До відома батьків майбутніх першокласників

До відома батьків майбутніх першокласників

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 26.08.2016 року № 209 за закладами загальної середньої освіти (школами) міста закріплено території обслуговування.

Наголошуємо, що першочергове право на зарахування до перших класів надається дітям, які мешкають за адресами, що відносяться до територій, закріплених за школами, відповідно до поданого нижче розподілу.

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

26.08.2016 р. № 209

Території обслуговування

для проведення обліку дітей шкільного віку, які закріплені за

загальноосвітніми навчальними закладами

№ з/п

Навчальний заклад

Перелік вулиць м. Лубни

1

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Депутатська з провулком і тупиком, Ярослава Мудрого від №№28-60, №№23-27/49, Григора Тютюнника, Владислава Бєлоруса, Метеорологічна (до колишнього АТП-15309), Чкалова, І і ІІ Плютенці з тупиком, Зелена, Шишкіна, Козака, Дубовий гай з провулком, Крилова, Людмили Руденко з тупиком, Некрасова з провулком і тупиком, Ломоносова, О.Кошового, проспект Володимирський від №№2-40, №№1-43, Володимирський майдан (обидві сторони), площа Ярмаркова.

2

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Лубенської міської ради Полтавської області

Проспект Володимирський від №№45-97, №№42-92, Ціолковського, Репіна, Авангардна з провулками, Миру, Метеорологічна (від колишнього АТП-15309) з провулками, Сонячна, Черняховського, Лермонтова з тупиком, Кононівська з провулками, Анатолія Безроди з провулками, Польова, Б.Хмельницького з тупиками, Залізнична від №№1-47 з І та ІІ провулками.

3

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Шкільна, Олександрівська від №№2-12, №№1-15, Покровська, Інтернаціональна, Північно-Кільцева з провулками, 8 Березня з провулками, Південно-Кільцева, Кам'янопотоцька від №№1-35, №№2-48, Дружби, Садова з провулками і тупиком, Новоселецька з провулками, Ярська, Дачна, Гагаріна, Мистецька, Лисенка, О.Вишні, Героїв Чорнобиля, Володимира Леонтовича з провулками, Петра Калнишевського з провулком і тупиком.

4

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Гоголя, Толстого від №№6-16, №15 до кінця, Лісна, Гавсевича, П'ятикопа, Паркова, Козакова, Миронченка, Суворова, Ушакова, 18 Вересня, Яблунева, Кольцова, Молодіжна з провулками, Лубенської Республіки, Скаржинської, Малія, Коренецького, Д.Сірика, Мічуріна, Анни Керн, Володарського, Глінки, Василя Барки, Кобилянської, Мирного, Гайдая, Чайковського, Березова, Південна, Симоненка, Коцюбинського, Артеменка, Донченка, Авіаторська з І і ІІ тупиком, Драгоманова (від вул. Горького і до кінця), Толстого (від вул. Горького і до кінця), Тернівська з провулками і тупиком, Степова з провулками, А.Буценка, Зайкевича, Малика.

5

Лубенська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Вишневецьких, Гвардійська з провулками, Першотравнева з І, ІІ провулками, Монастирська, Ботанічна, Свободи, Щелканова, П.Лубенського, Грушевського.

6

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Курчатова, Чехова з провулками, Вільшанська, Ватутіна з провулками і тупиком, Матросова, Олександрівська від №13 і №16 до кінця, Тракторна з провулками і тупиком, Прикордонників, Айвазовського, Ініціативна, Декабристів, Партизанська, Незалежна, Кооперативна, Українська, Будівельників, П.Осипенко з провулками, Перемоги, Кам'янопотоцька від №36 і №49 до кінця, Кизима, Братів Шеметів, Яновської з тупиком, Остряніна, Кривоноса, Мгарська, Лубенського полку з трьома провулками.

7

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №8 Лубенської міської ради Полтавської області

Площа Вокзальна, Маяковського, Деповська з тупиком, Залізнична (крім №№1-47) з ІІІ провулком, Петровського з провулками, Верстатобудівників з провулками та тупиком, Осовська з провулками, Робітнича з провулками і тупиком, Калинова, Нова з провулками, Фабрична з провулками і тупиком, Григорія Сковороди з чотирма провулками, Лугова, Заміська, В. Сацького, Заводська, Колективна, Індустріальна з тупиками, проспект Володимирський від №99 до кінця, Луценка.

8

Лубенський навчально-виховний комплекс №9 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Круглицька з провулками і тупиками, Вишнева, Київська з провулками, Автомобільна, ак. Вернадського з провулками, Тупікова, Новаківська, проспект Володимирський (будинки №216, №218, №218-а).

9

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №10 Лубенської міської ради Полтавської області

Площа ак. Олексія Бекетова, вул. Котляревського, Горського, Комарова, Бульварна, Короленка з провулками і тупиками, Л.Українки, Драгоманова (поч. до вулиці Горького), Островського з провулками, Достоєвського з провулком та І і ІІ тупиком, Крута Карпилівка, Карпилівка, І.Франка з тупиком, Старо-Троїцька, Інститутська, Виноградна, Курченка, Генерала Ляскіна, У.Громової, Крупської з тупиком, Пушкіна, Наливайка, Толстого від №№2-6, №№1-15, Хорольський спуск, Гетьмана Дорошенка, Ярослава Мудрого від №№1-21, №№2-18, вул. Поділ з провулками, Затишна, Кузні, Рубцова, Єсеніна, Н.Вал, І та ІІ В.Вал з тупиком, Халявицького, Шевченка з провулком, Олійниці з провулками, Гірська, Зарічна, пл. Слави.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua