Рішення виконавчого комітету про продовження дії карантину на території міста Лубни

Про продовження дії карантину на території міста Лубни з метою  недопущення спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС. Увага! Коронавірус!

Другого квітня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення. Наразі всі питання, що виносяться на її розгляд стосуються заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків захворювань, спричинених коронавірусом Covid-19. Провів засідання міський голова Олександр Грицаєнко.

Про планову перевірку підприємств роздрібної торгівлі

31 березня поточного року робоча група з організації виконання та контролю за дотриманням суб'єктами господарювання, впроваджених у місті карантинних та обмежувальних заходів, у черговий раз   провела перевірку.

Серед установ, котрі перевірялись  - підприємства роздрібної  торгівлі  продовольчими та непродовольчими товарами,  підприємства ресторанного господарства  та інші.

Було перевірено 15 об’єктів, із них :

КП ЛК ЖЕУ продовжує проводити протиепідемічні заходи

Працівники комунального житлово-експлуатаційного управління  продовжують планову  дезінфекцію та необхідні заходи, спрямовані на недопущення поширення  коронавірусної інфекції на території міста.

Куди звертатись, якщо вам відмовляються робити тест на коронавірусну інфекцію

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ ПОЛТАВЦЯМ ТА МЕШКАНЦЯМ ОБЛАСТІ, ЯКЩО У НИХ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ БРАТИ ЗРАЗКИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ

МОЗ почали отримувати повідомлення про те, що у деяких медичних закладах відмовляються брати зразки для дослідження на коронавірусну хворобу. Про це повідомляє http://irt.pl.ua/. У Міністерстві наголошують, що лікарі повинні діяти відповідно до алгоритмів, які прописані в стандарті надання медичної допомоги.

Голова ОДА відвідав Лубенську міську лікарню

26 березня КП «Лубенську лікарню інтенсивного лікування» ЛМР  відвідав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Зустрічав керівництво з області міський голова Олександр Грицаєнко, начальник управління охорони здоров’я виконкому Віктор Ківа, адміністрація медичного закладу.

Разом з директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктором Лисаком, народним  депутатом України Анастасією Ляшенко губернатор оглянув Лубенський -  один  із 17  медичних закладів лікування у разі виявлення захворювання на  COVID-19.

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

 З 18 березня 2020 року: - скасовано групові заходи;
 - відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом.

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє про зміни в режимі роботи ЦОП

З метою запобігання виникненню і поширенню  коронавірусної хвороби (COVID-19) Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє про зміни в режимі роботи ЦОП.

Починаючи з 26 березня 2020 року обслуговування платників податків та громадян в ЦОП Головного управління ДПС в Полтавській області здійснюється один раз на тиждень (щочетверга з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

Головні підсумки 51-ї сесії міської ради

24 березня відбулася позачергова 51 сесія Лубенської міської ради. Необхідність її скликання була зумовлена ситуацією, яка склалася в країні та заходами щодо запобігання поширенню захворюваності на коронавірус. Необхідно було терміново перерозподілити кошти міського бюджету та підтримати фінансово медичну галузь Лубен.

За інформацією начальника фінансового управління Тамари Романенко, планові показники доходної частини бюджету збільшено на загальну суму 2 518 500,00 грн. Відповідно по видатковій частині місцевого бюджету збільшено річні плани асигнувань на загальну суму 5 518 500 грн.

Інформація щодо роботи управління соціального захисту населення

У зав'язку з оголошенням в Україні карантину, прийом громадян управлінням соціального захисту населення обмежений!

Для отримання консультацій та замовлення довідок звертайтесь за телефонами:

Центр надання адміністративних послуг інформує

Шановні відвідувачі – замовники послуг! Звертаємо увагу на зміни в організації роботи Центру в умовах карантину:

ЦНАП тимчасово не проводитиме прийом громадян у суботу (28 березня,4 квітня) та обмежує прийом громадян до 12.00 з понеділка по п’ятницю;

- у відкритій частині ЦНАП має перебувати не більше людей, ніж робочих місць для обслуговування;

- відстань між відвідувачами та адміністраторами не має бути менша ніж 1 метр;

- до прийому не допускатимуться громадяни з ознаками інфекційних захворювань без масок;

- надається перевага в роботі дистанційної консультації 

 (конт.тел.(05361)70170, (05361)74214, (05361)74871);

Сторінка 10 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua