"Афон живописний": відкриття виставки робіт Василя Красьохи

18 жовтня у галереї образотворчого мистецтва відкрилася персональна виставка робіт члена НСХУ, заслуженого художника України Василя Красьохи (м.Івано-Франківськ). Присутні гості та студенти медичного училища на відкритті мали змогу переглянути серію робіт автора під назвою "Афон живописний" та поспілкуватися .

         Це вже другий приїзд Василя Красьохи до Лубен. Він -автор більше тисячі самобутніх картин та цілих серій робіт таких, як «Волинь», «Карпати», «Сакральна буденність», «Рідні обрії», «Православні храми України» та багатьох інших полотен, що відзначаються, перш за все, духовним наповненням та змістом.

Представлена цього разу серія робіт під назвою "Афон живописний" вражала потужною енергетикою, переданою за допомогою майстерності автора краси та самобутності духовних споруд, самої атмосфери святої землі, де знаходиться 20 монастирів та 12 скитів , землі що завжди надихала. Саме духовні обителі Афону були відтворені та презентовані на полотнах у залах Лубенської галереї . Нині виставка подорожує іншими містами України.

Розпочали захід з короткої біографічної довідки про життєвий та творчий шлях митця. З яким ознайомила молодший науковий співробітник музею Юлія Новоселецька.

Від влади Лубен привітала гостя з Івано-Франківщини заступник начальника управління культури та мистецтв Світлана Васюк, відзначивши особливу атмосферу духовно наповнених робіт Василя Красьохи та подарувала митцю каталог «Лубенська художня весна 2018», а очільниця Громадського об’єднання художників "Пектораль" Аліна Гончарова вручила альбом «Художники Лубенщини ».

Клірик Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, протоієрей Борис, який також вітав художника, зазначив , що його картини, наче своєрідні вікна, через які струменить і дивним чином одухотворює Божа благодать.

На урочистій події ще звучало багато щирих слів захоплень та привітань, зокрема від колег, членів НСХУ Оксани та Олексія Іванюків, В’ячеслава Горбаня (м. Пирятин) та інших гостей.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua