Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 22 березня 2017 року   56

Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

Розглянувши звернення Лубенського КЖЕУ, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити скориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для Лубенського комунального житлово-експлуатаційного управління (додаток 1).

2. Затвердити перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню (Додаток 2).

3. Затвердити перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення (Додаток 3).

4. Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню укласти додаткові угоди із споживачами послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій .

5. Лубенському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради.

6. Це рішення набирає чинності через 15 днів з дня повідомлення споживачів вказаних послуг в друкованих засобах масової інформації.

7. Рішення виконавчого комітету № 307 від 23 грудня 2015р. «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо», вважати таким, що втратило чинність з моменту введення в дію нових тарифів.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради Сосну О.М.

 

Міський голова

О.П. Грицаєнко

 

Додаток до рішення

Структура загальна

 


Comments  

 
+2 #1 Василь Овчарик 11.09.2017 02:37
Коли буде заасфальтована дорога біля будинку за адресою провулок Гвардійський буд. 29а. В 2014 році списали на війну, а зараз на що будуть списані кошти? На протязі 24 років регулярно проводиться оплата. Чекаю відповідь.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua