Делегація Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у Лубнах

26 липня у Лубнах з робочим візитом перебувала делегація Посольства Китайської Народної Республіки в Україні на чолі з радником з торгово-економічних питань паном Лю Цзюнем.  Ряд зустрічей з гостями провели міський голова Олександр Грицаєнко та керівники підприємств міста.

На офіційній зустрічі міський голова Олександр Грицаєнко, вітаючи гостей на лубенській землі, запевнив, що Лубни відкриті до нових ділових зв’язків, мають чималий потенціал для  взаємовигідної співпраці та будуть всіляко цьому  сприяти. В свою чергу пан Лю Цзюнь висловив впевненість, що така співпраця можлива та може бути досить ефективною. Він розповів, що наразі вони шукають можливостей розпочинати проекти з місцевими громадами на рівні органів місцевого самоврядування.

 Дуже тепло вітали китайські друзі лубенця Івана Яковича Гришка, який у свій час  брав участь у війні Опору китайського народу японським загарбникам і Світовій війні проти фашизму.  У 2015 році Іван Якович був відзначений подякою Посольства КНР з нагоди 70-річчя Перемоги, а міський голова запросив його й на цю зустріч.

Згодом гості ознайомилися з роботою ряда лубенських підприємств та об’єктами для можливого розміщення інвестицій. Працівники виконавчого комітету Лубенської міської ради презентували наше місто та відповіли на всі запитання гостей.  Делегація ознайомилася з роботою ВП «Лубенський верстатобудівний завод АТ «МОТОР СІЧ», ТДВ «Лічмаш-прилад», ПП «Лубнимаш», оглянули  ділянки, що пропонуються для інвестиційних пропозицій. У захваті залишилися китайські друзі від чарівної природи лубенського краю. На Кургані скорботи вшанували пам’ять жертв голодомору та ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Познайомилися з історією нашого затишного міста.

Такий візит поважних гостей з Китаю став можливим завдяки підтримці й допомозі нашого земляка, директора департаменту Міністерства економічного розвитку  і торгівлі України Валерія Жалдака, який особисто був присутній на зустрічі та вніс ряд цікавих пропозицій щодо співпраці Лубен з Китайською Народною Республікою.

Завершуючи  візит міський голова Олександр Грицаєнко та  пан Лю Цзюнь висловили впевненість, що у стосунках Лубен та КНР є перспектива і така співпраця може бути ефективною й корисною для обох сторін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua