У музеї провели краєзнавчу годину "Лубни і кіно"

        Краєзнавча година «Лубни і кіно», присвячена кіномистецтву, відбулася у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького. Молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова розповіла про перші кінопокази , які проходили в Лубнах на початку ХХ століття та зачитала уривки із спогадів лубенців Сергія Тимофєєва, Івана Маньковського, Петра Лубенського. Відвідувачі музею дізналися про те, яким чином наше місто пов’язане з першим звуковим фільмом «Путівка у життя»  та постатями славетних режисерів: Івана Кавалерідзе, Леоніда Гайдая та Сергія Параджанова.

До 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

28 жовтня, у День вигнання нацистських окупантів з України,  лубенці та влада міста, члени ради ветеранів та ветеранів 25-ї Чапаєвської дивізії зібралися на невеликий мітинг біля вічного вогню, що на площі Слави. Полеглих героїв було вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти до вічного вогню.

У міській раді відбулося виїзне засідання представників Кабінету Міністрів України

24 жовтня у приміщенні виконкому відбулося виїзне засідання представників Кабінету Міністрів України. У продовження зустрічі в Хоролі з керівниками органів місцевого самоврядування з питання реформи децентралізації, яка відбулася кілька тижнів тому, народний депутат України Анастасія Ляшенко ініціювала зустріч у Лубнах - центрі потенційно нового Лубенського округу, до якого увійдуть сім районів області.

Комунальне господарство міста отримало нову техніку

Комунальне господарство міста отримало чергову нову техніку, завдяки підтримці міської ради та депутатів. За словами  Олександра Грицаєнка, це не останнє поповнення транспортного парку Лубен «свіжими» одиницями.

Вручення ключів від нової техніки відбулося якраз до Дня автомобіліста та дорожника, біля головного приміщення Лубен.

З плеяди поборників української незалежності

Днями відбулася чергова зустріч у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького, яка була присвячена  140 – річчю від дня народження політичного та державного діяча, ученого-економіста Миколи Порша.

У краєзнавчому музеї провели "круглий стіл", присвячений А. Зайкевичу

В історії  чимало імен видатних особистостей, які всім своїм життям і діяльністю в різних галузях довели, що вони є справжніми «працівниками духу». Саме до них належить і наш земляк Анастас Зайкевич – професор агрономії, Герой Праці, людина високої духовності, один із перших організаторів сільськогосподарської дослідницької справи в Україні. Та, на жаль, його справді подвижницька діяльність до цього часу належно не поцінована  вже нашою державою. Саме  відновленню цієї історичної та й просто людської справедливості й було присвячено засідання круглого столу, яке відбулося 17 жовтня  в актовій залі Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького. У ньому взяли участь науковці з Києва, Полтави, Лубен, місцеві краєзнавці.

Увага! Попередження про перевірку системи оповіщення

Шановні мешканці та гості міста! Виконавчий комітет Лубенської міської ради повідомляє, що 23 жовтня 2019 р. на території м. Лубни буде проводитися комплексна перевірка готовності регіональної системи централізованого оповіщення з включенням електричних сирен централізованого та автономного запуску, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Мрії здійснюються!

Днями міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся з юнаком, який бере активну участь у суспільно-корисних справах міста та подає гідний приклад одноліткам. На думку Олександра Петровича, саме така ініціативна, небайдужа молодь – велика надія наших тисячолітніх Лубен.

Здоровий спосіб життя – шлях до довголіття

8 жовтня фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Іванченко та працівниками Лубенського МРВ  філії «Центру пробації» проведено інформаційно-профілактичний захід для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. На лекційному занятті йшлося про ведення здорового способу життя та профілактику шкідливих звичок.

У міській раді провели кущовий семінар щодо участі громадськості у процесах формування та реалізації державної політики та вирішення питань місцевого значення

16 жовтня у приміщенні Лубенської міської ради з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації проведено кущовий семінар на тему: «Інструменти та механізми участі громадськості у процесах формування та реалізації державної політики та вирішення питань місцевого значення».

Перед аудиторією виступили голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко та перший заступник директора – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Варченко, був присутній заступник начальника управління-начальник відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олександр Отич.

Сторінка 10 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua