У Чорному морі є катер "Лубни"

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України,  у місті Одеса відбулася церемонія присвоєння назв 4-ом новозбудованим для Військово-Морських Сил ЗС України малим броньованим артилерійським катерам. Враховуючи клопотання територіальних громад катери проекту 58155 отримали іменні назви - “Вишгород”, “Кременчук”, “Лубни” і “Нікополь”. У заході разом з представниками Командування ВМС ЗС України, правління ПАО “Завод “Кузня на Рибальському”, взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко  та міські голови населених пунктів, назви яких отримали катери.

Відкрито нове приміщення Лубенського центру надання адміністративних послуг

7 грудня до Дня місцевого самоврядування урочисто відкривали реконструйоване приміщення Лубенського центру надання адміністративних послуг. З довгоочікуваною подією колектив центру вітав міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, запрошені гості.

Засідання круглого столу "Дім без насилля"

Останнім часом питання насильства досить часто піднімаються у нашому суспільстві. Для цього є багато об'єктивних і суб'єктивних причин.

Тривалий час тема насильства в суспільстві та сім'ї була закритою і не визначалася соціальною проблемою. А про те, що насильство є порушенням прав людини, мало хто з дорослих знав, не говорячи вже про дітей.

Із урочистостей до Дня Збройних Сил України

6 грудня у актовій залі ЗОШ №8 відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, на яких були присутні представники влади Лубен, учасники бойових дій, ветерани, учасники АТО, молоді курсанти – майбутні захисники України.

Відбулись міськрайонні урочистості до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України

5 грудня у приміщенні РБК відбулися міськрайонні урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня волонтера. Волонтерів Лубенщини та захисників держави вітала влада, керівництво об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради, військового комісаріату, громадських організацій. Волонтерам вручалися  обласні відзнаки, медалі, грамоти та квіти. На заході були присутні секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

Вчимося захищати свої права

 Одним із напрямків роботи міської бібліотеки  для дорослих ім. В.Леонтовича є  популяризація правової освіти. 5 грудня до Дня прав людини  тут відбулася година правової освіти "Вчимося захищати свої права», в якій взяли участь учні ЗОШ №10.

Широко і в доступній формі, з використанням презентації на тему права дітей та  механізм їх захисту у формі діалогу вів мову директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Цимбал.

«Мелодія душі»

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями у відділенні денного перебування Територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася ціла низка цікавих та змістовних заходів.

«Коло допомоги»: про психологічний тренінг у терцентрі

29 листопада при відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся психологічний тренінг «Коло допомоги»  для підопічних територіального центру з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вшанували увагою сильних духом: до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

1 грудня у приміщенні музичної школи відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.  На заході був присутній  міський голова Олександр Грицаєнко.

Традиційне свято, подароване дітворі

1 грудня о 10 годині ранку в кафе «Любава» відбулося справжнє дитяче свято для наймолодших мешканців - дітей з інвалідністю. Незмінним натхненником та організатором заходу стала спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», за підтримки влади міста та району, соціальних служб, благодійних громадських організацій, окремих  постійних спонсорів, які активно долучилися до проведення свята.

У родинному колі

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Лубнах 1 грудня року відбулася зустріч "У родинному колі". І, хоча цей день не є святом, для більшості учасників,  дорослих і малечі, він приніс яскраві враження та безліч позитивних емоцій. На думку організаторів, саме радісні почуття, сміх та активна взаємодія допомагають людям з інвалідністю інтегруватись у суспільстві.

Тож, і слова ведучих та гостей заходу були присвячені темі інклюзивності та поваги до прав людини.

Сторінка 10 з 302

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua