Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 22 березня 2017 року   56

Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

Розглянувши звернення Лубенського КЖЕУ, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити скориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для Лубенського комунального житлово-експлуатаційного управління (додаток 1).

2. Затвердити перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню (Додаток 2).

3. Затвердити перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення (Додаток 3).

4. Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню укласти додаткові угоди із споживачами послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій .

5. Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради.

6. Це рішення набирає чинності через 15 днів з дня повідомлення споживачів вказаних послуг в друкованих засобах масової інформації.

7. Рішення виконавчого комітету № 307 від 23 грудня 2015р. «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо», вважати таким, що втратило чинність з моменту введення в дію нових тарифів.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради Сосну О.М.

 

Міський голова

О.П. Грицаєнко

 

Додаток до рішення

Структура загальна

 


Comments  

 
+2 #1 Василь Овчарик 11.09.2017 02:37
Коли буде заасфальтована дорога біля будинку за адресою провулок Гвардійський буд. 29а. В 2014 році списали на війну, а зараз на що будуть списані кошти? На протязі 24 років регулярно проводиться оплата. Чекаю відповідь.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua