Активи мікрорайонів міста відзвітували про роботу за рік

Давно вже стало доброю традицією проводити звітні збори в усіх мікрорайонах міста, тож і цього року протягом останнього місяця активісти громадського життя організовано відзвітували перед лубенцями та владою про те, що вдалось зробити, реалізувати, здійснити, втілити в життя.

Відомо, що в кожному куточку нашого міста діє активний осередок: голови будинкових та вуличних комітетів, спеціалісти по роботі з ОСН, ради ветеранів, волонтери, просто небайдужі громадяни, які не стоять осторонь проблем міста та його мешканців. Усі разом вони об’єднуються в мікрорайони, де невпинно вирує життя з усіма його буденними клопотами та турботами, радісними і сумними подіями.

Як стало відомо з представлених звітів, вміють наші активісти гарно працювати, самоорганізовуватися, коли треба гуртом прибрати прилеглі території, надати допомогу особам похилого віку, одиноким, малозабезпеченим, людям з обмеженими фізичними можливостями, посприяти у вирішенні питання соціального, комунально-побутового, правозахисного, іншого характеру.

Поряд з цим у кожному мікрорайоні дбають і про належне проведення культурно-масових заходів, організацію дозвілля, привітань довгожителів з  ювілеєм, іменинами, з державними та родинними святами, а також організацію екскурсійних поїздок, проведення різноманітних конкурсів, тощо.

У всіх цих напрямках активи тісно співпрацюють з владою міста, соціальними службами, правоохоронними органами, громадськими організаціями, депутатами міської та обласної ради, керівниками комунальних підприємств та організацій міста, чисельними волонтерами та благодійниками, які надають підтримку та допомогу у вирішенні багатьох проблемних питань.

Тож і виступи всіх голів мікрорайонів супроводжувалися показом фотозвітів про проведену роботу протягом року, цікавих зустрічей, подій, тощо. Наприклад, у мікрорайоні №1(голова Іван Слинько) надзвичайно задоволені своїм секретарем Валентиною Савченко, переймаються питанням екології навколишнього середовища та боротьбою зі сміттям. У мікрорайоні №2 ( голова Олександр Семенюта) мешканці ставили чимало запитань стосовно порядку нарахування пенсій та щодо соціального забезпечення чорнобильців, вдів. Схожі теми цікавили присутніх і  майже в кожному наступному звіті мікрорайонів. Так, у 5-ому  (голова Ніна Єндоренко) лубенців більше хвилювала процедура проведення монетизації субсидій, принципу нарахування та підвищення розміру пенсійного забезпечення для різних категорій пенсіонерів, відповідно до трудового стажу. Саме тому на представлених звітах, крім міського голови Олександра Грицаєнка, секретаря міської ради Олександра Карпця, начальника організаційного відділу Наталії Уварової та його  спеціалістів, були присутні начальник міського УСЗН Віктор Щербак, або його заступник Лариса Борщ, начальник фінансового управління виконкому міської ради Тамара Романенко, головний лікар міського Центру ПМСД Олена Пучка та її колеги, які пояснювали громадянам, як скласти декларацію про надання медичних послуг  з лікарем первинної ланки, що для цього необхідно зробити. Депутат міської ради Сергій Супрун надав інформацію про роботу місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, а його обласні колеги Руслан Ляшко та Олександр Сірик розповідали про свою депутатську роботу.

А мешканці мікрорайону №6 (голова Юрій Ляшенко) оцінили його та роботу секретаря, Катерини Скуратовської на «відмінно», завжди активних, ініціативних, небайдужих до проблем людей. Загалом звітні збори проводилися організовано, за активної участі лубенців та громадськості. Міський голова Олександр Грицаєнко був на кожній такій зустрічі, тісно спілкувався з громадянами, відповідав на поставлені запитання, відзначав роботу, проведену мікрорайонами, розповідав про соціально-економічний розвиток міста, напрацювання промислових, комунальних підприємств, шляхи вирішення різноманітних проблем, тощо. Також Олександр Петрович наголошував на тому, що лише спільними зусиллями влади та громади, знаходячи порозуміння, обׄ’єднуючись, громаді міста під силу вирішувати найскладніші питання, робити добрі, корисні справи для процвітання тисячолітніх Лубен.

Приємним моментом стало відзначення активістів громадського життя, яким вручалися подяки та грамоти та  яких ніколи не бракувало в мікрорайонах. Не менш приємно було почути звичайні, сповнені щирості слова вдячності на адресу голів та секретарів мікрорайонів, голів вуличних комітетів, а також влади міста, депутатів, - усім, хто співпрацює з громадою Лубен та не припиняє це робити.


 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua