Дарувати дітям свято - добра традиція

У Лубнах триває акція «Подаруй дитині радість!», яку спільними зусиллями організували міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Фінансово-економічним коледжем та Медичним училищем. Мета акції – привернути увагу студентів та викладачів до проблем дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Але не всім їм поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Саме такими дітьми опікується міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У його полі зору сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні , діти- сироти та позбавлені батьківського піклування, сім’ї,  в яких виховують прийомних дітей.

Акція проходила в приміщеннях навчальних закладів, де студенти збирали дитячі речі, іграшки, книжки, канцелярське приладдя. А 1 березня, в перший день весни, волонтери Лубенського фінансово – економічного коледжу Ангеліна Істоміна , Наталія Барінова, (студенти II курсу факультету “Бухгалтерський облік і аудит“ ), Дмитро Грип ( студент II курсу факультету “Фінанси та кредит“ ) та Інна Улянченко (учениця ЗОШ № 7 10-А клас) разом із представниками Центру подарували дітям зібрані речі та подарунки. Особливу подяку за підтримку цієї акції хочеться висловити директору фінансово-економічного коледжу Лідії Огієнко та заступнику директора з виховної роботи Аллі Литовченко .

Цей захід - приклад об’єднання зусиль державних службовців, представників закладів освіти, які без жодної державної копійки подарували дітям справжнє свято, виявивши свою активну життєву позицію та небайдужість.

Директор Центру Т.Л. Бондаренко

 


Волонтери у Авраменко Світлани Миколаївни

Подарунки отримує сім’я Карпенко Антоніни Володимирівни

Дитячим речам раді у родині Борщун Наталії Олексіївни


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua