Добровільне донорство (Традиційний тижневик донора)

У відповідності до рішення Міської ради, розпорядження голови РДА та за сприяння Червоного Хреста на Комунальному підприємстві «Лубенська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради з 22 по 26 жовтня 2018 року буде проходити тижневик добровільної дачі крові за адресою: м. Лубни, вул. Лісна, 23.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій, жителів міста та району організувати та  прийняти участь у  тижневику добровільної дачі крові. Ця акція допоможе поповнити запас крові та її компонентів на екстрені випадки. Даючи кров - Ви безоплатно будете обстежені на ВІЛ-інфекцію, гепатити В,С, сифіліс, буде визначено групу крові та резус фактор.

Сучасні медичні методики роблять дачу крові абсолютно безпечною для донорів. Дача крові в повній фізіологічній дозі корисна  в профілактиці багатьох захворювань, зміцненню імунітету, омолодженню і очищенню організму.

Перед кроводачею донор отримує безкоштовний сніданок, а після дачі крові – обід або його вартість  (50 гривень). Також надається довідка про звільнення від роботи на 2 дні відпочинку із збереженням середнього заробітку, згідно  законодавства.

Донорів, які не зможуть прийти в цей затверджений період – завжди раді прийняти  на ЛОСПК в інший зручний для Вас час.

Прийом донорів на Комунальному підприємстві «Лубенська ОСПК» Полтавської обласної ради проводиться кожен день (крім суботи, неділі та святкових днів) за адресою: м. Лубни, вул.. Лісна, 23  з 800 до 1400 при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Запрошуємо Всіх до добровільної здачі крові !

Головний лікар

Петрова Т.Г.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua