«Над світом українська вишивка цвіте»

28 липня у приміщенні Лубенської районної бібліотеки ім. Володимира Малика відбулась творча зустріч з родиною вишивальниць з села Вовчик. Організували захід разом з бібліотекою Полтавська обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ", клуб "Надвечір’я" та  Спілка жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України". Традиційно, зустріч  присвятили темі передачі унікального досвіду від страшних поколінь та організації  площадок для діалогу поколінь.

Результати досліджень води відкритих водойм

Надаємо оновлену інформацію, отриману від Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський  обласний лабораторний центр МОЗ України», щодо результатів досліджень води відкритих водойм: озеро с.Засулля Лубенського району та р.Сула в межах міського пляжу «Центральний», зон відпочинку біля води «Водокачка», «Лиса гора».


Про завершення фінансування виплати пенсій за липень

Останнім часом почастішали скарги на невчасну виплату пенсій громадянам. У зв’язку з цим надаємо пояснення, яке надійшло від Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

Нехай буде світло: про нове освітлення вулиць у мікрорайоні №1

13 липня за сприяння влади міста, депутатів, активістів мікрорайону, для мешканців мікрорайону №1 було проведено освітлення на вулицях Пушкіна, Комарова, Короленка, О. Кобилянської та Л. Українки. Монтажні роботи проводило КП «Міськсвітло».

Про стан водоймищ та питної води

Продовжуємо знайомити лубенців, з інформацією Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо стану відкритих водойм в межах Лубен та досліджень питної води з водогінної мережі міста.

«Це наша правда»: презентація книги у бібліотеці

19 липня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація книги члена Національної спілки письменників України Андрія Кириченка  «Це наша правда!».

Лубенське підприємство УТОС зустріло 85-річний ювілей!

18 липня у приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення 85-ої річниці створення підприємства Лубенського колективного учбово-виробничого підприємства Полтавського об'єднання Українського товариства сліпих. У святковому заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, гості та запрошені. До ювілейної дати представники трудового колективу та пенсіонери були нагороджені від влади, адміністрації підприємства та обласної організації.

Про стан водойм у межах міста Лубни

Влітку лубенців завжди цікавить стан водойм у межах міста. Надаємо інформацію, яку отримала отримала міська рада від Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Сторінка 10 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua