Зігріти світ любов’ю та добром


Діяльність будь-якої громадської  організації повинна бути різноплановою і багатогранною. Адже всі  аспекти її роботи передбачені статутом. Але я глибоко переконана в тому, що левова частка коефіцієнту корисної дії організації залежить, в першу чергу, від якісного складу її активу, тобто від того, на скільки ініціативне ядро організації, і як, власне, ці ентузіасти  беруться до справи. На прикладі нашої громадської організації  - Спілки жінок–трудівниць ’’За майбутнє дітей України’’  - можу  сміливо говорити, що вона уже 22 роки поспіль активно працює на теренах Лубенського краю.

«Не залишайте батька й неньку одиноких..."

27 соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради двічі на тиждень відвідують  одиноких людей похилого віку - підопічних центру. Зазначена категорія громадян, які з різних причин залишилися  самотніми на схилі літ, отримують безкоштовні соціальні послуги від фахівців, де ними опікуються, даруючи турботу та увагу.

Активісти з числа ВПО Лубен взяли участь у навчанні в обласному центрі

Планування ефективних адвокаційних кампаній, налагодження співпраці з представниками влади, об’єднання в потужну мережу – це не повний перелік тем, що громадські активісти з числа внутрішньо переміщених осіб та експерти обговорювали під час тренінгу «Планування адвокаційних кампаній». Навчання відбулось 18 січня 2017 року в Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського. Організувала захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», а його учасниками стали і представники спільноти багатодітних сімей з числа ВПО та громадські активісти з Лубен.

Місто відзначило День Соборності України

20 січня біля пам’ятника давньоруському воїнові відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України. Патріотичний захід проводився за присутності влади Лубен та району, учнівсько-студентської молоді, учасників антитерористичних операцій, духовенства, активістів громадського життя.

Лубенська громада святкувала Водохреща

19 січня, у день Водохреща, на березі Центрального міського пляжу відбувся святковий молебень та освячення води. У числі бажаючих долучитися до давніх християнських традицій - міський голова Олександр Грицаєнко. Присутніми на масовому заході були секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, духовенство, лубенська громада.

Дитячий центр "Надія" - співпраця заради спасіння дітей

Напередодні великого християнського свята Хрещення Господнього Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр «Надія» відвідали міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому міської ради Маргарита Комарова та начальник служби у справах дітей Тетяна Башлій.

Післясвяткові відгуки на новорічну тему...

Цікаві тематичні заходи провели у мікрорайоні №1 на новорічно-різдвяні свята за підтримки влади, залучивши до їх проведення представників духовенства, найбільш активну громадськість даного осередку.

Танцювальний колектив «Глорія»: активні канікули – найкращий відпочинок

Гідний приклад альтернативи проведення шкільних канікул подав добре відомий зразковий колектив естрадного танцю «Глорія». Лубенські танцюристи довели, що цікаве спілкування, активне різноманіття проведення дозвілля, спорт та фізичні тренування набагато цікавіше та корисніше від пасивного гаяння часу за комп’ютером.

Про особливості ЗНО - 2017

17 січня у приміщенні фінансо-економічного коледжу ПДАА відбулася прес-конференція директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка з місцевими ЗМІ, під час якої гість відповів на запитання журналістів стосовно особливостей організації та проведення ЗНО-2017.  На вже 10-ту річницю своєї практики центр готується протестувати знання більш як 1,5 тисячі випускників та залучити до співпраці приблизно  300 лубенських викладачів.

На зимову виставку запросили лубенські художники

13 січня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася збірна виставка лубенських художників «Зимовий сонет», яка вже стала традиційною. Учасниками мистецького заходу стали чисельні гості та колеги творчого цеху з сусідніх районів, чиї роботи представлені на виставці.

На Полтавщині вирішуватимуть проблеми молодіжного середовища за допомогою соціального театру

Розвинути креативні та комунікативні здібності в учнівської та студентської молоді, запобігти поширенню негативних явищ в молодіжному середовищі планують активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», впровадивши незвичний і креативний метод – форум-театр. Про плани проекту говорили юні артисти та організатори проекту під час тренінгу «Що таке форум - театр», який відбувся 12 січня в Молодіжному центрі міста Лубни.

Сторінка 10 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua