АРХІВНИЙ СЕКТОР ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


АРХІВНИЙ СЕКТОР ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Адреса               37500 Полтавська обл., м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33 (каб. 113) 

Завідувач         Якименко Наталія Павлівна, тел. (05361) 72-733    

Головний

спеціаліст         Кучеренко Вероніка Володимирівна, тел. (05361) 77-365 

Е-пошта           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ:

- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції, здійснення управління архівною справою і діловодством на території міста
- забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи
- забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, обліку, зберігання та використання їх інформації

Архівний сектор у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної ради, прийнятими у межах їхньої компетенції, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Положенням про архівний сектор.

У здійсненні повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства сектор керується наказами Державної архівної служби України, державного архіву Полтавської області.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:

Приймання на зберігання документів з особового складу ліквідованих суб’єктів господарювання.

Видача архівних довідок соціально –правового характеру.

Видача архівних довідок, копій та витягів з рішень Лубенської міської ради, її виконавчого комітету та розпоряджень міського голови.

Науково – технічне опрацювання документальних матеріалів структурних підрозділів Лубенської міської ради, підприємств, установ та організацій – джерел комплектування архівного сектору;

Обслуговування користувачів у читальному залі та забезпечення ознайомлення громадськості з документами архіву.

Інформаційні системи архівного сектору Лубенської міської ради вміщують документальні матеріали Лубенської  міської ради (рішення Лубенської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови) починаючи з 1962 року, а всі документальні матеріали Лубенської міської ради до 1962 року зберігаються в Державному архіві Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна,18/24, тел.(05322) 2-94-95, (0532) 60-93-26, (0532) 60-90-93.

В архівному секторі ради зберігаються документи з особового складу ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли в місті Лубни. Отримати інформацію з документів фондів ліквідованих установ можна звернувшись до архівного сектору Лубенської міської ради (Додаток 1).

Якщо у вас відбувається процес реорганізації підприємства або його припинення шляхом приєднання до іншої юридичної особи, вам необхідно отримати довідку в архівному секторі для надання державному реєстратору.

До архівного сектору надаються такі документи:

- примірник опису справ з особового складу;

- примірник акту прийому-передачі документів;

- лист про необхідність отримання довідки, у якому зазначається: причини передавання документів (рішення власника, сесії міської ради та ін.), кому були передані справи, на якій підставі (акт від якої дати) та де будуть зберігатися документи.

- копію акту перевірки фінансово-господарської діяльності з Державної податкової інспекції.

Акт прийому-передачі документів складається у 3 екземплярах: для установи, що передає, що отримує документи та архівного сектору.

Пам’ятка для ліквідатора (Додаток 2).

 

 

 Архівний сектор АРХІВНИЙ СЕКТОР ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Архівний сектор АРХІВНИЙ СЕКТОР ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua