Міський голова провів чергову нараду в Лубенській лікарні

            10 серпня міський голова Олександр Грицаєнко разом з головою РДА Олександром Циганенком провів чергову виїзну нараду на території ЦМЛ, де продовжується реконструкція приймального відділення. Як повідомлялося раніше, даний об’єкт  планується здати в експлуатацію вже наприкінці жовтня-початку листопада, поки що ж будівельні роботи тривають.

Привітали лубенку-довгожительку

             8 серпня мешканці нашого міста Людмилі Кузьмівні Черних виповнилося   100 років! Привітав довгожительку з визначною подією міський голова Олександр Грицаєнко та актив мікрорайону № 4.

Для глобального світу така дата - то маленька крихта у просторі часу, а от 100 років для людини – майже вічність. Але незважаючи на свій поважний вік, Людмила Кузьмівна обслуговує себе сама, ще навіть намагається господарювати на подвір’ї біля квітників та городу. А насправді виглядає ця жінка значно молодшою .

Символи в культурі різних народів: пізнавальний захід у музеї

Краєзнавчий музей імені  Гната Стеллецького запросив лубенців на історичну годину присвячену символіці.

І знову про добрі справи ГО "Євроклубу Лубни"

           Громадські організації міста продовжують доводити конкретними добрими справами, що громада – то справді велика сила. Останні події у країні та світі стали яскравим тому підтвердженням: багато лубенців об’єдналися, згуртувалися і довели, що важкі часи – це завжди своєрідне випробування на людяність, на добро та на  інші загальнолюдські цінності.

Однією з найбільш активних громадських організацій Лубен, що постійно подають гідний приклад іншим є  «Євроклуб Лубни» на чолі з Вадимом Лютим та Євгенієм Жаданом. На рахунку ГО вже чимало  благодійних справ, про які приємно згадувати та розповідати.  До того ж, вищезгадані тренери не лише виховують спортсменів у кращих національно-патріотичних   традиціях, а й залучають підростаюче покоління до благодійництва.

Вітання з професійним святом будівельники приймали на робочих місцях

7 серпня  Олександр Грицаєнко та представники міської влади відвідали будівельні організації Лубен та привітали з професійним святом сучасних зодчих.

          Цьогоріч вітання від влади Лубен з нагоди професійного свята будівельники нашого міста приймали просто на своїх робочих місцях – на власних підприємствах чи на будівельних об’єктах. Не дивлячись на спеку, звичний трудовий процес у цей період триває: хтось із них зводить будинки, хтось дитсадок чи новий спортивний майданчик, або іншу соціальну споруду.

До 75-річчя Великої перемоги над нацизмом: концтабір "Хорольська яма"

10 липня представники від громадських об'єднань міста Лубни і Лубенського району  відвідали Хорольський  районний краєзнавчий музей.

Найбільше вразливим і болючим було відвідання  меморіалів і пам'ятників колишнього нацистського табору для військовополонених Червоної Армії.

Цей концтабір є чи не найжахливішим в Україні!  У шести з відомих братських могил покоїться останки від 91,5 до 100 тис. радянських громадян — чоловіків і жінок, комуністів і безпартійних, уродженців різних міст і сіл колишнього СРСР.

Будуємо новий спортивний майданчик

7 серпня  відбулася робоча нарада на будівництві нового сучасного спортивного майданчика на території Лубенського лісотехнічного коледжу. Участь у нараді взяли міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, керівник  організації-підрядника ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» Юрій Ляшенко, директор Лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк та інші особи, які відповідають за це будівництво.

Про стан водойм та повітря


За інформацією Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», який здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка», атмосферного повітря (за показниками: пил, діоксид сірки, діоксид азоту, свинець, шум непостійний) в контрольних точках, які знаходяться за адресами: вул. Тернівська,21, вул. Володимирський майдан 22/2, вул. Мистецька (дитячий парк імені Донченка), проспект Володимирський 27/49, за результатами проведених лабораторних досліджень від 03.08.2020р. маємо наступні результати.

Знайомтеся - ТОВ "Грейд-плюс"

Іноді доводиться чути від лубенців нарікання, що начебто в місті нічого не працює, виробництва немає, промисловість занедбана. Проте не всі знають, які нові підприємства працюють на Лубенщині, яку продукцію випускають, куди поставляють продукцію. 4 серпня міський голова Олександр Грицаєнко відвідав одне з таких підприємств ТОВ «Грейд-плюс». Про нього розповідь.

Підготовка до нового навчального року триває

Новий навчальний рік вже не за горами. Попередній видався вкрай важким і виснажливим, ускладнений пандемією і великою кількістю проблем з цим пов’язаних. Проте, життя не знає зупинки. І підготовка до нового навчального року не зупиняється у всіх шкільних закладах.

Літо – пора для дитячого відпочинку та оздоровлення!

Відповідно до Постанови  КМУ № 641 від 22.07.2020р., із 1 серпня 2020 року  розпочинають роботу дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

4 серпня 48 лубенських дітей пільгових категорій, якими опікуються соціальні служби та влада міста, вирушили на відпочинок до моря.

Сторінка 10 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua