Зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради повідомляє, що 12.12.2019 року набрала чинність  Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №994  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/994-2019-%D0%BF#n9 ).

Вказаною постановою внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.

На сьогодні надання послуг реабілітації здійснюється усім дітям з інвалідністю незалежно від нозологій відповідно до медичних показань.

Інформативно повідомляємо що на сайті Міністерства соціальної політики України  www.msp.gov.ua в розділі «Інвалідність» -  «Реабілітація дітей з інвалідністю» розміщено перелік реабілітаційних установ, які можуть  надавати реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю. Перелік реабілітаційних установ буде змінюватися та доповнюватися. (https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html).


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua