Фахівці соціальних служб зустрілися в столиці з експертами у сфері надання послуг підліткам

27 лютого директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Цимбал взяв участь у розширеній зустрічі національної експертної групи у сфері надання послуг підліткам групи ризику, яка була організована міжнародними благодійними фондами «Альянс громадського здоров’я» та «СНІД Фонд Схід-Захід» і проведена у столичному готелі «Русь».

Обережно - тонкий лід!

         Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно. Трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку. Деякі небезпеки наче дозрівають у певний сезон, у кожної з них – свій термін. Лід може підвести нас восени, взимку й навесні. Про це необхідно пам’ятати.Заходи, необхідні кожній людині, яка може опинитися в екстремальній ситуації, пропонує Микола Шостак - начальник Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції.

Підвищуємо готовність до дій за призначенням

28 лютого на базі Лубенського відділу поліції головного управління національної поліції в Полтавській області, під керівництвом начальника відділу поліції Володимира Кривченка та заступника начальника відділу Олександра Васільєва проведено планове спеціальне об’єктове навчання, з питань цивільного захисту.

Проведено обстеження гідротехнічних споруд

         З метою забезпечення належної експлуатації гідротехнічних споруд, попередження виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій) під час пропуску повені та паводків, вжиття невідкладних попереджувальних заходів під час несприятливих погодних умов, відповідно до Плану основних заходів щодо дій з підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території міста Лубни у 2019 році, затвердженого міським головою 04.02.2019 року, 20 лютого 2019 року міською комісією проведено виїзне обстеження технічного стану гідротехнічних споруд, зведених на наступних водних об’єктах: ставок «Затишний», ставок «Дачний», ставок «Круглицький», ставок «Хаєцький», ставок «Урочище Рибки», ставок «Завадщанський», ставок «Осовський» та ставок «Тернівський».

Відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Лубенській міській раді

Сьогодні 28 лютого  відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Лубенській міській раді. Відповідно до Постанови КМ № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», громадська рада при місцевому органі влади утворюється терміном на 2 роки. Попередній склад громадської ради при Лубенській міській раді був чинним до 23 лютого 2019 року. Згідно з вимогами чинного законодавства 20 грудня 2018 року на останньому засіданні Громадської ради попереднього скликання було сформовано ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів формування нового складу.

Тривають соціальні візити в місті Лубни


         22 лютого в Лубнах черговий раз відбулися соціальні візити.

У такому форматі проходять заходи, що передбачають посильну допомогу найбільш незахищеним особам похилого віку, що не можуть себе обслуговувати самостійно.  Для немобільних і маломобільних осіб, які постраждали від націонал – соціалізму організовують спілкування у співпраці з ветеранськими організаціями.

Понад 500 бійців територіальної оборони виконали практичні стрільби

Цими вихідними відразу на трьох полігонах Полтавщини відбулися практичні стрільби особовим складом підрозділів територіальної оборони під керівництвом Полтавського ОВК. Військові полігони Полтави, Миргорода та Кременчука прийняли близько 500 військовозобов’язаних.

140 - річчя Лубенської земської пошти відзначили у краєзнавчому музеї ім. Г. Стеллецького

Про історію поштової служби на теренах України, створення та діяльність Лубенської земської пошти розповіла  молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова. Учасники заходу мали змогу дізнатися, як виглядали марки лубенської земської пошти та познайомитися з унікальними листами та марками, які знаходяться у фондах краєзнавчого музею.

Працівників Лубенського ДРАЦСу привітали зі 100-річчям створення служби

25 лютого у приміщенні відділу ДРАЦС по м. Лубни відбулись урочистості з нагоди 100-річчя створення служби. Привітав колектив цього дня міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, голова РДА Тетяна Качаненко, голова об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, колеги, ветерани праці.

Міська галерея запросила на виставку «100 років державного герба України»

В одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка  «100 років державного герба України».

6 січня 1918 року з’явилася в обігу перша українська банкнота – 100 карбованців. На ній автор, Георгій Нарбут, подав у восьмикутній рамці знак Володимира Великого. За три тижні його зображення затверджено й на прапорі українського військово-морського флоту. Поява Тризуба на 100 карбованцях і на морському прапорі УНР остаточно переважили справу державного герба України на користь знаку з монет Володимира Великого.

Сторінка 10 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua