ГО "Твій світ" посилює допомогу жертвам націонал – соціалізму

8 листопада  фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» спільно з головою ради ветеранів мікрорайону №5 Олександром Глашкіним   здійснили соціальні візити до особливої категорії осіб – тих, хто пережив страждання Другої Світової війни та став жертвою націонал - соціалізму. Під час зустрічей було проведено бесіди щодо оцінки потреб та забезпечення належних умов догляду за особами похилого віку. Психолог проекту під час зустрічей надавала психологічну підтримку, та поради в том числі і рідним, які доглядають пенсіонерів. Спільно було проведено оцінку потреб та складено акти для надання допомоги  психологічного та соціально-економічного характеру.

Святкували у мікрорайоні №4

3 листопада мешканці вулиць Вишневецьких та В.Леонтовича з двома провулками на чолі з  вуличним комітетом: Миколою Горбатко,Тетяною Фесенко, Оксаною Кобильченко  та Людмилою Кладько відзначили свято вулиці. Адже привід був, а саме: покладено асфальтобетонне покриття вулиці та двох провулків В. Леонтовича. За підтримки міського голови Олександра Грицаєнка, депутатів міської ради (депутат по округу Тетяна Алєксєєва), депутата обласної ради Олександра Сірика .

Міська бібліотека для дітей запросила на бібліогостину

Любов до осіннього різнобарв'я надихнула працівників Лубенської міської бібліотеки для дітей на проведення циклу заходів, присвячених чарівній лубенській Осені.

ЗКСБТ "Стиль" відзначив своє 20-річчя

2 листопада у приміщенні  кінотеатру «Київська Русь» відбувся ювілейний концерт ЗКСБТ «Стиль». Привітав танцюристів та керівника  колективу Лесю Касьян міський голова Олександр Грицаєнко, чисельні прихильники творчості, колишні випускники, батьки, колеги.

Влада привітала працівників соціальної сфери

1 листопада у приміщенні спеціалізованої школи №6 відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. Вітання представникам однієї з найгуманніших професій надсилав міський голова Олесандр Грицаєнко, участь у заході взяла керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники громадських організацій та сфери  соціального обслуговування Лубен.

Інформація Управління Держпраці у Полтавській області щодо проведених заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Держпраці є запобігання використанню не задекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Не задекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, не задекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

У Лубнах відбулося навчання для волонтерів

01 листопада 2018 року в приміщенні молодіжного центру, що діє на базі Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика відбулось навчання «Бути волонтером – це для мене». Перше установче навчання організували в рамках проекту посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму. До участі у якості спікерів запросили досвідчених волонтерів попередніх проектів. А учасниками заходу стали добровільні помічники, працівники та партнери проекту. Заохочували під час навчання і нових його учасників.

Проведено чергове функціональне навчання з питань цивільного захисту населення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань  цивільного захисту», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 21.11.2017 р. № 778 «Про затвердження Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік», «Плану основних заходів цивільного захисту  міста Лубни на 2018 рік»,  затвердженого розпорядженням міського голови № 41 р від 07.02.2018 року з 23 по 25 жовтня в м. Лубни викладачами вищої категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Анатолієм Ніколенком, Тетяною Литвин, Віктором Пиляєм для осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту.

Літоб’єднанню ім. Донченка - 95!

27 жовтня у приміщенні РБК відбувся творчий вечір з нагоди відзначення 95-річчя від заснування літературного об’єднання ім.О.Донченка. Представників інтелігенції одного з найстарших літературних осередків на Україні привітав міський голова Олександр Грицаєнко, колеги по творчості, прихильники та друзі.

До 74-ої річниці визволення України

27 жовтня лубенська громада разом з керівництвом міської ради вшанувала героїв та жертв Другої світової війни. Цього року відзначаємо 74-ту річницю визволення України.

Як вже відомо, День визволення України в нашій державі відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини за межі України. Це свято офіційно встановлено, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року.У ході визволення України – протягом січня 1943 – жовтня 1944 років на її території радянськими військами проведено 15 наступальних операцій, із них 11 стратегічних і 4 фронтові.

Соціальні служби міста провели черговий рейд "Діти вулиці"

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Діти вулиці».

Сторінка 10 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua