Пам’ятка для отримувачів субсидії

Пам’ятка

щодо роз’яснення деяких питань при зверненні осіб

за призначенням субсидії

 

1. Для отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску у разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи-підприємця неодхідно:

- звернутися до Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за адресою: м. Лубни, пров. Верстатобудівників, 19/1;

- пред’явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування;

- отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7).

 

2. У разі звернення особи, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою  у періоди січень-червень):

- такі особи мають можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди звернувшись до органу Державної фіскальної служби України. При цьому:

- розмір мінімального страхового внеску на дату звернення (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2 (3723 грн. х 22% х 2 = 1638,12 грн.)).

 

3. У разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т. ч. підприємцем, та за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди:

- такі особи мають можливість отримати в органах Пенсійного фонду України інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про несплату платежів за відповідні періоди, а також про неврахування цих періодів до страхового стажу;

- вимагати від страхувальника (якщо особа найманий працівник) сплатити страховий внесок, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

Інформацію про сплату єдиного внеску також можна отримати дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду України, а також шляхом отримання СМС повідомлення.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 70-829.

Comments  

 
0 #1 Юлія Чепель 24.01.2019 21:53
Доброго вечора! У мене виникла дуже велика проблема, стосовно отримання субсидії. Я проживаю з дочкою,якій 6 років, в будинку,який площею 74 кВ метра. Мама і брат прописані,але не проживають. Я стою в центрі зайнятості. Зібрала всі не обхідні документи,для отримання субсидії,але мені відмовили,причи ною назвали,що на таку житлову площу,мало проживають людей!!! Вчора принесли квитанцію за газ 7000. Скажіть будь ласка,як я з малою дитиною ,стоячи в центрі зайнятості,можу оплатити таку неймовірну цифру????? І що мені робити,як в субсидії мені відмовили???????? 8)
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua