Відбулось чергове засідання виконкому

24 травня  під головуванням Олександра Грицаєнка  відбулося п’яте засідання виконавчого комітету Лубенської міської ради, де одними з перших розглядалися питання комунальної галузі. Упродовж засідання, участь у якому взяли керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, перший заступник міського голови Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, начальники відділів апарату самоврядування, прийняті також рішення з решти питань порядку денного.

Свято, влаштоване для лубенських родин

          19 травня на території оздоровчої бази «Сула» Лубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та службою у справах дітей  проведено родинне свято з нагоди відзначення Дня сім'ї.

У Лубнах презентували книгу про людяність

19 травня, напередодні відзначення Дня Європи в Україні, в Лубенській  центральній районній бібліотеці ім. В. Малика відбулася презентація книги «Бути людиною». Активну участь у заході взяли учні Лубенської загальноосвітньої школи №7.  Разом з особами похилого віку вони долучилися до діалогу поколінь.

Перемога лубенського «Сапсана»

12 – 16 травня  на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району, відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді.

Відкрилася ювілейна виставка живопису Олександра Литвинова

У галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка живопису Олександра Литвинова, присвячена 50-річчю від дня народження художника, який відійшов у вічність, та залишив по собі вічне, невмируще мистецтво.

Відбулося засідання адміністративної комісії

         10 травня відбулося засідання адміністративної комісії у новому складі, яке відбулося під головуванням першого заступника міського голови Олександра Шингарія. На засіданні було розглянуто близько 40 адміністративних матеріалів за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення та порушення Правил благоустрою й утримання території міста Лубни.

Працював штаб з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

17 травня у приміщенні виконкому відбулося засідання штабу з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року. Проводив нараду перший заступник міського голови Олександр Шингарій, за присутності керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальника управління освіти Мирослава Костенка, інших керівників управлінь та відділів, структурних підрозділів апарату самоврядування, представників адміністрації загальноосвітніх закладів Лубен.

Тривають військово-патріотичні навчання у таборі «Сула»

На базі літнього спортивно-оздоровчого табору «Сула»  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  розпочались військово-патріотичні навчання старшокласників загальноосвітніх закладів Лубен. Завдяки заняттям, які проводять кваліфіковані інструктори, юнаки та дівчата отримують необхідні  основи знань та умінь, спрямовані на підготовку  у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному напрямках.

Пам’ятати про подвиг героїв-інтернаціоналістів

15 травня біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам влада  та громада Лубен вшанували загиблих у кривавій війні, героїв-земляків.  Цього року минає вже 28-ма річниця виведення військ з Афганістану. На заході виступив перший заступник міського голови Олександр Шингарій, була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники «Лубенської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану», члени їхніх родин,  громадські організації.

Наукова конференція до 150-річчя від дня народження Сергія Кульжинського.

11 травня у міській бібліотеці  відбулася наукова конференція, присвячена 150-річчю від дня народження відомого музейника, зачинателя вивчення наукового  писанкарства в Україні Сергія Кульжинського. Захід відбувся за підтримки керівництва, управлінь культури  області та Лубен, краєзнавчих музеїв Полтави та нашого міста.

Сторінка 10 з 280

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua