Функціонує пункт прокату засобів реабілітації


При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради працює пункт прокату технічних та інших. Даний пункт створено для надання громадянам міста послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності тим хто частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів (копія паспорту, ідентифікаційного коду та довідка лікаря, про потребу особи в певному засобі реабілітації). Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.

В пункті прокату на теперішній час в наявності є інвалідні візки, ходунки, милиці та палиці. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам за потребою необхідно звернутися до відповідального працівника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради за адресою: м.Лубни, вул. Григора Тютюнника, 21.

Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном 77-336.

 

Директор

Н. В. Сухонос

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua