Черговий візит народного депутата України Костянтина Іщейкіна

18 квітня у Лубнах  перебував народний депутат України Костянтин Іщейкін. Метою його поїздки став пошук шляхів  вирішення наболілих проблем:  ремонту мосту через річку Сула та доріг місцевого значення. Разом з ним  у нашому місті побували  Володимир Трояновський – начальник служби автомобільних доріг у Полтавській області, директор ПП «Науково-виробнича фірма «Мостопроект» Дмитро Каплинський та інші зацікавлені особи. Щоб обговорити важливі для мешканців міста питання,  вони завітали на розмову до міського голови Олександра Грицаєнка.

Історичну пам’ять збережуть наступні покоління

Громадська організація "Ветеранів 25-ої гвардійської мотострілецької Синельниковсько-Будапештської Червонопрапорної орденів Суворова, Богдана Хмельницького дивізії імені В.І.Чапаєва» зусиллями ветеранів військової служби створила кімнату бойової слави дивізії , яка має 86 героїв Радянського Союзу, а 79 із них отримали це високе військове звання за звільнення України, за форсування Дніпра.

«Священне, давнє, вічне»: до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць

18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток та історичних місць. З нагоди цієї дати в міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича провели історичну мандрівку «Священне, давнє, вічне». Окремо про Замкову гору, на якій у XVII столітті знаходилась резиденція князів Вишневецьких, розповів краєзнавець Сергій Швецов.

Майстер-клас з писанкарства

Невід'ємною складовою Великодніх свят є вітання один одного "Христос Воскрес!" - "Воістину Воскрес!", але якщо воно ще  закріплюється даруванням писанки-оберегу, яку написали власноруч, то, взагалі, відчуття свята наповнює серце любов'ю й чистими щирими почуттями!

«Великодні барви»

В галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Великодні барви», яка за багато років проведення вже стала традиційною.

Призовників відправили до лав Збройних Сил України

Захист Вітчизни та служба в Збройних Силах України є почесним обов’язком кожного громадянина України. У сьогоднішніх непростих умовах, коли під загрозою знаходяться незалежність та суверенітет нашої держави – це не просто слова. 18 квітня Лубенським військовим комісаріатом було здійснено першу урочисту відправку 13-ти призовників до Полтавського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних Сил України.

Привітання міського голови Олександра Грицаєнка з Великодніми святами

Шановні лубенці!

Дорогі земляки!

 

Щиро і сердечно вітаю вас з великим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Весняний день Пасхи Христової є святом торжества правди над неправдою, добра над злом, віри над безвір’ям. Великдень є ствердженням, що після Голгофи завжди настає Воскресіння, після тяжких випробувань завжди настають хвилини радості.

Міський голова привітав з Великоднем багатодітні та прийомні сім’ї

13 квітня у приміщенні виконкому проводили традиційну акцію "Великодній кошик" для дітей з багатодітних та прийомних сімей. Продуктові набори та запашні паски до одного з найбільших  християнських свят вищезгадані  лубенські родини отримували  особисто з рук міського голови Олександра Грицаєнка, за присутності керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальників та спеціалістів соціальних служб.

Сторінка 10 з 276

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua