У школах міста пролунали останні дзвоники

25 травня у всіх школах Лубен та  освітніх закладах І -ІІІ рівній акредитації проведені урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. У деяких побував міський голова Олександр Грицаєнко, не залишилися без уваги й інші храми знань, де хвилюючі миті разом з учнівсько-викладацькими колективами та батьками розділили представники влади, працівники та члени міськвиконкому,  очільники управлінь та відділів апарату самоврядування, депутати, керівники підприємств та організацій. Загалом останній дзвоник пролунав для 4 620 учнів шкіл Лубен.

Профілактика соціального сирітства : лекція у професійному ліцеї

17 травня у Лубенському професійному ліцеї, у рамках тижня циклової методичної комісії з виховної роботи, провідними спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради проведена лекція педагогічним працівникам на тему: «Профілактика соціального сирітства. Робота з учнями девіантної поведінки».

Відбулись збори в мікрорайоні № 4

Спеціалісти по роботі з органами самоорганізації населення продовжують роботу щодо інформування громадян з різних питань життєдіяльності міста. Так 22 травня  було організовано та проведено збори радою мікрорайону №4, де разом іншими важливими темами обговорили порядок нарахування субсидій.

Соціальні служби міста провели свято для лубенських родин

Другий рік поспіль у травні  оздоровча база «Сула» радо приймала гостей -  батьків та дітей з прийомних родин,   працівників  Лубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей, які підготували та провели  родинне свято, присвячене Дню сім'ї.

Одинокі громадяни - під пильним оком працівників терцентру

Сьогодні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради соціальну послугу догляду вдома  отримують  290 одиноких громадян похилого віку та інвалідів. Особливе навантаження у соціальних робітників, які мають підопічних, що мешкають в приватному секторі.

Відкрито Всеукраїнську виставку "Лубенська художня весна - 2018"

18 травня у галереї образотворчого мистецтва відбулось відкриття Всеукраїнської виставки "Лубенська художня весна -2018". Участь у ній взяло 112 майстрів пензля з різних куточків України. На відкритті виставки був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, творча еліта, гості та поціновувачі живопису. Захід відбувся за підтримки НСХУ та  за сприяння міської ради.

"Європейська Україна - Лубни"


19 травня лубенці, як і всі українці, святкували День Європи, який з’явився в нашій країні 15 років тому і відзначається кожну третю суботу травня. Започатковане у 2003-му році свято позначило прагнення України вступити в Європейський Союз. З ініціативи ГО «Міжнародна асоціація захисту недоторканості приватного життя та безпеки людини» та за підтримки міської ради цікавий захід відбувся у парку Центральному.

На фасаді ЗШ №1 відкрито меморіальну дошку загиблим в АТО лубенцям

18 травня за участю влади міста, учасників АТО, духовенства, школярів та громадськості  відбулося відкриття меморіальних дошок загиблим в  зоні проведення АТО випускникам ЗШ № 1.

«Україна – Німеччина: горизонти освіти і культури»

Міська бібліотека для дорослих  ім. В.Леонтовича  долучилася до проведення Року німецької мови в Україні, провівши 15 травня  годину цікавої інформації «Україна – Німеччина: горизонти освіти і культури», куди  завітали учні ЗОШ №1.

Шанували ветеранів у мікрорайоні №4

Святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувалося у всіх куточках нашого міста. Традиційним вже воно стало у мікрорайоні №4, де, завдяки ініціативі МГО «Євроклуб-Лубни» (керівник Вадим Лютий), щороку вшановують ветеранів Другої світової війни та ветеранів 25-ї Чапаєвської дивізії.

Сторінка 10 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua