Черговий робочий візит народного депутата у Лубни

Розпочинаючи свій візит, Костянтин Іщейкін разом з міським головою Олександром Грицаєнком, завітали до спеціалізованої школи №6. Саме звідси переможниця конкурсу малюнка "З любов'ю до рідного краю" Марія Олійник. І ця перемога принесла призи не лише самій учасниці, а й всій школі – сучасну інтерактивну дошку, яка вже активно використовується в навчальному процесі.

«Нашу країну береже відданість професії окремих ентузіастів, - говорить Костянтин Іщейкін. Праця лубенських педагогів відображається не тільки в результатах ЗНО (хоча рейтинги найвищі). Це покоління дітей, навчених добру і бажанню вчитися, яких запрошують кращі університети». Це він та міський голова підкреслювали на зустрічі з вчителями школи. Разом з директором школи Ларисою Деркач  обговорили перспективи встановлення в школі спортивного майданчика зі штучним покриттям. Народний депутат обіцяв сприяти реалізації цього проекту, а міський голова, зі свого боку, долучитися всіма можливими  міськими ресурсами, щоб скоріше втілити в життя мрію дітей.

Оглянув народний депутат хід ремонту та використання коштів соціально-економічного розвитку на проекті «Капітальний ремонт будівлі початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) Лубенська музична школа». Виникали на цьому об’єкті певні проблеми, - зауважив Олександр Грицаєнко,- тому термін його реалізації дещо затягнувся, але підрядника змінено і роботи вже завершуються.

Плідною була зустріч з лубенськими медиками, яка відбулася того ж дня у приміщенні міської поліклініки. Свої погляди на реформу медицини окреслив народний депутат. Чимало складних питань і викликів виникає перед медиками. На жаль, іноді офіційні документи не дають на них відповіді.

Розлоге інтерв’ю дав народний депутат «Радіо – Лубни». Розповів про роботу на окрузі, свої погляди на хід реформ та про конкретні справи, які вдалося зробити. Слухайте на хвилі 100,8 FM 26 лютого.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua