До 155 – річчя від дня народження О. Бекетова

У  міській бібліотеці для дорослих ім. Володимира Леонтовича для учнів  школи № 10 провели краєзнавчу годину «Видатний зодчий», захід присвячувався  155 –річчю  від дня народження видатного українського  зодчого, академіка архітектури  Олексія Бекетова.

          3 березня виповнилось  155 років від дня народження видатного українського  зодчого, академіка архітектури  Олексія Бекетова, який залишив  нам  величезну архітектурну спадщину, що  зворушує і милує око своєю величністю, неповторністю і красою.

З цієї нагоди краєзнавча година «Видатний зодчий», присвячена події,  відбулася в міській бібліотеці для дорослих, слухачами якої стали  учнів  школи № 10 та всі бажаючі.

У нашому місті є два  будинки, зведені за його проектами  і які є  памятками архітектури всеукраїнського значення. Це будинок окружного суду ( нині районна державна адміністрація) та жіночого єпархіального училища ( нині школа № 10).

Про видатного архітектора Олексія Бекетова, його родину, представники якої зробили значний внесок у розвиток науки, освіти і культури, про фундаменентальні споруди, збудовані за проектом Бекетова ( а їх близько ста), що служать людям вже більше століття, а також його картини цікаво і змістовно вели мову науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею Тамара  Дяченко, архітектор, лауреат  премії ім. Василя Симоненка Ірина  Козакова, методист дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» Микола Полонський.

         Виступи гостей супроводжувались розширеною презентацією. А особливого колориту заходу надавала музика у виконанні юних скрипалів , учнів музичної школи  Вероніки Корніяченко, Владислави Ракецької і Вікторії Ціпенко ( викладач Алла Чубенко).

Захід підготували і провели завідуюча бібліотекою Світлана Голуб та бібліотекар 2-ї категорії Юлія Давиденко.

 

 

Провідний бібліотекар

міської бібліотеки для дорослих

Людмила Спесивцева

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua