До уваги виборців міста Лубен!

Наближається другий тур виборчого процесу. Україна обирає Президента.  21 квітня відбудеться голосування.  За результатами попереднього етапу від виборців міста надходили нарікання, щодо відсутності їх у списках виборців.

Пропонуємо вашій увазі інформацію відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради.


До уваги виборців!

Виборці, які в день повторного голосування чергових виборів Президента України 21 квітня 2019 року будуть знаходиться поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване їх місце проживання, і не зможуть проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься їх виборча адреса, можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси, подавши заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Заяви приймаються відділом ведення до 15 квітня 2019 року включно.

Тим виборцям, які не здатні пересуватися самостійно, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими уповноваженими особами до дільничної комісії.

Шановні виборці!

Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!

Особа, яка набула права голосу (тобто виповнилось вісімнадцять років), або особа, яка має право голосу, виявила, що вона не включена до Реєстру виборців, може за власною ініціативою звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо свого включення до Реєстру. Особа подає відділу ведення письмову заяву за встановленою формою із зазначенням ідентифікаційних персональних даних про себе та пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, копія якого додається до заяви.

Кожен виборець у разі зміни його ідентифікаційних персональних даних може особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали надаються відділу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

Також виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо змісту його персональних даних Реєстрі, надавши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Адреса відділу ведення  Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лубенської міської ради :

м. Лубни вул. Ярослава Мудрого, 33 (2 поверх каб. 202)

тел.(05361)7-48-97

Ми працюємо:

кожного дня, без вихідних з 8год. до 17год.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua