Чорнобильські організації Лубен провели звітно-виборчі збори

Протягом січня- лютого звітно-виборчі збори відбулись у чорнобильських організаціях міста, участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко, його заступники, працівники органів місцевого самоврядування, члени виконкому,  запрошені депутати та представники інших громадських організацій Лубен. А відтак, даними громадськими організаціями  прозвітовано про результативність  діяльності протягом минулого року та складено перспективні плани на 2020-й рік.

Початок нового року – це завжди саме той час, коли необхідно підсумувати результати зробленого протягом останнього періоду та складати перспективні плани на майбутнє.

Саме це і було метою проведення звітно-виборчих зборів усіх громадських чорнобильських організацій Лубен: ЛМГО «Чорнобильці Лубенщини» ВГОІ «Союз Чорнобиль України»,( голова Василь Піцура), ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»( Віктор Собко), ЛМО ВГОІ «Союз Чорнобиль України»( Микола Салов) та «Лубенське міськрайонне об’єднання інвалідів Чорнобиля»(Анатолій Юрченко).

Згідно представлених звітів голів чорнобильських організацій нашого міста, протягом року, що минув, ліквідатори не лише активно відстоювали свої законні права, не лише переймалися нагальними проблемами своїх членів, а  й були постійними учасниками багатьох загальноміських свят, подій, добрих та благодійних справ.

Голови ревізійних комісій представили та обгрунтували звіти щодо раціональності та доцільності використання особистих коштів даних організацій, добровільних членських внесків, детально доповіли для яких  саме потреб  та в якій сумі їх було використано.

На звітно-виборчих зборах був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив дієвість чорнобильців, небайдужість до різних сфер життя Лубен, його проблем та підтримав членів даних організацій у їхньому прагненні захистити законні права, гарантовані державою, подякував за продуктивну співпрацю, за гарну роботу протягом року та побажав міцного здоров’я і успіхів у подальшій діяльності.

Як і завжди, гостро звучали на зборах питання соціального забезпечення ліквідаторів, зокрема виплат пенсій, медичного обслуговування, порядку сплати за комунальні послуги даної категорії громадян та багато інших. Зокрема, в цьому розрізі керівництво ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»(голова Віктор Собко)озвучили та направили до центральних органів влади три листа. Зміст одного з них стосується недопущення звуження iснуючих  прав учасникiв лiквiдації наслідкiв Чорнобильської катастрофи та позбавлення їх  статусу iнвалідів вiйни, інший стосовно невиконання  рішення Конституційного  Суду України вiд 25.04.2019 р. у частині виплат пенсій ( щодо визначення розміру відшкодування заподіяної внаслідок аварії на ЧАЕС шкоди при обчисленні пенсій, тощо). Також лист до Президента з проханням про встановлення Почесної вiдзнаки Президента України -   медалi «За участь у лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи» .

Також очільники організацій висловлювали вдячність владі міста за співпрацю, за підтримку у розв’язанні багатьох організаційних питань, за можливість бути почутими. Кожною організацією було також затверджено план роботи на рік, що розпочався, заплановано багато різних заходів, подій, зустрічей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua