Відбувся ІІ відкритий фестиваль чорнобильської пісні «Пам'ять Чорнобиля»

 Днями у Лубнах відбувся другий відкритий фестиваль чорнобильської пісні «Пам'ять Чорнобиля». У місто над Сулою приїхали гості зі всієї України, щоб представити свої творчі здобутки. Учасниками дійства стали гості з Миргорода, Бердянська й інших міст України. Свої номери представили колективи і окремі виконавці у різних номінаціях, зокрема авторських номерів пісні й вірша.

"Квітневі викрутаси": про участь юних танцюристів у Міжнародному фестивалі-конкурсі

20 квітня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся ІV Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси".

         Метою конкурсу є популяризація хореографічного мистецтва в Україні, розвиток естетичного смаку та культури у дітей та молоді, обмін досвідом з питань фахової підготовки педагогів-хореографів, сприяння підвищенню рівня хореографічної освіти дітей та юнацтва; підтримка молодих балетмейстерів та творчо обдарованої молоді; виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу  для подальшого  навчання у мистецьких навчальних закладах України; обмін професійним досвідом у галузі хореографічного мистецтва.

Великодній майстер-клас у міській бібліотеці

22 квітня, напередодні Великодніх свят, у міській бібліотеці для дорослих ім В.Леонтовича для учнів 3-го класу загальноосвітньої школи №1 (класний керівник Світлана Петраш) відбувся майстер-клас з написання писанки. Своїм умінням писати великодню писанку з учнями поділилася викладач Лубенської художньої школи Ольга  Салій.

Підвищуємо готовність до дій за призначенням

Згідно зі статтею 3 Конституції України: життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.

Конкурс дитячого читання «Найкращий читач міста Лубни» відбувся!

16 квітня в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбувся конкурс дитячого читання «Найкращий читач міста Лубни», що проводився у рамках всеукраїнського та обласного конкурсу. Як завжди, він проходив у формі творчого змагання серед  юних читачів,  учнів 6-7 класів.

Щодо повірки засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання

Виконавчий комітет Лубенської міської ради повідомляє, що в травні 2019 року виїзною бригадою ДП «Київоблстандартметрологія» будуть проводитися роботи з повірки дозиметричних та радіометричних приладів на території Полтавської області.

Відбувся VII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ПЕРВОСМІХ»

10-12 квітня у м. Лубни відбувся VII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ПЕРВОСМІХ». Традиційний захід відбувся за сприяння виконавчого комітету Лубенської міської ради, відділу сім’ї, молоді та спорту, спільно з дирекцією Асоціації «КВН України».

«Душі пісенної криниця»: ще раз про успіхи юних музикантів

5 квітня  на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв   ім. І.П.Котляревського відбувся обласний пісенний конкурс учнів мистецьких і загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури «Душі пісенної  криниця».

У Лубнах провели тренінг з методів пісочної терапії

Можливості використання піску в арт – терапевтичній роботі з особами похилого віку, особливо з людьми, чиє минуле пов’язане з травмою, вивчали під час тренінгу «Метод пісочної терапії». Заняття організували у Лубнах, 12 квітня у приміщенні молодіжного центру Лубенської районної бібліотеки ім. В. Малика. Його учасниками стали волонтери, активні учасники заходів та представники партнерських організацій проекту, що реалізується громадською організацією «Твій Світ» на благо жертв нацизму.  Учасниками навчання стали і  працівники та підопічні  територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради, волонтери загону «Милосердя» Лубенського медичного училища.

Від козаків до нової української армії

Чергова зустріч  у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького була присвячена військовим традиціям нашого міста. Про волелюбних козаків, відважних гусарів, елітний підрозділ гетьмана Скоропадського Лубенський сердюцький кінно-козачий полк , 25-ту гвардійську стрілецьку дивізію та нову генерацію сучасних героїв, які стали на захист України від російської агресії говорили історики, краєзнавці та ветерани збройних сил.

Сторінка 10 з 353

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua