Черговий візит народного депутата України Костянтина Іщейкіна

18 квітня у Лубнах  перебував народний депутат України Костянтин Іщейкін. Метою його поїздки став пошук шляхів  вирішення наболілих проблем:  ремонту мосту через річку Сула та доріг місцевого значення. Разом з ним  у нашому місті побували  Володимир Трояновський – начальник служби автомобільних доріг у Полтавській області, директор ПП «Науково-виробнича фірма «Мостопроект» Дмитро Каплинський та інші зацікавлені особи. Щоб обговорити важливі для мешканців міста питання,  вони завітали на розмову до міського голови Олександра Грицаєнка.

Про те, що міст вже технічно й морально застарів і є аварійним не доводиться сперечатися, адже збудований він ще в 1952 році.  Наразі навколо цієї проблеми точиться чимало розмов. Проте, справа не стоїть на місці. Є сподівання, що вже найближчим часом розпочнуться підготовчі роботи.  Костянтин Іщейкін запевнив, що постійно тримає на контролі це питання, проводить відповідні перемови.

За інформацією проектної організації відновлювальні роботи триватимуть близько 16 місяців - це два будівельних сезони. За даними передпроектної документації коштуватиме капремонт близько 30 мійльйонів, але це без врахування побудови об'їзних шляхів.  Саме про це й говорили гості з міським головою. Олександр Петрович зауважив, що  за умови відповідного ремонту  дороги на в’їзді в місто із сторони с. Мгар та с. Калайдинці -  великих проблем  у мешканців не буде виникати. Проте необхідно узгодити  багато технічних питань, схеми руху приміського транспорту, тощо. Всі питання можливо вирішити тільки спільними зусиллями.  Адже ремонт мосту – проблема, яку без допомоги держави не зможе вирішити ні місто, ні район, ні Засульська ОТГ.

Народний депутат України Костянтин Іщейкін та міський голова домовилися про першочергові кроки, які необхідно зробити, щоб  розпочати роботи та не створювати мешканцям додаткових незручностей.


Comments  

 
0 #4 Mr.Serghei 15.05.2017 13:02
https://news.mail.ru/society/29741010/?frommail=1
Цитувати
 
 
+1 #3 Mr.Serghei 04.05.2017 11:24
Лучшие примеры используйте не позорьте нас и страну.https://www.youtube.com/watch?v=LY9pOfUIA40
Цитувати
 
 
-1 #2 пан Сергiй 24.04.2017 15:08
https://www.youtube.com/watch?v=bkCuGIRtGX0 куда делась мемориальная плита на фасаде Центральной Аптеки по Советской в память визита в 16 веке Петра I в Лубны ? https://www.youtube.com/watch?v=LJz2G9ryRks
Цитувати
 
 
-1 #1 Cергiй 23.04.2017 17:19
Сделайте точную подробную смету Ваших работ.Принципиально не сделайте еще хуже чем есть.Сроки четкие укажите исполнения кто будет принимать выполненные работы?Там на вьезде в город со стороны моста не могут нормально покрасить буквы 1000 летнему городу и автобусную остановку облагородить так же и мост облагородьте несущие конструкции. Цена вопроса в 120.000 гривен максимум с материалами по мосту с дорогой ковкой cваркой и покраской.Ковку сохраните оригинальную которая до Вас была там сделана деятели!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua