Чорнобильці продовжують відстоювати свої права

1 лютого о 10 годині ранку у приміщенні виконкому відбулись звітні збори ГО "Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля", участь у яких взяли представники чорнобильських осередків Лубенщини, сусідніх районів, Чернігівської області, міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, депутат обласної ради Олександр Сірик, депутати міської ради, ЗМІ.

Насамперед члени  ГО "Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля" заслухали звіт голови Віктора Собка про роботу осередку та доповідь його заступника Лариси Погребняк про роботу Правління організації. Відповідно до наданої інформації, за останній період проведено 14 засідань Правління, 2 – позачергових, 6 – загальних зборів. Крім того, члени організації не припиняють боротися за свої законні права, звертаючись до усіх можливих інстанцій як місцевого рівня, так і до  центральних органів державної влади.

Так, за останній час прийнято 189 звернень, на 59 з яких отримано відповіді. І це лише неповний перелік з того величезного пласту завдань, якими займаються у вищезгаданій чорнобильській організації. Упродовж засідання заслухано також звіт ревізійної комісії та затверджено план роботи на 2018 рік.

Як зауважив у своєму виступі Олександр Грицаєнко,  робота даної чорнобильської організації - це приклад того, як треба працювати. Разом з цим Олександр Петрович вкотре зазначив, що силами місцевого бюджету вирішити проблеми ліквідаторів неможливо, та попри це, влада міста знаходитиме найменшу можливість для того, аби підтримати учасників ліквідації аварії на ЧАЕС не лише добрим словом, а й конкретними справами. Закінчуючи свій виступ, Олександр Грицаєнко закликав представників усіх присутніх організацій об’єднуватися у спільних зусиллях, бо тільки так  - у єдності можна ефективно вирішувати власні нагальні проблеми.

Перед членами  ГО "Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля" виступив також громадський діяч, депутат Верховної Ради попереднього скликання Володимир Пилипенко, який також неодноразово сприяв у вирішенні питань соціального захисту чорнобильців.

По закінченню звітних зборів заступник голови ГО "Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля" Лариса Погребняк зачитала відкритий лист  до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр- Міністра України від дружин учасників ліквідації аварії на ЧАЕС щодо виконання  соціальних гарантій, ініційованих державою попередньо стосовно чорнобильців.
 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua