Добро завжди в моді: свято для жінок-опікунів

У затишному кафе «Любава», де традиційно проходять подібні свята, панувала особлива атмосфера. Тут зібралися жінки-опікуни Лубенщини, які не звикли жити для себе, яким надміру болить чужий біль, болить так, що вони намагаються взяти його на себе з чужих плечей!

Зазвичай їм рідко випадають свята, вихідні серед буднів і про це добре знають наші трудівниці спілки захисту дітей, яку очолює Раїса Кошель. Разом з колегами їй знову вдалося організувати справді радісне і світле свято. Крім того, тут можна було побачити активних жінок клубу «Надвечір’я», чарівних представниць громадських організацій, які завжди у вирі головних подій.

Тож у дружній атмосфері вони раділи нагоді зустрітися разом, поговорити про життя, поділитися сокровенним, розповісти про успіхи дітей та онуків, подякувати один одному, владі та спонсорам, які завжди йдуть назустріч, коли це необхідно.

Багато теплих слів на адресу наших жінок-активісток було сказано головою Лубенської РДА Тетяною Качаненко, головою районної ради Григорієм Угляницею, які відзначили ініціативність, чітку громадянську позицію багатьох представниць прекрасної статі Лубенщини, потрібність та важливість багатьох справ, що їх вони не припиняють робити разом та в співпраці з владою.

Так, Раїса Кошель, голова спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», завжди говорить, що організувати подібний захід неможливо без підтримки міської та районної влади, соціальних служб, ну і звичайно ж, благодійників, які завжди поруч, коли необхідно фінансово підтримати. Так було і цього разу. Тому присутніх лубенок вітали: начальник служби у справах дітей Тетяна Башлій, директор Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Цимбал, директор Лубенського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Харченко, помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна Тетяна Сергієнко, представник ГО «Сула» (яке очолюють Костянтин Бородін та Владислав Тарашевський) Ганна Шматко, голова ГО «Наша спільна справа» Анастасія Ляшенко. Мали що сказати аудиторії депутати міської ради Наталія Сухонос та Наталія Омеляненко,  директор Лубенської ЦБС Валентина Семак та  ще багато хто з присутніх мешканок Лубенщини.

Особливої уваги заслуговує тематична концертна програма, організована відділом культури та туризму РДА,  неперевершеними артистами РБК, а також самими учасниками заходу.

Тож головна спілчанка Раїса Кошель не стомлювалася безкінечно висловлювати вдячність усім, хто долучився до організації і таки влаштував свято для наших прекрасних жінок. «Ми працюємо для добра. А добро завжди в моді!», - сказала вона.

 
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua