського кіно. У лубенців і гостей міста є можливість не тільки безкоштовно побачити вітчизняний кінопродукт, а й зустрітися з акторами та авторами фільмів.

Про підтримку сприятливого інвестиційного іміджу міста

Значна увага приділяється виконавчим комітетом Лубенської міської ради підтримці сприятливого інвестиційного іміджу міста, нарощенню його інвестиційного потенціалу та залученню додаткових інвестицій у соціально-економічний розвиток громади.

«У глибині своїх дум розчиняючись…»

8 листопада в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Г. Стеллецького відкрилася персональна виставка художнього текстилю члена НСХУ, голови правління громадської організації «Художників Лубенщини «Пектораль» Аліни Гончарової «У глибині своїх дум розчиняючись…».  Ще перед початком свята до галереї завітав депутат обласної ради, лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко, який привітав мисткиню із знаковою в її житті подією.

Сторінка 9 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua