Про затвердження результатів конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни

ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(пятнадцята сесія сьомого скликання )

 

РІШЕННЯ

 

13 січня 2017 року

 

Про затвердження результатів конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни

 

Відповідно до Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2011 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за результатами проведення конкурсу на надання послуги з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни,

 

міська рада вирішила :

 

1. Затвердити результати конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни та визначити виконавцем  послуги з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни товариство з обмеженою відповідальністю «Чисте місто ЕКО».

2. Виконавчому комітету Лубенської міської заключити договір з виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Лубни, строком на  5 років.

3. Виконавчому комітету Лубенської міської ради оприлюднити це рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради.

4. Організацію виконання рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради Сосну О.М.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків,  постійну депутатську комісію з питань   житлово-комунального господарства, комунальної власності та екології.

 

 

 

Секретар міської ради                                                      

О.В. Карпець

 

 

 

 

Телефони ТОВ "Чисте місто ЕКО" для довідок:

066-829-78-08

097-995-29-09

78-7-28


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua