У міській бібліотеці провели захід, присвячений В.Малику

21 лютого виповнюється 99 років від дня народження видатного українського письменника, автора пригодницьких та історичних романів Володимира Малика. Протягом багатьох десятиліть твори Володимира Малика з захопленням читають діти, молодь і дорослі. На думку дослідників творчості письменника, ніхто до нього не зміг так захопливо й водночас достовірно передати героїчне минуле нашої держави, яке сповнене неймовірними драматичними колізіями, таємницями та пригодами.

Співцю краси посульського краю

15 лютого, в день свята Стрітення Господнього, в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького було відкрито виставку творів живопису члена Національної спілки художників України, заслуженого працівника культури України Василя Семенюти з нагоди 95-річчя від дня народження. Під час роботи директором Лубенського краєзнавчого музею він був ініціатором відкриття в Лубнах галереї образотворчого мистецтва.

Презентація нової книги

          Міська бібліотека для дорослих ім. Леонтовича започаткувала новий проєкт "Авторське читання".

       На першій такій літературній зустрічі з читачем було презентовано книгу О.Міщенка "Чаша часу". Автор, головний редактор газети "Лубенщина", член НСПУ зауважив, що "твір написаний у художній формі про сьогодення, про вічні цінності, про сенс людського буття", це також глибокі філософські роздуми про долю України, її майбутнє.

«Любов усім віковим категоріям покірна»

14 лютого святкували День усіх закоханих і в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради. Для відвідувачів у рамках клубу «Натхнення»   влаштували цікаву розважальну програму.

Про Стрітенські зустрічі членів літоб’єднання ім. О. Донченка

        13 лютого в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбулися  Стрітенські  зустрічі членів літературного об’єднання ім. О. Донченка та шанувальників  художнього  слова, де ведучими були  голова літоб’єднання ім. О. Донченка  Олександр Міщенко та секретар цього об’єднання Ніна Шерстюк.

"Афганський біль - рана, яка ніколи не загоюється…"

15 лютого біля пам’ятного знака на честь воїнів-учасників бойових дій в Афганістані відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Афганістану. Участь у мітингу взяв міський голова Олександр Грицаєнко, в.о. голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, працівники міської ради, ветерани війни в Афганістані, учасники АТО/ООС, молоде поповнення ЗСУ, чорнобильці, громадськість.

"Флористика - то моя друга професія!"

14 лютого у галереї образотворчого мистецтва відкрилася виставка флористики та соломки лауреата премії ім.В.Симоненка Валентини Панченко, присвячена 85-річчю від народження майстрині. Привітав авторку самобутніх творів, в доробку якої вже майже 1500 картин, міський голова Олександр Грицаєнко, колеги творчого цеху, друзі та поціновувачі таланту майстрині.

Чорнобильські організації Лубен провели звітно-виборчі збори

Протягом січня- лютого звітно-виборчі збори відбулись у чорнобильських організаціях міста, участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко, його заступники, працівники органів місцевого самоврядування, члени виконкому,  запрошені депутати та представники інших громадських організацій Лубен. А відтак, даними громадськими організаціями  прозвітовано про результативність  діяльності протягом минулого року та складено перспективні плани на 2020-й рік.

Громадська Рада: про правову допомогу та Наглядову раду

У актовому залі виконкому міської ради відбулося чергове засідання Громадської ради (далі – ГР), яке провела заступник  голови ГР Людмила Тютюнник. Відповідно денної повістки, були розглянуті декілька питань, про які оголосила керуюча засіданням.

Спочатку перед присутніми виступила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому Віта Коваленко, яка детально розповіла про громадський бюджет (бюджет участі). Як наголосила Віта Вікторівна, у стінах виконкому вже неодноразово проводилися навчання, консультації та семінари, де було надано всю необхідну інформацію та практичні поради щодо того, як написати власний проєкт та що для цього необхідно. Також вона коротко розповіла про минулорічні проєкти, що перемогли в 2019-му та мали успішне втілення в життя, звернула увагу на найбільш типові помилки, недопрацювання, що зустрічаються у процесі та порадила, як їх уникнути.

Набір на програму Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020

Набір на програму Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020

Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною силою ефективних змін.

Сторінка 10 з 382

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua