Будуємо новий спортивний майданчик

7 серпня  відбулася робоча нарада на будівництві нового сучасного спортивного майданчика на території Лубенського лісотехнічного коледжу. Участь у нараді взяли міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, керівник  організації-підрядника ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» Юрій Ляшенко, директор Лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк та інші особи, які відповідають за це будівництво.


Проєкт та кошторис цього нового будівництва на суму понад 1 млн.600 тис.грн. було затверджено ще в минулому році. Проте, з ряда об’єктивних причин, розпочати будівництво змогли тільки зараз. Будується майданчик  за кошти міського та обласного бюджетів.  Крім того 31 липня Департамент освіти і науки, молоді та спорту Полтавської ОДА оголосив два тендери на штучне покриття та спецобладнання для облаштування мультифункціональних спортивних ігрових майданчиків. До цього переліку потрапив і майданчик у Лісотехнічному коледжі. Сюди буде придбано покриття з синтетичною травою та спецобладнання для гри у міні-футбол. Майданчик матиме площу 924 м² і розміри 20×40 м. Також він буде обладнаний воротами з сітками для гри в гандбол та міні-футбол.

Роботи тривають. Тож, можна сподіватися, що студенти коледжу вже до Дня працівників лісового господарства матимуть гарний подарунок.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua